Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Julianna Reda

Julianna Reda

Kobieta 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Julianna Reda urodzony(a) 4 luty 1866, Latowicz (córka Tomasz Reda oraz Agnieszka Wójtowicz).

    Julianna poślubił(a) Ludwik Konderski 11 luty 1885, Latowicz. Ludwik (syn Piotr Konderski oraz Magdalena Walewska) urodzony(a) 2 kwie. 1863, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Feliksa Konderska urodzony(a) 30 wrz. 1887, Latowicz.
    2. Helena Zofia Konderska urodzony(a) 1 mar. 1886, Latowicz.
    3. Władysław Konderski urodzony(a) 12 czer. 1889, Latowicz.
    4. Józef Franciszek Konderski urodzony(a) 24 luty 1894, Latowicz.
    5. Feliksa Konderska urodzony(a) 29 czer. 1895, Latowicz.
    6. Bolesław Konderski urodzony(a) 8 list. 1897, Latowicz.
    7. Józef Konderski urodzony(a) 28 luty 1899, Latowicz.
    8. Leokadia Konderska urodzony(a) 9 gru. 1901, Latowicz.
    9. Henryka Konderska urodzony(a) 16 sty. 1904, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Reda urodzony(a) 27 gru. 1834, Latowicz (syn Polikarp Reda oraz Franciszka Rogala).

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Wójtowicz 3 luty 1856, Latowicz. Agnieszka (córka Kazimierz Maciej Wójtowicz oraz Franciszka Barbara Bojanek) urodzony(a) 17 sty. 1838, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Wójtowicz urodzony(a) 17 sty. 1838, Latowicz (córka Kazimierz Maciej Wójtowicz oraz Franciszka Barbara Bojanek).
    Dzieci:
    1. Franciszek Reda urodzony(a) 27 gru. 1858, Latowicz.
    2. Helena Reda urodzony(a) 3 sty. 1861, Latowicz.
    3. 1. Julianna Reda urodzony(a) 4 luty 1866, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Polikarp Reda urodzony(a) 29 sty. 1804, Latowicz (syn Felicjan Reda oraz Joanna Bojanek).

    Polikarp poślubił(a) Franciszka Rogala 10 luty 1822, Latowicz. Franciszka (córka Mikołaj Rogala oraz Konstancja Gortat) urodzony(a) 24 wrz. 1805, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Rogala urodzony(a) 24 wrz. 1805, Latowicz (córka Mikołaj Rogala oraz Konstancja Gortat).
    Dzieci:
    1. 2. Tomasz Reda urodzony(a) 27 gru. 1834, Latowicz.
    2. Grzegorz Reda urodzony(a) 1831, Latowicz.

  3. 6.  Kazimierz Maciej Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1811, Latowicz (syn Franciszek Wójtowicz oraz Elżbieta Dziubak).

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Barbara Bojanek Franciszka (córka Krzysztof Bojanek oraz Antonina Niedek) urodzony(a) 2 gru. 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Barbara Bojanek urodzony(a) 2 gru. 1811, Latowicz (córka Krzysztof Bojanek oraz Antonina Niedek).
    Dzieci:
    1. Szymon Wójtowicz urodzony(a) 25 paź. 1835, Latowicz.
    2. 3. Agnieszka Wójtowicz urodzony(a) 17 sty. 1838, Latowicz.
    3. Xawerja Wójtowicz urodzony(a) 18 luty 1840, Latowicz.
    4. Józef Wójtowicz urodzony(a) 14 mar. 1844, Latowicz.
    5. Aniela Franciszka Wójtowicz urodzony(a) 26 wrz. 1846, Latowicz.
    6. Teofila Wójtowicz urodzony(a) 18 luty 1849, Latowicz.
    7. Jan Wojtowicz urodzony(a) 23 sty. 1852, Latowicz.
    8. Joanna Wojtowicz


Pokolenie: 4

  1. 8.  Felicjan Reda urodzony(a) 8 czer. 1777, Wężyczyn (syn Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).

    Felicjan poślubił(a) Joanna Bojanek Joanna (córka Bartłomiej Bojanek oraz Scholastyka Dzięcioł) urodzony(a) 21 sier. 1781, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Joanna Bojanek urodzony(a) 21 sier. 1781, Latowicz (córka Bartłomiej Bojanek oraz Scholastyka Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. 4. Polikarp Reda urodzony(a) 29 sty. 1804, Latowicz.
    2. Franciszka Reda urodzony(a) 21 wrz. 1806, Latowicz.

  3. 10.  Mikołaj Rogala urodzony(a) 10 wrz. 1781, Latowicz (syn Roch Rogala oraz Jadwiga Domoń).

