Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stefania Śluzek

Stefania Śluzek

Kobieta 1898 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stefania Śluzek urodzony(a) 2 mar. 1898, Stawek (córka Jan Śluzek oraz Wiktoria Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Śluzek urodzony(a) 27 sty. 1869, Oleksianka (syn Grzegorz Śluzek oraz Ludwika Woźniak).

    Jan poślubił(a) Wiktoria Reda 24 luty 1895, Latowicz. Wiktoria (córka Walenty Reda oraz Katarzyna Sikora) urodzony(a) 4 luty 1871, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Wiktoria Reda urodzony(a) 4 luty 1871, Kamionka (córka Walenty Reda oraz Katarzyna Sikora).
    Dzieci:
    1. Aleksandra Śluzek urodzony(a) 17 sty. 1896, Wielgolas.
    2. 1. Stefania Śluzek urodzony(a) 2 mar. 1898, Stawek.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Śluzek urodzony(a) 7 mar. 1838, Redzyńskie (syn Maciej Śluzek oraz Magdalena Kowalska).

    Grzegorz poślubił(a) Ludwika Woźniak 18 list. 1860, Latowicz. Ludwika (córka Grzegorz Woźniak oraz Franciszka Świątek) urodzony(a) 18 sty. 1838, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ludwika Woźniak urodzony(a) 18 sty. 1838, Oleksianka (córka Grzegorz Woźniak oraz Franciszka Świątek).
    Dzieci:
    1. Marianna Śluzek urodzony(a) 13 kwie. 1863, Oleksianka.
    2. Tomasz Śluzek urodzony(a) 7 mar. 1866, Oleksianka.
    3. 2. Jan Śluzek urodzony(a) 27 sty. 1869, Oleksianka.
    4. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 7 gru. 1871, Oleksianka.

  3. 6.  Walenty Reda urodzony(a) 31 sty. 1842, Kamionka (syn Grzegorz Reda oraz Petronella Franciszka Świątek).

    Walenty poślubił(a) Katarzyna Sikora 27 sty. 1862, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Sikorski oraz Marianna Przybysz) urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Sikora urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór (córka Józef Sikorski oraz Marianna Przybysz).
    Dzieci:
    1. Franciszek Reda urodzony(a) 30 wrz. 1864, Kamionka.
    2. Jan Reda urodzony(a) 8 lip. 1867, Kamionka.
    3. Piotr Reda urodzony(a) 8 lip. 1867, Kamionka.
    4. Marianna Reda urodzony(a) 13 sier. 1868, Kamionka.
    5. 3. Wiktoria Reda urodzony(a) 4 luty 1871, Kamionka.
    6. Julianna Reda urodzony(a) 30 lip. 1873, Kamionka.
    7. Ludwik Reda urodzony(a) 26 sty. 1876, Kamionka.
    8. Agnieszka Reda urodzony(a) 27 sier. 1878, Kamionka.
    9. Weronika Reda urodzony(a) 30 gru. 1880, Kamionka.
    10. Aleksandra Reda urodzony(a) 29 gru. 1886, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1804, Redzyńskie (syn Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut).

    Maciej poślubił(a) Magdalena Kowalska 17 luty 1824, Latowicz. Magdalena (córka Kazimierz Kowalski oraz Franciszka Chrzyptowicz) urodzony(a) 30 maj 1802, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Kowalska urodzony(a) 30 maj 1802, Redzyńskie (córka Kazimierz Kowalski oraz Franciszka Chrzyptowicz).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 29 gru. 1826, Redzyńskie.
    2. Zuzanna Śluzek urodzony(a) 10 sier. 1830, Redzyńskie.
    3. Tomasz Śluzek urodzony(a) 28 gru. 1833, Redzyńskie.
    4. Marianna Śluzek urodzony(a) 28 sty. 1836, Redzyńskie.
    5. 4. Grzegorz Śluzek urodzony(a) 7 mar. 1838, Redzyńskie.
    6. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 luty 1840, Redzyńskie.
    7. Jan Śluzek urodzony(a) 25 maj 1842, Redzyńskie.
    8. Franciszka Śluzek urodzony(a) 17 maj 1847, Redzyńskie.

