Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Olko

Marianna Olko

Kobieta 1879 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Olko urodzony(a) 27 kwie. 1879, Chyżyny (córka Wincenty Olko oraz Weronika Bobotek).

    Marianna poślubił(a) Piotr Saganowski 25 sty. 1899, Latowicz. Piotr (syn Józef Saganowski oraz Józefa Sabak) urodzony(a) 7 list. 1871, Budziska. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Saganowski urodzony(a) 21 czer. 1900, Redzyńskie.
    2. Stanisław Saganowski urodzony(a) 19 wrz. 1902, Redzyńskie.
    3. Zofia Saganowska urodzony(a) 10 wrz. 1904, Redzyńskie.
    4. Franciszek Saganowski urodzony(a) 2 wrz. 1905, Redzyńskie.
    5. Bronisław Saganowski urodzony(a) 30 paź. 1907, Redzyńskie.
    6. Henryk Saganowski urodzony(a) 24 mar. 1910, Redzyńskie.
    7. Henryk Saganowski urodzony(a) 25 gru. 1912, Redzyńskie.
    8. Stefan Saganowski urodzony(a) 4 kwie. 1915, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wincenty Olko urodzony(a) 4 kwie. 1845, Chyżyny (syn Piotr Olko oraz Marianna Goska).

    Wincenty poślubił(a) Weronika Bobotek 5 luty 1865, Latowicz. Weronika (córka Maciej Bobotek oraz Julianna Agnieszka Brauła) urodzony(a) 21 mar. 1844, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Bobotek urodzony(a) 21 mar. 1844, Chyżyny (córka Maciej Bobotek oraz Julianna Agnieszka Brauła).
    Dzieci:
    1. Ludwik Olko urodzony(a) 4 sier. 1866, Chyżyny.
    2. Jan Olko urodzony(a) 12 paź. 1867, Chyżyny.
    3. Katarzyna Olko urodzony(a) 26 paź. 1869, Chyżyny.
    4. Julianna Olko urodzony(a) 11 luty 1873, Chyżyny.
    5. Ignacy Olko urodzony(a) 29 sty. 1875, Chyżyny.
    6. 1. Marianna Olko urodzony(a) 27 kwie. 1879, Chyżyny.
    7. Franciszek Olko urodzony(a) 14 kwie. 1881, Chyżyny.
    8. Walenty Olko urodzony(a) 4 luty 1883, Chyżyny.
    9. Helena Olko urodzony(a) 25 sty. 1886, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Olko urodzony(a) 30 czer. 1806, Chyżyny (syn Maciej Olko oraz Zofia Kulik).

    Piotr poślubił(a) Marianna Goska 29 sty. 1826, Latowicz. Marianna (córka Jan Goska oraz Urszula Piórek) urodzony(a) 22 kwie. 1802, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Goska urodzony(a) 22 kwie. 1802, Redzyńskie (córka Jan Goska oraz Urszula Piórek).
    Dzieci:
    1. Benedykta Olko urodzony(a) 27 paź. 1826, Chyżyny.
    2. Anastazja Olko urodzony(a) 22 gru. 1833, Chyżyny.
    3. Marcin Olko urodzony(a) 6 paź. 1839, Chyżyny.
    4. Ludwika Olko urodzony(a) 17 sier. 1842, Chyżyny.
    5. 2. Wincenty Olko urodzony(a) 4 kwie. 1845, Chyżyny.

  3. 6.  Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny (syn Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak).

    Maciej poślubił(a) Julianna Agnieszka Brauła 31 sty. 1836, Latowicz. Julianna (córka Piotr Brauła oraz Franciszka Śluzek) urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Agnieszka Brauła urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny (córka Piotr Brauła oraz Franciszka Śluzek).
    Dzieci:
    1. Marianna Bobotek urodzony(a) 30 lip. 1837, Chyżyny.
    2. Ignacy Bobotek urodzony(a) 30 lip. 1841, Chyżyny.
    3. Eleonora Bobotek urodzony(a) 21 mar. 1844, Chyżyny.
    4. 3. Weronika Bobotek urodzony(a) 21 mar. 1844, Chyżyny.
    5. Katarzyna Bobotek urodzony(a) 18 lip. 1848, Chyżyny.
    6. Piotr Bobotek urodzony(a) 3 sier. 1850, Chyżyny.
    7. jan Bobotek urodzony(a) 16 kwie. 1852, Chyżyny.
    8. Mikołaj Bobotek urodzony(a) 26 list. 1854, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Olko urodzony(a) 24 luty 1777, Chyżyny (syn Piotr Olko oraz Ewa).

