Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Śluzek

Katarzyna Śluzek

Kobieta 1871 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 7 gru. 1871, Oleksianka (córka Grzegorz Śluzek oraz Ludwika Woźniak).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Śluzek urodzony(a) 7 mar. 1838, Redzyńskie (syn Maciej Śluzek oraz Magdalena Kowalska).

    Grzegorz poślubił(a) Ludwika Woźniak 18 list. 1860, Latowicz. Ludwika (córka Grzegorz Woźniak oraz Franciszka Świątek) urodzony(a) 18 sty. 1838, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Ludwika Woźniak urodzony(a) 18 sty. 1838, Oleksianka (córka Grzegorz Woźniak oraz Franciszka Świątek).
    Dzieci:
    1. Marianna Śluzek urodzony(a) 13 kwie. 1863, Oleksianka.
    2. Tomasz Śluzek urodzony(a) 7 mar. 1866, Oleksianka.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 27 sty. 1869, Oleksianka.
    4. 1. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 7 gru. 1871, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1804, Redzyńskie (syn Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut).

    Maciej poślubił(a) Magdalena Kowalska 17 luty 1824, Latowicz. Magdalena (córka Kazimierz Kowalski oraz Franciszka Chrzyptowicz) urodzony(a) 30 maj 1802, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Kowalska urodzony(a) 30 maj 1802, Redzyńskie (córka Kazimierz Kowalski oraz Franciszka Chrzyptowicz).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 29 gru. 1826, Redzyńskie.
    2. Zuzanna Śluzek urodzony(a) 10 sier. 1830, Redzyńskie.
    3. Tomasz Śluzek urodzony(a) 28 gru. 1833, Redzyńskie.
    4. Marianna Śluzek urodzony(a) 28 sty. 1836, Redzyńskie.
    5. 2. Grzegorz Śluzek urodzony(a) 7 mar. 1838, Redzyńskie.
    6. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 luty 1840, Redzyńskie.
    7. Jan Śluzek urodzony(a) 25 maj 1842, Redzyńskie.
    8. Franciszka Śluzek urodzony(a) 17 maj 1847, Redzyńskie.

  3. 6.  Grzegorz Woźniak urodzony(a) 9 mar. 1806, Oleksianka (syn Antoni Woźniak oraz Anastazja Piórek).

    Grzegorz poślubił(a) Franciszka Świątek Franciszka (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł) urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Świątek urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Paweł Woźniak urodzony(a) 30 gru. 1827, Oleksianka.
    2. Jan Woźniak urodzony(a) 5 czer. 1830, Oleksianka.
    3. Karol Woźniak urodzony(a) 6 list. 1832, Oleksianka.
    4. Maciej Woźniak urodzony(a) 23 luty 1835, Oleksianka.
    5. 3. Ludwika Woźniak urodzony(a) 18 sty. 1838, Oleksianka.
    6. Wojciech Woźniak urodzony(a) 12 kwie. 1844, Oleksianka.
    7. Katarzyna Woźniak urodzony(a) 26 list. 1847, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Kosut 21 luty 1802, Latowicz. Wiktoria (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska) urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1802, Redzyńskie.
    2. 4. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1804, Redzyńskie.
    3. Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Aniela Marianna Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1815, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1843, Laliny.
    8. Żyjący

  3. 10.  Kazimierz Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 7 gru. 1822, Redzyńskie.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Chrzyptowicz 23 list. 1795, Latowicz. Franciszka (córka Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja) urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (córka Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja); zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Filip Kowalski urodzony(a) 27 maj 1797, Redzyńskie; zgon 16 kwie. 1799, Redzyńskie.
    2. Anna Kowalska urodzony(a) 27 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 13 luty 1843, Redzyńskie.
    3. Feliks Kowalski urodzony(a) 30 maj 1802, Redzyńskie; zgon 22 mar. 1803, Redzyńskie.
    4. 5. Magdalena Kowalska urodzony(a) 30 maj 1802, Redzyńskie.

  5. 12.  Antoni Woźniak urodzony(a) 13 czer. 1756, Oleksianka (syn Jan Woźniak oraz Anna Perzanka).

    Antoni poślubił(a) Anastazja Piórek 21 list. 1790, Latowicz. Anastazja (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo) urodzony(a) 7 sty. 1767, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Anastazja Piórek urodzony(a) 7 sty. 1767, Oleksianka (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo).
    Dzieci:
    1. Roch Woźniak urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    2. Eufrazja Woźniak urodzony(a) 13 wrz. 1792, Oleksianka.
    3. Antonina Woźniak urodzony(a) 17 sty. 1797, Oleksianka.
    4. Szczepan Woźniak urodzony(a) 24 gru. 1799, Oleksianka.
    5. Jakub Woźniak urodzony(a) 26 lip. 1802, Oleksianka.
    6. 6. Grzegorz Woźniak urodzony(a) 9 mar. 1806, Oleksianka.
    7. Paweł Woźniak urodzony(a) 22 sty. 1809, Oleksianka.
    8. Agata Woźniak urodzony(a) 3 luty 1810, Oleksianka.
    9. Benedykt Józef Woźniak urodzony(a) 25 mar. 1811, Oleksianka.

  7. 14.  Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Łukasz poślubił(a) Zofia Gertruda Dzięcioł 06.111.1796, Latowicz. Zofia (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek) urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1797, Oleksianka.
    2. Klara Świątek urodzony(a) 8 sier. 1800, Oleksianka.
    3. Teresa Świątek urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka.
    4. Błażej Świątek urodzony(a) 3 luty 1805, Oleksianka.
    5. 7. Franciszka Świątek urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 29 lip. 1810, Oleksianka.
    7. Katarzyna Franciszka Świątek urodzony(a) 28 kwie. 1813, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna
    Dzieci:
    1. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. 8. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  3. 18.  Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe (syn N Kosut); zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.

