Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jakub Całka

Jakub Całka

Mężczyzna 1843 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jakub Całka urodzony(a) 22 lip. 1843, Redzyńskie (syn Paweł Całka oraz Katarzyna Bogusz).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Całka urodzony(a) 27 czer. 1808, Redzyńskie (syn Grzegorz Całka oraz Marianna Kępkowicz).

    Paweł poślubił(a) Katarzyna Bogusz 22 sty. 1832, Latowicz. Katarzyna (córka Laurenty (Wawrzyniec) Bogusz oraz Agnieszka Płatek) urodzony(a) 23 wrz. 1809, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Bogusz urodzony(a) 23 wrz. 1809, Oleksianka (córka Laurenty (Wawrzyniec) Bogusz oraz Agnieszka Płatek).
    Dzieci:
    1. Piotr Całka urodzony(a) 8 paź. 1832, Redzyńskie.
    2. Hieronim Całka urodzony(a) 29 wrz. 1835, Redzyńskie.
    3. Mikołaj Całka urodzony(a) 4 gru. 1837, Redzyńskie.
    4. Malgorzata Całka urodzony(a) 9 czer. 1839, Redzyńskie.
    5. 1. Jakub Całka urodzony(a) 22 lip. 1843, Redzyńskie.
    6. Franciszka Całka urodzony(a) 12 paź. 1846, Oleksianka.
    7. Katarzyna Całka urodzony(a) 5 mar. 1851, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Całka urodzony(a) 9 maj 1769, Redzyńskie (syn Piotr Całka oraz Zofia).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Kępkowicz Marianna urodzony(a) 20 sier. 1756, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Kępkowicz urodzony(a) 20 sier. 1756, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Szczepan Całka urodzony(a) 1793, Redzyńskie.
    2. Józef Całka urodzony(a) 20 wrz. 1796, Redzyńskie.
    3. Julianna Całka urodzony(a) 18 czer. 1798, Redzyńskie; zgon 1 list. 1801, Redzyńskie.
    4. Piotr Całka urodzony(a) 31 maj 1801, Redzyńskie.
    5. Teresa Całka urodzony(a) 22 paź. 1803, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    6. Gertruda Całka urodzony(a) 9 list. 1806, Redzyńskie; zgon 8 wrz. 1807, Redzyńskie.
    7. 2. Paweł Całka urodzony(a) 27 czer. 1808, Redzyńskie.

  3. 6.  Laurenty (Wawrzyniec) Bogusz urodzony(a) , Kochany.

    Laurenty poślubił(a) Agnieszka Płatek 27 sty. 1793, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna) urodzony(a) 26 sty. 1773, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Płatek urodzony(a) 26 sty. 1773, Oleksianka (córka Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna).
    Dzieci:
    1. Julianna Bogus urodzony(a) 24 czer. 1801, Oleksianka.
    2. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 29 kwie. 1804, Oleksianka.
    3. Józef Bogusz urodzony(a) 19 mar. 1806, Oleksianka.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 3 lip. 1808, Oleksianka.
    5. Kunegunda Bogusz urodzony(a) 1 sier. 1808, Oleksianka.
    6. 3. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 23 wrz. 1809, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Całka urodzony(a) 1730 (syn N Całka); zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.

    Piotr — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Zofia
    Dzieci:
    1. Petronella Całka urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie.
    2. Apolonia Całka urodzony(a) 7 gru. 1761, Redzyńskie.
    3. Rozalia Całka urodzony(a) 4 wrz. 1767, Redzyńskie.
    4. 4. Grzegorz Całka urodzony(a) 9 maj 1769, Redzyńskie.

  3. 14.  Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.

    Jan poślubił(a) Jadwiga Jachówna 17 sty. 1768, Latowicz. Jadwiga urodzony(a) 1735, Oleksianka; zgon 13 sty. 1795, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Jadwiga Jachówna urodzony(a) 1735, Oleksianka; zgon 13 sty. 1795, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Mikołaj Płatek urodzony(a) 9 wrz. 1770, Oleksianka.
    2. 7. Agnieszka Płatek urodzony(a) 26 sty. 1773, Oleksianka.
    3. Damazy Płatek urodzony(a) 13 gru. 1775, Oleksianka; zgon 24 mar. 1776, Oleksianka.
    4. Franciszka Płatek urodzony(a) 2 mar. 1777, Oleksianka; zgon 18 list. 1780, Oleksianka.
    5. Gabriel Płatek urodzony(a) 27 mar. 1780, Oleksianka; zgon 17 sty. 1781, Oleksianka.
    6. Helena Płatek urodzony(a) 27 kwie. 1782, Oleksianka.
    7. Łukasz Płatek urodzony(a) 17 paź. 1784, Oleksianka.
    8. Maciej Płatek urodzony(a) 25 luty 1788, Oleksianka; zgon 11 gru. 1793, Oleksianka.
    9. Monika Płatek urodzony(a) 2 maj 1790, Oleksianka.
    10. Kunegunda Płatek urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Całka
    Dzieci:
    1. Szymon Całka urodzony(a) 1716; zgon 20 list. 1792, Starogród.
    2. Adam Całka urodzony(a) 1720; zgon 11 gru. 1780, Redzyńskie.
    3. Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.
    4. 8. Piotr Całka urodzony(a) 1730; zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.
    5. Walenty Całka urodzony(a) 1734, Redzyńskie; zgon 25 wrz. 1794, Redzyńskie.
    6. Stanisław Całka urodzony(a) 1739; zgon 20 wrz. 1792, Redzyńskie.
    7. Paweł Całka urodzony(a) 1743; zgon 22 maj 1803, Starogród.
    8. Feliks (Szczęsny) Całka urodzony(a) 1748, Redzyńskie; zgon 31 lip. 1808, Redzyńskie.
    9. Józef Całka
    10. Mikołaj Całka urodzony(a) 1772.
    11. Michał Całka
    12. Michał Całka

  2. 28.  N Płatek
    Dzieci:
    1. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1709, Oleksianka; zgon 6 sier. 1789, Oleksianka.
    2. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1718; zgon 8 gru. 1798, Latowicz.
    3. Jakub Płatek urodzony(a) 1728; zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.
    4. Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka; zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.
    5. Stefan Płatek urodzony(a) 1732; zgon 24 sier. 1775, Latowicz.
    6. 14. Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka; zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.
    7. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1738, Oleksianka; zgon 30 sier. 1803, Oleksianka.
    8. Augustyn Płatek urodzony(a) 1744, Oleksianka.
    9. Piotr Płatek urodzony(a) 1747, Oleksianka; zgon 20 sty. 1820, Oleksianka.