Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Helena Zawada

Helena Zawada

Kobieta 1887 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Helena Zawada urodzony(a) 12 sty. 1887, Dąbrówka (córka Jakub Zawada oraz Marianna Olko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jakub Zawada urodzony(a) 1 maj 1859, Dąbrówka (syn Stanisław Zawada oraz Scholastyka Piros).

    Jakub poślubił(a) Marianna Olko 1 mar. 1886, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Olko oraz Gertruda Wójcik) urodzony(a) 31 gru. 1859, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Olko urodzony(a) 31 gru. 1859, Wężyczyn (córka Andrzej Olko oraz Gertruda Wójcik).
    Dzieci:
    1. 1. Helena Zawada urodzony(a) 12 sty. 1887, Dąbrówka.
    2. Agnieszka Zawada urodzony(a) 4 czer. 1888, Dąbrówka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Zawada urodzony(a) 1818, Sobinie Biskupie (syn Antoni Zawada oraz Joanna Wójcik).

    Stanisław poślubił(a) Scholastyka Piros 18.111839, Latowicz. Scholastyka (córka Mateusz Piros oraz Żyjący) urodzony(a) 9 luty 1824, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Scholastyka Piros urodzony(a) 9 luty 1824, Waliska (córka Mateusz Piros oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Jan Zawada urodzony(a) 16 sty. 1843, Dąbrówka.
    2. Katarzyna Zawada urodzony(a) 29 paź. 1845, Waliska.
    3. Anna Zawada urodzony(a) 24 lip. 1848, Waliska.
    4. Marianna Zawada urodzony(a) 17 maj 1851, Dąbrówka.
    5. Szczepan Zawada urodzony(a) 26 gru. 1852, Dąbrówka.
    6. 2. Jakub Zawada urodzony(a) 1 maj 1859, Dąbrówka.
    7. Michał Zawada urodzony(a) 17 maj 1851, Dąbrówka.
    8. Wincenty Zawada urodzony(a) 15 sty. 1863, Dąbrówka.
    9. Franciszek Zawada urodzony(a) 20 mar. 1865, Dąbrówka.

  3. 6.  Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka (syn Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).

    Andrzej poślubił(a) Gertruda Wójcik 5 paź. 1856, Latowicz. Gertruda (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz) urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Olko urodzony(a) 14 mar. 1858, Chyżyny.
    2. 3. Marianna Olko urodzony(a) 31 gru. 1859, Wężyczyn.
    3. Julianna Olko urodzony(a) 12 luty 1862, Wężyczyn.
    4. Józef Olko urodzony(a) 20 luty 1864, Wężyczyn.
    5. Franciszka Olko urodzony(a) 22 mar. 1866, Wężyczyn.
    6. Franciszek Olko urodzony(a) 5 wrz. 1868, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Olko urodzony(a) 13 sier. 1870, Wężyczyn.
    8. Jan Olko urodzony(a) 22 mar. 1872, Wężyczyn.
    9. Agnieszka Olko urodzony(a) 26 gru. 1874, Wężyczyn.
    10. Ludwik Olko urodzony(a) 27 gru. 1877, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Antoni Zawada urodzony(a) 1793, Pogorzel (syn Piotr Zawada oraz Marianna Przybysz).

    Antoni poślubił(a) Joanna Wójcik 24 sty. 1813, Latowicz. Joanna (córka Franciszek Woycik oraz Marianna Lach) urodzony(a) 2 lip. 1788, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Joanna Wójcik urodzony(a) 2 lip. 1788, Waliska (córka Franciszek Woycik oraz Marianna Lach).
    Dzieci:
    1. Marcin Zawada urodzony(a) 1827, Waliska.
    2. 4. Stanisław Zawada urodzony(a) 1818, Sobinie Biskupie.
    3. Antonina Agnieszka Zawada urodzony(a) 9 sty. 1816, Waliska.

  3. 10.  Mateusz Piros urodzony(a) 20 wrz. 1784, Waliska (syn Grzegorz Piros oraz Agnieszka Zielińska).

    Mateusz poślubił(a) Żyjący 16 sty. 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Grzegorz Faustyn Pieros urodzony(a) 16 luty 1821, Waliska.
    2. Tomasz Piros urodzony(a) 20 gru. 1822, Waliska.
    3. 5. Scholastyka Piros urodzony(a) 9 luty 1824, Waliska.
    4. Paweł Piros urodzony(a) 14 sty. 1827, Waliska.
    5. Marcin Piros urodzony(a) 31 paź. 1830, Waliska.
    6. Michał Piros urodzony(a) 26 wrz. 1833, Waliska.
    7. Cecylia Piros urodzony(a) 22 list. 1837, Waliska.

  5. 12.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. 6. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.

  7. 14.  Marcin Wójcik (syn Paweł Wójcik oraz Rozalia Payda).

    Marcin poślubił(a) Karolina Błażejak - Kanclerz 16 sty. 1831, Latowicz. Karolina (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel) urodzony(a) 1807, Błażejki. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel).
    Dzieci:
    1. 7. Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska.
    2. Żyjący
    3. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1838, Waliska.
    4. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1841, Waliska.
    5. Józef Wójcik urodzony(a) 21 sty. 1843, Waliska.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 16 kwie. 1845, Waliska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Zawada

    Piotr — Marianna Przybysz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Przybysz
    Dzieci:
    1. 8. Antoni Zawada urodzony(a) 1793, Pogorzel.

  3. 18.  Franciszek Woycik urodzony(a) 31 mar. 1763, Waliska (syn Józef Woycik oraz Katarzyna Gryzak).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Lach 11 luty 1787, Latowicz. Marianna zgon 12 luty 1815, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Lach zgon 12 luty 1815, Waliska.
    Dzieci:
    1. 9. Joanna Wójcik urodzony(a) 2 lip. 1788, Waliska.
    2. Izydor Woycik urodzony(a) 2 kwie. 1791, Waliska; zgon 24 lip. 1794, Waliska.
    3. Agata Woycik urodzony(a) 5 luty 1793, Waliska.
    4. Apolonia Woycik urodzony(a) 10 luty 1794, Waliska; zgon 25 kwie. 1812, Waliska.
    5. Marianna Wójcik urodzony(a) 1 lip. 1796, Waliska.
    6. Hiacynt Wójcik urodzony(a) 18 sier. 1798, Waliska.

  5. 20.  Grzegorz Piros urodzony(a) 1747, Waliska; zgon 7 kwie. 1795, Waliska.

    Grzegorz poślubił(a) Agnieszka Zielińska 14 luty 1779, Latowicz. Agnieszka urodzony(a) , Kuflew. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Zielińska urodzony(a) , Kuflew.
    Dzieci:
    1. Klemens Piros urodzony(a) 23 list. 1779, Waliska.
    2. 10. Mateusz Piros urodzony(a) 20 wrz. 1784, Waliska.

  7. 22.  Jan Kosowski urodzony(a) 1760; zgon 20 lip. 1810, Osmolanka.

    Jan — Brygida Krysiak. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Brygida Krysiak
    Dzieci:
    1. Jan Kosowski urodzony(a) 27 czer. 1781, Waliska.
    2. Julianna Kosowska urodzony(a) 21 czer. 1787, Waliska.
    3. 11. Żyjący

  9. 24.  Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka (syn N Olko); zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Śluzek 5 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Śluzek
    Dzieci:
    1. Franciszek Olko urodzony(a) 9 kwie. 1765, Kamionka; zgon 1 maj 1772, Kamionka.
    2. Bazyli Olko urodzony(a) 8 lip. 1767, Kamionka; zgon 11 maj 1775, Kamionka.
    3. Franciszek Olko urodzony(a) 12 mar. 1770, Kamionka; zgon 19 list. 1770, Kamionka.
    4. Dominik Olko urodzony(a) 3 sier. 1771, Kamionka; zgon 4 sier. 1771, Kamionka.
    5. Antoni Olko urodzony(a) 5 czer. 1773, Kamionka.
    6. 12. Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka.
    7. Władysław Olko urodzony(a) 23 wrz. 1781, Kamionka.
    8. Mateusz Olko urodzony(a) 20 luty 1785, Kamionka; zgon 6 mar. 1785, Kamionka.

  11. 26.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. 13. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  13. 28.  Paweł Wójcik urodzony(a) 1774.

    Paweł poślubił(a) Rozalia Payda 17 sty. 1802, Latowicz. Rozalia (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna) urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna).
    Dzieci:
    1. 14. Marcin Wójcik

  15. 30.  Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz

    Wawrzyniec — Anna Rąbel. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Anna Rąbel
    Dzieci:
    1. 15. Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki.
    2. Krystyna Kanclerz urodzony(a) 1814, Błażejki.
    3. Magdalena Kanclerz urodzony(a) 1821, Błażejki.