  3. 10.  Grzegorz Woźniak urodzony(a) 9 mar. 1806, Oleksianka (syn Antoni Woźniak oraz Anastazja Piórek).

    Grzegorz poślubił(a) Franciszka Świątek Franciszka (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł) urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Świątek urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Paweł Woźniak urodzony(a) 30 gru. 1827, Oleksianka.
    2. Jan Woźniak urodzony(a) 5 czer. 1830, Oleksianka.
    3. Karol Woźniak urodzony(a) 6 list. 1832, Oleksianka.
    4. Maciej Woźniak urodzony(a) 23 luty 1835, Oleksianka.
    5. 5. Ludwika Woźniak urodzony(a) 18 sty. 1838, Oleksianka.
    6. Wojciech Woźniak urodzony(a) 12 kwie. 1844, Oleksianka.
    7. Katarzyna Woźniak urodzony(a) 26 list. 1847, Oleksianka.

  5. 12.  Grzegorz Reda urodzony(a) 14 mar. 1804, Kamionka (syn Karol Reda oraz Marcella Chróst).

    Grzegorz poślubił(a) Petronella Franciszka Świątek 2 luty 1823, Latowicz. Petronella (córka Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca) urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Petronella Franciszka Świątek urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka (córka Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca).
    Dzieci:
    1. Maciej Reda urodzony(a) 17 luty 1825, Kamionka.
    2. Jan Reda urodzony(a) 25 mar. 1827, Kamionka.
    3. Jadwiga Reda urodzony(a) 16 czer. 1828, Kamionka.
    4. Jan Reda urodzony(a) 30 gru. 1830, Kamionka.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 6 czer. 1833, Kamionka.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 23 mar. 1836, Kamionka.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 28 sty. 1839, Kamionka.
    8. 6. Walenty Reda urodzony(a) 31 sty. 1842, Kamionka.
    9. Rozalia Reda urodzony(a) 15 sier. 1844, Kamionka.
    10. Helena Reda urodzony(a) 28 lip. 1847, Kamionka.

  7. 14.  Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel (syn Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska).

    Józef poślubił(a) Marianna Przybysz Marianna urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Przybysz urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór.
    Dzieci:
    1. 7. Katarzyna Sikora urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór.
    2. Walenty Sikora urodzony(a) 28 sty. 1845, Transbór.
    3. Anna Sikora urodzony(a) 1847, Transbór.
    4. Antoni Sikora urodzony(a) 1850, Transbór.
    5. Agnieszka Sikora urodzony(a) 7 sty. 1853, Transbór.
    6. Marianna Sikora urodzony(a) 16 mar. 1856, Transbór.
    7. Jan Sikora urodzony(a) 20 luty 1858, Transbór.
    8. Józef Sikora urodzony(a) 30 mar. 1859, Transbór.
    9. Leon Sikora urodzony(a) 1 luty 1868, Transbór.
    10. Franciszka Sikora urodzony(a) 22 sty. 1865, Transbór.
    11. Wiktoria Sikora urodzony(a) 1 maj 1868, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Kosut 21 luty 1802, Latowicz. Wiktoria (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska) urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1802, Redzyńskie.
    2. 8. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1804, Redzyńskie.
    3. Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Aniela Marianna Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1815, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1843, Laliny.
    8. Żyjący

  3. 18.  Kazimierz Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 7 gru. 1822, Redzyńskie.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Chrzyptowicz 23 list. 1795, Latowicz. Franciszka (córka Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja) urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (córka Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja); zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Filip Kowalski urodzony(a) 27 maj 1797, Redzyńskie; zgon 16 kwie. 1799, Redzyńskie.
    2. Anna Kowalska urodzony(a) 27 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 13 luty 1843, Redzyńskie.
    3. Feliks Kowalski urodzony(a) 30 maj 1802, Redzyńskie; zgon 22 mar. 1803, Redzyńskie.
    4. 9. Magdalena Kowalska urodzony(a) 30 maj 1802, Redzyńskie.

