Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Walenty Sabak

Walenty Sabak

Mężczyzna 1854 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Walenty Sabak urodzony(a) 16 sty. 1854, Wężyczyn (syn Onufry Sabak oraz Franciszka Kłos).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Onufry Sabak urodzony(a) 7 czer. 1830, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Barbara Domoń).

    Onufry poślubił(a) Franciszka Kłos 10 luty 1851, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust) urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust).
    Dzieci:
    1. 1. Walenty Sabak urodzony(a) 16 sty. 1854, Wężyczyn.
    2. Franciszek Sabak urodzony(a) 24 paź. 1855, Wężyczyn.
    3. Wojciech Sabak urodzony(a) 29 mar. 1858, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn (syn Piotr Sabak oraz Julianna Reda).

    Adalbert poślubił(a) Barbara Domoń 9 luty 1822, Latowicz. Barbara (córka Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa) urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn (córka Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa).
    Dzieci:
    1. Tomasz Sabak urodzony(a) 14 gru. 1823, Wężyczyn.
    2. Piotr Sabak urodzony(a) 21 sier. 1827, Wężyczyn.
    3. 2. Onufry Sabak urodzony(a) 7 czer. 1830, Wężyczyn.
    4. Michał Sabak urodzony(a) 30 wrz. 1833, Wężyczyn.
    5. Apolonia Sabak urodzony(a) 8 luty 1835, Wężyczyn.
    6. Marianna Sabak urodzony(a) 12 sier. 1837, Wężyczyn.
    7. Julianna Sabak urodzony(a) 11 2 1840, Wężyczyn.
    8. Roch Sabak urodzony(a) 14 sier. 1846, Wężyczyn; zgon 4 czer. 1916, Wężyczyn.

  3. 6.  Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn (syn Maciej Kłos oraz Franciszka Czerwonka).

    Piotr poślubił(a) Małgorzata Chrust 7 luty 1830, Latowicz. Małgorzata (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień) urodzony(a) 1811, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień).
    Dzieci:
    1. Marianna Kłos urodzony(a) 31 gru. 1831, Wężyczyn.
    2. 3. Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn.
    3. Mateusz Kłos urodzony(a) 2 wrz. 1835, Wężyczyn.
    4. Agata Kłos urodzony(a) 27 sty. 1838, Wężyczyn.
    5. Franciszek Kłos urodzony(a) 25 paź. 1840, Wężyczyn.
    6. Anna Kłos urodzony(a) 11 sty. 1844, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Kłos urodzony(a) 31 sty. 1846, Wężyczyn.
    8. Jadwiga Kłos urodzony(a) 1 kwie. 1848, Wężyczyn.
    9. Walenty Kłos urodzony(a) 15 luty 1849, Wężyczyn.
    10. Maria Magdalena Kłos urodzony(a) 25 czer. 1850, Wężyczyn.
    11. Petronella Kłos urodzony(a) 23 maj 1853, Wężyczyn.
    12. Anna Kłos urodzony(a) 11 lip. 1856, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. 4. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  3. 10.  Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn (syn Paweł Domoń oraz Małgorzata Sabak).

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Skorupa 26 sty. 1794, Latowicz. Franciszka (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata) urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata); zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Marcin Domoń urodzony(a) 31 sty. 1795, Wężyczyn.
    2. Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn.
    3. Kunegunda Domoń urodzony(a) 3 sier. 1798, Wężyczyn.
    4. 5. Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn.

  5. 12.  Maciej Kłos (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Maciej poślubił(a) Franciszka Czerwonka 21 czer. 1795, Latowicz. Franciszka (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący) urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Czerwonka urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Jakub Kłos urodzony(a) 25 lip. 1796, Wężyczyn.
    2. Marianna Kłos urodzony(a) 6 sty. 1800, Wężyczyn.
    3. Tekla Kłos urodzony(a) 26 paź. 1804, Wężyczyn.
    4. Elżbieta Kłos urodzony(a) 5 wrz. 1806, Wężyczyn.
    5. 6. Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn.

