Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Michał Sabak

Michał Sabak

Mężczyzna 1877 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Michał Sabak urodzony(a) 25 wrz. 1877, Wężyczyn (syn Roch Sabak oraz Marianna Świątek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Roch Sabak urodzony(a) 14 sier. 1846, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Barbara Domoń); zgon 4 czer. 1916, Wężyczyn.

    Roch poślubił(a) Marianna Świątek 19 list. 1865, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek) urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin (córka Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek); zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Franciszek Sabak urodzony(a) 23 paź. 1867, Wężyczyn.
    2. Jan Sabak urodzony(a) 25 gru. 1868, Wężyczyn; zgon 19 sier. 1945, Wężyczyn.
    3. Ludwik Sabak urodzony(a) 17 lip. 1871, Wężyczyn; zgon 5 paź. 1944, Wężyczyn.
    4. Piotr Sabak urodzony(a) 11 maj 1874, Wężyczyn.
    5. 1. Michał Sabak urodzony(a) 25 wrz. 1877, Wężyczyn.
    6. Wiktor Sabak urodzony(a) 12 paź. 1880, Wężyczyn.
    7. Walenty Sabak urodzony(a) 18 list. 1883, Wężyczyn; zgon 9 maj 1940, Wężyczyn.
    8. Antoni Sabak urodzony(a) 31 maj 1887, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn (syn Piotr Sabak oraz Julianna Reda).

    Adalbert poślubił(a) Barbara Domoń 9 luty 1822, Latowicz. Barbara (córka Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa) urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn (córka Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa).
    Dzieci:
    1. Tomasz Sabak urodzony(a) 14 gru. 1823, Wężyczyn.
    2. Piotr Sabak urodzony(a) 21 sier. 1827, Wężyczyn.
    3. Onufry Sabak urodzony(a) 7 czer. 1830, Wężyczyn.
    4. Michał Sabak urodzony(a) 30 wrz. 1833, Wężyczyn.
    5. Apolonia Sabak urodzony(a) 8 luty 1835, Wężyczyn.
    6. Marianna Sabak urodzony(a) 12 sier. 1837, Wężyczyn.
    7. Julianna Sabak urodzony(a) 11 2 1840, Wężyczyn.
    8. 2. Roch Sabak urodzony(a) 14 sier. 1846, Wężyczyn; zgon 4 czer. 1916, Wężyczyn.

  3. 6.  Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin (syn Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).

    Franciszek poślubił(a) Weronika Nidek 18 luty 1827, Latowicz. Weronika (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 14 wrz. 1829, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin.
    3. Ignacy Świątek urodzony(a) 1 luty 1837, Strachomin.
    4. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 27 luty 1842, Strachomin.
    6. Salomea Świątek urodzony(a) 30 paź. 1843, Strachomin.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 29 paź. 1844, Strachomin; zgon 21 list. 1884, Laliny.
    8. 3. Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 31 maj 1850, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. 4. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  3. 10.  Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn (syn Paweł Domoń oraz Małgorzata Sabak).

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Skorupa 26 sty. 1794, Latowicz. Franciszka (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata) urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata); zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Marcin Domoń urodzony(a) 31 sty. 1795, Wężyczyn.
    2. Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn.
    3. Kunegunda Domoń urodzony(a) 3 sier. 1798, Wężyczyn.
    4. 5. Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn.

  5. 12.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. 6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  7. 14.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. 7. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Agnieszka).

    Dionizy poślubił(a) Małgorzata Wronowska 26 sty. 1777, Latowicz. Małgorzata (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Szymon Sabak urodzony(a) 19 luty 1777, Wężyczyn; zgon 28 maj 1777, Wężyczyn.
    2. 8. Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn.
    3. Róża Sabak urodzony(a) 29 sier. 1781, Wężyczyn; zgon 28 lip. 1782, Wężyczyn.
    4. Mikołaj Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1783, Wężyczyn; zgon 28 sier. 1785, Wężyczyn.
    5. Bernard Sabak urodzony(a) 18 maj 1787, Wężyczyn; zgon 17 maj 1790, Wężyczyn.
    6. Antonina Sabak urodzony(a) 12 czer. 1791, Wężyczyn; zgon 21 paź. 1795, Wężyczyn.

  3. 18.  Ignacy Reda urodzony(a) 1743 (syn N Reda); zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Wiechetek 25 lip. 1773, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Wiechetek urodzony(a) , Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 23 paź. 1773, Strachomin.
    2. Petronella Reda urodzony(a) 31 maj 1776, Strachomin.
    3. Szymon Reda urodzony(a) 1 list. 1778, Strachomin.
    4. 9. Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin.
    5. Marcelina Reda urodzony(a) 3 czer. 1784, Strachomin.
    6. Daria Reda urodzony(a) 29 paź. 1786, Wężyczyn.
    7. Karolina Reda urodzony(a) 8 list. 1788, Wężyczyn.
    8. Róża Reda urodzony(a) 29 sier. 1790, Wężyczyn.
    9. Kilian Reda urodzony(a) 12 lip. 1792, Wężyczyn.

  5. 20.  Paweł Domoń urodzony(a) 1724 (syn N Domoń); zgon 4 mar. 1794, Wężyczyn.

    Paweł poślubił(a) Małgorzata Sabak 6 sier. 1758, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna) urodzony(a) 1738, Wężyczyn; zgon 2 list. 1793, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Małgorzata Sabak urodzony(a) 1738, Wężyczyn (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna); zgon 2 list. 1793, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Domoń urodzony(a) 19 sier. 1759, Wężyczyn.
    2. Andrzej Domoń urodzony(a) 14 list. 1762, Wężyczyn.
    3. 10. Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn.
    4. Nikodem Domoń urodzony(a) 26 wrz. 1767, Wężyczyn; zgon 25 maj 1773, Wężyczyn.
    5. Franciszek Domoń urodzony(a) 3 paź. 1773, Wężyczyn.
    6. Sebestian Domoń urodzony(a) 25 sty. 1776, Wężyczyn.
    7. Krystyna Domoń urodzony(a) 15 lip. 1777, Wężyczyn; zgon 7 lip. 1780, Wężyczyn.
    8. Piotr Celesty Domoń urodzony(a) 22 maj 1780, Wężyczyn.
    9. Katarzyna Domoń urodzony(a) 14 kwie. 1782, Wężyczyn.

  7. 22.  Walenty Skorupa urodzony(a) 1727 (syn N Skorupa); zgon 19 sier. 1777, Iwowe.

    Walenty — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Skorupa urodzony(a) 24 paź. 1757, Iwowe; zgon 17 list. 1758, Iwowe.
    2. Regina Skorupa urodzony(a) 20 sier. 1759, Iwowe.
    3. Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe.
    4. 11. Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    5. Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe.

  9. 24.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. 12. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  11. 26.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. 13. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  13. 28.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. 14. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.