Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stefania Sabak

Stefania Sabak

Kobieta 1915 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stefania Sabak urodzony(a) 13 luty 1915, Wężyczyn (córka Ludwik Sabak oraz Helena Mazek).

    Stefania poślubił(a) Józef Domuń 28 list. 1934, Latowicz. Józef (syn Wojciech Domuń oraz Aleksandra Stosio) urodzony(a) 9 maj 1912, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Sabak urodzony(a) 17 lip. 1871, Wężyczyn (syn Roch Sabak oraz Marianna Świątek); zgon 5 paź. 1944, Wężyczyn.

    Ludwik poślubił(a) Helena Mazek 29 sty. 1902, Latowicz. Helena (córka Walenty Mazek oraz Karolina Jurkowska) urodzony(a) 10 kwie. 1882, Wężyczyn; zgon 7 sty. 1943, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Mazek urodzony(a) 10 kwie. 1882, Wężyczyn (córka Walenty Mazek oraz Karolina Jurkowska); zgon 7 sty. 1943, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Leokadia Sabak urodzony(a) 21 luty 1903, Wężyczyn; zgon 18.061967, Wężyczyn.
    2. Kazimiera Sabak urodzony(a) 5 mar. 1909, Wężyczyn; zgon 28 wrz. 1983, Wężyczyn.
    3. 1. Stefania Sabak urodzony(a) 13 luty 1915, Wężyczyn.
    4. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Roch Sabak urodzony(a) 14 sier. 1846, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Barbara Domoń); zgon 4 czer. 1916, Wężyczyn.

    Roch poślubił(a) Marianna Świątek 19 list. 1865, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek) urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin (córka Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek); zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Franciszek Sabak urodzony(a) 23 paź. 1867, Wężyczyn.
    2. Jan Sabak urodzony(a) 25 gru. 1868, Wężyczyn; zgon 19 sier. 1945, Wężyczyn.
    3. 2. Ludwik Sabak urodzony(a) 17 lip. 1871, Wężyczyn; zgon 5 paź. 1944, Wężyczyn.
    4. Piotr Sabak urodzony(a) 11 maj 1874, Wężyczyn.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 25 wrz. 1877, Wężyczyn.
    6. Wiktor Sabak urodzony(a) 12 paź. 1880, Wężyczyn.
    7. Walenty Sabak urodzony(a) 18 list. 1883, Wężyczyn; zgon 9 maj 1940, Wężyczyn.
    8. Antoni Sabak urodzony(a) 31 maj 1887, Wężyczyn.

  3. 6.  Walenty Mazek urodzony(a) 19 sty. 1854, Borówek (syn Franciszek Mazek oraz Franciszka Wiśniewska).

    Walenty — Karolina Jurkowska. Karolina (córka Feliks Jurkowski oraz Julianna Felicjanna Domoń) urodzony(a) 23 paź. 1858, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Karolina Jurkowska urodzony(a) 23 paź. 1858, Wężyczyn (córka Feliks Jurkowski oraz Julianna Felicjanna Domoń).
    Dzieci:
    1. Ludwik Mazek urodzony(a) 8 sier. 1877, Wężyczyn.
    2. Marianna Mazek urodzony(a) 2 lip. 1878, Wężyczyn.
    3. Helena Mazek urodzony(a) 4 list. 1880, Wężyczyn.
    4. 3. Helena Mazek urodzony(a) 10 kwie. 1882, Wężyczyn; zgon 7 sty. 1943, Wężyczyn.
    5. Anna Mazek urodzony(a) 21 mar. 1885, Wężyczyn.
    6. Józef Mazek urodzony(a) 1 luty 1888, Wężyczyn.
    7. Jan Mazek urodzony(a) 15 lip. 1890, Wężyczyn.
    8. Józef Mazek urodzony(a) 19 luty 1893, Wężyczyn.
    9. Władysław Mazek urodzony(a) 3 paź. 1895, Wężyczyn.
    10. Bronisław Mazek urodzony(a) 3 paź. 1895, Wężyczyn.
    11. Bronisław Mazek urodzony(a) 11 luty 1899, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn (syn Piotr Sabak oraz Julianna Reda).

    Adalbert poślubił(a) Barbara Domoń 9 luty 1822, Latowicz. Barbara (córka Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa) urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn (córka Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa).
    Dzieci:
    1. Tomasz Sabak urodzony(a) 14 gru. 1823, Wężyczyn.
    2. Piotr Sabak urodzony(a) 21 sier. 1827, Wężyczyn.
    3. Onufry Sabak urodzony(a) 7 czer. 1830, Wężyczyn.
    4. Michał Sabak urodzony(a) 30 wrz. 1833, Wężyczyn.
    5. Apolonia Sabak urodzony(a) 8 luty 1835, Wężyczyn.
    6. Marianna Sabak urodzony(a) 12 sier. 1837, Wężyczyn.
    7. Julianna Sabak urodzony(a) 11 2 1840, Wężyczyn.
    8. 4. Roch Sabak urodzony(a) 14 sier. 1846, Wężyczyn; zgon 4 czer. 1916, Wężyczyn.

  3. 10.  Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin (syn Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).

