Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józefa Czmoch

Józefa Czmoch

Kobieta 1896 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józefa Czmoch urodzony(a) 28 maj 1896, Wężyczyn (córka Stanisław Ćmoch oraz Małgorzata Domuń).

    Józefa poślubił(a) Józef Pielasa 30 sty. 1918, Latowicz. Józef (syn Jan Pielasa oraz Franciszka Kowalik) urodzony(a) 17 mar. 1893, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Pielasa urodzony(a) 12 list. 1918, Wężyczyn.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Ćmoch urodzony(a) 7 maj 1862, Wężyczyn (syn Paweł Ćmoch oraz Rozalia Świątek).

    Stanisław poślubił(a) Małgorzata Domuń 21 sty. 1889, Latowicz. Małgorzata (córka Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos) urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Małgorzata Domuń urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn (córka Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos).
    Dzieci:
    1. 1. Józefa Czmoch urodzony(a) 28 maj 1896, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Ćmoch urodzony(a) 13 sty. 1837, Wężyczyn (syn Maciej Grzegorz Cmoch oraz Magdalena Franciszka Nidek).

    Paweł poślubił(a) Rozalia Świątek 2 luty 1858, Latowicz. Rozalia (córka Faustyn Świątek oraz Franciszka Kempkowicz) urodzony(a) 31 sier. 1835, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Rozalia Świątek urodzony(a) 31 sier. 1835, Kamionka (córka Faustyn Świątek oraz Franciszka Kempkowicz).
    Dzieci:
    1. Tomasz Ćmoch urodzony(a) 1 gru. 1858, Wężyczyn.
    2. Józef Ćmoch urodzony(a) 1860, Wężyczyn.
    3. 2. Stanisław Ćmoch urodzony(a) 7 maj 1862, Wężyczyn.
    4. Marianna Ćmoch urodzony(a) 16 maj 1864, Wężyczyn.
    5. Antoni Ćmoch urodzony(a) 9 czer. 1866, Wężyczyn.
    6. Marianna Ćmoch urodzony(a) 2 lip. 1868, Wężyczyn.
    7. Katarzyna Ćmoch urodzony(a) 12 gru. 1869, Wężyczyn.
    8. Jan Ćmoch urodzony(a) 29 mar. 1871, Wężyczyn.

  3. 6.  Józefat Domoń urodzony(a) 15 luty 1836, Wężyczyn (syn Dominik Domoń oraz Marcella Payda).

    Józefat poślubił(a) Franciszka Kłos 9 lip. 1860, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust) urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust).
    Dzieci:
    1. Stanisław Domoń urodzony(a) 13 kwie. 1861, Wężyczyn.
    2. Walenty Domoń urodzony(a) 21 sty. 1863, Wężyczyn.
    3. Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn.
    4. Piotr Domoń urodzony(a) 18 sty. 1867, Wężyczyn.
    5. Marianna Domoń urodzony(a) 29 sty. 1868, Wężyczyn.
    6. 3. Małgorzata Domuń urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn.
    7. Marianna Domuń urodzony(a) 11 sty. 1872, Wężyczyn.
    8. Szczepan Domuń urodzony(a) 5 gru. 1873, Wężyczyn.
    9. Józef Domuń urodzony(a) 5 mar. 1877, Wężyczyn.
    10. Wojciech Domuń urodzony(a) 21 kwie. 1879, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Grzegorz Cmoch urodzony(a) 24 luty 1816, Wężyczyn (syn Franciszek Ćmoch oraz Helena Kusio).

