Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Aleksandra Świątek

Aleksandra Świątek

Kobieta 1896 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksandra Świątek urodzony(a) 13 czer. 1896, Latowicz (córka Jan Świątek oraz Marianna Walewska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Świątek urodzony(a) 30 maj 1867, Latowicz (syn Walenty Świątek oraz Marianna Szeląg).

    Jan poślubił(a) Marianna Walewska 23 sty. 1888, Latowicz. Marianna (córka Piotr Walewski oraz Franciszka Cabaj) urodzony(a) 27 sty. 1868, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Walewska urodzony(a) 27 sty. 1868, Latowicz (córka Piotr Walewski oraz Franciszka Cabaj).
    Dzieci:
    1. Bronisława Świątek urodzony(a) 30 sier. 1889, Latowicz.
    2. Franciszek Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1891, Latowicz.
    3. Marianna Weronika Świątek urodzony(a) 28 sty. 1894, Latowicz.
    4. 1. Aleksandra Świątek urodzony(a) 13 czer. 1896, Latowicz.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 2 paź. 1898, Latowicz.
    6. Ludwik Świątek urodzony(a) 25 gru. 1900, Latowicz.
    7. Otolia Świątek urodzony(a) 14 sier. 1903, Latowicz.
    8. Teofil Świątek urodzony(a) 7 gru. 1904, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Świątek urodzony(a) 1841, Latowicz (syn Michał Świątek oraz Daria Urszula Ryćkowska).

    Walenty poślubił(a) Marianna Szeląg 3 luty 1864, Latowicz. Marianna (córka Paweł Szeląg oraz Józefa Świeczka) urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz (córka Paweł Szeląg oraz Józefa Świeczka).
    Dzieci:
    1. 2. Jan Świątek urodzony(a) 30 maj 1867, Latowicz.
    2. Ludwika Świątek urodzony(a) 5 maj 1870, Latowicz.
    3. Józef Świątek urodzony(a) 3 luty 1873, Latowicz.
    4. Tomasz Świątek urodzony(a) 6 luty 1876, Latowicz.
    5. Kazimierz Świątek urodzony(a) 2 mar. 1879, Latowicz.
    6. Władysław Świątek urodzony(a) 19 lip. 1883, Latowicz.
    7. Zofia Świątek urodzony(a) 1 paź. 1885, Latowicz.
    8. Franciszek Świątek urodzony(a) 24 list. 1888, Latowicz.

  3. 6.  Piotr Walewski urodzony(a) 22 sier. 1841, Latowicz (syn Urban Walewski oraz Aniela Szafrańska).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Cabaj 11 luty 1862, Latowicz. Franciszka (córka Marcin Cabaj oraz Katarzyna Suda) urodzony(a) 16 paź. 1841, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Cabaj urodzony(a) 16 paź. 1841, Latowicz (córka Marcin Cabaj oraz Katarzyna Suda).
    Dzieci:
    1. Ludwik Walewski urodzony(a) 2 list. 1865, Latowicz.
    2. 3. Marianna Walewska urodzony(a) 27 sty. 1868, Latowicz.
    3. Helena Walewska urodzony(a) 15 gru. 1870, Latowicz.
    4. Stanisław Walewski urodzony(a) 22 gru. 1873, Latowicz.
    5. Franciszek Walewski urodzony(a) 10 luty 1876, Latowicz.
    6. Teofil Walewski urodzony(a) 29 paź. 1878, Latowicz.
    7. Helena Walewska urodzony(a) 26 sty. 1882, Latowicz.
    8. Michalina Zofia Walewska urodzony(a) 6 wrz. 1884, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1813, Latowicz (syn Kazimierz Świątek oraz Krystyna Kamieńska).

    Michał poślubił(a) Daria Urszula Ryćkowska 30 maj 1836, Latowicz. Daria (córka Wojciech Ryćkowski oraz Marianna Łukaszek) urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Daria Urszula Ryćkowska urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz (córka Wojciech Ryćkowski oraz Marianna Łukaszek).
    Dzieci:
    1. 4. Walenty Świątek urodzony(a) 1841, Latowicz.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 1847, Latowicz.

  3. 10.  Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz (syn Tomasz Szeląg oraz Agnieszka Rogala).

