Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Gabriel Olko

Gabriel Olko

Mężczyzna 1808 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Gabriel Olko urodzony(a) 17 kwie. 1808, Kamionka (syn Władysław Olko oraz Julianna Payda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Władysław Olko urodzony(a) 23 wrz. 1781, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Władysław poślubił(a) Julianna Payda 29 sty. 1804, Latowicz. Julianna (córka Szymon Payda oraz Agnieszka Sęczek) urodzony(a) 21 luty 1788. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Payda urodzony(a) 21 luty 1788 (córka Szymon Payda oraz Agnieszka Sęczek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Olko urodzony(a) 21 maj 1805, Kamionka.
    2. 1. Gabriel Olko urodzony(a) 17 kwie. 1808, Kamionka.
    3. Piotr Eschiel Olko urodzony(a) 18 paź. 1811, Kamionka.
    4. Antoni Feliks Olko urodzony(a) 13 czer. 1817, Kamionka.
    5. Bartłomiej Wawrzyniec Olko urodzony(a) 18 sier. 1819, Kamionka.
    6. Elżbieta Cecylia Olko urodzony(a) 17 list. 1821, Kamionka.
    7. Błażej Olko urodzony(a) 26 sty. 1824, Kamionka.
    8. Eleonora Olko urodzony(a) 16 luty 1826, Kamionka.
    9. Józef Olko urodzony(a) 29 mar. 1828, Kamionka.
    10. Karol Olko urodzony(a) 8 list. 1830, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka (syn N Olko); zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Śluzek 5 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Śluzek
    Dzieci:
    1. Franciszek Olko urodzony(a) 9 kwie. 1765, Kamionka; zgon 1 maj 1772, Kamionka.
    2. Bazyli Olko urodzony(a) 8 lip. 1767, Kamionka; zgon 11 maj 1775, Kamionka.
    3. Franciszek Olko urodzony(a) 12 mar. 1770, Kamionka; zgon 19 list. 1770, Kamionka.
    4. Dominik Olko urodzony(a) 3 sier. 1771, Kamionka; zgon 4 sier. 1771, Kamionka.
    5. Antoni Olko urodzony(a) 5 czer. 1773, Kamionka.
    6. Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka.
    7. 2. Władysław Olko urodzony(a) 23 wrz. 1781, Kamionka.
    8. Mateusz Olko urodzony(a) 20 luty 1785, Kamionka; zgon 6 mar. 1785, Kamionka.

  3. 6.  Szymon Payda urodzony(a) 1753, Waliska (syn N Pajda); zgon 27 lip. 1813, Waliska.

    Szymon poślubił(a) Agnieszka Sęczek 9 luty 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Sęczek
    Dzieci:
    1. Jan Payda urodzony(a) 20 list. 1783, Waliska; zgon 2 lip. 1784, Waliska.
    2. Leon Payda urodzony(a) 10 kwie. 1785, Waliska.
    3. 3. Julianna Payda urodzony(a) 21 luty 1788.
    4. Emerantianna Payda urodzony(a) 21 luty 1788, Waliska; zgon 12 lip. 1800, Waliska.
    5. Łukasz Payda urodzony(a) 15 paź. 1790, Waliska.
    6. Marcella Payda urodzony(a) 12 mar. 1793, Waliska.
    7. Franciszka Payda urodzony(a) 12 mar. 1793, Waliska.
    8. Marianna Payda urodzony(a) 18 mar. 1801, Waliska.
    9. Katarzyna Payda urodzony(a) 18 mar. 1801, Waliska.
    10. Ignacy Payda urodzony(a) 31 lip. 1805, Waliska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Olko
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Olko urodzony(a) 1669; zgon 15 lip. 1769, Chyżyny.
    2. Antoni Olko urodzony(a) 1727, Kamionka; zgon 1777, Kamionka.
    3. Paweł Olko urodzony(a) 1728, Kamionka; zgon 6 luty 1808, Kamionka.
    4. Łukasz Olko urodzony(a) 1742.
    5. 4. Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka; zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

  2. 12.  N Pajda
    Dzieci:
    1. Adalbertus Payda urodzony(a) 1694; zgon 15 lip. 1779, Waliska.
    2. Józef Payda urodzony(a) 1730, Waliska; zgon 28 wrz. 1810, Waliska.
    3. 6. Szymon Payda urodzony(a) 1753, Waliska; zgon 27 lip. 1813, Waliska.
    4. Adam Payda urodzony(a) 1729, Wielgolas; zgon 27 sty. 1793, Waliska.
    5. Stanisław Payda urodzony(a) 1733, Waliska; zgon 25 maj 1811, Waliska.