Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anastazja Sabak

Anastazja Sabak

Kobieta 1858 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anastazja Sabak urodzony(a) 11 kwie. 1858, Wężyczyn (córka Franciszek Karol Sabak oraz Apolonia Nidek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn (syn Piotr Sabak oraz Julianna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Apolonia Nidek 9 luty 1840, Latowicz. Apolonia (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 1821, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. Weronika Sabak urodzony(a) 30 gru. 1841, Wężyczyn.
    2. Józef Sabak urodzony(a) 12 mar. 1844, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 19 sty. 1847, Wężyczyn.
    4. Katarzyna Sabak urodzony(a) 18 mar. 1849, Wężyczyn.
    5. 1. Anastazja Sabak urodzony(a) 11 kwie. 1858, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. 2. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  3. 6.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. 3. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Agnieszka).

    Dionizy poślubił(a) Małgorzata Wronowska 26 sty. 1777, Latowicz. Małgorzata (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Szymon Sabak urodzony(a) 19 luty 1777, Wężyczyn; zgon 28 maj 1777, Wężyczyn.
    2. 4. Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn.
    3. Róża Sabak urodzony(a) 29 sier. 1781, Wężyczyn; zgon 28 lip. 1782, Wężyczyn.
    4. Mikołaj Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1783, Wężyczyn; zgon 28 sier. 1785, Wężyczyn.
    5. Bernard Sabak urodzony(a) 18 maj 1787, Wężyczyn; zgon 17 maj 1790, Wężyczyn.
    6. Antonina Sabak urodzony(a) 12 czer. 1791, Wężyczyn; zgon 21 paź. 1795, Wężyczyn.

  3. 10.  Ignacy Reda urodzony(a) 1743 (syn N Reda); zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Wiechetek 25 lip. 1773, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Wiechetek urodzony(a) , Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 23 paź. 1773, Strachomin.
    2. Petronella Reda urodzony(a) 31 maj 1776, Strachomin.
    3. Szymon Reda urodzony(a) 1 list. 1778, Strachomin.
    4. 5. Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin.
    5. Marcelina Reda urodzony(a) 3 czer. 1784, Strachomin.
    6. Daria Reda urodzony(a) 29 paź. 1786, Wężyczyn.
    7. Karolina Reda urodzony(a) 8 list. 1788, Wężyczyn.
    8. Róża Reda urodzony(a) 29 sier. 1790, Wężyczyn.
    9. Kilian Reda urodzony(a) 12 lip. 1792, Wężyczyn.

  5. 12.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. 6. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Adalbert Sabak urodzony(a) 1723, Wężyczyn (syn nSabak); zgon 17 paź. 1793, Wężyczyn.

    Adalbert — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. 8. Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn.
    2. Hiacynt Sabak
    3. Franciszek Sabak urodzony(a) 6 paź. 1757, Wężyczyn; zgon 4 czer. 1759, Wężyczyn.
    4. Wojciech Sabak urodzony(a) 29 mar. 1760, Wężyczyn.
    5. Regina Sabak urodzony(a) 29 mar. 1760, Wężyczyn.
    6. Magdalena Sabak urodzony(a) 14 lip. 1762, Wężyczyn.
    7. Róża Sabak urodzony(a) 19 sier. 1767, Wężyczyn; zgon 17 czer. 1773, Wężyczyn.

  3. 18.  Jan Wronowski urodzony(a) 1715 (syn N Wronowski); zgon 13 list. 1765, Oleksianka.

    Jan — Zofia. Zofia urodzony(a) 1724. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia urodzony(a) 1724.
    Dzieci:
    1. Antoni Wronowski urodzony(a) 1742, Oleksianka; zgon 31 paź. 1782, Oleksianka.
    2. Magdalena Wronowska urodzony(a) 6 lip. 1756, Oleksianka.
    3. Franciszek Wronowski urodzony(a) 8 paź. 1758, Oleksianka; zgon 15 paź. 1758, Oleksianka.
    4. Marianna Wronowska urodzony(a) 1759, Oleksianka; zgon 14 maj 1809, Redzyńskie.
    5. Barbara Wronowska urodzony(a) 1 list. 1759, Oleksianka.
    6. 9. Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka.
    7. Grzegorz Wronowski urodzony(a) 4 mar. 1766, Oleksianka.

  5. 20.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. 10. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  6. 24.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. 12. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący