Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Sylwester Całka

Sylwester Całka

Mężczyzna 1834 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Sylwester Całka urodzony(a) 19 paź. 1834, Iwowe (syn Jan Mikołaj Całka oraz Pelagia Franciszka Rogala).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Mikołaj Całka urodzony(a) 8 gru. 1812, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Krystyna Reda).

    Jan poślubił(a) Pelagia Franciszka Rogala Pelagia (córka Maciej Rogala oraz Ludwika Płatek) urodzony(a) 1 paź. 1815, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Pelagia Franciszka Rogala urodzony(a) 1 paź. 1815, Oleksianka (córka Maciej Rogala oraz Ludwika Płatek).
    Dzieci:
    1. 1. Sylwester Całka urodzony(a) 19 paź. 1834, Iwowe.
    2. Karol Całka urodzony(a) 3 list. 1836, Iwowe; zgon 2 luty 1837, Kamionka.
    3. Jędrzej Całka urodzony(a) 16 list. 1839, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wit Całka urodzony(a) 15 sty. 1779, Redzyńskie (syn Stanisław Całka oraz Franciszka Kupiec); zgon 21 paź. 1833, Redzyńskie.

    Wit poślubił(a) Krystyna Reda 11 luty 1798, Latowicz. Krystyna (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin; zgon 17 paź. 1842, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio); zgon 17 paź. 1842, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Bonifacy Całka urodzony(a) 18 maj 1800, Redzyńskie; zgon 8 kwie. 1812, Redzyńskie.
    2. Paweł Całka urodzony(a) 12 sty. 1803, Redzyńskie.
    3. Katarzyna Całka urodzony(a) 20 kwie. 1805, Redzyńskie; zgon 11 maj 1859, Laliny.
    4. Józefa Całka urodzony(a) 30 sier. 1807, Redzyńskie; zgon 18 luty 1854, Redzyńskie.
    5. Franciszek Całka urodzony(a) 16 wrz. 1810, Redzyńskie; zgon 6 wrz. 1855, Redzyńskie.
    6. Franciszek Józef Całka urodzony(a) 15 wrz. 1810, Redzyńskie.
    7. 2. Jan Mikołaj Całka urodzony(a) 8 gru. 1812, Redzyńskie.
    8. Michał Mateusz Całka urodzony(a) 25 wrz. 1815, Redzyńskie; zgon 20 list. 1815, Redzyńskie.
    9. Mateusz Adrian Całka urodzony(a) 19 wrz. 1816, Redzyńskie; zgon 14 sty. 1827, Redzyńskie.
    10. Marianna Józefa Całka urodzony(a) 1 lip. 1819, Redzyńskie.

  3. 6.  Maciej Rogala urodzony(a) 25 luty 1790, Iwowe (syn Piotr Rogala oraz Katarzyna Płatek).

    Maciej poślubił(a) Ludwika Płatek 18 luty 1810, Latowicz. Ludwika urodzony(a) 1790. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ludwika Płatek urodzony(a) 1790.
    Dzieci:
    1. Szczepan Telesfor Rogala urodzony(a) 1 sty. 1811, Iwowe.
    2. Katarzyna Monika Rogala urodzony(a) 28 kwie. 1813, Oleksianka.
    3. 3. Pelagia Franciszka Rogala urodzony(a) 1 paź. 1815, Oleksianka.
    4. Paweł Antoni Rogala urodzony(a) 13 sty. 1818, Oleksianka.
    5. Petronella Marianna Rogala urodzony(a) 27 paź. 1819, Iwowe.
    6. Eleonora Rogala urodzony(a) 2 luty 1822, Iwowe.
    7. Wawrzyniec Rogala urodzony(a) 2 wrz. 1824, Iwowe.
    8. Stefan Rogala urodzony(a) 1 wrz. 1826, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stanisław Całka urodzony(a) 1739 (syn N Całka); zgon 20 wrz. 1792, Redzyńskie.

    Stanisław poślubił(a) Franciszka Kupiec 2 luty 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Kupiec
    Dzieci:
    1. 4. Wit Całka urodzony(a) 15 sty. 1779, Redzyńskie; zgon 21 paź. 1833, Redzyńskie.
    2. Brygida Całka urodzony(a) 11 paź. 1783, Redzyńskie; zgon 1 kwie. 1819, Redzyńskie.
    3. Marianna Całka urodzony(a) 22 mar. 1782, Redzyńskie; zgon 9 wrz. 1782, Redzyńskie.
    4. Mateusz Całka urodzony(a) 23 wrz. 1786, Redzyńskie.

  3. 10.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin; zgon 30 gru. 1838, Kamionka.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin; zgon 22 paź. 1831, Strachomin.
    6. 5. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin; zgon 17 paź. 1842, Redzyńskie.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin; zgon 21 wrz. 1846, Chyżyny.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  5. 12.  Piotr Rogala urodzony(a) 1758 (syn N Rogala); zgon 3 mar. 1806, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna Płatek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Płatek
    Dzieci:
    1. Ladysław Rogala urodzony(a) 26 wrz. 1784, Iwowe; zgon 22 sier. 1786, Iwowe.
    2. Gabriel Rogala urodzony(a) 22 mar. 1786, Iwowe.
    3. Julianna Rogala urodzony(a) 16 mar. 1788, Iwowe; zgon 14 kwie. 1791, Iwowe.
    4. 6. Maciej Rogala urodzony(a) 25 luty 1790, Iwowe.
    5. Jan Rogala urodzony(a) 23 paź. 1792, Iwowe; zgon 9 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Franciszek Rogala urodzony(a) 12 paź. 1795, Iwowe; zgon 11 kwie. 1799, Iwowe.
    7. Marianna Rogala urodzony(a) 19 luty 1798, Iwowe; zgon 1 kwie. 1815, Iwowe.
    8. Stanisław Rogala urodzony(a) 8 maj 1800, Iwowe.
    9. Agata Rogala urodzony(a) 3 luty 1803, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Całka
    Dzieci:
    1. Szymon Całka urodzony(a) 1716; zgon 20 list. 1792, Starogród.
    2. Adam Całka urodzony(a) 1720; zgon 11 gru. 1780, Redzyńskie.
    3. Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.
    4. Piotr Całka urodzony(a) 1730; zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.
    5. Walenty Całka urodzony(a) 1734, Redzyńskie; zgon 25 wrz. 1794, Redzyńskie.
    6. 8. Stanisław Całka urodzony(a) 1739; zgon 20 wrz. 1792, Redzyńskie.
    7. Paweł Całka urodzony(a) 1743; zgon 22 maj 1803, Starogród.
    8. Feliks (Szczęsny) Całka urodzony(a) 1748, Redzyńskie; zgon 31 lip. 1808, Redzyńskie.
    9. Józef Całka
    10. Michał Całka
    11. Jan Całka urodzony(a) 1756; zgon 23 kwie. 1794, Redzyńskie.
    12. Michał Całka

  2. 20.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. 10. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda urodzony(a) 1719; zgon 5 sty. 1806, Strachomin.
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1714, Strachomin; zgon 20 wrz. 1809, Strachomin.

  3. 24.  N Rogala
    Dzieci:
    1. Jakub Rogala urodzony(a) 1721, Latowicz; zgon 15 luty 1789, Latowicz.
    2. Walenty Rogala urodzony(a) 1727, Iwowe; zgon 5 list. 1777, Iwowe.
    3. Jan Rogala urodzony(a) 1727; zgon 6 mar. 1784, Iwowe.
    4. Andrzej Rogala urodzony(a) 1730, Iwowe; zgon 16 wrz. 1783, Iwowe.
    5. Adalbertus Rogala urodzony(a) 1735; zgon 27 sty. 1795, Latowicz.
    6. Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736; zgon 9 list. 1786, Iwowe.
    7. Roch Rogala urodzony(a) 1741; zgon 30 lip. 1811, Latowicz.
    8. Paweł Rogala urodzony(a) 1755; zgon 4 mar. 1795, Iwowe.
    9. 12. Piotr Rogala urodzony(a) 1758; zgon 3 mar. 1806, Iwowe.
    10. Stanisław Rogala urodzony(a) 1760; zgon 20 sty. 1820, Latowicz.
    11. Józef Rogala urodzony(a) 1750, Latowicz; zgon 11 mar. 1826, Latowicz.
    12. Marcin Rogala urodzony(a) 1769.