    Mikołaj poślubił(a) Konstancja Gortat 16 luty 1800, Latowicz. Konstancja (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska) urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Konstancja Gortat urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska).
    Dzieci:
    1. 5. Franciszka Rogala urodzony(a) 24 wrz. 1805, Latowicz.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 17 lip. 1808, Latowicz; zgon 23 list. 1809, Latowicz.
    3. Łukasz Adam Rogala urodzony(a) 16 paź. 1810, Latowicz.
    4. Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz.
    5. Wincenty Wojciech Rogala urodzony(a) 16 kwie. 1814, Latowicz.
    6. Jakub Wincenty Rogala urodzony(a) 19 lip. 1815, Latowicz.
    7. Jan Antoni Rogala urodzony(a) 26 maj 1819, Latowicz.
    8. Franciszek Rogala urodzony(a) 5 paź. 1822, Latowicz.
    9. Katarzyna Rogala urodzony(a) 13 list. 1823, Latowicz.
    10. Jadwiga Rogala urodzony(a) 13 paź. 1826, Latowicz.

  5. 12.  Franciszek Wójtowicz urodzony(a) 29 mar. 1784, Latowicz (syn Jakub Woytowicz oraz Teresa Kisielska).

    Franciszek poślubił(a) Elżbieta Dziubak 15 luty 1805, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elżbieta Dziubak
    Dzieci:
    1. Monika Wójtowicz urodzony(a) 6 maj 1806, Latowicz.
    2. Piotr Wójtowicz urodzony(a) 1 luty 1809, Latowicz.
    3. 6. Kazimierz Maciej Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1811, Latowicz.
    4. Kazimierz Grzegorz Wójtowicz urodzony(a) 27 luty 1811, Latowicz.
    5. Franciszka Katarzyna Wójtowicz urodzony(a) 21 kwie. 1813, Latowicz.
    6. Katarzyna Wójtowicz urodzony(a) 22 kwie. 1813, Latowicz.

  7. 14.  Krzysztof Bojanek urodzony(a) 24 lip. 1771, Latowicz (syn Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio).

    Krzysztof poślubił(a) Antonina Niedek 3 luty 1811, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta) urodzony(a) 17 maj 1788, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Antonina Niedek urodzony(a) 17 maj 1788, Latowicz (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).
    Dzieci:
    1. 7. Franciszka Barbara Bojanek urodzony(a) 2 gru. 1811, Latowicz.
    2. Żyjący
    3. Hedwiga Bojanek urodzony(a) 13 paź. 1813, Latowicz.
    4. Łukasz Bojanek urodzony(a) 13 paź. 1813, Latowicz; zgon 15 paź. 1813, Latowicz.
    5. Jadwiga Teresa Bojanek urodzony(a) 13 paź. 1813, Latowicz; zgon 15 paź. 1813, Latowicz.
    6. Łukasz Adam Bojanek urodzony(a) 13 paź. 1813, Latowicz.
    7. Marianna Konstancja Bojanek urodzony(a) 2 wrz. 1815, Latowicz.
    8. Małgorzata Petronella Bojanek urodzony(a) 1 czer. 1817, Latowicz; zgon 22 maj 1818, Latowicz.
    9. Katarzyna Marcella Bojanek urodzony(a) 8 maj 1819, Latowicz.
    10. Paweł Bojanek urodzony(a) 27 czer. 1823, Latowicz; zgon 5 mar. 1824, Latowicz.
    11. Jakub Bojanek urodzony(a) 14 lip. 1825, Latowicz.
    12. Józefa Bojanek urodzony(a) 11 kwie. 1829, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Zofia Szeląg 30 sty. 1757, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia Szeląg
    Dzieci:
    1. marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1757, Wężyczyn.
    2. Jadwiga Reda urodzony(a) 15 paź. 1759, Wężyczyn.
    3. Teresa Reda urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn.
    4. Julianna Reda urodzony(a) 27 maj 1764, Wężyczyn.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn.
    6. Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn.
    7. 8. Felicjan Reda urodzony(a) 8 czer. 1777, Wężyczyn.
    8. Baltazar Reda urodzony(a) 8 sty. 1785, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1785, Wężyczyn.

  3. 18.  Bartłomiej Bojanek urodzony(a) 22 sier. 1757, Latowicz (syn Adam Bojanek oraz Żyjący).

    Bartłomiej poślubił(a) Scholastyka Dzięcioł Scholastyka (córka Jakub Dzięcioł oraz Agnieszka) urodzony(a) 14 luty 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Scholastyka Dzięcioł urodzony(a) 14 luty 1761, Latowicz (córka Jakub Dzięcioł oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. 9. Joanna Bojanek urodzony(a) 21 sier. 1781, Latowicz.
    2. Marcelina Bojanek urodzony(a) 3 czer. 1784, Latowicz.
    3. Hilary Bojanek urodzony(a) 16 sty. 1790, Latowicz.

