Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Dzięcioł

Franciszek Dzięcioł

Mężczyzna 1884 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 23 kwie. 1884, Waliska (syn Teofil Dzięcioł oraz Julianna Wójcik).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Teofil Dzięcioł urodzony(a) 23 sty. 1860, Oleksianka (syn Jan Dzięcioł oraz Katarzyna Świątek).

    Teofil poślubił(a) Julianna Wójcik 30 sty. 1882, Latowicz. Julianna (córka Józef Wójcik oraz Ewa Płatek) urodzony(a) 22 sty. 1864, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Wójcik urodzony(a) 22 sty. 1864, Waliska (córka Józef Wójcik oraz Ewa Płatek).
    Dzieci:
    1. 1. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 23 kwie. 1884, Waliska.
    2. Franciszka Dzięcioł urodzony(a) 21 wrz. 1889, Waliska.
    3. Aleksandra Dzięcioł urodzony(a) 20 paź. 1894, Waliska.
    4. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1891, Waliska.
    5. Jan Dzięcioł urodzony(a) 4 luty 1897, Waliska.
    6. Stanisław Dzięcioł urodzony(a) 18 kwie. 1901, Waliska.
    7. Helena Dzięcioł urodzony(a) 21 paź. 1905, Waliska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Dzięcioł urodzony(a) 22 paź. 1797, Oleksianka (syn Franciszek Dzięcioł oraz Agnieszka Woźniak).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Świątek Katarzyna urodzony(a) 1808, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 1808, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Apolonia Dzięcioł urodzony(a) 8 luty 1849, Oleksianka.
    2. Małgorzata Dzięcioł urodzony(a) 17 sier. 1851, Oleksianka.
    3. 2. Teofil Dzięcioł urodzony(a) 23 sty. 1860, Oleksianka.

  3. 6.  Józef Wójcik urodzony(a) 21 sty. 1843, Waliska (syn Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz).

    Józef poślubił(a) Ewa Płatek 24 list. 1862, Latowicz. Ewa (córka Cyprian Płatek oraz Anastazja Marcella Olko) urodzony(a) 24 gru. 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa Płatek urodzony(a) 24 gru. 1843, Oleksianka (córka Cyprian Płatek oraz Anastazja Marcella Olko).
    Dzieci:
    1. 3. Julianna Wójcik urodzony(a) 22 sty. 1864, Waliska.
    2. Tomasz Wójcik urodzony(a) 11 wrz. 1865, Waliska.
    3. Marianna Wójcik urodzony(a) 28 gru. 1867, Waliska.
    4. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 24 wrz. 1869, Waliska.
    5. Franciszka Wójcik urodzony(a) 12 sty. 1871, Waliska.
    6. Jan Wójcik urodzony(a) 8 list. 1872, Waliska.
    7. Weronika Wójcik urodzony(a) 17 kwie. 1876, Waliska.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 22 sty. 1880, Waliska.
    9. Aleksandra Wójcik urodzony(a) 25 list. 1886, Waliska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 2 gru. 1765, Strachomin (syn Stanisław Dzięcioł oraz Marianna).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Woźniak 22 sty. 1792, Latowicz. Agnieszka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata) urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Woźniak urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata).
    Dzieci:
    1. Wiktor Dzięcioł urodzony(a) 6 mar. 1793, Oleksianka.
    2. Franciszka Dzięcioł urodzony(a) 11 mar. 1795, Oleksianka.
    3. 4. Jan Dzięcioł urodzony(a) 22 paź. 1797, Oleksianka.
    4. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 18 list. 1800, Oleksianka.
    5. Kunegunda Dzięcioł urodzony(a) 3 sier. 1803, Oleksianka.
    6. Apolonia Dzięcioł urodzony(a) 14 luty 1806, Oleksianka.
    7. Andrzej Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1808, Oleksianka.
    8. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 26 wrz. 1809, Oleksianka.
    9. Wojciech Jerzy Dzięcioł urodzony(a) 17 kwie. 1813, Oleksianka.

  3. 12.  Marcin Wójcik (syn Paweł Wójcik oraz Rozalia Payda).

    Marcin poślubił(a) Karolina Błażejak - Kanclerz 16 sty. 1831, Latowicz. Karolina (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel) urodzony(a) 1807, Błażejki. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel).
    Dzieci:
    1. Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska.
    2. Żyjący
    3. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1838, Waliska.
    4. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1841, Waliska.
    5. 6. Józef Wójcik urodzony(a) 21 sty. 1843, Waliska.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 16 kwie. 1845, Waliska.

  5. 14.  Cyprian Płatek urodzony(a) 10 wrz. 1809, Oleksianka (syn Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek).

