Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wacław Bojanek

Wacław Bojanek

Mężczyzna 1913 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wacław Bojanek urodzony(a) 27 paź. 1913, Latowicz (syn Józef Bojanek oraz Marianna Jarmul).

    Wacław poślubił(a) Jadwiga Gryz 13 list. 1938, Latowicz. Jadwiga (córka Ignacy Gryz oraz Bronisława Marianna Grabowska) urodzony(a) 3 kwie. 1916, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Bojanek urodzony(a) 6 wrz. 1875, Latowicz (syn Jan Bojankowski oraz Julianna Rogala).

    Józef poślubił(a) Marianna Jarmul 10 luty 1897, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Jarmul oraz Marianna Walewska) urodzony(a) 18 sier. 1874, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Jarmul urodzony(a) 18 sier. 1874, Latowicz (córka Andrzej Jarmul oraz Marianna Walewska).
    Dzieci:
    1. Marianna Bojanek urodzony(a) 29 sty. 1898, Latowicz.
    2. Ludwik Bojanek urodzony(a) 7 paź. 1899, Latowicz.
    3. Aleksander Bojanek urodzony(a) 11 sty. 1901, Latowicz.
    4. Stefania Bojanek urodzony(a) 17 luty 1905, Latowicz.
    5. Janina Bojanek urodzony(a) 1 gru. 1907, Latowicz.
    6. Jan Bojanek urodzony(a) 21 paź. 1910, Latowicz.
    7. Leopold Bojanek urodzony(a) 27 paź. 1913, Latowicz.
    8. 1. Wacław Bojanek urodzony(a) 27 paź. 1913, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Bojankowski urodzony(a) 1846, Róża (syn Kazimierz Bojanek oraz Agata Krycka).

    Jan poślubił(a) Julianna Rogala Julianna (córka Łukasz Rogala oraz Teresa Nidek) urodzony(a) 16 luty 1846, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Julianna Rogala urodzony(a) 16 luty 1846, Latowicz (córka Łukasz Rogala oraz Teresa Nidek).
    Dzieci:
    1. Helena Bojankowska urodzony(a) 14 luty 1868, Latowicz.
    2. Stanisław Bojanek urodzony(a) 30 wrz. 1872, Latowicz.
    3. 2. Józef Bojanek urodzony(a) 6 wrz. 1875, Latowicz.
    4. Piotr Bojanek urodzony(a) 13 maj 1878, Latowicz.
    5. Franciszek Bojanek urodzony(a) 7 list. 1880, Latowicz.
    6. Zofia Bojanek urodzony(a) 8 paź. 1883, Latowicz.

  3. 6.  Andrzej Jarmul urodzony(a) 30 list. 1837, Latowicz (syn Jan Jarmul oraz Marianna Stalka).

    Andrzej poślubił(a) Marianna Walewska 2 luty 1858, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Szymon Walewski oraz Kornelia Maciejec) urodzony(a) 25 list. 1838, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Walewska urodzony(a) 25 list. 1838, Latowicz (córka Franciszek Szymon Walewski oraz Kornelia Maciejec).
    Dzieci:
    1. Franciszek Jarmul urodzony(a) 13 gru. 1860, Latowicz.
    2. Władysław Jarmul urodzony(a) 10 wrz. 1863, Latowicz.
    3. Jan Jarmul urodzony(a) 14 czer. 1866, Latowicz.
    4. Ludwika Jarmul urodzony(a) 1867, Latowicz.
    5. Weronika Jarmul urodzony(a) 5 paź. 1871, Latowicz; zgon 1941, Cegłów.
    6. 3. Marianna Jarmul urodzony(a) 18 sier. 1874, Latowicz.
    7. Stanisław Jarmul urodzony(a) 2 luty 1877, Latowicz.
    8. Piotr Jarmul urodzony(a) 1881, Latowicz.
    9. Zofia Jarmul urodzony(a) 20 wrz. 1883, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Bojanek urodzony(a) 31 sty. 1813, Latowicz (syn Feliks Bojanek oraz Brygida Sytek).

