Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Feliks Cholewiński

Feliks Cholewiński

Mężczyzna 1920 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Feliks Cholewiński urodzony(a) 28 maj 1920, Stanisławów (syn Ludwik Cholewiński oraz Katarzyna Pielasa).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Cholewiński urodzony(a) 7 wrz. 1878, Stanisławów (syn Piotr Cholewiński oraz Katarzyna Pajda).

    Ludwik poślubił(a) Katarzyna Pielasa 12 luty 1900, Latowicz. Katarzyna (córka Paweł Pielasa oraz Urszula Dusińska) urodzony(a) 5 luty 1881, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Pielasa urodzony(a) 5 luty 1881, Dębe Małe (córka Paweł Pielasa oraz Urszula Dusińska).
    Dzieci:
    1. Aleksandra Cholewińska urodzony(a) 13 maj 1901, Waliska.
    2. Józefa Cholewińska urodzony(a) 14 gru. 1902, Stanisławów.
    3. Julianna Cholewińska urodzony(a) 22 czer. 1905, Stanisławów.
    4. Stanisława Cholewińska urodzony(a) 21 wrz. 1907, Stanisławów.
    5. Wiktor Cholewiński urodzony(a) 14 mar. 1910, Stanisławów.
    6. Franciszek Cholewiński urodzony(a) 15 sier. 1912, Stanisławów.
    7. Jan Cholewiński urodzony(a) 11 czer. 1916, Stanisławów.
    8. Stanisława Cholewińska urodzony(a) 20 list. 1917, Stanisławów.
    9. 1. Feliks Cholewiński urodzony(a) 28 maj 1920, Stanisławów.
    10. Tadeusz Cholewiński urodzony(a) 22 gru. 1922, Stanisławów.
    11. Janina Cholewińska urodzony(a) 1 luty 1927, Stanisławów.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Cholewiński urodzony(a) 1853, Nowodwór p. Siennica (syn Wojciech Cholewiński oraz Zuzanna Staros).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Pajda 25 list. 1877, Latowicz. Katarzyna (córka Michał Pajda oraz Magdalena Majak) urodzony(a) 25 kwie. 1855, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Pajda urodzony(a) 25 kwie. 1855, Waliska (córka Michał Pajda oraz Magdalena Majak).
    Dzieci:
    1. 2. Ludwik Cholewiński urodzony(a) 7 wrz. 1878, Stanisławów.
    2. Jan Cholewiński urodzony(a) 4 gru. 1883, Waliska.
    3. Helena Cholewińska urodzony(a) 29 sier. 1887, Stanisławów.
    4. Marianna Cholewińska urodzony(a) 6 wrz. 1894, Stanisławów.

  3. 6.  Paweł Pielasa urodzony(a) 20 sty. 1847, Chyżyny (syn Walenty Faustyn Pielasa oraz Salomea Katarzyna Górska).

    Paweł poślubił(a) Urszula Dusińska 23 czer. 1867, Latowicz. Urszula (córka Feliks Duszyński oraz Franciszka Mucha) urodzony(a) 27 maj 1851, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Urszula Dusińska urodzony(a) 27 maj 1851, Dębe Małe (córka Feliks Duszyński oraz Franciszka Mucha).
    Dzieci:
    1. Jan Pielasa urodzony(a) 2 list. 1868, Dębe Małe.
    2. Urszula Pielasa urodzony(a) 23 lip. 1870, Dębe Małe.
    3. Piotr Pielasa urodzony(a) 1871, Dębe Małe.
    4. Ignacy Pielasa urodzony(a) 17 sier. 1875, Dębe Małe.
    5. Stanisław Pielasa urodzony(a) 13 luty 1879, Dębe Małe.
    6. 3. Katarzyna Pielasa urodzony(a) 5 luty 1881, Dębe Małe.
    7. Józef Pielasa urodzony(a) 17 sty. 1884, Dębe Małe.
    8. Ludwik Pielasa urodzony(a) 27 czer. 1886, Dębe Małe.
    9. Szymon Pielasa urodzony(a) 25 paź. 1888, Dębe Małe.
    10. Helena Pielasa urodzony(a) 29 gru. 1890, Dębe Małe; zgon 24 sier. 1981, Dębe Małe.
    11. Tomasz Pielasa urodzony(a) 1 wrz. 1892, Dębe Małe.
    12. Franciszek Pielasa urodzony(a) 18 sty. 1895, Dębe Małe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Cholewiński

    Wojciech — Zuzanna Staros. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Zuzanna Staros
    Dzieci:
    1. 4. Piotr Cholewiński urodzony(a) 1853, Nowodwór p. Siennica.

  3. 10.  Michał Pajda urodzony(a) 30 wrz. 1826, Waliska (syn Antoni Pajda oraz Petronella Grężak).

    Michał poślubił(a) Magdalena Majak 14 sty. 1850, Latowicz. Magdalena (córka Florian Majak oraz Marianna Kowalska) urodzony(a) 29 lip. 1827, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Majak urodzony(a) 29 lip. 1827, Dąbrówka (córka Florian Majak oraz Marianna Kowalska).
    Dzieci:
    1. Józefa Pajda urodzony(a) 23 luty 1851, Waliska.
    2. 5. Katarzyna Pajda urodzony(a) 25 kwie. 1855, Waliska.
    3. Antoni Pajda urodzony(a) 12 czer. 1858, Waliska.
    4. Jan Pajda urodzony(a) 6 czer. 1860, Waliska.
    5. Żyjący
    6. Marianna Pajda urodzony(a) 2 kwie. 1863, Waliska.
    7. Franciszka Pajda urodzony(a) 2 gru. 1867, Waliska.
    8. Józefa Pajda urodzony(a) 7 gru. 1870, Waliska.

  5. 12.  Walenty Faustyn Pielasa urodzony(a) 16 luty 1814, Chyżyny (syn Kacper Pielasa oraz Julianna Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Salomea Katarzyna Górska 22 luty 1835, Chyżyny. Salomea (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Marianna Pielasa urodzony(a) 8 gru. 1836, Chyżyny.
    2. Franciszek Pielasa urodzony(a) 30 mar. 1841, Chyżyny.
    3. Józef Pielasa urodzony(a) 19 mar. 1844, Chyżyny.
    4. 6. Paweł Pielasa urodzony(a) 20 sty. 1847, Chyżyny.
    5. Teresa Pielasa urodzony(a) 18 paź. 1849, Chyżyny.
    6. Jan Pielasa urodzony(a) 18 paź. 1850, Chyżyny.
    7. Piotr Pielasa urodzony(a) 30 lip. 1858, Chyżyny.
    8. Piotr Pielasa urodzony(a) 18 czer. 1861, Chyżyny.
    9. Michał Pielasa urodzony(a) 6 wrz. 1864, Chyżyny.

  7. 14.  Feliks Duszyński urodzony(a) 30 maj 1824, Dębe Małe (syn Kazimierz Duszyński oraz Marianna Cmoch).

    Feliks — Franciszka Mucha. Franciszka (córka Bartłomiej Mucha oraz Jadwiga Uścińska) urodzony(a) 12 gru. 1829, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Mucha urodzony(a) 12 gru. 1829, Budziska (córka Bartłomiej Mucha oraz Jadwiga Uścińska).
    Dzieci:
    1. Marcjanna Duszyńska urodzony(a) 14 gru. 1848, Dębe Małe.
    2. 7. Urszula Dusińska urodzony(a) 27 maj 1851, Dębe Małe.
    3. Agnieszka Duszyńska urodzony(a) 26 luty 1854, Dębe Małe.
    4. Marianna Duszyńska urodzony(a) 24 lip. 1857, Dębe Małe.
    5. Jan Duszyński urodzony(a) 6 mar. 1859, Dębe Małe.
    6. Katarzyna Duszyńska urodzony(a) 19 list. 1861, Dębe Małe.
    7. Katarzyna Duszyńska urodzony(a) 26 list. 1863, Dębe Małe.
    8. Piotr Duszyński urodzony(a) 20 luty 1866, Dębe Małe.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Antoni Pajda urodzony(a) 17 sty. 1793, Waliska (syn Józef Payda oraz Agnieszka Bajszczak).

    Antoni poślubił(a) Petronella Grężak 23 sty. 1820, Latowicz. Petronella (córka Laurenty Gręziak oraz Marianna Lachocka) urodzony(a) 29 maj 1803, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Petronella Grężak urodzony(a) 29 maj 1803, Waliska (córka Laurenty Gręziak oraz Marianna Lachocka).
    Dzieci:
    1. Kunegunda Pajda urodzony(a) 24 luty 1822, Waliska.
    2. Marianna Pajda urodzony(a) 3 luty 1824, Waliska.
    3. 10. Michał Pajda urodzony(a) 30 wrz. 1826, Waliska.
    4. Katarzyna Pajda urodzony(a) 18 maj 1829, Waliska.
    5. Grzegorz Pajda urodzony(a) 9 mar. 1832, Waliska.
    6. Jan Pajda urodzony(a) 25 gru. 1836, Waliska.
    7. Feliks Pajda urodzony(a) 20 mar. 1840, Waliska.

  3. 22.  Florian Majak urodzony(a) 6 maj 1788, Waliska (syn Marcin Majak oraz Rozalia Treyda).

    Florian — Marianna Kowalska. Marianna (córka Piotr Kowalczyk oraz Marianna) urodzony(a) 1796, p. Wiśniew. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Marianna Kowalska urodzony(a) 1796, p. Wiśniew (córka Piotr Kowalczyk oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Antonina Majak
    2. Walenty Piotr Majak urodzony(a) 13 luty 1818, Dąbrówka.
    3. Antonina Joanna Majak urodzony(a) 5 czer. 1820, Dąbrówka.
    4. Wawrzyniec Majak urodzony(a) 25 lip. 1822, Dąbrówka.
    5. Franciszka Majak urodzony(a) 16 list. 1824, Dąbrówka.
    6. 11. Magdalena Majak urodzony(a) 29 lip. 1827, Dąbrówka.
    7. Eleonora Majak urodzony(a) 20 luty 1830, Dąbrówka.
    8. Julianna Majak urodzony(a) 10 list. 1832, Dąbrówka.
    9. Marianna Majak urodzony(a) 22 mar. 1835, Dąbrówka.
    10. Anna Majak urodzony(a) 19 luty 1840, Dąbrówka.

  5. 24.  Kacper Pielasa urodzony(a) 7 sty. 1778, Chyżyny (syn Jakub Pielasa oraz Marianna Grzenda).

    Kacper poślubił(a) Julianna Gajowniczek 12 sty. 1806, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Julianna Gajowniczek
    Dzieci:
    1. Piotr Pielasa urodzony(a) 28 luty 1808, Chyżyny.
    2. Jan Szczepan Pielasa urodzony(a) 26 gru. 1810, Chyżyny.
    3. Stefan Pielasa urodzony(a) 26 gru. 1810, Chyżyny.
    4. 12. Walenty Faustyn Pielasa urodzony(a) 16 luty 1814, Chyżyny.
    5. Kazimierz Jan Pielasa urodzony(a) 6 mar. 1817, Chyżyny.
    6. Józefa Krystyna Pielasa urodzony(a) 11 mar. 1820, Chyżyny.
    7. Józefa Krystyna Pielasa urodzony(a) 11 mar. 1820, Chyżyny.
    8. Mateusz Pielasa urodzony(a) 20 wrz. 1826, Chyżyny.

  7. 26.  Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Daniel poślubił(a) Katarzyna Świątek 13 luty 1814, Latowicz. Katarzyna (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Anastazja Katarzyna Górska urodzony(a) 21 kwie. 1815, Chyżyny.
    2. 13. Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny.
    3. Łucja Cecylia Górska urodzony(a) 9 gru. 1818, Chyżyny.
    4. Agata Agnieszka Górska urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny.
    5. Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Józefa Górska urodzony(a) 7 mar. 1826, Chyżyny.
    7. Piotr Górski urodzony(a) 16 maj 1827, Chyżyny.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny.
    9. Teresa Górska urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny.

  9. 28.  Kazimierz Duszyński urodzony(a) 28 luty 1797, Dębe Małe (syn Krzysztof Dusiński oraz Barbara Piotrak).

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Cmoch 26 sty. 1817, Latowicz. Marianna (córka Maciej Walenty Cmoch oraz Helena Bączek) urodzony(a) 8 gru. 1797, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Marianna Cmoch urodzony(a) 8 gru. 1797, Dębe Małe (córka Maciej Walenty Cmoch oraz Helena Bączek).
    Dzieci:
    1. Michał Adrian Duszyński urodzony(a) 26 wrz. 1818, Dębe Małe.
    2. Ambroży Mikołaj Dusiński urodzony(a) 9 gru. 1821, Dębe Małe.
    3. 14. Feliks Duszyński urodzony(a) 30 maj 1824, Dębe Małe.
    4. Anna Duszyńska urodzony(a) 14 sty. 1827, Dębe Małe.
    5. Jan Duszyński urodzony(a) 12 lip. 1831, Dębe Małe.
    6. Franciszka Duszyńska urodzony(a) 3 gru. 1834, Dębe Małe.
    7. Stanisław Duszyński urodzony(a) 5 maj 1838, Dębe Małe.
    8. Seweryn Duszyński urodzony(a) 7 sty. 1840, Dębe Małe.
    9. Wojciech Duszyński urodzony(a) 15 kwie. 1843, Dębe Małe.

  11. 30.  Bartłomiej Mucha urodzony(a) 24 sier. 1791, Budziska (syn Tadeusz (Teodor) Mucha oraz Petronella Duszyńska).

    Bartłomiej poślubił(a) Jadwiga Uścińska 22 maj 1814, Latowicz. Jadwiga (córka Karol Uściński oraz Franciszka Wielgopolanin) urodzony(a) 13 paź. 1796, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Jadwiga Uścińska urodzony(a) 13 paź. 1796, Budziska (córka Karol Uściński oraz Franciszka Wielgopolanin).
    Dzieci:
    1. Łucja Mucha urodzony(a) 11 gru. 1826, Budziska.
    2. Ludwika Mucha urodzony(a) 10 kwie. 1819, Budziska.
    3. 15. Franciszka Mucha urodzony(a) 12 gru. 1829, Budziska.