Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Stalka

Marianna Stalka

Kobieta 1822 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Stalka urodzony(a) 16 gru. 1822, Latowicz (córka Franciszek Stalka oraz Marianna Ozimek).

    Marianna poślubił(a) Kacper Balcer Osiński 4 luty 1839, Latowicz. Kacper (syn Henryk Osiński oraz Helena Gortat) urodzony(a) 5 sty. 1819, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Xaweria Elżbieta Osińska urodzony(a) 1 list. 1840, Latowicz.
    2. Julianna Aleksandra Osińska urodzony(a) 26 luty 1842, Latowicz.
    3. Piotr Paweł Osiński urodzony(a) 19 czer. 1844, Latowicz.
    4. Marianna Osińska urodzony(a) 24 mar. 1847, Latowicz.
    5. Franciszka Osińska urodzony(a) 24 mar. 1847, Latowicz.
    6. Ludwik Osiński urodzony(a) 15 sier. 1849, Latowicz.
    7. Stanisław Osiński urodzony(a) 24 kwie. 1851, Latowicz.
    8. Helena Osińska urodzony(a) 20 maj 1855, Latowicz.
    9. Antoni Osiński urodzony(a) 9 sty. 1859, Latowicz.
    10. Teofil Osiński urodzony(a) 30 gru. 1861, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Stalka urodzony(a) 11 paź. 1800, Latowicz (syn Zachariasz Stalka oraz Marianna Nidkiewicz).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Ozimek 10 luty 1822, Latowicz. Marianna (córka Adrian Ozimek oraz Tekla Suda) urodzony(a) 7 wrz. 1801, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Ozimek urodzony(a) 7 wrz. 1801, Latowicz (córka Adrian Ozimek oraz Tekla Suda).
    Dzieci:
    1. 1. Marianna Stalka urodzony(a) 16 gru. 1822, Latowicz.
    2. Balbina Stalka urodzony(a) 13 gru. 1824, Latowicz.
    3. Karol Stalka urodzony(a) 16 paź. 1826, Latowicz.
    4. Aleksander Stalka urodzony(a) 2 czer. 1829, Latowicz.
    5. Franciszka Stalka urodzony(a) 4 mar. 1832, Latowicz.
    6. Petronella Stalka urodzony(a) 25 mar. 1834, Latowicz.
    7. Tomasz Stalka urodzony(a) 19 wrz. 1836, Latowicz.
    8. Katarzyna Stalka urodzony(a) 19 list. 1839, Latowicz.
    9. Ludwik Stalka urodzony(a) 18 sier. 1842, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Zachariasz Stalka urodzony(a) 22 sier. 1771, Latowicz (syn Andrzej Stalka oraz Krystyna Ozimek).

    Zachariasz poślubił(a) Marianna Nidkiewicz 20 sty. 1793, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta) urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Nidkiewicz urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz (córka Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).
    Dzieci:
    1. Brygida Stalka urodzony(a) 1 luty 1794, Latowicz; zgon 15 luty 1795, Latowicz.
    2. Grzegorz Stalka urodzony(a) 12 mar. 1796, Latowicz.
    3. Maciej Stalka urodzony(a) 20 luty 1798, Latowicz.
    4. 2. Franciszek Stalka urodzony(a) 11 paź. 1800, Latowicz.
    5. Walenty Stalka urodzony(a) 13 luty 1803, Latowicz; zgon 13 list. 1804, Latowicz.
    6. Faustyn Stalka urodzony(a) 4 luty 1805, Latowicz.
    7. Piotr Stalka urodzony(a) 29 czer. 1807, Latowicz; zgon 20 maj 1817, Latowicz.
    8. Laurenty Stalka urodzony(a) 8 sier. 1810, Latowicz; zgon 8 paź. 1811, Latowicz.
    9. Rozalia Klara Stalka urodzony(a) 11 sier. 1812, Latowicz.
    10. Rozalia Stalka urodzony(a) 12 sier. 1812, Latowicz; zgon 6 luty 1818, Latowicz.

  3. 6.  Adrian Ozimek urodzony(a) 6 wrz. 1767, Latowicz (syn Laurenty Ozimek oraz Marianna Wzorek).