    Kazimierz poślubił(a) Agata Krycka 27 sty. 1834, Latowicz. Agata (córka Julian Krycki oraz Antonina Osińska) urodzony(a) 1816, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agata Krycka urodzony(a) 1816, Latowicz (córka Julian Krycki oraz Antonina Osińska).
    Dzieci:
    1. 4. Jan Bojankowski urodzony(a) 1846, Róża.
    2. Konstancja Bojanek urodzony(a) 18 wrz. 1836, Latowicz.

  3. 10.  Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz (syn Mikołaj Rogala oraz Konstancja Gortat).

    Łukasz poślubił(a) Teresa Nidek Teresa (córka Mikołaj Nidek oraz Kunegunda Jesień) urodzony(a) 1813, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Nidek urodzony(a) 1813, Latowicz (córka Mikołaj Nidek oraz Kunegunda Jesień).
    Dzieci:
    1. Paweł Rogala urodzony(a) 19 sty. 1835, Latowicz.
    2. Tomasz Rogala urodzony(a) 14 gru. 1837, Latowicz.
    3. Jan Rogala urodzony(a) 26 gru. 1841, Latowicz.
    4. Kacper Rogala urodzony(a) 6 sty. 1844, Latowicz.
    5. 5. Julianna Rogala urodzony(a) 16 luty 1846, Latowicz.
    6. Marcin Rogala urodzony(a) 1 list. 1847, Latowicz.
    7. Maria Magdalena Rogala urodzony(a) 19 lip. 1851, Latowicz.
    8. Helena Rogala urodzony(a) 7 lip. 1855, Latowicz.

  5. 12.  Jan Jarmul urodzony(a) 27 maj 1793, Latowicz (syn Laurenty Jarmul oraz Franciszka Suda).

    Jan poślubił(a) Marianna Stalka 1 mar. 1829, Latowicz. Marianna (córka Adalbertus Stalka oraz Barbara Cabaj) urodzony(a) 22 sty. 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Stalka urodzony(a) 22 sty. 1795, Latowicz (córka Adalbertus Stalka oraz Barbara Cabaj).
    Dzieci:
    1. Jan Jarmul urodzony(a) 13 gru. 1830, Latowicz.
    2. Marcin Jarmul urodzony(a) 7 list. 1834, Latowicz.
    3. 6. Andrzej Jarmul urodzony(a) 30 list. 1837, Latowicz.

  7. 14.  Franciszek Szymon Walewski urodzony(a) 26 mar. 1814, Latowicz (syn Jakub Walewski oraz Justyna Kaczorowska).

    Franciszek poślubił(a) Kornelia Maciejec 23 czer. 1834, Latowicz. Kornelia (córka Łukasz Maciejec oraz Ludwika Nidek) urodzony(a) 27 gru. 1812, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Kornelia Maciejec urodzony(a) 27 gru. 1812, Latowicz (córka Łukasz Maciejec oraz Ludwika Nidek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Walewska urodzony(a) 25 mar. 1836, Latowicz.
    2. 7. Marianna Walewska urodzony(a) 25 list. 1838, Latowicz.
    3. Paulina Walewska urodzony(a) 5 czer. 1841, Latowicz.
    4. Aleksandra Walewska urodzony(a) 5 sty. 1844, Latowicz.
    5. Jan Walewski urodzony(a) 24 gru. 1846, Latowicz.
    6. Ludwika Walewska urodzony(a) 20 sty. 1851, Latowicz.
    7. Helena Walewska urodzony(a) 21 list. 1857, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Feliks Bojanek urodzony(a) 13 sty. 1767, Latowicz (syn Kazimierz Bojanek oraz Joanna Miedek).

    Feliks poślubił(a) Brygida Sytek 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Brygida Sytek
    Dzieci:
    1. Fortunat Bojanek urodzony(a) 16 kwie. 1789, Latowicz.
    2. Grzegorz Bojanek urodzony(a) 11 mar. 1791, Latowicz.
    3. Katarzyna Bojanek urodzony(a) 7 maj 1796, Latowicz.
    4. Błażej Bojanek urodzony(a) 4 luty 1798, Latowicz.
    5. Andrzej Bojanek urodzony(a) 18 paź. 1799, Latowicz.
    6. Gertruda Bojanek urodzony(a) 29 gru. 1803, Latowicz.
    7. Agnieszka Bojanek urodzony(a) 3 list. 1805, Latowicz.
    8. Antonina Bojanek urodzony(a) 10 czer. 1808, Latowicz; zgon 27 list. 1809, Latowicz.
    9. 8. Kazimierz Bojanek urodzony(a) 31 sty. 1813, Latowicz.
    10. Kazimierz Wincenty Bojanek urodzony(a) 31 sty. 1813, Latowicz.