  7. 14.  Damazy Chróst urodzony(a) 10 gru. 1767, Kamionka (syn Adalbertus Chróst oraz Małgorzata Woyt).

    Damazy poślubił(a) Marianna Jesień 7 czer. 1789, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus) urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Jesień urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus).
    Dzieci:
    1. Anastazja Chróst urodzony(a) 18 kwie. 1791, Kamionka; zgon 19 sty. 1796, Kamionka.
    2. Franciszka Chróst urodzony(a) 17 mar. 1793, Kamionka.
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 15 list. 1795, Kamionka; zgon 2 sier. 1808, Kamionka.
    4. Damazy Chróst urodzony(a) 11 paź. 1799, Kamionka; zgon 17 lip. 1808, Kamionka.
    5. Monika Marcella Chróst urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    6. Kazimierz Chróst urodzony(a) 28 luty 1802, Kamionka; zgon 12 lip. 1805, Kamionka.
    7. Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka.
    8. Augustyn Chróst urodzony(a) 5 lip. 1810, Kamionka.
    9. 7. Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Agnieszka).

    Dionizy poślubił(a) Małgorzata Wronowska 26 sty. 1777, Latowicz. Małgorzata (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Szymon Sabak urodzony(a) 19 luty 1777, Wężyczyn; zgon 28 maj 1777, Wężyczyn.
    2. 8. Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn.
    3. Róża Sabak urodzony(a) 29 sier. 1781, Wężyczyn; zgon 28 lip. 1782, Wężyczyn.
    4. Mikołaj Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1783, Wężyczyn; zgon 28 sier. 1785, Wężyczyn.
    5. Bernard Sabak urodzony(a) 18 maj 1787, Wężyczyn; zgon 17 maj 1790, Wężyczyn.
    6. Antonina Sabak urodzony(a) 12 czer. 1791, Wężyczyn; zgon 21 paź. 1795, Wężyczyn.

  3. 18.  Ignacy Reda urodzony(a) 1743 (syn N Reda); zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Wiechetek 25 lip. 1773, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Wiechetek urodzony(a) , Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 23 paź. 1773, Strachomin.
    2. Petronella Reda urodzony(a) 31 maj 1776, Strachomin.
    3. Szymon Reda urodzony(a) 1 list. 1778, Strachomin.
    4. 9. Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin.
    5. Marcelina Reda urodzony(a) 3 czer. 1784, Strachomin.
    6. Daria Reda urodzony(a) 29 paź. 1786, Wężyczyn.
    7. Karolina Reda urodzony(a) 8 list. 1788, Wężyczyn.
    8. Róża Reda urodzony(a) 29 sier. 1790, Wężyczyn.
    9. Kilian Reda urodzony(a) 12 lip. 1792, Wężyczyn.

  5. 20.  Paweł Domoń urodzony(a) 1724 (syn N Domoń); zgon 4 mar. 1794, Wężyczyn.

    Paweł poślubił(a) Małgorzata Sabak 6 sier. 1758, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna) urodzony(a) 1738, Wężyczyn; zgon 2 list. 1793, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Małgorzata Sabak urodzony(a) 1738, Wężyczyn (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna); zgon 2 list. 1793, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Domoń urodzony(a) 19 sier. 1759, Wężyczyn.
    2. Andrzej Domoń urodzony(a) 14 list. 1762, Wężyczyn.
    3. 10. Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn.
    4. Nikodem Domoń urodzony(a) 26 wrz. 1767, Wężyczyn; zgon 25 maj 1773, Wężyczyn.
    5. Franciszek Domoń urodzony(a) 3 paź. 1773, Wężyczyn.
    6. Sebestian Domoń urodzony(a) 25 sty. 1776, Wężyczyn.
    7. Krystyna Domoń urodzony(a) 15 lip. 1777, Wężyczyn; zgon 7 lip. 1780, Wężyczyn.
    8. Piotr Celesty Domoń urodzony(a) 22 maj 1780, Wężyczyn.
    9. Katarzyna Domoń urodzony(a) 14 kwie. 1782, Wężyczyn.