    Adrian poślubił(a) Tekla Suda Tekla (córka Adam Suda oraz Marianna Kisielska) urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Tekla Suda urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz (córka Adam Suda oraz Marianna Kisielska).
    Dzieci:
    1. Urszula Ozimek urodzony(a) 24 paź. 1796, Latowicz.
    2. Katarzyna Ozimek urodzony(a) 27 luty 1799, Latowicz.
    3. 3. Marianna Ozimek urodzony(a) 7 wrz. 1801, Latowicz.
    4. Franciszek Ozimek urodzony(a) 3 gru. 1803, Latowicz; zgon 13 kwie. 1805, Latowicz.
    5. Józefa Ozimek urodzony(a) 19 mar. 1806, Latowicz; zgon 26 list. 1806, Latowicz.
    6. Gertruda Salomea Ozimek urodzony(a) 2 list. 1810, Latowicz.
    7. Gertruda Ozimek urodzony(a) 4 paź. 1810, Latowicz; zgon 13 sier. 1811, Latowicz.
    8. Laurenty Ozimek urodzony(a) 28 lip. 1813, Latowicz.
    9. Wawrzyniec Jakub Ozimek urodzony(a) 28 lip. 1813, Latowicz; zgon 7 mar. 1814, Latowicz.
    10. Agnieszka Antonina Ozimek urodzony(a) 8 sty. 1816, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Andrzej Stalka urodzony(a) 1729, Latowicz (syn N Stalka); zgon 12 kwie. 1779, Latowicz.

    Andrzej poślubił(a) Krystyna Ozimek 15 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Krystyna Ozimek
    Dzieci:
    1. Zofia Stalka urodzony(a) 9 maj 1763, Latowicz.
    2. Elżbieta Stalka urodzony(a) 12 lip. 1764, Latowicz.
    3. Łucja Stalka urodzony(a) 24 gru. 1765, Latowicz.
    4. Scholastyka Stalka urodzony(a) 12 luty 1769, Latowicz; zgon 3 lip. 1769, Latowicz.
    5. Grzegorz Stalka urodzony(a) 24 maj 1770, Latowicz; zgon 5 czer. 1770, Latowicz.
    6. 4. Zachariasz Stalka urodzony(a) 22 sier. 1771, Latowicz.
    7. Roch Stalka urodzony(a) 15 sier. 1774, Latowicz; zgon 16 paź. 1775, Latowicz.
    8. Justyna Stalka urodzony(a) 7 czer. 1779, Latowicz.

  3. 10.  Andrzej Nidek (syn N Niedek).

    Andrzej — Rozalia Maleta. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Rozalia Maleta
    Dzieci:
    1. Jan Nidkiewicz urodzony(a) 25 czer. 1771, Latowicz.
    2. Walenty Nidkiewicz urodzony(a) 7 luty 1775, Latowicz; zgon 17 sier. 1775, Latowicz.
    3. 5. Marianna Nidkiewicz urodzony(a) 27 mar. 1776, Latowicz.
    4. Julianna Nidkiewicz urodzony(a) 26 czer. 1779, Latowicz.
    5. Józef Midek urodzony(a) 19 mar. 1782, Latowicz; zgon 1783, Latowicz.
    6. Mikołaj Nidek urodzony(a) 4 gru. 1784, Latowicz.
    7. Franciszka MIdek urodzony(a) 19 mar. 1782, Latowicz.
    8. Antonina Niedek urodzony(a) 17 maj 1788, Latowicz.
    9. Damazy Nidek urodzony(a) 9 gru. 1792, Latowicz.

  5. 12.  Laurenty Ozimek (syn N Ozimek).

