Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Aleksandra Reda

Aleksandra Reda

Kobieta 1894 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksandra Reda urodzony(a) 9 kwie. 1894, Latowicz (córka Wincenty Reda oraz Marianna Różak).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wincenty Reda urodzony(a) 3 kwie. 1852, Latowicz (syn Wawrzyniec Reda oraz Marianna Świątek).

    Wincenty poślubił(a) Marianna Różak 28 luty 1892, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Różak oraz Franciszka Dzięcioł) urodzony(a) 26 gru. 1860, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Różak urodzony(a) 26 gru. 1860, Oleksianka (córka Tomasz Różak oraz Franciszka Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. 1. Aleksandra Reda urodzony(a) 9 kwie. 1894, Latowicz.
    2. Jan Reda urodzony(a) 29 sier. 1896, Latowicz.
    3. Ignacy Reda urodzony(a) 25 lip. 1899, Latowicz.
    4. Władysław Reda urodzony(a) 5 sty. 1902, Laliny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wawrzyniec Reda urodzony(a) 3 sier. 1830, Latowicz (syn Dawid Reda oraz Marianna Kłos).

    Wawrzyniec poślubił(a) Marianna Świątek 3 mar. 1851, Latowicz. Marianna (córka Ignacy Świątek oraz Rozalia Cabaj) urodzony(a) 23 wrz. 1831, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Świątek urodzony(a) 23 wrz. 1831, Latowicz (córka Ignacy Świątek oraz Rozalia Cabaj).
    Dzieci:
    1. 2. Wincenty Reda urodzony(a) 3 kwie. 1852, Latowicz.
    2. Franciszek Reda urodzony(a) 30 sier. 1854, Latowicz.
    3. Jan Reda urodzony(a) 18 czer. 1858, Latowicz.
    4. Walenty Reda urodzony(a) 11 luty 1860, Latowicz.
    5. Franciszka Reda urodzony(a) 2 mar. 1862, Latowicz.
    6. Tomasz Reda urodzony(a) 15 wrz. 1864, Latowicz.
    7. Marianna Reda urodzony(a) 24 sty. 1867, Latowicz.
    8. Piotr Reda urodzony(a) 31 mar. 1869, Latowicz.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 12 mar. 1871, Latowicz.
    10. Waleria Reda urodzony(a) 6 gru. 1872, Latowicz.
    11. Walerian Reda urodzony(a) 1875, Latowicz.

  3. 6.  Tomasz Różak urodzony(a) 17 gru. 1823, Oleksianka (syn Maciej Różak oraz Franciszka Dzięcioł).

    Tomasz poślubił(a) Franciszka Dzięcioł 23 list. 1857, Latowicz. Franciszka (córka Szczepan Dzięcioł oraz Józefa Czerwińska) urodzony(a) 2 kwie. 1837, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Dzięcioł urodzony(a) 2 kwie. 1837, Redzyńskie (córka Szczepan Dzięcioł oraz Józefa Czerwińska).
    Dzieci:
    1. Jan Różak urodzony(a) 8 list. 1858, Oleksianka.
    2. 3. Marianna Różak urodzony(a) 26 gru. 1860, Oleksianka.
    3. Franciszek Różak urodzony(a) 2 gru. 1864, Redzyńskie.
    4. Ludwik Różak urodzony(a) 8 sier. 1866, Redzyńskie.
    5. Mikołaj Różak urodzony(a) 17 list. 1868, Redzyńskie.
    6. Franciszek Różak urodzony(a) 29 list. 1870, Redzyńskie.
    7. Walenty Jan Różak urodzony(a) 9 sty. 1874, Iwowe.
    8. Aleksander Różak urodzony(a) 1877, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Dawid Reda urodzony(a) 1 sty. 1791, Latowicz (syn Mikołaj Reda oraz Zofia Ozimek).

    Dawid poślubił(a) Marianna Kłos Marianna (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 30 mar. 1799, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Kłos urodzony(a) 30 mar. 1799, Latowicz (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Krystyna Scholastyka Reda urodzony(a) 11 mar. 1818, Latowicz.
    2. Marcin Karol Reda urodzony(a) 3 list. 1820, Latowicz.
    3. Karol Reda urodzony(a) 2 list. 1823, Latowicz.
    4. 4. Wawrzyniec Reda urodzony(a) 3 sier. 1830, Latowicz.
    5. karol Reda urodzony(a) 6 list. 1833, Latowicz.
    6. Franciszek Reda urodzony(a) 20 maj 1827, Latowicz.
    7. Franciszek Reda urodzony(a) 9 paź. 1835, Latowicz.
    8. Marianna Reda urodzony(a) 28 lip. 1839, Latowicz.
    9. Piotr Reda urodzony(a) 16 kwie. 1841, Latowicz.

