Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Sabak urodzony(a) 27 wrz. 1888, Laliny (syn Klemens Sabak oraz Petronella Świątek); zgon 3 wrz. 1975, Strachomin.

    Piotr poślubił(a) Józefa Braulińska 26 luty 1919, Latowicz. Józefa (córka Jan Brauła oraz Marianna Kozioł) urodzony(a) 15 sty. 1897, Strachomin; zgon 30 sier. 1987, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Józefa Braulińska urodzony(a) 15 sty. 1897, Strachomin (córka Jan Brauła oraz Marianna Kozioł); zgon 30 sier. 1987, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Edward Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1924, Strachomin; zgon 15 kwie. 1988, Strachomin.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Marianna Sabak urodzony(a) 9 maj 1937, Strachomin; zgon 11 gru. 1937, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Klemens Sabak urodzony(a) 18 list. 1843, Laliny (syn Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek); zgon 20 gru. 1921, Laliny.

    Klemens poślubił(a) Petronella Świątek 3 luty 1885, Latowicz. Petronella (córka Walenty Świątek oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 13 mar. 1860, Laliny; zgon 2 gru. 1913, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Petronella Świątek urodzony(a) 13 mar. 1860, Laliny (córka Walenty Świątek oraz Marianna Śluzek); zgon 2 gru. 1913, Laliny.
    Dzieci:
    1. Aleksandra Sabak urodzony(a) 7 maj 1886, Laliny; zgon 3 sier. 1966, Laliny.
    2. Walenty Sabak urodzony(a) 7 kwie. 1887, Laliny; zgon 29 paź. 1960, Strachomin.
    3. 2. Piotr Sabak urodzony(a) 27 wrz. 1888, Laliny; zgon 3 wrz. 1975, Strachomin.
    4. Stefania Sabak urodzony(a) 9 sty. 1890, Laliny; zgon 10 kwie. 1890, Laliny.
    5. Ludwik Sabak urodzony(a) 25 list. 1891, Laliny; zgon 8 list. 1941, Laliny.
    6. Stefania Sabak urodzony(a) 18 paź. 1893, Laliny.
    7. Władysław Sabak urodzony(a) 3 list. 1895, Laliny; zgon 15 luty 1969, Laliny.
    8. Jan Sabak urodzony(a) 30 lip. 1897, Laliny.
    9. Grzegorz Sabak urodzony(a) 6 paź. 1899, Laliny; zgon 1 wrz. 1976, Garwolin; was buried , Latowicz.
    10. Stanisław Sabak urodzony(a) 14 kwie. 1903, Laliny; zgon 3 czer. 1903, Laliny.
    11. Bolesław Sabak urodzony(a) 5 czer. 1904, Laliny; zgon 28 paź. 1979, Warszawa.

  3. 6.  Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin (syn Ludwik Brauła oraz Agnieszka Dziugieł); zgon 17 kwie. 1931, Strachomin.

    Jan — Marianna Kozioł. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Kozioł
    Dzieci:
    1. Ludwik Brauliński urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.
    2. Szczepan Brauliński urodzony(a) 19 gru. 1888, Strachomin; zgon 20 sty. 1914, Strachomin.
    3. Weronika Braulińska urodzony(a) 17 czer. 1891, Strachomin; zgon 16 sier. 1968, Redzyńskie.
    4. Piotr Brauliński urodzony(a) 22 list. 1893, Strachomin.
    5. 3. Józefa Braulińska urodzony(a) 15 sty. 1897, Strachomin; zgon 30 sier. 1987, Strachomin.
    6. Władysława Brauła urodzony(a) 25 sier. 1902, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny (syn Maciej Sabak oraz Teresa Gryz); zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Wiechetek 22 list. 1818, Latowicz. Agnieszka (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek) urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek); zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny; zgon 19 mar. 1888, Strachomin.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 30 sier. 1824, Laliny; zgon 15 luty 1888, Chyżyny.
    3. Brygida Sabak urodzony(a) 25 wrz. 1828, Laliny; zgon 24 paź. 1904, Laliny.
    4. Karol Sabak urodzony(a) 29 paź. 1831, Laliny; zgon 1 maj 1895, Laliny.
    5. Karolina Sabak urodzony(a) 5 paź. 1834, Laliny; zgon 4 maj 1860, Laliny.
    6. Krystyna Sabak urodzony(a) 6 czer. 1839, Laliny; zgon 7 paź. 1873, Laliny.
    7. 4. Klemens Sabak urodzony(a) 18 list. 1843, Laliny; zgon 20 gru. 1921, Laliny.

