Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Bronisława Gromulska

Bronisława Gromulska

Kobieta 1901 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Bronisława Gromulska urodzony(a) 1901, Mienia (córka Józef Gromulski oraz Agnieszka Olko).

    Bronisława — Szczepan Król. Szczepan (syn Jan Król oraz Marianna Miszczyk) urodzony(a) 18 gru. 1899, Stanisławów. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Król urodzony(a) 6 kwie. 1925, Waliska.
    2. Helena Król urodzony(a) 1 paź. 1927, Waliska.
    3. Zofia Irena Król urodzony(a) 25 czer. 1929, Waliska.
    4. Żyjący
    5. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Gromulski urodzony(a) 1871, Mienia (syn Paweł Gromulski oraz Tekla Dębska).

    Józef poślubił(a) Agnieszka Olko 24 sty. 1898, Latowicz. Agnieszka (córka Andrzej Olko oraz Gertruda Wójcik) urodzony(a) 26 gru. 1874, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Olko urodzony(a) 26 gru. 1874, Wężyczyn (córka Andrzej Olko oraz Gertruda Wójcik).
    Dzieci:
    1. 1. Bronisława Gromulska urodzony(a) 1901, Mienia.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Gromulski

    Paweł — Tekla Dębska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Tekla Dębska
    Dzieci:
    1. 2. Józef Gromulski urodzony(a) 1871, Mienia.

  3. 6.  Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka (syn Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).

    Andrzej poślubił(a) Gertruda Wójcik 5 paź. 1856, Latowicz. Gertruda (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz) urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Olko urodzony(a) 14 mar. 1858, Chyżyny.
    2. Marianna Olko urodzony(a) 31 gru. 1859, Wężyczyn.
    3. Julianna Olko urodzony(a) 12 luty 1862, Wężyczyn.
    4. Józef Olko urodzony(a) 20 luty 1864, Wężyczyn.
    5. Franciszka Olko urodzony(a) 22 mar. 1866, Wężyczyn.
    6. Franciszek Olko urodzony(a) 5 wrz. 1868, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Olko urodzony(a) 13 sier. 1870, Wężyczyn.
    8. Jan Olko urodzony(a) 22 mar. 1872, Wężyczyn.
    9. 3. Agnieszka Olko urodzony(a) 26 gru. 1874, Wężyczyn.
    10. Ludwik Olko urodzony(a) 27 gru. 1877, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 12.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 13.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. 6. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.

  3. 14.  Marcin Wójcik (syn Paweł Wójcik oraz Rozalia Payda).

    Marcin poślubił(a) Karolina Błażejak - Kanclerz 16 sty. 1831, Latowicz. Karolina (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel) urodzony(a) 1807, Błażejki. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel).
    Dzieci:
    1. 7. Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska.
    2. Żyjący
    3. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1838, Waliska.
    4. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1841, Waliska.
    5. Józef Wójcik urodzony(a) 21 sty. 1843, Waliska.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 16 kwie. 1845, Waliska.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka (syn N Olko); zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Śluzek 5 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 25.  Agnieszka Śluzek
    Dzieci:
    1. Franciszek Olko urodzony(a) 9 kwie. 1765, Kamionka; zgon 1 maj 1772, Kamionka.
    2. Bazyli Olko urodzony(a) 8 lip. 1767, Kamionka; zgon 11 maj 1775, Kamionka.
    3. Franciszek Olko urodzony(a) 12 mar. 1770, Kamionka; zgon 19 list. 1770, Kamionka.
    4. Dominik Olko urodzony(a) 3 sier. 1771, Kamionka; zgon 4 sier. 1771, Kamionka.
    5. Antoni Olko urodzony(a) 5 czer. 1773, Kamionka.
    6. 12. Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka.
    7. Władysław Olko urodzony(a) 23 wrz. 1781, Kamionka.
    8. Mateusz Olko urodzony(a) 20 luty 1785, Kamionka; zgon 6 mar. 1785, Kamionka.

  3. 26.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 27.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. 13. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  5. 28.  Paweł Wójcik urodzony(a) 1774.

    Paweł poślubił(a) Rozalia Payda 17 sty. 1802, Latowicz. Rozalia (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna) urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna).
    Dzieci:
    1. 14. Marcin Wójcik

  7. 30.  Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz

    Wawrzyniec — Anna Rąbel. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Anna Rąbel
    Dzieci:
    1. 15. Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki.
    2. Krystyna Kanclerz urodzony(a) 1814, Błażejki.
    3. Magdalena Kanclerz urodzony(a) 1821, Błażejki.