    Bartłomiej — Agnieszka Grabowska. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka Grabowska
    Dzieci:
    1. Andrzej Kosut urodzony(a) 29 list. 1769, Iwowe; zgon 25 czer. 1772, Iwowe.
    2. Wincenty Kosut urodzony(a) 23 sty. 1771, Iwowe.
    3. Paweł Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe.
    4. 9. Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe.
    5. Łukasz Kosut urodzony(a) 13 gru. 1778, Iwowe.
    6. Teodozja Kosut urodzony(a) 30 maj 1784, Iwowe.
    7. Walenty Kosut urodzony(a) 15 paź. 1786, Iwowe; zgon 6 sier. 1789, Iwowe.
    8. Ludysław Kosut urodzony(a) 2 paź. 1791, Iwowe.

  5. 20.  N Kowalski
    Dzieci:
    1. Szymon Kowalski urodzony(a) 1722, Redzyńskie; zgon 2 maj 1772, Redzyńskie.
    2. Maycher Kowalski urodzony(a) 1735, Redzyńskie; zgon 12 maj 1795, Redzyńskie.
    3. Baltazar Kowalski urodzony(a) 1736; zgon 5 mar. 1796, Latowicz.
    4. Grzegorz Kowalski urodzony(a) 1737, Redzyńskie; zgon 8 lip. 1802, Redzyńskie.
    5. Andrzej Kowalski urodzony(a) 1739, Redzyńskie; zgon 1 mar. 1798, Redzyńskie.
    6. Walenty Kowalski urodzony(a) 1740, Redzyńskie; zgon 29 wrz. 1770, Redzyńskie.
    7. 10. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie; zgon 7 gru. 1822, Redzyńskie.
    8. Adalbertus Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie.
    9. Wincenty Kowalski urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 25 sty. 1814, Redzyńskie.
    10. Tomasz Kowalski urodzony(a) 1740; zgon 17 maj 1805, Latowicz.
    11. Jan Kowalski urodzony(a) 1736, Latowicz; zgon 22 wrz. 1791, Latowicz.

  6. 22.  Sebastian Chrzyptowicz

    Sebastian — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  7. 23.  Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. 11. Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Ladysław Chrzyptowicz urodzony(a) 3 lip. 1768, Redzyńskie.

  8. 24.  Jan Woźniak (syn N Woźniak).

    Jan poślubił(a) Anna Perzanka [Arkusz rodzinny]


  9. 25.  Anna Perzanka
    Dzieci:
    1. 12. Antoni Woźniak urodzony(a) 13 czer. 1756, Oleksianka.
    2. Ewa Woźniak urodzony(a) 29 gru. 1759, Oleksianka.
    3. Elżbieta Woźniak urodzony(a) 3 list. 1762, Oleksianka.

  10. 26.  Michał Piórek urodzony(a) 1725 (syn Paweł Piórek); zgon 12 luty 1805, Oleksianka.

    Michał poślubił(a) Marianna Gielo 19 list. 1766, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1740; zgon 17 sty. 1810, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  11. 27.  Marianna Gielo urodzony(a) 1740; zgon 17 sty. 1810, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. 13. Anastazja Piórek urodzony(a) 7 sty. 1767, Oleksianka.
    2. Urszula Piórek urodzony(a) 9 list. 1768, Oleksianka; zgon 15 kwie. 1809, Redzyńskie.
    3. Regina Piórek urodzony(a) 6 sty. 1773, Oleksianka; zgon 11 gru. 1775, Oleksianka.
    4. Konstancja Piórek urodzony(a) 19 luty 1775, Oleksianka; zgon 21 gru. 1775, Oleksianka.
    5. Joanna Piórek urodzony(a) 6 list. 1776, Oleksianka; zgon 12 list. 1776, Oleksianka.
    6. Kazimierz Piórek urodzony(a) 10 mar. 1778, Oleksianka; zgon 27 lip. 1781, Oleksianka.
    7. Adam Piórek urodzony(a) 24 gru. 1780, Oleksianka; zgon 1813.
    8. Jan Piórek urodzony(a) 24 czer. 1786, Oleksianka.
    9. Ferdynand Piórek urodzony(a) 22 paź. 1788, Oleksianka; zgon 30 sty. 1790, Oleksianka.

  12. 28.  Franciszek Świątek urodzony(a) 1750 (syn N Świątek); zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Pieniak 11 luty 1770, Latowicz. Franciszka (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  13. 29.  Franciszka Pieniak urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Gabriel Świątek urodzony(a) 18 mar. 1773, Oleksianka.
    2. Wiktoria Świątek urodzony(a) 2 sty. 1775, Oleksianka.
    3. Kazimierz Świątek urodzony(a) 10 mar. 1776, Oleksianka.
    4. 14. Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe.
    5. Hiacynt Świątek urodzony(a) 13 wrz. 1781, Iwowe.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 29 kwie. 1787, Oleksianka.
    7. Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka.

  14. 30.  Wincenty Dzięcioł (syn N Dzięcioł).

    Wincenty poślubił(a) Małgorzata Płatek 19 sty. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  15. 31.  Małgorzata Płatek
    Dzieci:
    1. 15. Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka.
    2. Magdalena Dzięcioł urodzony(a) 20 lip. 1779, Oleksianka.
    3. Regina Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1781, Oleksianka.
    4. Zuzanna Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1786, Oleksianka.
    5. Dydak Dzięcioł urodzony(a) 1789, Oleksianka.
    6. Roch Dzięcioł urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    7. Elżbieta Dzięcioł
    8. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1796, Oleksianka.
    9. Filip Dzięcioł urodzony(a) 1 maj 1799, Oleksianka.