  3. 10.  Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin (syn Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda); zgon 22 czer. 1879, Laliny.

    Walenty poślubił(a) Marianna Śluzek 4 list. 1851, Latowicz. Marianna (córka Gabriel Śluzek oraz Brygida Urbanek) urodzony(a) 27 kwie. 1834, Laliny; zgon 18 luty 1905, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Śluzek urodzony(a) 27 kwie. 1834, Laliny (córka Gabriel Śluzek oraz Brygida Urbanek); zgon 18 luty 1905, Laliny.
    Dzieci:
    1. Franciszka Świątek urodzony(a) 6 gru. 1854, Laliny; zgon 5 maj 1860, Laliny.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 28 list. 1857, Laliny; zgon 17 kwie. 1859, Laliny.
    3. 5. Petronella Świątek urodzony(a) 13 mar. 1860, Laliny; zgon 2 gru. 1913, Laliny.
    4. Katarzyna Świątek urodzony(a) 29 kwie. 1863, Laliny.
    5. Franciszek Świątek urodzony(a) 17 wrz. 1865, Laliny.
    6. Aleksander Świątek urodzony(a) 17 lip. 1867, Laliny; zgon 23 wrz. 1938, Laliny.
    7. Jan Świątek urodzony(a) 21 mar. 1870, Laliny; zgon 26 list. 1933, Laliny.
    8. Piotr Świątek urodzony(a) 26 list. 1873, Laliny; zgon 7 list. 1949, Iwowe.

  5. 12.  Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin (syn Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek); zgon 17 czer. 1874, Strachomin.

    Ludwik — Agnieszka Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Dziugieł
    Dzieci:
    1. Franciszka Brauła urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin; zgon 1 mar. 1921, Iwowe.
    2. Maria Magdalena Brauła urodzony(a) 20 lip. 1851, Strachomin; zgon 14 paź. 1905, Strachomin.
    3. Marianna Brauła urodzony(a) 5 list. 1854, Strachomin; zgon 24 sier. 1855, Strachomin.
    4. Stanisław Brauła urodzony(a) 1 maj 1857, Strachomin; zgon 1 maj 1857, Strachomin.
    5. Wojciech Brauła urodzony(a) 21 kwie. 1858, Strachomin; zgon 31 sty. 1859, Strachomin.
    6. 6. Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin; zgon 17 kwie. 1931, Strachomin.
    7. Marianna Brauła urodzony(a) 11 mar. 1863, Strachomin; zgon 31 lip. 1918, Iwowe.
    8. Petronella Brauła urodzony(a) 2 maj 1869, Chyżyny; zgon 22 gru. 1929, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Maciej Sabak urodzony(a) 1744, Laliny (syn Melchior Sabak oraz Marianna); zgon 15 luty 1814, Laliny.

    Maciej — Teresa Gryz. Teresa zgon 22 gru. 1824, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Teresa Gryz zgon 22 gru. 1824, Laliny.
    Dzieci:
    1. Ambroży Sabak urodzony(a) 9 gru. 1784, Laliny; zgon 23 paź. 1851, Laliny.
    2. Szymon Sabak urodzony(a) 1 list. 1787, Laliny; zgon 14 list. 1787, Laliny.
    3. Eleonora Sabak urodzony(a) 24 luty 1789, Laliny; zgon 28 sier. 1831, Laliny.
    4. Józefat (Józef) Sabak urodzony(a) 27 wrz. 1791, Laliny; zgon 25 kwie. 1857, Redzyńskie.
    5. Jan Sabak urodzony(a) 27 sty. 1794, Laliny; zgon 5 luty 1796, Laliny.
    6. Łucja Sabak urodzony(a) 11 gru. 1796, Laliny; zgon 12 gru. 1796, Laliny.
    7. Tomasz Sabak urodzony(a) 12 gru. 1796, Laliny; zgon 12 gru. 1796, Laliny.
    8. 8. Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny; zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

  3. 18.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio); zgon 8 lip. 1839, Redzyńskie.

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie; zgon 26 mar. 1832, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio); zgon 26 mar. 1832, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 9. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie; zgon 22 sier. 1856, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1816, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie; zgon 11 list. 1864, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie; zgon 11 paź. 1876, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie; zgon 15 czer. 1838, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie; zgon 11 mar. 1884, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie; zgon 18 kwie. 1827, Redzyńskie.

  5. 20.  Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Julianna Niedek); zgon 22 mar. 1872, Strachomin.

    Sylwester poślubił(a) Eleonora Scholastyka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Eleonora (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta); zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 10. Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin; zgon 22 czer. 1879, Laliny.
    2. Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin; zgon 3 gru. 1891, Iwowe.
    3. Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 25 paź. 1837, Strachomin; zgon 10 sty. 1842, Strachomin.
    5. Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin; zgon 22 luty 1918, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin; zgon 25 sier. 1919, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 30 kwie. 1849, Strachomin; zgon 8 czer. 1849, Strachomin.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin; zgon 8 sty. 1919, Latowicz.

  7. 22.  Gabriel Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1807, Laliny (syn Romuald Śluzek oraz Marianna Łodyga); zgon 22 sty. 1843, Laliny.

    Gabriel poślubił(a) Brygida Urbanek 17 luty 1828, Latowicz. Brygida (córka Jan Stefan Urbanek oraz Antonina Pazura) urodzony(a) 9 paź. 1802, Laliny; zgon 26 6 1873, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Brygida Urbanek urodzony(a) 9 paź. 1802, Laliny (córka Jan Stefan Urbanek oraz Antonina Pazura); zgon 26 6 1873, Laliny.
    Dzieci:
    1. Tekla Śluzek urodzony(a) 22 wrz. 1829, Laliny; zgon 15 sty. 1894, Redzyńskie.
    2. Paweł Śluzek urodzony(a) 25 czer. 1832, Laliny; zgon 1 lip. 1832, Laliny.
    3. 11. Marianna Śluzek urodzony(a) 27 kwie. 1834, Laliny; zgon 18 luty 1905, Laliny.
    4. Feliks Śluzek urodzony(a) 20 maj 1837, Laliny; zgon 12 mar. 1838, Laliny.
    5. Franciszek Śluzek urodzony(a) 5 paź. 1841, Laliny; zgon 26 luty 1844, Laliny.

  9. 24.  Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch); zgon 9 sier. 1865, Strachomin.

    Dydak poślubił(a) Marianna Gajowniczek 7 luty 1813, Latowicz. Marianna (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Apolonia Brygida Brauła urodzony(a) 8 luty 1814, Strachomin; zgon 20 kwie. 1814, Strachomin.
    2. Kacper Maycher Brauła urodzony(a) 4 sty. 1817, Strachomin; zgon 5 sier. 1883, Latowicz.
    3. Franciszek Izydor Brauła urodzony(a) 25 mar. 1820, Strachomin.
    4. Jan Brauła urodzony(a) 23 paź. 1822, Strachomin; zgon 29 czer. 1823, Strachomin.
    5. 12. Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin; zgon 17 czer. 1874, Strachomin.
    6. Agnieszka Brauła urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin; zgon 22 wrz. 1895, Iwowe.