    Laurenty poślubił(a) Marianna Wzorek [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Wzorek
    Dzieci:
    1. Katarzyna Ozimek urodzony(a) 24 list. 1763, Latowicz.
    2. Anastazja Ozimek urodzony(a) 28 gru. 1764, Latowicz.
    3. 6. Adrian Ozimek urodzony(a) 6 wrz. 1767, Latowicz.
    4. Urszula Ozimek urodzony(a) 20 paź. 1769, Latowicz; zgon 23 wrz. 1770, Latowicz.
    5. Helena Ozimek urodzony(a) 1 mar. 1772, Latowicz.
    6. Kazimierz Ozimek urodzony(a) 4 mar. 1775, Latowicz.
    7. Małgorzata Ozimek urodzony(a) 9 czer. 1777, Latowicz; zgon 27 czer. 1778, Latowicz.
    8. Urszula Ozimek urodzony(a) 31 paź. 1779, Latowicz; zgon 21 wrz. 1785, Latowicz.

  7. 14.  Adam Suda urodzony(a) 1732, Latowicz (syn N Suda); zgon 19 sty. 1812, Latowicz.

    Adam poślubił(a) Marianna Kisielska [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Kisielska
    Dzieci:
    1. Marceli Suda urodzony(a) 9 sty. 1769, Latowicz; zgon 8 luty 1769, Latowicz.
    2. Wiktoria Suda urodzony(a) 6 mar. 1770, Latowicz.
    3. Łucja Suda urodzony(a) 23 gru. 1772, Latowicz; zgon 28 gru. 1772, Latowicz.
    4. 7. Tekla Suda urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz.
    5. Jakub Suda urodzony(a) 25 kwie. 1777, Latowicz.
    6. Katarzyna Suda urodzony(a) 30 list. 1779, Latowicz; zgon 26 kwie. 1780, Latowicz.
    7. Mateusz Suda urodzony(a) 17 luty 1781, Latowicz.
    8. Jan Suda urodzony(a) 24 list. 1783, Latowicz; zgon 18 wrz. 1784, Latowicz.
    9. Katarzyna Suda urodzony(a) 3 lip. 1785, Latowicz; zgon 28 sier. 1789, Latowicz.
    10. Paweł Suda urodzony(a) 22 mar. 1788, Latowicz.
    11. August Suda urodzony(a) 10 sier. 1789, Latowicz; zgon 13 gru. 1794, Latowicz.
    12. Krzysztof Suda urodzony(a) 23 lip. 1793, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Stalka
    Dzieci:
    1. Adalbertus Stalka urodzony(a) 1722, Latowicz; zgon 25 sier. 1772, Latowicz.
    2. 8. Andrzej Stalka urodzony(a) 1729, Latowicz; zgon 12 kwie. 1779, Latowicz.
    3. Stanisław Stalka
    4. Adalbertus Stalka urodzony(a) 1761, Latowicz; zgon 5 wrz. 1801, Latowicz.
    5. Marcin Stalka

  2. 20.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. 10. Andrzej Nidek
    6. Żyjący

  3. 24.  N Ozimek
    Dzieci:
    1. Adalbertus Ozimek
    2. Adalbertus Ozimek
    3. Adalbertus Ozimek
    4. Baltazar Ozimek
    5. Baltazar Ozimek
    6. Franciszek Ozimek urodzony(a) , Latowicz.
    7. Hiacynt Ozimek urodzony(a) 1721; zgon 3 sty. 1791, Latowicz.
    8. 12. Laurenty Ozimek
    9. Żyjący
    10. Walenty Ozimek
    11. Marcin Ozimek

  4. 28.  N Suda
    Dzieci:
    1. Szymon Suda urodzony(a) 1704; zgon 17 lip. 1773, Latowicz.
    2. Franciszek Suda urodzony(a) 1715, Latowicz; zgon 11 luty 1775, Latowicz.
    3. Stanisław Suda urodzony(a) 1717; zgon 8 kwie. 1777, Latowicz.
    4. Bartłomiej Suda urodzony(a) 1722; zgon 19 lip. 1789, Latowicz.
    5. Andrzej Suda
    6. Krzysztof Suda urodzony(a) 1732; zgon 26 luty 1808, Latowicz.
    7. 14. Adam Suda urodzony(a) 1732, Latowicz; zgon 19 sty. 1812, Latowicz.
    8. Kazimierz Suda urodzony(a) 1735; zgon 4 mar. 1790, Latowicz.
    9. Jakub Suda