  5. 20.  Roch Rogala urodzony(a) 1741 (syn N Rogala); zgon 30 lip. 1811, Latowicz.

    Roch poślubił(a) Jadwiga Domoń 5 luty 1770, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Jadwiga Domoń
    Dzieci:
    1. Jan Rogala urodzony(a) 23 czer. 1774, Latowicz; zgon 26 lip. 1775, Latowicz.
    2. Paweł Rogala urodzony(a) 27 czer. 1776, Latowicz; zgon 25 czer. 1778, Latowicz.
    3. Katarzyna Rogala urodzony(a) 14 mar. 1779, Latowicz.
    4. 10. Mikołaj Rogala urodzony(a) 10 wrz. 1781, Latowicz.
    5. Julianna Rogala urodzony(a) 20 czer. 1784, Latowicz; zgon 12 sier. 1785, Latowicz.
    6. Małgorzata Rogala urodzony(a) 6 czer. 1787, Latowicz; zgon 15 list. 1789, Latowicz.
    7. Janina Rogala urodzony(a) 25 list. 1789, Latowicz; zgon 1 gru. 1789, Latowicz.
    8. Karolina Rogala urodzony(a) 3 list. 1791, Latowicz; zgon 14 lip. 1796, Latowicz.

  7. 22.  Adam Gortat urodzony(a) 1746 (syn N Gortat); zgon 19 kwie. 1809, Latowicz.

    Adam poślubił(a) Barbara Kisielska 28 sty. 1771, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Barbara Kisielska
    Dzieci:
    1. Jan de Matha Gortat urodzony(a) 10 luty 1776, Latowicz; zgon 31 gru. 1784, Latowicz.
    2. Gabriel Gortat urodzony(a) 29 mar. 1778, Latowicz; zgon 15 maj 1779, Latowicz.
    3. Rozalia Gortat urodzony(a) 26 sier. 1780, Latowicz.
    4. Teresa Gortat urodzony(a) 10 paź. 1782, Latowicz; zgon 11 list. 1782, Latowicz.
    5. 11. Konstancja Gortat urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz.
    6. Walerian Tomasz Gortat urodzony(a) 17 gru. 1786, Latowicz.
    7. Tymoteusz Gortat urodzony(a) 14 mar. 1790, Latowicz.
    8. Gertruda Gortat urodzony(a) 15 list. 1792, Latowicz.

  9. 24.  Jakub Woytowicz (syn N Woytowicz).

    Jakub poślubił(a) Teresa Kisielska [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Teresa Kisielska
    Dzieci:
    1. Tomasz Woytowicz urodzony(a) 20 gru. 1778, Latowicz.
    2. Kunegunda Woytowicz urodzony(a) 24 paź. 1781, Latowicz.
    3. 12. Franciszek Wójtowicz urodzony(a) 29 mar. 1784, Latowicz.
    4. Florian Woytowicz urodzony(a) 11 maj 1787, Latowicz.
    5. Seweryn Woytowicz urodzony(a) 10 luty 1789, Latowicz.
    6. Józef Kalasanty Woytowicz urodzony(a) 3 lip. 1790, Latowicz.
    7. Rozalia Woytowicz urodzony(a) 2 wrz. 1792, Latowicz.

  11. 28.  Grzegorz Bojanek (syn Żyjący).

    Grzegorz poślubił(a) Ewa Ciernio [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Ewa Ciernio
    Dzieci:
    1. 14. Krzysztof Bojanek urodzony(a) 24 lip. 1771, Latowicz.
    2. Franciszek Bojanek urodzony(a) 30 sty. 1774, Latowicz; zgon 5 kwie. 1776, Latowicz.
    3. Mateusz Bojanek urodzony(a) 19 wrz. 1776, Latowicz; zgon 8 czer. 1777, Latowicz.
    4. Małgorzata Bojanek urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz.

  13. 30.  Andrzej Nidek (syn N Niedek).

    Andrzej — Rozalia Maleta. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Rozalia Maleta
    Dzieci:
    1. Jan Nidkiewicz urodzony(a) 25 czer. 1771, Latowicz.
    2. Walenty Nidkiewicz urodzony(a) 7 luty 1775, Latowicz; zgon 17 sier. 1775, Latowicz.
    3. Marianna Nidkiewicz urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz.
    4. Julianna Nidkiewicz urodzony(a) 26 czer. 1779, Latowicz.
    5. Józef Midek urodzony(a) 19 mar. 1782, Latowicz; zgon 1783, Latowicz.
    6. Mikołaj Nidek urodzony(a) 4 gru. 1784, Latowicz.
    7. Franciszka MIdek urodzony(a) 19 mar. 1782, Latowicz.
    8. 15. Antonina Niedek urodzony(a) 17 maj 1788, Latowicz.
    9. Damazy Nidek urodzony(a) 9 gru. 1792, Latowicz.