Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Zawilńska

Katarzyna Zawilńska

Kobieta 1887 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Zawilńska urodzony(a) 15 list. 1887, Redzyńskie (córka Antoni Zawilński oraz Marianna Wielgopolanin).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Zawilński urodzony(a) 13 czer. 1837, Wielgolas (syn Bartłomiej Zawileński oraz Dorota Marianna Kosut).

    Antoni poślubił(a) Marianna Wielgopolanin 24 list. 1862, Latowicz. Marianna (córka Jan Nepomucen Wielgopolanin oraz Magdalena Śluzek) urodzony(a) 15 maj 1842, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Wielgopolanin urodzony(a) 15 maj 1842, Redzyńskie (córka Jan Nepomucen Wielgopolanin oraz Magdalena Śluzek).
    Dzieci:
    1. Paweł Zawiliński urodzony(a) 11 sty. 1864, Oleksianka.
    2. Agata Zawilńska urodzony(a) 4 luty 1865, Oleksianka.
    3. Andrzej Zawilński urodzony(a) 29 list. 1866, Oleksianka.
    4. Franciszka Zawilńska urodzony(a) 28 sty. 1870, Oleksianka.
    5. Franciszek Zawilński urodzony(a) 28 sty. 1870, Kamionka.
    6. Kazimierz Zawilński urodzony(a) 22 luty 1872, Kamionka.
    7. Marianna Zawilńska urodzony(a) 15 sty. 1875, Redzyńskie.
    8. Jan Zawilński urodzony(a) 10 sty. 1877, Redzyńskie.
    9. Katarzyna Zawilńska urodzony(a) 23 kwie. 1879, Redzyńskie.
    10. 1. Katarzyna Zawilńska urodzony(a) 15 list. 1887, Redzyńskie.
    11. Agnieszka Zawilińska urodzony(a) 1 sty. 1886, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Bartłomiej Zawileński urodzony(a) 24 sier. 1802, Latowicz (syn Sebastian Zawiliński oraz Rozalia Koc).

    Bartłomiej poślubił(a) Dorota Marianna Kosut 3 lip. 1836, Latowicz. Dorota (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda) urodzony(a) 27 sty. 1811, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Dorota Marianna Kosut urodzony(a) 27 sty. 1811, Oleksianka (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda).
    Dzieci:
    1. 2. Antoni Zawilński urodzony(a) 13 czer. 1837, Wielgolas.
    2. Piotr Zawiliński urodzony(a) 1 sier. 1839, Wielgolas.
    3. Jakub Zawileński urodzony(a) 18 lip. 1843, Wielgolas.

  3. 6.  Jan Nepomucen Wielgopolanin urodzony(a) 17 maj 1802, Budziska (syn Melchior Wielgopolanin oraz Petronella Duszyńska).

    Jan poślubił(a) Magdalena Śluzek 5 maj 1822, Latowicz. Magdalena (córka Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut) urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie (córka Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut).
    Dzieci:
    1. Anastazja Wielgopolanin urodzony(a) 26 gru. 1823, Budziska.
    2. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 28 wrz. 1825, Budziska; zgon 18 luty 1910, Laliny.
    3. Łukasz Wielgopolanin urodzony(a) 7 paź. 1830, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wielgopolanin urodzony(a) 31 sty. 1833, Redzyńskie.
    5. Krystyna Wielgopolanin urodzony(a) 21 lip. 1835, Redzyńskie.
    6. Józef Wielgopolanin urodzony(a) 1840, Redzyńskie.
    7. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 11 mar. 1840, Redzyńskie.
    8. 3. Marianna Wielgopolanin urodzony(a) 15 maj 1842, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Sebastian Zawiliński urodzony(a) 19 sty. 1763, Wielgolas (syn Walenty Zawiliński oraz Żyjący).

    Sebastian poślubił(a) Rozalia Koc Rozalia (córka Jan Koc oraz Petronella) urodzony(a) 1 wrz. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Koc urodzony(a) 1 wrz. 1764, Latowicz (córka Jan Koc oraz Petronella).
    Dzieci:
    1. Ewa Zawileńska urodzony(a) 23 gru. 1787, Wielgolas.
    2. Ludwika Zawileńska urodzony(a) 4 paź. 1789, Wielgolas.
    3. Józefat Zawileński urodzony(a) 27 wrz. 1791, Wielgolas.
    4. Apolonia Zawilińska urodzony(a) 9 luty 1794, Wielgolas.
    5. Tekla Zawileńska urodzony(a) 29 wrz. 1796, Wielgolas.
    6. Agnieszka Zawileńska urodzony(a) 28 sty. 1799, Wielgolas.
    7. Franciszek Zawiliński urodzony(a) 14 kwie. 1801, Wielgolas.
    8. 4. Bartłomiej Zawileński urodzony(a) 24 sier. 1802, Latowicz.

  3. 12.  Melchior Wielgopolanin urodzony(a) 13 sty. 1771, Budziska (syn Szymon Wielgopolanin oraz Marianna Ryszkówna).

