Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Janina Ryćkowska

Janina Ryćkowska

Kobieta 1910 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Janina Ryćkowska urodzony(a) 1910, Latowicz (córka Karol Ryćkowski oraz Marianna Kłos).

    Janina poślubił(a) Bolesław Kaniewski 24 paź. 1928, Latowicz. Bolesław (syn Grzegorz Kaniewski oraz Narcyza Skwarczyńska) urodzony(a) 1907, Warszawa. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Irena Marianna Kaniewska urodzony(a) 11 sty. 1930, Latowicz.
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Karol Ryćkowski urodzony(a) 6 paź. 1872, Latowicz (syn Piotr Ryczkowski oraz Marianna Chróst).

    Karol poślubił(a) Marianna Kłos 24 luty 1897, Latowicz. Marianna (córka Józef Kłos oraz Franciszka Szeląg) urodzony(a) 21 sier. 1875, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Kłos urodzony(a) 21 sier. 1875, Latowicz (córka Józef Kłos oraz Franciszka Szeląg).
    Dzieci:
    1. Helena Ryćkowska urodzony(a) 27 luty 1898, Latowicz.
    2. Piotr Ryćkowski urodzony(a) 11 luty 1900, Latowicz.
    3. Marianna Ryćkowska
    4. 1. Janina Ryćkowska urodzony(a) 1910, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Ryczkowski urodzony(a) 14 lip. 1823, Latowicz (syn Karol Ryćkowski oraz Klara Szeląg).

    Piotr poślubił(a) Marianna Chróst 25 sty. 1847, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Chróst oraz Łucja Reda) urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Chróst urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka (córka Franciszek Chróst oraz Łucja Reda).
    Dzieci:
    1. Paulina Ryczkowska urodzony(a) 18 czer. 1848, Latowicz.
    2. Maria Magdalena Ryćkowska urodzony(a) 29 czer. 1850, Latowicz.
    3. Tomasz Ryczkowski urodzony(a) 16 wrz. 1853, Latowicz.
    4. Franciszek Ryćkowski urodzony(a) 30 mar. 1856, Latowicz.
    5. Franciszek Ryćkowski urodzony(a) 18 paź. 1858, Latowicz.
    6. Józef Ryćkowski urodzony(a) 8 mar. 1862, Latowicz.
    7. Jan Ryćkowski urodzony(a) 14 maj 1863, Latowicz.
    8. Helena Ryczkowska urodzony(a) 17 kwie. 1867, Latowicz.
    9. 2. Karol Ryćkowski urodzony(a) 6 paź. 1872, Latowicz.

  3. 6.  Józef Kłos urodzony(a) 13 mar. 1847, Latowicz (syn Urban Kłos oraz Katarzyna Płatek).

    Józef poślubił(a) Franciszka Szeląg 18 sty. 1869, Latowicz. Franciszka (córka Wojciech Izydor Szeląg oraz Jadwiga Teresa Zioło) urodzony(a) 6 paź. 1850, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Szeląg urodzony(a) 6 paź. 1850, Latowicz (córka Wojciech Izydor Szeląg oraz Jadwiga Teresa Zioło).
    Dzieci:
    1. Franciszek Kłos urodzony(a) 23 list. 1869, Latowicz.
    2. Marianna Kłos urodzony(a) 10 lip. 1873, Latowicz.
    3. 3. Marianna Kłos urodzony(a) 21 sier. 1875, Latowicz.
    4. Stefan Ludwik Kłos urodzony(a) 25 sier. 1879, Latowicz.
    5. Aleksandra Marianna Kłos urodzony(a) 20 mar. 1885, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Karol Ryćkowski urodzony(a) 8 list. 1798, Latowicz (syn Wojciech Ryćkowski oraz Marianna Łukaszek).

    Karol poślubił(a) Klara Szeląg 6 luty 1820, Latowicz. Klara (córka Tomasz Szeląg oraz Agnieszka Rogala) urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Klara Szeląg urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz (córka Tomasz Szeląg oraz Agnieszka Rogala).
    Dzieci:
    1. Julianna Ryczkowska urodzony(a) 4 sty. 1822, Latowicz.
    2. 4. Piotr Ryczkowski urodzony(a) 14 lip. 1823, Latowicz.
    3. Walenty Ryczkowski urodzony(a) 5 luty 1826, Latowicz.