  5. 20.  Antoni Woźniak urodzony(a) 13 czer. 1756, Oleksianka (syn Jan Woźniak oraz Anna Perzanka).

    Antoni poślubił(a) Anastazja Piórek 21 list. 1790, Latowicz. Anastazja (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo) urodzony(a) 7 sty. 1767, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Anastazja Piórek urodzony(a) 7 sty. 1767, Oleksianka (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo).
    Dzieci:
    1. Roch Woźniak urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    2. Eufrazja Woźniak urodzony(a) 13 wrz. 1792, Oleksianka.
    3. Antonina Woźniak urodzony(a) 17 sty. 1797, Oleksianka.
    4. Szczepan Woźniak urodzony(a) 24 gru. 1799, Oleksianka.
    5. Jakub Woźniak urodzony(a) 26 lip. 1802, Oleksianka.
    6. 10. Grzegorz Woźniak urodzony(a) 9 mar. 1806, Oleksianka.
    7. Paweł Woźniak urodzony(a) 22 sty. 1809, Oleksianka.
    8. Agata Woźniak urodzony(a) 3 luty 1810, Oleksianka.
    9. Benedykt Józef Woźniak urodzony(a) 25 mar. 1811, Oleksianka.

  7. 22.  Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Łukasz poślubił(a) Zofia Gertruda Dzięcioł 06.111.1796, Latowicz. Zofia (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek) urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1797, Oleksianka.
    2. Klara Świątek urodzony(a) 8 sier. 1800, Oleksianka.
    3. Teresa Świątek urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka.
    4. Błażej Świątek urodzony(a) 3 luty 1805, Oleksianka.
    5. 11. Franciszka Świątek urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 29 lip. 1810, Oleksianka.
    7. Katarzyna Franciszka Świątek urodzony(a) 28 kwie. 1813, Oleksianka.

  9. 24.  Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Karol — Marcella Chróst. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marcella Chróst (córka Mikołaj Chróst oraz Klara Jakusek).
    Dzieci:
    1. Marcin Reda urodzony(a) 11 wrz. 1798, Kamionka.
    2. Piotr Reda urodzony(a) 27 lip. 1801, Kamionka.
    3. 12. Grzegorz Reda urodzony(a) 14 mar. 1804, Kamionka.
    4. Aniela Reda urodzony(a) 1 kwie. 1807, Kamionka; zgon 16 mar. 1825, Kamionka.
    5. Wiktoria Reda urodzony(a) 17 paź. 1809, Kamionka; zgon 10 maj 1810, Kamionka.
    6. Małgorzata Petronella Reda urodzony(a) 10 czer. 1811, Kamionka; zgon 9 luty 1815, Kamionka.
    7. Krystyna Marianna Reda urodzony(a) 21 lip. 1814, Kamionka; zgon 27 lip. 1814, Kamionka.

  11. 28.  Stanisław Sikorski

    Stanisław — Klara Ciborowska. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Klara Ciborowska
    Dzieci:
    1. Urszula Zofia Sikorska urodzony(a) 1815/151, Majdan p. Kołbiel.
    2. Roch Sikorski urodzony(a) 1817/119, Majdan p. Kołbiel.
    3. Salomea Sikorska urodzony(a) 1818/221, Majdan p. Kołbiel.
    4. 14. Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel.
    5. Wojciech Sikorski urodzony(a) 1823/39, Majdan p. Kołbiel.
    6. Julianna Sikorska urodzony(a) 1826/17, Majdan p. Kołbiel.
    7. Antonina Sikora urodzony(a) 1827/62, Majdan p. Kołbiel.
    8. Marianna Sikorska urodzony(a) 1830/78, Majdan p. Kołbiel.
    9. Anna Sikorska urodzony(a) 1833/67, Majdan p. Kołbiel.
    10. Wincenty Sikora urodzony(a) 17 lip. 1836, Transbór.