    Maciej poślubił(a) Magdalena Franciszka Nidek 24 sty. 1836, Latowicz. Magdalena (córka Grzegorz Nidek oraz Monika Komorek) urodzony(a) 23 maj 1816, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Franciszka Nidek urodzony(a) 23 maj 1816, Kamionka (córka Grzegorz Nidek oraz Monika Komorek).
    Dzieci:
    1. 4. Paweł Ćmoch urodzony(a) 13 sty. 1837, Wężyczyn.
    2. Mateusz Czmoch urodzony(a) 21 wrz. 1840, Wężyczyn.
    3. Szymon Czmoch urodzony(a) 25 paź. 1843, Wężyczyn.
    4. Agnieszka Ćmoch urodzony(a) 30 sty. 1846, Wężyczyn.
    5. Antoni Cmoch urodzony(a) 9 sty. 1847, Wężyczyn.
    6. Marianna Ćmoch urodzony(a) 3 kwie. 1850, Wężyczyn.
    7. Katarzyna Ćmoch urodzony(a) 9 wrz. 1853, Wężyczyn.

  3. 10.  Faustyn Świątek urodzony(a) 3 lip. 1808, Kamionka (syn Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca).

    Faustyn poślubił(a) Franciszka Kempkowicz Franciszka (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła) urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła).
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 17 czer. 1829, Kamionka.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 27 luty 1831, Kamionka.
    3. Agnieszka Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1833, Kamionka.
    4. 5. Rozalia Świątek urodzony(a) 31 sier. 1835, Kamionka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1838, Kamionka.
    6. Daniel Świątek urodzony(a) 7 list. 1839, Kamionka.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 8 maj 1842, Kamionka.
    8. Franciszek Świątek urodzony(a) 16 lip. 1844, Kamionka.
    9. Józef Świątek urodzony(a) 11 mar. 1847, Kamionka.
    10. Apolonia Świątek urodzony(a) 9 luty 1850, Kamionka.

  5. 14.  Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn (syn Maciej Kłos oraz Franciszka Czerwonka).

    Piotr poślubił(a) Małgorzata Chrust 7 luty 1830, Latowicz. Małgorzata (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień) urodzony(a) 1811, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień).
    Dzieci:
    1. Marianna Kłos urodzony(a) 31 gru. 1831, Wężyczyn.
    2. 7. Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn.
    3. Mateusz Kłos urodzony(a) 2 wrz. 1835, Wężyczyn.
    4. Agata Kłos urodzony(a) 27 sty. 1838, Wężyczyn.
    5. Franciszek Kłos urodzony(a) 25 paź. 1840, Wężyczyn.
    6. Anna Kłos urodzony(a) 11 sty. 1844, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Kłos urodzony(a) 31 sty. 1846, Wężyczyn.
    8. Jadwiga Kłos urodzony(a) 1 kwie. 1848, Wężyczyn.
    9. Walenty Kłos urodzony(a) 15 luty 1849, Wężyczyn.
    10. Maria Magdalena Kłos urodzony(a) 25 czer. 1850, Wężyczyn.
    11. Petronella Kłos urodzony(a) 23 maj 1853, Wężyczyn.
    12. Anna Kłos urodzony(a) 11 lip. 1856, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Ćmoch urodzony(a) 1789.

    Franciszek poślubił(a) Helena Kusio 22 paź. 1809, Latowicz. Helena (córka Walenty Kusio oraz Katarzyna Sochacka) urodzony(a) 3 mar. 1792, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Helena Kusio urodzony(a) 3 mar. 1792, Wężyczyn (córka Walenty Kusio oraz Katarzyna Sochacka).
    Dzieci:
    1. 8. Maciej Grzegorz Cmoch urodzony(a) 24 luty 1816, Wężyczyn.
    2. Jan Szczepan Ćmoch urodzony(a) 26 gru. 1820, Wężyczyn.
    3. Agata Ćmoch urodzony(a) 4 paź. 1824, Wężyczyn.

