Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisław Świątek

Stanisław Świątek

Mężczyzna 1906 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Świątek urodzony(a) 17 kwie. 1906, Budziska (syn Jan Świątek oraz Marianna Ptasińska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Świątek urodzony(a) 8 luty 1872, Oleksianka (syn Stanisław Świątek oraz Katarzyna Rechnio).

    Jan poślubił(a) Marianna Ptasińska 1 lip. 1894, Latowicz. Marianna (córka Stanisław Ptasiński oraz Magdalena Gielo) urodzony(a) 15 list. 1871, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Ptasińska urodzony(a) 15 list. 1871, Wielgolas (córka Stanisław Ptasiński oraz Magdalena Gielo).
    Dzieci:
    1. Antoni Świątek urodzony(a) 15 mar. 1896, Wielgolas.
    2. Anna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1898, Wielgolas.
    3. Józef Świątek urodzony(a) 21 wrz. 1902, Wielgolas.
    4. 1. Stanisław Świątek urodzony(a) 17 kwie. 1906, Budziska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Świątek urodzony(a) 18 maj 1850, Oleksianka (syn Walenty Maciej Świątek oraz Ludwika Franciszka Kempkowicz).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Rechnio 19 luty 1871, Latowicz. Katarzyna (córka Kazimierz Franciszek Rechnio oraz Marianna Nowosielska) urodzony(a) 22 list. 1845, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Rechnio urodzony(a) 22 list. 1845, Latowicz (córka Kazimierz Franciszek Rechnio oraz Marianna Nowosielska).
    Dzieci:
    1. 2. Jan Świątek urodzony(a) 8 luty 1872, Oleksianka.
    2. Antoni Świątek urodzony(a) 25 maj 1875, Oleksianka.
    3. Marianna Świątek urodzony(a) 1880, Oleksianka.
    4. Aleksander Świątek urodzony(a) 21 maj 1883, Oleksianka.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 4 lip. 1887, Oleksianka.

  3. 6.  Stanisław Ptasiński urodzony(a) 4 kwie. 1815, Ptaki (syn Franciszek Ptaszyński oraz Joanna Stanieta).

    Stanisław poślubił(a) Magdalena Gielo 1 lip. 1866, Latowicz. Magdalena (córka Marianna Gielo) urodzony(a) 17 paź. 1842, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Gielo urodzony(a) 17 paź. 1842, Strachomin (córka Marianna Gielo).
    Dzieci:
    1. Walenty Ptasiński urodzony(a) 14 luty 1869, Wielgolas.
    2. 3. Marianna Ptasińska urodzony(a) 15 list. 1871, Wielgolas.
    3. Antoni Ptasiński urodzony(a) 8 sty. 1875, Wielgolas.
    4. Franciszka Ptasińska urodzony(a) 24 mar. 1877, Wielgolas.
    5. Jan Ptasiński urodzony(a) 5 gru. 1880, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Maciej Świątek urodzony(a) 15 luty 1816, Oleksianka (syn Józef Świątek oraz Tekla Dzięcioł).

    Walenty poślubił(a) Ludwika Franciszka Kempkowicz 5 luty 1837, Latowicz. Ludwika (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła) urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła).
    Dzieci:
    1. Faustyn Świątek urodzony(a) 10 luty 1841, Oleksianka.
    2. Łukasz Świątek urodzony(a) 14 paź. 1843, Oleksianka.
    3. Jakub Świątek urodzony(a) 24 lip. 1847, Oleksianka.
    4. 4. Stanisław Świątek urodzony(a) 18 maj 1850, Oleksianka.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 27 lip. 1859, Oleksianka.
    6. Marianna Świątek urodzony(a) 6 czer. 1867, Oleksianka.

  3. 10.  Kazimierz Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 mar. 1820, Oleksianka (syn Jan Rechnio oraz Katarzyna Kłos).

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Nowosielska 17 luty 1840, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Nowosielska
    Dzieci:
    1. 5. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 22 list. 1845, Latowicz.
    2. Rozalia Rechnio urodzony(a) 4 wrz. 1848.
    3. Florentyna Rechnio urodzony(a) 7 lip. 1851, Oleksianka.
    4. Wiktoria Rechnio urodzony(a) 22 gru. 1853, Oleksianka.
    5. Jan Rechnio urodzony(a) 26 sty. 1857, Oleksianka.
    6. Jan Rechnio urodzony(a) 9 maj 1860, Oleksianka.
    7. Helena Rechnio urodzony(a) 12 czer. 1861, Oleksianka.