    Franciszek poślubił(a) Weronika Nidek 18 luty 1827, Latowicz. Weronika (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 14 wrz. 1829, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin.
    3. Ignacy Świątek urodzony(a) 1 luty 1837, Strachomin.
    4. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 27 luty 1842, Strachomin.
    6. Salomea Świątek urodzony(a) 30 paź. 1843, Strachomin.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 29 paź. 1844, Strachomin; zgon 21 list. 1884, Laliny.
    8. 5. Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 31 maj 1850, Strachomin.

  5. 12.  Franciszek Mazek urodzony(a) 3 paź. 1830, Borówek (syn Wawrzyniec Mazek oraz Monika Kotankiewicz).

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Wiśniewska 29 sty. 1849, Latowicz. Franciszka (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka) urodzony(a) 9 mar. 1827, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Wiśniewska urodzony(a) 9 mar. 1827, Starogród (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka).
    Dzieci:
    1. Łucja Mazek urodzony(a) 2 list. 1851, Borówek.
    2. 6. Walenty Mazek urodzony(a) 19 sty. 1854, Borówek.
    3. Jan Mazek urodzony(a) 6 gru. 1861, Borówek.
    4. Ludwik Mazek urodzony(a) 21 sier. 1864, Borówek.
    5. Paweł Mazek urodzony(a) 9 sty. 1859, Borówek.
    6. Ignacy Mazek urodzony(a) 23 sty. 1867, Borówek.
    7. Karol Mazek urodzony(a) 23 sty. 1867, Borówek.
    8. Marianna Mazek urodzony(a) 29 list. 1868, Borówek.

  7. 14.  Feliks Jurkowski urodzony(a) 17 maj 1837, Waliska.

    Feliks poślubił(a) Julianna Felicjanna Domoń 4 luty 1855, Latowicz. Julianna (córka Franciszka Domoń) urodzony(a) 1831, Szymony. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Felicjanna Domoń urodzony(a) 1831, Szymony (córka Franciszka Domoń).
    Dzieci:
    1. 7. Karolina Jurkowska urodzony(a) 23 paź. 1858, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. 8. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  3. 18.  Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn (syn Paweł Domoń oraz Małgorzata Sabak).

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Skorupa 26 sty. 1794, Latowicz. Franciszka (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata) urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Małgorzata); zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Marcin Domoń urodzony(a) 31 sty. 1795, Wężyczyn.
    2. Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn.
    3. Kunegunda Domoń urodzony(a) 3 sier. 1798, Wężyczyn.
    4. 9. Barbara Domoń urodzony(a) 29 wrz. 1800, Wężyczyn.

  5. 20.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. 10. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  7. 22.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. 11. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.

  9. 24.  Wawrzyniec Mazek urodzony(a) 10 sier. 1786, Borówek (syn Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta).

    Wawrzyniec poślubił(a) Monika Kotankiewicz 24 list. 1811, Latowicz. Monika (córka Mateusz Kotankiewicz oraz Elżbieta Suja) urodzony(a) 9 maj 1793, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Monika Kotankiewicz urodzony(a) 9 maj 1793, Borówek (córka Mateusz Kotankiewicz oraz Elżbieta Suja).
    Dzieci:
    1. Antonina Marianna Mazek urodzony(a) 18 sty. 1815, Borówek.
    2. Michał Mateusz Mazek urodzony(a) 27 wrz. 1816, Borówek.
    3. Elżbieta Gertruda Mazek urodzony(a) 1 list. 1818, Borówek.
    4. Józefa Marianna Mazek urodzony(a) 19 mar. 1821, Borówek.
    5. Łucja Mazek urodzony(a) 12 gru. 1822, Borówek.
    6. Marianna Mazek urodzony(a) 25 sty. 1825, Borówek.
    7. Gabriel Mazek urodzony(a) 25 mar. 1827, Borówek.
    8. Piotr Mazek urodzony(a) 11 lip. 1828, Borówek.
    9. 12. Franciszek Mazek urodzony(a) 3 paź. 1830, Borówek.
    10. Marcin Mazek urodzony(a) 13 list. 1834, Borówek.

  11. 26.  Karol Wiśniewski urodzony(a) 4 list. 1798, Starogród (syn Andrzej Wiśniewski oraz Franciszka Kuchta).

    Karol — Marianna Piłka. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Piłka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Wiśniewski urodzony(a) 21 sier. 1822, Starogród.
    2. Damazy Wiśniewski urodzony(a) 10 gru. 1824, Starogród.
    3. 13. Franciszka Wiśniewska urodzony(a) 9 mar. 1827, Starogród.
    4. Marianna Wiśniewska urodzony(a) 25 sty. 1829, Starogród.
    5. Józef Wiśniewski urodzony(a) 1829, Starogród.
    6. Antoni Wiśniewski urodzony(a) 27 maj 1833, Starogród.
    7. Teofila Wiśniewska urodzony(a) 12 lip. 1835, Starogród.
    8. Jan Wiśniewski urodzony(a) 11 czer. 1837, Starogród.
    9. Kacper Wiśniewski urodzony(a) 30 gru. 1840, Starogród.
    10. Rozalia Wiśniewska urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród.
    11. Franciszek Wiśniewski urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród.
    12. Wincenty Wiśniewski urodzony(a) 18 lip. 1845, Starogród.

  13. 31.  Franciszka Domoń
    Dzieci:
    1. 15. Julianna Felicjanna Domoń urodzony(a) 1831, Szymony.