  3. 10.  Ignacy Świątek urodzony(a) 2 luty 1806, Latowicz (syn Benedykt Świątek oraz Agnieszka Niedek).

    Ignacy poślubił(a) Rozalia Cabaj 30 sty. 1826, Latowicz. Rozalia (córka Franciszek Cabaj oraz Katarzyna Michniewska) urodzony(a) 30 sier. 1810, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Rozalia Cabaj urodzony(a) 30 sier. 1810, Latowicz (córka Franciszek Cabaj oraz Katarzyna Michniewska).
    Dzieci:
    1. Paweł Świątek urodzony(a) 22 sty. 1827, Latowicz.
    2. 5. Marianna Świątek urodzony(a) 23 wrz. 1831, Latowicz.
    3. Julianna Świątek urodzony(a) 10 luty 1840, Latowicz.
    4. Weronika Świątek urodzony(a) 9 gru. 1843, Latowicz.
    5. Agnieszka Świątek urodzony(a) 13 sty. 1847, Latowicz.

  5. 12.  Maciej Różak urodzony(a) 1794, Jamielne (syn Marcin Różak oraz Marianna Szczepanik).

    Maciej poślubił(a) Franciszka Dzięcioł 19 sty. 1823, Latowicz. Franciszka (córka Franciszek Dzięcioł oraz Agnieszka Woźniak) urodzony(a) 11 mar. 1795, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Dzięcioł urodzony(a) 11 mar. 1795, Oleksianka (córka Franciszek Dzięcioł oraz Agnieszka Woźniak).
    Dzieci:
    1. Karol Marcin Różak urodzony(a) 7 list. 1820, Oleksianka.
    2. 6. Tomasz Różak urodzony(a) 17 gru. 1823, Oleksianka.
    3. Dominik Różak urodzony(a) 28 mar. 1826, Oleksianka.
    4. Franciszka Różak urodzony(a) 28 luty 1828, Oleksianka.
    5. Zuzanna Różak urodzony(a) 6 sier. 1830, Oleksianka.

  7. 14.  Szczepan Dzięcioł urodzony(a) 4 sty. 1807, Redzyńskie (syn Bonifacy Zadrożny - Dzięcioł oraz Julianna Bobotek).

    Szczepan poślubił(a) Józefa Czerwińska 1 mar. 1829, Latowicz. Józefa (córka Sylwester Czerwiński oraz Brygida Jarząbek - Cygan) urodzony(a) 18 mar. 1803, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Józefa Czerwińska urodzony(a) 18 mar. 1803, Transbór (córka Sylwester Czerwiński oraz Brygida Jarząbek - Cygan).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Dzięcioł urodzony(a) 18 sty. 1830, Redzyńskie.
    2. Marianna Dzięcioł urodzony(a) 23 paź. 1832, Redzyńskie.
    3. Karol Dzięcioł urodzony(a) 30 paź. 1834, Redzyńskie.
    4. 7. Franciszka Dzięcioł urodzony(a) 2 kwie. 1837, Redzyńskie.
    5. Małgorzata Dzięcioł urodzony(a) 8 maj 1841, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mikołaj Reda (syn N Reda).

    Mikołaj poślubił(a) Zofia Ozimek Zofia (córka Walenty Ozimek oraz Agnieszka) urodzony(a) 2 kwie. 1763, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia Ozimek urodzony(a) 2 kwie. 1763, Latowicz (córka Walenty Ozimek oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. 8. Dawid Reda urodzony(a) 1 sty. 1791, Latowicz.

  3. 18.  Jan Kłos urodzony(a) 20 gru. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kłos oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Jesień 24 lip. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Jesień
    Dzieci:
    1. Urban Kłos urodzony(a) 24 maj 1797, Latowicz.
    2. 9. Marianna Kłos urodzony(a) 30 mar. 1799, Latowicz.
    3. Teresa Kłos urodzony(a) 11 paź. 1801, Latowicz; zgon 20 lip. 1804, Latowicz.
    4. Marcella Kłos urodzony(a) 6 sty. 1805, Latowicz; zgon 24 paź. 1807, Latowicz.