  3. 18.  Julian Krycki urodzony(a) 22 kwie. 1781, Latowicz (syn Bartłomiej Krycki oraz Agnieszka).

    Julian poślubił(a) Antonina Osińska 17 luty 1806, Latowicz. Antonina (córka Marcin Osiński oraz Żyjący) urodzony(a) 15 maj 1788, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Antonina Osińska urodzony(a) 15 maj 1788, Latowicz (córka Marcin Osiński oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Łukasz Krycki urodzony(a) 1823, Latowicz.
    2. 9. Agata Krycka urodzony(a) 1816, Latowicz.

  5. 20.  Mikołaj Rogala urodzony(a) 10 wrz. 1781, Latowicz (syn Roch Rogala oraz Jadwiga Domoń).

    Mikołaj poślubił(a) Konstancja Gortat 16 luty 1800, Latowicz. Konstancja (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska) urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Konstancja Gortat urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rogala urodzony(a) 24 wrz. 1805, Latowicz.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 17 lip. 1808, Latowicz; zgon 23 list. 1809, Latowicz.
    3. Łukasz Adam Rogala urodzony(a) 16 paź. 1810, Latowicz.
    4. 10. Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz.
    5. Wincenty Wojciech Rogala urodzony(a) 16 kwie. 1814, Latowicz.
    6. Jakub Wincenty Rogala urodzony(a) 19 lip. 1815, Latowicz.
    7. Jan Antoni Rogala urodzony(a) 26 maj 1819, Latowicz.
    8. Franciszek Rogala urodzony(a) 5 paź. 1822, Latowicz.
    9. Katarzyna Rogala urodzony(a) 13 list. 1823, Latowicz.
    10. Jadwiga Rogala urodzony(a) 13 paź. 1826, Latowicz.

  7. 22.  Mikołaj Nidek urodzony(a) 4 gru. 1784, Latowicz (syn Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).

    Mikołaj poślubił(a) Kunegunda Jesień 28 luty 1808, Latowicz. Kunegunda (córka Paweł Jesień oraz Marianna Suda) urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Kunegunda Jesień urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz (córka Paweł Jesień oraz Marianna Suda).
    Dzieci:
    1. 11. Teresa Nidek urodzony(a) 1813, Latowicz.
    2. Teresa Franciszka Nidek urodzony(a) 6 list. 1811, Latowicz.
    3. Marianna Franciszka Nidek urodzony(a) 6 gru. 1812, Latowicz.
    4. Marianna Nidek urodzony(a) 7 gru. 1812, Latowicz.
    5. Ewa Marianna Nidek urodzony(a) 22 gru. 1814, Latowicz.
    6. Ewa Nidek urodzony(a) 24 gru. 1814, Latowicz.
    7. Eleonora Franciszka Nidek urodzony(a) 21 luty 1817, Latowicz.
    8. Petronella Małgorzata Niedek urodzony(a) 25 czer. 1820, Latowicz.
    9. Tomasz Nidek urodzony(a) 14 wrz. 1822, Latowicz.
    10. Jan Niedek urodzony(a) 11 gru. 1824, Latowicz.
    11. Żyjący
    12. Paweł Nidek urodzony(a) 25 czer. 1830, Latowicz.

  9. 24.  Laurenty Jarmul urodzony(a) 5 sier. 1762, Latowicz (syn Jakub Jarmul oraz Jadwiga); zgon 15 kwie. 1816, Latowicz.