  7. 22.  Walenty Skorupa urodzony(a) 1727 (syn N Skorupa); zgon 19 sier. 1777, Iwowe.

    Walenty — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Skorupa urodzony(a) 24 paź. 1757, Iwowe; zgon 17 list. 1758, Iwowe.
    2. Regina Skorupa urodzony(a) 20 sier. 1759, Iwowe.
    3. Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe.
    4. 11. Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    5. Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe.

  9. 24.  Antoni Kłos urodzony(a) 1723 (syn N Kłos); zgon 7 list. 1803, Dąbrówka.

    Antoni — Marianna Luba. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Luba
    Dzieci:
    1. Anastazja Kłos urodzony(a) 15 gru. 1757, Dąbrówka.
    2. Piotr Kłos urodzony(a) 25 luty 1766, Dąbrówka; zgon 21 paź. 1766, Dąbrówka.
    3. Klara Kłos urodzony(a) 06.08 1767, Dąbrówka.
    4. Franciszek Kłos urodzony(a) 08.03 1770, Dąbrówka; zgon 07.08,1770, Dąbrówka.
    5. Mikołaj Kłos urodzony(a) 10.12. 1772, Dąbrówka.
    6. Faustyn Kłos urodzony(a) 16 luty 1775, Dąbrówka.
    7. 12. Maciej Kłos

  11. 26.  Jan Czerwonka urodzony(a) 1732 (syn N Czerwonka); zgon 25 czer. 1782, Latowicz.

    Jan — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Adalbertus Czerwonka urodzony(a) 4 kwie. 1756, Wężyczyn.
    2. 13. Franciszka Czerwonka urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz.
    3. Agata Czerwonka urodzony(a) 3 luty 1765, Latowicz; zgon 13 sier. 1767, Latowicz.
    4. Monika Czerwonka urodzony(a) 21 kwie. 1767, Latowicz.
    5. Kacper Czerwonka urodzony(a) 11 sty. 1771, Latowicz.
    6. Kazimierz Czerwonka urodzony(a) 6 mar. 1774, Latowicz; zgon 2 wrz. 1775, Latowicz.

  13. 28.  Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735 (syn N Chrust); zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.

    Adalbertus poślubił(a) Małgorzata Woyt 16 sty. 1757, Latowicz. Małgorzata urodzony(a) 1731; zgon 13 maj 1790, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Małgorzata Woyt urodzony(a) 1731; zgon 13 maj 1790, Kamionka.
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 6 gru. 1757, Kamionka.
    2. Marianna Chrust
    3. Regina Chrust urodzony(a) 19 czer. 1760, Kamionka.
    4. Laurenty Chróst urodzony(a) 22 wrz. 1761, Kamionka.
    5. Franciszka Chróst urodzony(a) 1 kwie. 1764, Kamionka.
    6. Tomasz Chróst urodzony(a) 4 mar. 1766, Kamionka; zgon 14 luty 1767, Kamionka.
    7. 14. Damazy Chróst urodzony(a) 10 gru. 1767, Kamionka.
    8. Paweł Chróst urodzony(a) 1 lip. 1770, Kamionka.
    9. Gabriel Chróst urodzony(a) 20 mar. 1775, Kamionka.

  15. 30.  Baltazar Jesień urodzony(a) 1741, Chyżyny (syn Sebastian Jesień); zgon 5 mar. 1813, Chyżyny.

    Baltazar poślubił(a) Marianna Dejus [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Marianna Dejus
    Dzieci:
    1. Ewa Jesień urodzony(a) 16 gru. 1764, Chyżyny.
    2. Marcella Jesień urodzony(a) 11 sty. 1767, Chyżyny.
    3. Brygida Jesień urodzony(a) 23 paź. 1768, Chyżyny.
    4. Mateusz Jesień urodzony(a) 23 wrz. 1770, Chyżyny.
    5. 15. Marianna Jesień urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny.
    6. Barbara Jesień urodzony(a) 3 gru. 1778, Chyżyny.