    Maciej poślubił(a) Zofia Kulik 27 sty. 1799, Latowicz. Zofia (córka Laurenty Kulik oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 12 maj 1777, Transbór; zgon 26 luty 1844, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Zofia Kulik urodzony(a) 12 maj 1777, Transbór (córka Laurenty Kulik oraz Katarzyna Zwierz); zgon 26 luty 1844, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Adam Olko urodzony(a) 24 gru. 1799, Chyżyny; zgon 6 sty. 1800, Chyżyny.
    2. Marianna Olko urodzony(a) 13 sty. 1801, Chyżyny; zgon 15 paź. 1802, Chyżyny.
    3. Dydak Olko urodzony(a) 16 list. 1803, Chyżyny; zgon 14 lip. 1805, Chyżyny.
    4. 4. Piotr Olko urodzony(a) 30 czer. 1806, Chyżyny.

  3. 10.  Jan Goska urodzony(a) 4 luty 1765, Redzyńskie (syn Józef Goska oraz Magdalena).

    Jan poślubił(a) Urszula Piórek 2 luty 1795, Latowicz. Urszula (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo) urodzony(a) 9 list. 1768, Oleksianka; zgon 15 kwie. 1809, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Urszula Piórek urodzony(a) 9 list. 1768, Oleksianka (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo); zgon 15 kwie. 1809, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Goska urodzony(a) 22 paź. 1795, Redzyńskie; zgon 2 list. 1795, Redzyńskie.
    2. Marianna Goska urodzony(a) 7 mar. 1797, Redzyńskie; zgon 15 mar. 1797, Redzyńskie.
    3. Walenty Goska urodzony(a) 18 luty 1798, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1798, Redzyńskie.
    4. Mateusz Goska urodzony(a) 24 luty 1799, Redzyńskie.
    5. 5. Marianna Goska urodzony(a) 22 kwie. 1802, Redzyńskie.
    6. Franciszka Goska urodzony(a) 11 mar. 1804, Redzyńskie.
    7. Anastazja Goska urodzony(a) 4 sty. 1807, Redzyńskie.

  5. 12.  Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny (syn Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).

    Sylwester poślubił(a) Joanna Rybak 25 luty 1810, Latowicz. Joanna (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny.
    2. 6. Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny.
    3. Katarzyna Karolina Bobotek urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny.
    4. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny.
    6. Stanisław Bobotek urodzony(a) 29 kwie. 1827, Chyżyny.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 15 sier. 1832, Chyżyny.

  7. 14.  Piotr Brauła urodzony(a) 21 luty 1794, Wielgolas (syn Maciej Brauła oraz Wiktoria Reda).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Śluzek 29 paź. 1815, Latowicz. Franciszka (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala) urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Śluzek urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala).
    Dzieci:
    1. 7. Julianna Agnieszka Brauła urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny.
    2. Adrian Brauła urodzony(a) 9 wrz. 1823, Chyżyny.
    3. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1826, Chyżyny.
    4. Marianna Brauła urodzony(a) 8 wrz. 1834, Chyżyny.
    5. Mikołaj Brauła urodzony(a) 1 gru. 1835, Chyżyny.
    6. Weronika Braulińska urodzony(a) 26 kwie. 1838, Chyżyny.
    7. Ludwik Brauła urodzony(a) 13 sier. 1842, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Olko urodzony(a) 1709, Chyżyny (syn Bartłomiej Olko); zgon 22 mar. 1787, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Ewa 19 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Ewa
    Dzieci:
    1. 8. Maciej Olko urodzony(a) 24 luty 1777, Chyżyny.
    2. Ludwika Olko urodzony(a) 3 list. 1773, Chyżyny; zgon 10 mar. 1776, Chyżyny.
    3. Benedykt Olko urodzony(a) 23 mar. 1776, Chyżyny; zgon 8 kwie. 1776, Chyżyny.
    4. Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny.
    5. Zofia Olko urodzony(a) 10 maj 1784, Chyżyny; zgon 22 sier. 1785, Chyżyny.

  3. 18.  Laurenty Kulik urodzony(a) 1759; zgon 1 maj 1819, Transbór.

    Laurenty — Katarzyna Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Zwierz
    Dzieci:
    1. 9. Zofia Kulik urodzony(a) 12 maj 1777, Transbór; zgon 26 luty 1844, Chyżyny.
    2. Tekla Kulik urodzony(a) 22 wrz. 1779, Transbór.
    3. Marcin Kulik urodzony(a) 10 list. 1781, Transbór.
    4. Eleonora Kulik urodzony(a) 20 luty 1788, Transbór.

  5. 20.  Józef Goska urodzony(a) 1723 (syn Żyjący); zgon 27 list. 1793, Redzyńskie.