    Laurenty poślubił(a) Franciszka Suda 23 sty. 1785, Latowicz. Franciszka (córka Krzysztof Suda oraz Marianna Domoń) urodzony(a) 4 wrz. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Franciszka Suda urodzony(a) 4 wrz. 1764, Latowicz (córka Krzysztof Suda oraz Marianna Domoń).
    Dzieci:
    1. Euzebiusz Jarmul urodzony(a) 14 gru. 1786, Latowicz.
    2. Józef Jarmul urodzony(a) 19 luty 1790, Latowicz.
    3. 12. Jan Jarmul urodzony(a) 27 maj 1793, Latowicz.
    4. Małgorzata Jarmul urodzony(a) 9 czer. 1796, Latowicz.
    5. Monika Jarmul urodzony(a) 8 maj 1798, Latowicz.
    6. Brygida Jarmul urodzony(a) 19 paź. 1800, Latowicz; zgon 26 lip. 1811, Latowicz.
    7. Tomasz Jarmul urodzony(a) 29 gru. 1804, Latowicz; zgon 2 kwie. 1805, Latowicz.
    8. Cecylia Jarmul urodzony(a) 3 lip. 1806, Latowicz.

  11. 26.  Adalbertus Stalka urodzony(a) 1761, Latowicz (syn N Stalka); zgon 5 wrz. 1801, Latowicz.

    Adalbertus poślubił(a) Barbara Cabaj 2 luty 1784, Latowicz. Barbara (córka Adalbertus Cabaj oraz Żyjący) urodzony(a) 3 gru. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Barbara Cabaj urodzony(a) 3 gru. 1761, Latowicz (córka Adalbertus Cabaj oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Kornelia Stalka urodzony(a) 19 wrz. 1786, Latowicz; zgon 16 sier. 1789, Latowicz.
    2. Małgorzata Stalka urodzony(a) 7 czer. 1789, Latowicz; zgon 28 wrz. 1792, Latowicz.
    3. Julianna Stalka urodzony(a) 21 czer. 1792, Latowicz; zgon 14 sier. 1794, Latowicz.
    4. 13. Marianna Stalka urodzony(a) 22 sty. 1795, Latowicz.
    5. Urszula Stalka urodzony(a) 20 paź. 1797, Latowicz.

  13. 28.  Jakub Walewski urodzony(a) 18 kwie. 1765, Latowicz (syn Maciej Walewski oraz Marianna).

    Jakub — Justyna Kaczorowska. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Justyna Kaczorowska
    Dzieci:
    1. Jan Walewski urodzony(a) 30 paź. 1797, Latowicz.
    2. Małgorzata Walewska urodzony(a) 10 czer. 1800, Latowicz.
    3. Kacper Walewski urodzony(a) 1 sty. 1803, Latowicz; zgon 26 sier. 1804, Latowicz.
    4. Urban Walewski urodzony(a) 23 kwie. 1805, Latowicz.
    5. Stefan Walewski urodzony(a) 25 gru. 1807, Latowicz; zgon 7 maj 1812, Latowicz.
    6. Paweł Wincenty Walewski urodzony(a) 20 sty. 1811, Latowicz.
    7. Paweł Walewski urodzony(a) 22 sty. 1811, Latowicz; zgon 18 wrz. 1813, Latowicz.
    8. 14. Franciszek Szymon Walewski urodzony(a) 26 mar. 1814, Latowicz.
    9. Franciszka Walewska urodzony(a) 27 mar. 1814, Latowicz.
    10. Piotr Ignacy Walewski urodzony(a) 30 lip. 1817, Latowicz.

  15. 30.  Łukasz Maciejec

    Łukasz — Ludwika Nidek. Ludwika (córka Żyjący oraz Agnieszka Bojanek) urodzony(a) 29 maj 1786, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Ludwika Nidek urodzony(a) 29 maj 1786, Latowicz (córka Żyjący oraz Agnieszka Bojanek).
    Dzieci:
    1. Franciszka Maciejec urodzony(a) 10. kwie. 1811, Latowicz.
    2. Franciszka Marianna Maciejec urodzony(a) 9 kwie. 1811, Latowicz.
    3. 15. Kornelia Maciejec urodzony(a) 27 gru. 1812, Latowicz.
    4. Kornelia Anastazja Maciejec urodzony(a) 26 gru. 1812, Latowicz.
    5. Jakub Filip Maciejec urodzony(a) 29 kwie. 1817, Latowicz.