    Paweł poślubił(a) Józefa Świeczka 1 mar. 1829, Latowicz. Józefa (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek) urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek).
    Dzieci:
    1. Marianna Szeląg urodzony(a) 17 sier. 1830, Latowicz.
    2. Wincenty Szeląg urodzony(a) 25 mar. 1832, Latowicz.
    3. Agnieszka Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1835, Latowicz.
    4. Piotr Szeląg urodzony(a) 1837, Latowicz.
    5. Michał Szeląg urodzony(a) 20 wrz. 1840, Latowicz.
    6. Jan Szeląg urodzony(a) 11 maj 1843, Latowicz.
    7. 5. Marianna Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz.

  5. 12.  Urban Walewski urodzony(a) 23 kwie. 1805, Latowicz (syn Jakub Walewski oraz Justyna Kaczorowska).

    Urban poślubił(a) Aniela Szafrańska 4 czer. 1832, Latowicz. Aniela (córka Jędrzej Szafrański oraz Marianna Sławińska) urodzony(a) 1804, Mała Wieś p. Kuflew. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Aniela Szafrańska urodzony(a) 1804, Mała Wieś p. Kuflew (córka Jędrzej Szafrański oraz Marianna Sławińska).
    Dzieci:
    1. Walenty Walewski urodzony(a) 8 luty 1833, Latowicz.
    2. Anastazja Walewska urodzony(a) 23 gru. 1834, Latowicz.
    3. Wojciech Walewski urodzony(a) 15 kwie. 1837, Latowicz.
    4. 6. Piotr Walewski urodzony(a) 22 sier. 1841, Latowicz.
    5. Zofia Walewska urodzony(a) 20 maj 1850, Latowicz.
    6. Florentyna Walewska urodzony(a) 30 paź. 1853, Latowicz.

  7. 14.  Marcin Cabaj urodzony(a) 8 list. 1791, Latowicz (syn Jan Cabaj oraz Monika Ozga).

    Marcin poślubił(a) Katarzyna Suda 30 sty. 1820, Latowicz. Katarzyna (córka Jakub Suda oraz Katarzyna Kwiatek) urodzony(a) 28 kwie. 1799, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Suda urodzony(a) 28 kwie. 1799, Latowicz (córka Jakub Suda oraz Katarzyna Kwiatek).
    Dzieci:
    1. Ludwik Cabaj urodzony(a) 13 paź. 1828, Latowicz.
    2. Kazimierz Cabaj urodzony(a) 28 mar. 1834, Latowicz.
    3. Jan Cabaj urodzony(a) 1 wrz. 1837, Latowicz.
    4. 7. Franciszka Cabaj urodzony(a) 16 paź. 1841, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kazimierz Świątek urodzony(a) 28 luty 1777, Strachomin (syn Maciej Świątek oraz Katarzyna Szeląg).

    Kazimierz poślubił(a) Krystyna Kamieńska 9 sty. 1813, Latowicz. Krystyna (córka Wojciech Kamieński oraz Tekla Sawicka) urodzony(a) 1793, Kobiałki. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Krystyna Kamieńska urodzony(a) 1793, Kobiałki (córka Wojciech Kamieński oraz Tekla Sawicka).
    Dzieci:
    1. 8. Michał Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1813, Latowicz.
    2. Michał Franciszek Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1813, Latowicz.
    3. Szymon Tadeusz Świątek urodzony(a) 31 paź. 1815, Latowicz.
    4. Franciszka Tekla Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1819, Latowicz.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 22 mar. 1822, Latowicz.
    6. Agnieszka Świątek urodzony(a) 19 sty. 1826, Latowicz.

  3. 18.  Wojciech Ryćkowski

    Wojciech poślubił(a) Marianna Łukaszek 22 sty. 1797, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej) urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej).
    Dzieci:
    1. Karol Ryćkowski urodzony(a) 8 list. 1798, Latowicz.
    2. Jadwiga Ryćkowska urodzony(a) 9 paź. 1801, Latowicz.
    3. Benedykt Ryćkowski urodzony(a) 19 mar. 1805, Latowicz.
    4. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 23 list. 1806, Latowicz.
    5. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 22 list. 1808, Latowicz.
    6. Euzebi Hieronim Ryćkowski urodzony(a) 10 sier. 1811, Latowicz.
    7. Euzebiusz Ryćkowski urodzony(a) 11 sier. 1811, Latowicz.
    8. Tomasz Józef Ryćkowski urodzony(a) 14 gru. 1812, Latowicz.
    9. Tomasz Ryćkowski urodzony(a) 15 gru. 1812, Latowicz.
    10. 9. Daria Urszula Ryćkowska urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz.

  5. 20.  Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz (syn Andrzej Szeląg oraz Ewa).