    Cyprian poślubił(a) Anastazja Marcella Olko 15 luty 1830, Latowicz. Anastazja (córka Jan Olko oraz Aleksandra Niedek) urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka (córka Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).
    Dzieci:
    1. Marianna Płatek urodzony(a) 10 paź. 1831, Oleksianka.
    2. Katarzyna Płatek urodzony(a) 4 mar. 1833, Oleksianka.
    3. Katarzyna Płatek urodzony(a) 1 sty. 1835, Oleksianka.
    4. Małgorzata Płatek urodzony(a) 25 paź. 1836, Oleksianka.
    5. Julianna Płatek urodzony(a) 16 luty 1841, Oleksianka.
    6. Jan Płatek urodzony(a) 27 gru. 1838, Oleksianka.
    7. 7. Ewa Płatek urodzony(a) 24 gru. 1843, Oleksianka.
    8. Jakub Płatek urodzony(a) 5 lip. 1847, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Stanisław Dzięcioł urodzony(a) 1730 (syn N Dzięcioł); zgon 7 sier. 1780, Strachomin.

    Stanisław — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna
    Dzieci:
    1. Petronella Dzięcioł urodzony(a) 13 kwie. 1760, Strachomin.
    2. Maciej Dzięcioł urodzony(a) 25 luty 1762, Strachomin.
    3. Zofia Dzięcioł urodzony(a) 25 maj 1763, Strachomin.
    4. 8. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 2 gru. 1765, Strachomin.
    5. Benedykt Dzięcioł urodzony(a) 3 kwie. 1768, Strachomin.
    6. Łucja Dzięcioł urodzony(a) 11 gru. 1769, Strachomin.
    7. Wieńczysław Dzięcioł urodzony(a) 5 mar. 1772, Strachomin.
    8. Bernard Dzięcioł urodzony(a) 22 maj 1775, Strachomin.
    9. Małgorzata Dzięcioł urodzony(a) 14 lip. 1777, Strachomin.
    10. Karol Dzięcioł urodzony(a) 1 list. 1779, Strachomin; zgon 20 sty. 1780, Strachomin.

  3. 18.  Julian Woźniak (syn N Woźniak).

    Julian — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Katarzyna Woźniak urodzony(a) 19 maj 1772, Oleksianka.
    2. Monika Woźniak urodzony(a) 19 maj 1772, Oleksianka; zgon 19 maj 1772, Oleksianka.
    3. 9. Agnieszka Woźniak urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka.
    4. Marianna Woźniak urodzony(a) 18 list. 1777, Oleksianka.
    5. Eleonora Woźniak urodzony(a) 9 sty. 1780, Oleksianka.

  5. 24.  Paweł Wójcik urodzony(a) 1774.

    Paweł poślubił(a) Rozalia Payda 17 sty. 1802, Latowicz. Rozalia (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna) urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna).
    Dzieci:
    1. 12. Marcin Wójcik

  7. 26.  Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz

    Wawrzyniec — Anna Rąbel. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Anna Rąbel
    Dzieci:
    1. 13. Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki.
    2. Krystyna Kanclerz urodzony(a) 1814, Błażejki.
    3. Magdalena Kanclerz urodzony(a) 1821, Błażejki.

  9. 28.  Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka (syn Jakub Płatek oraz Zofia Świątek).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Śluzek 11 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Katarzyna Śluzek
    Dzieci:
    1. Łucja Płatek urodzony(a) 8 gru. 1799, Oleksianka.
    2. Paweł Płatek urodzony(a) 1 sier. 1801, Oleksianka.
    3. Krystyna Płatek urodzony(a) 29 sier. 1803, Oleksianka.
    4. Marianna Płatek urodzony(a) 18 sier. 1805, Oleksianka.
    5. Mateusz Płatek urodzony(a) 17 wrz. 1807, Oleksianka.
    6. 14. Cyprian Płatek urodzony(a) 10 wrz. 1809, Oleksianka.
    7. Marianna Magdalena Płatek urodzony(a) 24 mar. 1812, Oleksianka.
    8. Bartłomiej Roch Płatek urodzony(a) 17 sier. 1814, Oleksianka.
    9. Hilary Jacek Płatek urodzony(a) 11 sier. 1815, Oleksianka.
    10. Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka.
    11. Michał Mateusz Płatek urodzony(a) 20 wrz. 1818, Oleksianka.
    12. Wojciech Piotr Płatek urodzony(a) 18 kwie. 1821, Oleksianka.
    13. Rafał Płatek urodzony(a) 22 paź. 1825, Oleksianka.

  11. 30.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. 15. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.