  3. 10.  Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka (syn Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).

    Franciszek poślubił(a) Łucja Reda 11 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda) urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin (córka Augustyn Reda oraz Klara Reda).
    Dzieci:
    1. Szczepan Jan Chróst urodzony(a) 26 gru. 1817, Kamionka.
    2. Jan Antoni Chróst urodzony(a) 16 maj 1820, Kamionka.
    3. Paweł Chróst urodzony(a) 15 sty. 1823, Kamionka.
    4. 5. Marianna Chróst urodzony(a) 6 gru. 1828, Kamionka.
    5. Magdalena Chróst urodzony(a) 15 maj 1831, Kamionka.
    6. Piotr Chróst urodzony(a) 1 paź. 1832, Kamionka.
    7. Wojciech Stanisław Chróst urodzony(a) 14 kwie. 1834, Kamionka.
    8. Franciszka Chróst urodzony(a) 15 mar. 1837, Kamionka.

  5. 12.  Urban Kłos urodzony(a) 24 maj 1797, Latowicz (syn Jan Kłos oraz Katarzyna Jesień).

    Urban poślubił(a) Katarzyna Płatek [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Płatek
    Dzieci:
    1. Franciszek Kłos urodzony(a) 29 mar. 1835, Latowicz.
    2. Jan Kłos urodzony(a) 17 czer. 1840, Latowicz.
    3. 6. Józef Kłos urodzony(a) 13 mar. 1847, Latowicz.

  7. 14.  Wojciech Izydor Szeląg urodzony(a) 21 kwie. 1818, Latowicz (syn Jan Szeląg oraz Marianna Osińska).

    Wojciech poślubił(a) Jadwiga Teresa Zioło Jadwiga (córka Stanisław Konstanty Zioło oraz Małgorzata Krycka) urodzony(a) 10 paź. 1818, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Jadwiga Teresa Zioło urodzony(a) 10 paź. 1818, Latowicz (córka Stanisław Konstanty Zioło oraz Małgorzata Krycka).
    Dzieci:
    1. Kacper Melchior Baltazar Szeląg urodzony(a) 1 sty. 1843, Latowicz.
    2. Ludwik Szeląg urodzony(a) 16 sier. 1845, Latowicz.
    3. 7. Franciszka Szeląg urodzony(a) 6 paź. 1850, Latowicz.
    4. Rozalia Szeląg urodzony(a) 2 wrz. 1853, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Wojciech Ryćkowski

    Wojciech poślubił(a) Marianna Łukaszek 22 sty. 1797, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej) urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej).
    Dzieci:
    1. 8. Karol Ryćkowski urodzony(a) 8 list. 1798, Latowicz.
    2. Jadwiga Ryćkowska urodzony(a) 9 paź. 1801, Latowicz.
    3. Benedykt Ryćkowski urodzony(a) 19 mar. 1805, Latowicz.
    4. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 23 list. 1806, Latowicz.
    5. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 22 list. 1808, Latowicz.
    6. Euzebi Hieronim Ryćkowski urodzony(a) 10 sier. 1811, Latowicz.
    7. Euzebiusz Ryćkowski urodzony(a) 11 sier. 1811, Latowicz.
    8. Tomasz Józef Ryćkowski urodzony(a) 14 gru. 1812, Latowicz.
    9. Tomasz Ryćkowski urodzony(a) 15 gru. 1812, Latowicz.
    10. Daria Urszula Ryćkowska urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz.

  3. 18.  Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz (syn Andrzej Szeląg oraz Ewa).

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Rogala 2 luty 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka Rogala
    Dzieci:
    1. 9. Klara Szeląg urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz.
    2. Andrzej Szeląg urodzony(a) 21 list. 1802, Latowicz.
    3. Wincenty Szeląg urodzony(a) 3 kwie. 1805, Latowicz.
    4. Agata Szeląg urodzony(a) 4 luty 1807, Latowicz.
    5. Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz.
    6. Małgorzata Magdalena Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    7. Małgorzata Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    8. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 14 mar. 1814, Latowicz.
    9. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 16 mar. 1814, Latowicz.
    10. Feliks Marek Szeląg urodzony(a) 29 maj 1815, Latowicz.
    11. Monika Marcella Szeląg urodzony(a) 8 kwie. 1819, Latowicz.
    12. Krystyna Józefa Szeląg urodzony(a) 10 mar. 1821, Latowicz.

  5. 20.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Urszula Śledź 12 lip. 1789, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Urszula Śledź
    Dzieci:
    1. Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka.
    2. Błażej Chróst urodzony(a) 3 luty 1793, Kamionka; zgon 8 luty 1794, Kamionka.
    3. Karol Chróst urodzony(a) 4 list. 1794, Kamionka; zgon 19 maj 1795, Kamionka.
    4. 10. Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka.
    5. Zuzanna Chróst urodzony(a) 9 sier. 1798, Kamionka.
    6. Joanna Chróst urodzony(a) 19 paź. 1800, Kamionka; zgon 31 lip. 1808, Kamionka.
    7. Tomasz Chróst urodzony(a) 13 gru. 1803, Kamionka; zgon 27 lip. 1808, Kamionka.
    8. Daniel Chróst urodzony(a) 19 sty. 1806, Kamionka; zgon 22 wrz. 1807, Kamionka.
    9. Elżbieta Chróst urodzony(a) 9 lip. 1808, Kamionka.

  7. 22.  Augustyn Reda urodzony(a) 26 sier. 1764, Strachomin (syn Józef Reda oraz Małgorzata).

    Augustyn poślubił(a) Klara Reda 23 luty 1794, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio) urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin (córka Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).
    Dzieci:
    1. Marianna Reda urodzony(a) 30 czer. 1796, Strachomin; zgon 19 maj 1830, Laliny.
    2. 11. Łucja Reda urodzony(a) 19 gru. 1798, Strachomin.
    3. Stanisław Reda urodzony(a) 10 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin.
    5. Kajetan Reda urodzony(a) 3 sier. 1805, Strachomin.

  9. 24.  Jan Kłos urodzony(a) 20 gru. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kłos oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Jesień 24 lip. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Jesień
    Dzieci:
    1. 12. Urban Kłos urodzony(a) 24 maj 1797, Latowicz.
    2. Marianna Kłos urodzony(a) 30 mar. 1799, Latowicz.
    3. Teresa Kłos urodzony(a) 11 paź. 1801, Latowicz; zgon 20 lip. 1804, Latowicz.
    4. Marcella Kłos urodzony(a) 6 sty. 1805, Latowicz; zgon 24 paź. 1807, Latowicz.

  11. 28.  Jan Szeląg urodzony(a) 1794, Latowicz (syn Jakub Szeląg oraz Elżbieta Chrzanowska).

    Jan poślubił(a) Marianna Osińska 3 luty 1817, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna Osińska urodzony(a) 1798, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 14. Wojciech Izydor Szeląg urodzony(a) 21 kwie. 1818, Latowicz.
    2. Agnieszka Agata Szeląg urodzony(a) 15 sty. 1821, Latowicz.

  13. 30.  Stanisław Konstanty Zioło urodzony(a) 15 list. 1784, Latowicz (syn Maciej Zioło oraz Łucja Gortat).

    Stanisław — Małgorzata Krycka. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Małgorzata Krycka
    Dzieci:
    1. Augustyn Zioło urodzony(a) 27 sier. 1807, Latowicz.
    2. Feliks Zioło urodzony(a) 20 list. 1808, Latowicz.
    3. Jakub Ignacy Zioło urodzony(a) 19 lip. 1811, Latowicz.
    4. Jakub Zioło urodzony(a) 24 lip. 1811, Latowicz.
    5. Leopold Zioło urodzony(a) 12 list. 1812, Latowicz.
    6. Leopold Marcin Zioło urodzony(a) 12 list. 1812, Latowicz.
    7. Tomasz Jan Zioło urodzony(a) 28 gru. 1815, Latowicz.
    8. 15. Jadwiga Teresa Zioło urodzony(a) 10 paź. 1818, Latowicz.
    9. Józef Piotr Zioło urodzony(a) 30 wrz. 1821, Latowicz.
    10. Aleksander Zioło urodzony(a) 26 lip. 1824, Latowicz.
    11. Brygida Zioło urodzony(a) 8 paź. 1828, Latowicz.