  5. 20.  Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Benedykt poślubił(a) Agnieszka Niedek 8 list. 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Niedek
    Dzieci:
    1. Tekla Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1797, Latowicz; zgon 7 sty. 1799, Latowicz.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 2 sty. 1800, Latowicz.
    3. Kacper Świątek urodzony(a) 29 gru. 1802, Latowicz.
    4. 10. Ignacy Świątek urodzony(a) 2 luty 1806, Latowicz.
    5. Wincenty Świątek urodzony(a) 27 kwie. 1809, Latowicz; zgon 29 sier. 1810, Latowicz.
    6. Franciszka Petronella Świątek urodzony(a) 6 mar. 1815, Latowicz.

  7. 22.  Franciszek Cabaj urodzony(a) 98.10.1765, Latowicz (syn Jan Cabaj oraz Rozalia Reda).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Michniewska 22 luty 1808, Latowicz. Katarzyna (córka Żyjący oraz Salomea Rosińska) urodzony(a) 8 list. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Michniewska urodzony(a) 8 list. 1785, Latowicz (córka Żyjący oraz Salomea Rosińska).
    Dzieci:
    1. Andrzej Cabaj urodzony(a) 19 list. 1808, Latowicz.
    2. 11. Rozalia Cabaj urodzony(a) 30 sier. 1810, Latowicz.
    3. Wawrzyniec Piotr Cabaj urodzony(a) 8 sier. 1812, Latowicz.
    4. Laurenty Cabaj urodzony(a) 9 sier. 1812, Latowicz.
    5. Józefa Benedykta Cabaj urodzony(a) 20 mar. 1814, Latowicz.
    6. Brygida Tekla Cabaj urodzony(a) 6 paź. 1817, Latowicz.
    7. Krystyna Franciszka Cabaj urodzony(a) 3 mar. 1820, Latowicz.
    8. Franciszka Cabaj urodzony(a) 13 wrz. 1825, Latowicz.

  9. 24.  Marcin Różak

    Marcin — Marianna Szczepanik. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Szczepanik
    Dzieci:
    1. 12. Maciej Różak urodzony(a) 1794, Jamielne.

  11. 26.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 2 gru. 1765, Strachomin (syn Stanisław Dzięcioł oraz Marianna).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Woźniak 22 sty. 1792, Latowicz. Agnieszka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata) urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Agnieszka Woźniak urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata).
    Dzieci:
    1. Wiktor Dzięcioł urodzony(a) 6 mar. 1793, Oleksianka.
    2. 13. Franciszka Dzięcioł urodzony(a) 11 mar. 1795, Oleksianka.
    3. Jan Dzięcioł urodzony(a) 22 paź. 1797, Oleksianka.
    4. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 18 list. 1800, Oleksianka.
    5. Kunegunda Dzięcioł urodzony(a) 3 sier. 1803, Oleksianka.
    6. Apolonia Dzięcioł urodzony(a) 14 luty 1806, Oleksianka.
    7. Andrzej Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1808, Oleksianka.
    8. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 26 wrz. 1809, Oleksianka.
    9. Wojciech Jerzy Dzięcioł urodzony(a) 17 kwie. 1813, Oleksianka.

  13. 28.  Bonifacy Zadrożny - Dzięcioł (syn Paweł Zadrożny oraz Katarzyna Górska).

    Bonifacy poślubił(a) Julianna Bobotek 26 sty. 1800, Latowicz. Julianna (córka Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek) urodzony(a) 22 czer. 1783, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Julianna Bobotek urodzony(a) 22 czer. 1783, Chyżyny (córka Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Dzięcioł urodzony(a) 19 sty. 1801, Redzyńskie.
    2. Scholastyka Dzięcioł urodzony(a) 12 luty 1803, Redzyńskie.
    3. Sylwester Dzięcioł urodzony(a) 17 gru. 1804, Redzyńskie.
    4. 14. Szczepan Dzięcioł urodzony(a) 4 sty. 1807, Redzyńskie.
    5. Józef Dzięcioł urodzony(a) 19 mar. 1809, Redzyńskie.

  15. 30.  Sylwester Czerwiński urodzony(a) 11 sty. 1775, Transbór (syn Maciej Czerwiński oraz Teresa Śluzek).

    Sylwester poślubił(a) Brygida Jarząbek - Cygan 14 maj 1797, Latowicz. Brygida (córka Adalbertus Cygan oraz Konstancja Krawcakówna) urodzony(a) 30 wrz. 1782, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Brygida Jarząbek - Cygan urodzony(a) 30 wrz. 1782, Transbór (córka Adalbertus Cygan oraz Konstancja Krawcakówna).
    Dzieci:
    1. Ewa Czerwińska urodzony(a) 23 gru. 1799, Transbór.
    2. 15. Józefa Czerwińska urodzony(a) 18 mar. 1803, Transbór.