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Rogala 2 luty 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Rogala
    Dzieci:
    1. Klara Szeląg urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz.
    2. Andrzej Szeląg urodzony(a) 21 list. 1802, Latowicz.
    3. Wincenty Szeląg urodzony(a) 3 kwie. 1805, Latowicz.
    4. Agata Szeląg urodzony(a) 4 luty 1807, Latowicz.
    5. 10. Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz.
    6. Małgorzata Magdalena Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    7. Małgorzata Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    8. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 14 mar. 1814, Latowicz.
    9. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 16 mar. 1814, Latowicz.
    10. Feliks Marek Szeląg urodzony(a) 29 maj 1815, Latowicz.
    11. Monika Marcella Szeląg urodzony(a) 8 kwie. 1819, Latowicz.
    12. Krystyna Józefa Szeląg urodzony(a) 10 mar. 1821, Latowicz.

  7. 22.  Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz (syn Jakub Świeczka oraz Helena Zioło).

    Maciej poślubił(a) Gertruda Śluzek 24 sty. 1790, Latowicz. Gertruda (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda) urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Świeczka urodzony(a) 27 luty 1791, Latowicz.
    2. Józef Świeczka urodzony(a) 19 mar. 1793, Latowicz.
    3. Łukasz Świeczka urodzony(a) 18 paź. 1796, Latowicz.
    4. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz.
    5. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1801, Latowicz.
    6. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 7 sty. 1803, Latowicz.
    7. 11. Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 23 wrz. 1808, Latowicz.

  9. 24.  Jakub Walewski urodzony(a) 18 kwie. 1765, Latowicz (syn Maciej Walewski oraz Marianna).

    Jakub — Justyna Kaczorowska. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Justyna Kaczorowska
    Dzieci:
    1. Jan Walewski urodzony(a) 30 paź. 1797, Latowicz.
    2. Małgorzata Walewska urodzony(a) 10 czer. 1800, Latowicz.
    3. Kacper Walewski urodzony(a) 1 sty. 1803, Latowicz; zgon 26 sier. 1804, Latowicz.
    4. 12. Urban Walewski urodzony(a) 23 kwie. 1805, Latowicz.
    5. Stefan Walewski urodzony(a) 25 gru. 1807, Latowicz; zgon 7 maj 1812, Latowicz.
    6. Paweł Wincenty Walewski urodzony(a) 20 sty. 1811, Latowicz.
    7. Paweł Walewski urodzony(a) 22 sty. 1811, Latowicz; zgon 18 wrz. 1813, Latowicz.
    8. Franciszek Szymon Walewski urodzony(a) 26 mar. 1814, Latowicz.
    9. Franciszka Walewska urodzony(a) 27 mar. 1814, Latowicz.
    10. Piotr Ignacy Walewski urodzony(a) 30 lip. 1817, Latowicz.

  11. 26.  Jędrzej Szafrański

    Jędrzej — Marianna Sławińska. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Sławińska
    Dzieci:
    1. 13. Aniela Szafrańska urodzony(a) 1804, Mała Wieś p. Kuflew.

  13. 28.  Jan Cabaj urodzony(a) 9 sty. 1761, Latowicz (syn Jan Cabaj oraz Rozalia Reda).

    Jan poślubił(a) Monika Ozga 30 sty. 1785, Latowicz. Monika (córka Andrzej Ozga oraz Marianna) urodzony(a) 10 kwie. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Monika Ozga urodzony(a) 10 kwie. 1766, Latowicz (córka Andrzej Ozga oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Laurenty Cabaj urodzony(a) 9 sier. 1786, Latowicz.
    2. Paweł Cabaj urodzony(a) 25 sty. 1789, Latowicz.
    3. 14. Marcin Cabaj urodzony(a) 8 list. 1791, Latowicz.
    4. Stanisław Cabaj urodzony(a) 15 list. 1794, Latowicz.

  15. 30.  Jakub Suda urodzony(a) 2 maj 1756, Latowicz (syn Franciszek Suda oraz Helena).

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Kwiatek lip. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Katarzyna Kwiatek
    Dzieci:
    1. Ludwik Suda urodzony(a) 19 sier. 1780, Latowicz.
    2. Tomasz Suda urodzony(a) 29 gru. 1783, Latowicz.
    3. Izabella Suda urodzony(a) 21 sty. 1787, Latowicz.
    4. Piotr Suda urodzony(a) 29 kwie. 1790, Latowicz.
    5. Franciszka Suda urodzony(a) 6 paź. 1793, Latowicz.
    6. 15. Katarzyna Suda urodzony(a) 28 kwie. 1799, Latowicz.