    Melchior poślubił(a) Petronella Duszyńska 3 sier. 1794, Latowicz. Petronella (córka Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska) urodzony(a) 26 maj 1765, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Petronella Duszyńska urodzony(a) 26 maj 1765, Dębe Małe (córka Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska).
    Dzieci:
    1. Wincenty Wielgopolanin urodzony(a) 11 kwie. 1797, Budziska.
    2. Urszula Wielgopolanin urodzony(a) 5 list. 1799, Budziska.
    3. Kacper Wielgopolanin urodzony(a) 6 sty. 1801, Budziska.
    4. 6. Jan Nepomucen Wielgopolanin urodzony(a) 17 maj 1802, Budziska.
    5. Teresa Wielgopolanin urodzony(a) 16 wrz. 1804, Budziska.
    6. Dionizy Wielgopolanin urodzony(a) 11.101807, Budziska.
    7. Dominik Wielgopolanin urodzony(a) 1809, Budziska.

  5. 14.  Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Kosut 21 luty 1802, Latowicz. Wiktoria (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska) urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1802, Redzyńskie.
    2. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1804, Redzyńskie.
    3. 7. Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Aniela Marianna Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1815, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1843, Laliny.
    8. Żyjący


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty Zawiliński urodzony(a) 1737 (syn N Zawiliński); zgon 13 sty. 1777, Wielgolas.

    Walenty — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Teresa Zawileńska urodzony(a) 28 paź. 1756, Wielgolas.
    2. Małgorzata Zawileńska urodzony(a) 9 lip. 1759, Wielgolas.
    3. 8. Sebastian Zawiliński urodzony(a) 19 sty. 1763, Wielgolas.
    4. Marianna Zawileńska urodzony(a) 6 sty. 1762, Wielgolas.
    5. Mikołaj Zawileński urodzony(a) 6 gru. 1765, Wielgolas; zgon 16 gru. 1767, Wielgolas.
    6. Barbara Zawilińska urodzony(a) 4 gru. 1768, Wielgolas; zgon 10 gru. 1768, Wielgolas.
    7. Piotr Zawiliński urodzony(a) 27 list. 1769, Wielgolas.
    8. Jan Zawiliński urodzony(a) 26 sty. 1773, Wielgolas; zgon 18 mar. 1776, Wielgolas.

  3. 18.  Jan Koc urodzony(a) 1727 (syn N Koc); zgon 21 sty. 1793, Latowicz.

    Jan — Petronella. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Petronella
    Dzieci:
    1. 9. Rozalia Koc urodzony(a) 1 wrz. 1764, Latowicz.
    2. Antonina Koc urodzony(a) 1 wrz. 1764, Latowicz.

  5. 24.  Szymon Wielgopolanin urodzony(a) 1740 (syn Stanisław Wielgopolanin); zgon 26 mar. 1800, Budziska.

    Szymon poślubił(a) Marianna Ryszkówna 4 luty 1770, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Marianna Ryszkówna
    Dzieci:
    1. 12. Melchior Wielgopolanin urodzony(a) 13 sty. 1771, Budziska.
    2. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 25 mar. 1773, Budziska.
    3. Kleofas Wielgopolanin urodzony(a) 8 kwie. 1776, Budziska.
    4. Mateusz Wielgopolanin urodzony(a) 23 wrz. 1778, Budziska.
    5. Franciszek Wielgopolanin urodzony(a) 31 mar. 1781, Budziska.
    6. Ludwika Wielgopolanin urodzony(a) 7 maj 1786, Budziska.

  7. 26.  Tomasz Dusiński (syn Antoni Dusiński oraz Regina).

    Tomasz poślubił(a) Katarzyna Uścińska 21 sty. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Katarzyna Uścińska
    Dzieci:
    1. Marcjanna Duszyńska urodzony(a) 1 sty. 1762, Dębe Małe.
    2. 13. Petronella Duszyńska urodzony(a) 26 maj 1765, Dębe Małe.
    3. Krzysztof Dusiński urodzony(a) 24 lip. 1768, Dębe Małe.
    4. Julianna Dusińska urodzony(a) 29 czer. 1771, Dębe Małe; zgon 31 lip. 1772, Dębe Małe.
    5. Felicjan Dusiński urodzony(a) 10 czer. 1773, Dębe Małe.
    6. Ludwik Dusiński urodzony(a) 25 sier. 1776, Dębe Małe.
    7. Andrzej Dusiński urodzony(a) 21 list. 1779, Dębe Małe; zgon 20 mar. 1781, Dębe Małe.

  9. 28.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. 14. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  11. 30.  Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe (syn N Kosut); zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.

    Bartłomiej — Agnieszka Grabowska. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Agnieszka Grabowska
    Dzieci:
    1. Andrzej Kosut urodzony(a) 29 list. 1769, Iwowe; zgon 25 czer. 1772, Iwowe.
    2. Wincenty Kosut urodzony(a) 23 sty. 1771, Iwowe.
    3. Paweł Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe.
    4. 15. Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe.
    5. Łukasz Kosut urodzony(a) 13 gru. 1778, Iwowe.
    6. Teodozja Kosut urodzony(a) 30 maj 1784, Iwowe.
    7. Walenty Kosut urodzony(a) 15 paź. 1786, Iwowe; zgon 6 sier. 1789, Iwowe.
    8. Ludysław Kosut urodzony(a) 2 paź. 1791, Iwowe.