  5. 12.  Franciszek Ptaszyński

    Franciszek — Joanna Stanieta. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Joanna Stanieta
    Dzieci:
    1. Wojciech Ptasiński urodzony(a) 1810, Ptaki.
    2. 6. Stanisław Ptasiński urodzony(a) 4 kwie. 1815, Ptaki.
    3. Marek Ptaszyński urodzony(a) 4 kwie. 1815, Ptaki.
    4. Katarzyna Ptasińska urodzony(a) 25 list. 1823, Ptaki.

  7. 15.  Marianna Gielo urodzony(a) 12 paź. 1809, Strachomin (córka Maciej Gielo oraz Urszula Gielo).
    Dzieci:
    1. Józef Gielo urodzony(a) 17 mar. 1830, Strachomin.
    2. Franciszka Gielo urodzony(a) 26 mar. 1834, Strachomin.
    3. 7. Magdalena Gielo urodzony(a) 17 paź. 1842, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Świątek urodzony(a) 4 lip. 1784, Oleksianka (syn Michał Świątek oraz Małgorzata Świeczka).

    Józef poślubił(a) Tekla Dzięcioł 22 sty. 1804, Latowicz. Tekla (córka Wincenty Dzięcioł oraz Agnieszka) urodzony(a) 21 wrz. 1783, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Tekla Dzięcioł urodzony(a) 21 wrz. 1783, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    2. Paweł Świątek urodzony(a) 17 sty. 1810, Oleksianka.
    3. Anna Krystyna Świątek urodzony(a) 22 lip. 1812, Oleksianka.
    4. 8. Walenty Maciej Świątek urodzony(a) 15 luty 1816, Oleksianka.
    5. Teodor Franciszek Świątek urodzony(a) 12 kwie. 1821, Oleksianka.
    6. Zuzanna Świątek urodzony(a) 6 sier. 1824, Oleksianka.
    7. Katarzyna Świątek urodzony(a) 28 paź. 1828, Oleksianka.

  3. 18.  Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Jan — Helena Dyła. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Helena Dyła (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Kępkowicz urodzony(a) 15 gru. 1801, Wielgolas; zgon 24 lip. 1804, Wielgolas.
    2. Agata Kępkowicz urodzony(a) 3 luty 1804, Wielgolas; zgon 29 mar. 1806, Wielgolas.
    3. Franciszek Kempkowicz urodzony(a) 29 mar. 1806, Wielgolas.
    4. Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas.
    5. Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas.
    6. Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas.
    7. 9. Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas.
    8. Kajetan Kempkowicz urodzony(a) 1 sier. 1822, Wielgolas.

  5. 20.  Jan Rechnio urodzony(a) 11 maj 1782, Oleksianka (syn Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Kłos 24 luty 1805, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Kowalska) urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Kłos urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Kowalska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rechnio urodzony(a) 27 wrz. 1806, Oleksianka.
    2. Adam Rechnio urodzony(a) 23 gru. 1807, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 23 maj 1809, Oleksianka.
    4. Walenty Paweł Rechnio urodzony(a) 15 sty. 1811, Oleksianka.
    5. Kilian Paweł Rechnio urodzony(a) 4 lip. 1814, Oleksianka.
    6. Piotr Antoni Rechnio urodzony(a) 17 sty. 1816, Oleksianka.
    7. Mikołaj Franciszek Rechnio urodzony(a) 1 gru. 1817, Oleksianka.
    8. 10. Kazimierz Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 mar. 1820, Oleksianka.
    9. Apolonia Rechnio urodzony(a) 14 luty 1823, Oleksianka.
    10. Fortunat Rechnio urodzony(a) 22 czer. 1824, Oleksianka.
    11. Elżbieta Rechnio urodzony(a) 27 paź. 1826, Oleksianka.

  7. 30.  Maciej Gielo

    Maciej — Urszula Gielo. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Urszula Gielo
    Dzieci:
    1. 15. Marianna Gielo urodzony(a) 12 paź. 1809, Strachomin.