    Józef — Magdalena. Magdalena urodzony(a) 1719; zgon 19 lip. 1799, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Magdalena urodzony(a) 1719; zgon 19 lip. 1799, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Aleksander Goska urodzony(a) 1753, Redzyńskie; zgon 18 lip. 1758, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1757, Redzyńskie; zgon 4 paź. 1783, Laliny.
    3. Marianna Goska urodzony(a) 20 sier. 1759, Redzyńskie.
    4. Józef Goska urodzony(a) 13 mar. 1762, Redzyńskie; zgon 18 list. 1825, Redzyńskie.
    5. 10. Jan Goska urodzony(a) 4 luty 1765, Redzyńskie.
    6. Marcella Goska urodzony(a) 27 czer. 1767, Redzyńskie.
    7. Maciej Goska urodzony(a) 21 luty 1770, Redzyńskie; zgon 18 wrz. 1770, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Goska urodzony(a) 1 mar. 1772, Redzyńskie; zgon 26 lip. 1773, Redzyńskie.

  7. 22.  Michał Piórek urodzony(a) 1725 (syn Paweł Piórek); zgon 12 luty 1805, Oleksianka.

    Michał poślubił(a) Marianna Gielo 19 list. 1766, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1740; zgon 17 sty. 1810, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Gielo urodzony(a) 1740; zgon 17 sty. 1810, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Anastazja Piórek urodzony(a) 7 sty. 1767, Oleksianka.
    2. 11. Urszula Piórek urodzony(a) 9 list. 1768, Oleksianka; zgon 15 kwie. 1809, Redzyńskie.
    3. Regina Piórek urodzony(a) 6 sty. 1773, Oleksianka; zgon 11 gru. 1775, Oleksianka.
    4. Konstancja Piórek urodzony(a) 19 luty 1775, Oleksianka; zgon 21 gru. 1775, Oleksianka.
    5. Joanna Piórek urodzony(a) 6 list. 1776, Oleksianka; zgon 12 list. 1776, Oleksianka.
    6. Kazimierz Piórek urodzony(a) 10 mar. 1778, Oleksianka; zgon 27 lip. 1781, Oleksianka.
    7. Adam Piórek urodzony(a) 24 gru. 1780, Oleksianka; zgon 1813.
    8. Jan Piórek urodzony(a) 24 czer. 1786, Oleksianka.
    9. Ferdynand Piórek urodzony(a) 22 paź. 1788, Oleksianka; zgon 30 sty. 1790, Oleksianka.

  9. 24.  Tadeusz Bobotek urodzony(a) 1750 (syn Żyjący); zgon 25 maj 1808, Chyżyny.

    Tadeusz poślubił(a) Agnieszka Borówek 24 sty. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Borówek (córka Żyjący).
    Dzieci:
    1. Antonina Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1779, Chyżyny.
    2. 12. Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny.
    3. Julianna Bobotek urodzony(a) 22 czer. 1783, Chyżyny.
    4. Jakub Bobotek urodzony(a) 24 lip. 1785, Chyżyny.
    5. Jadwiga Bobotek urodzony(a) 11 paź. 1787, Chyżyny; zgon 15 sier. 1788, Chyżyny.
    6. Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny.
    7. Cecylia Bobotek urodzony(a) 28 list. 1790, Chyżyny; zgon 29 sty. 1795, Chyżyny.
    8. Jan Bobotek urodzony(a) 23 paź. 1792, Chyżyny.

  11. 26.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. 13. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.

  13. 28.  Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Reda 14 list. 1790, Latowicz. Wiktoria urodzony(a) , Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Wiktoria Reda urodzony(a) , Strachomin.
    Dzieci:
    1. 14. Piotr Brauła urodzony(a) 21 luty 1794, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 25 list. 1796, Wielgolas; zgon 26 luty 1799, Wielgolas.
    3. Franciszek Brauła urodzony(a) 17 wrz. 1799, Wielgolas.
    4. Adalbertus Brauła urodzony(a) 27 kwie. 1802, Wielgolas; zgon 13 lip. 1802, Wielgolas.
    5. Adalbertus Marek Brauła urodzony(a) 23 kwie. 1803, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    6. Tekla Marianna Brauła urodzony(a) 8 sty. 1806, Wielgolas.

  15. 30.  Jan Śluzek urodzony(a) 9 luty 1768, Chyżyny (syn Bartłomiej Śluzek oraz Anastazja Zwierz).

    Jan poślubił(a) Cecylia Rogala 23 sty. 1791, Latowicz. Cecylia (córka Andrzej Rogala oraz Elżbieta Górska) urodzony(a) 28 list. 1770, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Cecylia Rogala urodzony(a) 28 list. 1770, Iwowe (córka Andrzej Rogala oraz Elżbieta Górska).
    Dzieci:
    1. Adalbertus Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1793, Chyżyny; zgon 28 czer. 1795, Chyżyny.
    2. Żyjący
    3. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny.
    4. 15. Franciszka Śluzek urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Adalbertus Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1808, Chyżyny; zgon 10 luty 1811, Chyżyny.
    8. Franciszek Wincenty Śluzek urodzony(a) 9 paź. 1810, Chyżyny; zgon 18 gru. 1810, Chyżyny.
    9. Żyjący