  3. 18.  Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Grzegorz poślubił(a) Monika Komorek 5 luty 1809, Latowicz. Monika (córka Paweł Komorek oraz Teresa Prus) urodzony(a) 12 maj 1793, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Monika Komorek urodzony(a) 12 maj 1793, Kamionka (córka Paweł Komorek oraz Teresa Prus).
    Dzieci:
    1. Marianna Salomea Niedek urodzony(a) 27 sier. 1811, Kamionka; zgon 17 list. 1815, Kamionka.
    2. 9. Magdalena Franciszka Nidek urodzony(a) 23 maj 1816, Kamionka.
    3. Antoni Jan Nidek urodzony(a) 6 czer. 1821, Kamionka.
    4. Andrzej Niedek urodzony(a) 20 list. 1825, Kamionka.
    5. Weronika Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1830, Kamionka.

  5. 20.  Cyprian Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1768, Strachomin (syn Maciej Świątek oraz Katarzyna Szeląg); zgon 2 paź. 1820, Kamionka.

    Cyprian — Magdalena Konca. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Magdalena Konca
    Dzieci:
    1. Karol Świątek urodzony(a) 5 list. 1796, Strachomin.
    2. Józef Świątek urodzony(a) 23 mar. 1799, Strachomin.
    3. Marianna Świątek urodzony(a) 3 lip. 1801, Strachomin; zgon 29 lip. 1808, Kamionka.
    4. Petronella Franciszka Świątek urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka.
    5. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1808, Kamionka; zgon 16 maj 1808, Kamionka.
    6. 10. Faustyn Świątek urodzony(a) 3 lip. 1808, Kamionka.
    7. Kazimierz Maciej Świątek urodzony(a) 26 luty 1812, Kamionka.
    8. Kazimierz Maciej Świątek urodzony(a) 26 luty 1812, Kamionka.

  7. 22.  Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Jan — Helena Dyła. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Helena Dyła (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Kępkowicz urodzony(a) 15 gru. 1801, Wielgolas; zgon 24 lip. 1804, Wielgolas.
    2. Agata Kępkowicz urodzony(a) 3 luty 1804, Wielgolas; zgon 29 mar. 1806, Wielgolas.
    3. Franciszek Kempkowicz urodzony(a) 29 mar. 1806, Wielgolas.
    4. 11. Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas.
    5. Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas.
    6. Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas.
    7. Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas.
    8. Kajetan Kempkowicz urodzony(a) 1 sier. 1822, Wielgolas.

  9. 28.  Maciej Kłos (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Maciej poślubił(a) Franciszka Czerwonka 21 czer. 1795, Latowicz. Franciszka (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący) urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Franciszka Czerwonka urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Jakub Kłos urodzony(a) 25 lip. 1796, Wężyczyn.
    2. Marianna Kłos urodzony(a) 6 sty. 1800, Wężyczyn.
    3. Tekla Kłos urodzony(a) 26 paź. 1804, Wężyczyn.
    4. Elżbieta Kłos urodzony(a) 5 wrz. 1806, Wężyczyn.
    5. 14. Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn.

  11. 30.  Damazy Chróst urodzony(a) 10 gru. 1767, Kamionka (syn Adalbertus Chróst oraz Małgorzata Woyt).

    Damazy poślubił(a) Marianna Jesień 7 czer. 1789, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus) urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Marianna Jesień urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus).
    Dzieci:
    1. Anastazja Chróst urodzony(a) 18 kwie. 1791, Kamionka; zgon 19 sty. 1796, Kamionka.
    2. Franciszka Chróst urodzony(a) 17 mar. 1793, Kamionka.
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 15 list. 1795, Kamionka; zgon 2 sier. 1808, Kamionka.
    4. Damazy Chróst urodzony(a) 11 paź. 1799, Kamionka; zgon 17 lip. 1808, Kamionka.
    5. Monika Marcella Chróst urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    6. Kazimierz Chróst urodzony(a) 28 luty 1802, Kamionka; zgon 12 lip. 1805, Kamionka.
    7. Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka.
    8. Augustyn Chróst urodzony(a) 5 lip. 1810, Kamionka.
    9. 15. Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka.