Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anna Śluzek

Anna Śluzek

Kobieta 1849 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anna Śluzek urodzony(a) 26 czer. 1849, Redzyńskie (córka Maycher Śluzek oraz Marianna Katarzyna Michna).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Maycher Śluzek urodzony(a) 13 sty. 1822, Redzyńskie (syn Ignacy Śluzek oraz Katarzyna Jesień).

    Maycher poślubił(a) Marianna Katarzyna Michna 20 luty 1843, Latowicz. Marianna (córka Cyprian Michna oraz Julianna Rycio-Dąbrowska) urodzony(a) 11 wrz. 1820, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Katarzyna Michna urodzony(a) 11 wrz. 1820, Redzyńskie (córka Cyprian Michna oraz Julianna Rycio-Dąbrowska).
    Dzieci:
    1. Magdalena Śluzek urodzony(a) 18 czer. 1844, Redzyńskie.
    2. Ludwika Śluzek urodzony(a) 21 sier. 1847, Redzyńskie.
    3. 1. Anna Śluzek urodzony(a) 26 czer. 1849, Redzyńskie.
    4. Tomasz Śluzek urodzony(a) 26 luty 1852, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ignacy Śluzek urodzony(a) 1782.

    Ignacy poślubił(a) Katarzyna Jesień 11 luty 1806, Latowicz. Katarzyna (córka Walenty Jesień oraz Konstancja Gajowniczek) urodzony(a) 23 kwie. 1783, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Jesień urodzony(a) 23 kwie. 1783, Dębe Małe (córka Walenty Jesień oraz Konstancja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Józef Śluzek urodzony(a) 19 kwie. 1807, Redzyńskie.
    2. Barbara Śluzek urodzony(a) 6 gru. 1809, Redzyńskie.
    3. Hilary Antoni Śluzek urodzony(a) 12 sty. 1812, Redzyńskie.
    4. Franciszek Michał Śluzek urodzony(a) 8 paź. 1813, Redzyńskie.
    5. Katarzyna Józefa Śluzek urodzony(a) 19 list. 1816, Redzyńskie.
    6. Faustyn Piotr Śluzek urodzony(a) 20 luty 1819, Redzyńskie.
    7. 2. Maycher Śluzek urodzony(a) 13 sty. 1822, Redzyńskie.
    8. Kajetan Śluzek urodzony(a) 6 sier. 1825, Redzyńskie.

  3. 6.  Cyprian Michna urodzony(a) 24 wrz. 1794, Redzyńskie (syn Adalbertus (Wojciech) Michna oraz Katarzyna Reda).

    Cyprian — Julianna Rycio-Dąbrowska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Rycio-Dąbrowska
    Dzieci:
    1. Justyna Zuzanna Michna urodzony(a) 23 wrz. 1813, Redzyńskie; zgon 3 paź. 1813, Redzyńskie.
    2. Kazimierz Maciej Michna urodzony(a) 27 luty 1816, Redzyńskie.
    3. Salomea Karolina Michna urodzony(a) 4 list. 1818, Redzyńskie; zgon 11 sty. 1819, Redzyńskie.
    4. 3. Marianna Katarzyna Michna urodzony(a) 11 wrz. 1820, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Walenty Jesień urodzony(a) 1760, Budziska (syn Krzysztof Jesień oraz Zofia Łubian).

    Walenty poślubił(a) Konstancja Gajowniczek 6 luty 1780, Latowicz. Konstancja (córka Tomasz Gajowniczek oraz Anastazja) urodzony(a) 13 luty 1758, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 11.  Konstancja Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1758, Laliny (córka Tomasz Gajowniczek oraz Anastazja).
    Dzieci:
    1. Agata Jesień urodzony(a) 29 mar. 1781, Budziska.
    2. 5. Katarzyna Jesień urodzony(a) 23 kwie. 1783, Dębe Małe.
    3. Józefa Jesień urodzony(a) 19 mar. 1787, Budziska.
    4. Roch Jesień urodzony(a) 17 sier. 1790, Budziska.
    5. Kazimierz Jesień urodzony(a) 6 mar. 1796, Budziska.
    6. Józefa Jesień urodzony(a) 25 mar. 1799, Budziska.
    7. Jan Jesień urodzony(a) 24 paź. 1802, Budziska.

  3. 12.  Adalbertus (Wojciech) Michna urodzony(a) 21 kwie. 1765, Redzyńskie (syn Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).

    Adalbertus poślubił(a) Katarzyna Reda 13 luty 1791, Latowicz. Katarzyna (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio); zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Michna urodzony(a) 25 mar. 1792, Redzyńskie.
    2. 6. Cyprian Michna urodzony(a) 24 wrz. 1794, Redzyńskie.
    3. Anastazja Michna urodzony(a) 26 gru. 1796, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Krzysztof Jesień urodzony(a) 1714 (syn Andrzej Jesień); zgon 26 lip. 1804, Budziska.

    Krzysztof — Zofia Łubian. Zofia (córka Bartłomiej Łubian oraz Marianna) urodzony(a) 1699, Obrąb (Choiny); zgon 17 mar. 1774, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Zofia Łubian urodzony(a) 1699, Obrąb (Choiny) (córka Bartłomiej Łubian oraz Marianna); zgon 17 mar. 1774, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Franciszek Jesień urodzony(a) 1755, Budziska; zgon 25 kwie. 1759, Budziska.
    2. Andrzej Jesień urodzony(a) 15 list. 1758, Budziska.
    3. 10. Walenty Jesień urodzony(a) 1760, Budziska.
    4. Krystyna Jesień urodzony(a) 13 wrz. 1761, Budziska; zgon 19 maj 1836, Laliny.

  3. 22.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 1720, Laliny (syn N Gajowniczek); zgon 5 czer. 1770, Laliny.

    Tomasz — Anastazja. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Anastazja
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1755, Laliny; zgon 26 luty 1816, Laliny.
    2. 11. Konstancja Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1758, Laliny.
    3. Zofia Gajowniczek urodzony(a) 4 maj 1761, Laliny.
    4. Rozalia Gajowniczek urodzony(a) 8 wrz. 1764, Laliny; zgon 20 lip. 1826, Laliny.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 1 paź. 1769, Laliny; zgon 3 sier. 1831, Laliny.

  5. 24.  Jan Michna urodzony(a) 1731 (syn Żyjący); zgon 24 kwie. 1771, Redzyńskie.

    Jan poślubił(a) Magdalena Zadrożna 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Magdalena Zadrożna
    Dzieci:
    1. Franciszek Michna urodzony(a) 2 mar. 1763, Redzyńskie.
    2. Joanna Michna urodzony(a) 2 mar. 1767, Redzyńskie.
    3. 12. Adalbertus (Wojciech) Michna urodzony(a) 21 kwie. 1765, Redzyńskie.
    4. Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie.
    5. Justyna Michna urodzony(a) 19 wrz. 1770, Redzyńskie; zgon 10 list. 1771, Redzyńskie.

  7. 26.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. 13. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.