Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Klemens Sabak

Klemens Sabak

Mężczyzna 1809 - 1809  (0 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn (syn Piotr Sabak oraz Julianna Reda); zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. 1. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Agnieszka).

    Dionizy poślubił(a) Małgorzata Wronowska 26 sty. 1777, Latowicz. Małgorzata (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Szymon Sabak urodzony(a) 19 luty 1777, Wężyczyn; zgon 28 maj 1777, Wężyczyn.
    2. 2. Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn.
    3. Róża Sabak urodzony(a) 29 sier. 1781, Wężyczyn; zgon 28 lip. 1782, Wężyczyn.
    4. Mikołaj Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1783, Wężyczyn; zgon 28 sier. 1785, Wężyczyn.
    5. Bernard Sabak urodzony(a) 18 maj 1787, Wężyczyn; zgon 17 maj 1790, Wężyczyn.
    6. Antonina Sabak urodzony(a) 12 czer. 1791, Wężyczyn; zgon 21 paź. 1795, Wężyczyn.

  3. 6.  Ignacy Reda urodzony(a) 1743 (syn N Reda); zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Wiechetek 25 lip. 1773, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Wiechetek urodzony(a) , Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 23 paź. 1773, Strachomin.
    2. Petronella Reda urodzony(a) 31 maj 1776, Strachomin.
    3. Szymon Reda urodzony(a) 1 list. 1778, Strachomin.
    4. 3. Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin.
    5. Marcelina Reda urodzony(a) 3 czer. 1784, Strachomin.
    6. Daria Reda urodzony(a) 29 paź. 1786, Wężyczyn.
    7. Karolina Reda urodzony(a) 8 list. 1788, Wężyczyn.
    8. Róża Reda urodzony(a) 29 sier. 1790, Wężyczyn.
    9. Kilian Reda urodzony(a) 12 lip. 1792, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adalbert Sabak urodzony(a) 1723, Wężyczyn (syn nSabak); zgon 17 paź. 1793, Wężyczyn.

    Adalbert — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. 4. Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn.
    2. Hiacynt Sabak
    3. Franciszek Sabak urodzony(a) 6 paź. 1757, Wężyczyn; zgon 4 czer. 1759, Wężyczyn.
    4. Wojciech Sabak urodzony(a) 29 mar. 1760, Wężyczyn.
    5. Regina Sabak urodzony(a) 29 mar. 1760, Wężyczyn.
    6. Magdalena Sabak urodzony(a) 14 lip. 1762, Wężyczyn.
    7. Róża Sabak urodzony(a) 19 sier. 1767, Wężyczyn; zgon 17 czer. 1773, Wężyczyn.

  3. 10.  Jan Wronowski urodzony(a) 1715 (syn N Wronowski); zgon 13 list. 1765, Oleksianka.

    Jan — Zofia. Zofia urodzony(a) 1724. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Zofia urodzony(a) 1724.
    Dzieci:
    1. Antoni Wronowski urodzony(a) 1742, Oleksianka; zgon 31 paź. 1782, Oleksianka.
    2. Magdalena Wronowska urodzony(a) 6 lip. 1756, Oleksianka.
    3. Franciszek Wronowski urodzony(a) 8 paź. 1758, Oleksianka; zgon 15 paź. 1758, Oleksianka.
    4. Marianna Wronowska urodzony(a) 1759, Oleksianka; zgon 14 maj 1809, Redzyńskie.
    5. Barbara Wronowska urodzony(a) 1 list. 1759, Oleksianka.
    6. 5. Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka.
    7. Grzegorz Wronowski urodzony(a) 4 mar. 1766, Oleksianka.

  5. 12.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. 6. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.


Pokolenie: 5

  1. 16.  nSabak
    Dzieci:
    1. Grzegorz Sabak urodzony(a) 1710, Wężyczyn; zgon 1 mar. 1780, Wężyczyn.
    2. 8. Adalbert Sabak urodzony(a) 1723, Wężyczyn; zgon 17 paź. 1793, Wężyczyn.
    3. Jakub Sabak urodzony(a) 1731, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1784, Latowicz.

  2. 20.  N Wronowski
    Dzieci:
    1. 10. Jan Wronowski urodzony(a) 1715; zgon 13 list. 1765, Oleksianka.
    2. Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe; zgon 18 sier. 1775, Iwowe.