Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Sadowski

Jan Sadowski

Mężczyzna 1865 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Sadowski urodzony(a) 10 kwie. 1865, Starogród (syn Szymon Sadowski oraz Katarzyna Kowalska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Szymon Sadowski urodzony(a) 18 lip. 1840, Starogród (syn Paweł Sadowski oraz Marianna Kotankiewicz).

    Szymon poślubił(a) Katarzyna Kowalska 3 lip. 1864, Latowicz. Katarzyna (córka Wawrzyniec Kowalski oraz Małgorzata Szeląg) urodzony(a) 20 paź. 1838, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Kowalska urodzony(a) 20 paź. 1838, Latowicz (córka Wawrzyniec Kowalski oraz Małgorzata Szeląg).
    Dzieci:
    1. 1. Jan Sadowski urodzony(a) 10 kwie. 1865, Starogród.
    2. Józef Sadowski urodzony(a) 19 gru. 1867, Starogród.
    3. Franciszek Sadowski urodzony(a) 11 mar. 1873, Starogród.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Sadowski urodzony(a) 29 sty. 1805, Starogród (syn Piotr Sadowski oraz Katarzyna Legat).

    Paweł poślubił(a) Marianna Kotankiewicz 3 luty 1822, Latowicz. Marianna (córka Mateusz Kotankiewicz oraz Elżbieta Suja) urodzony(a) 22 kwie. 1799, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Kotankiewicz urodzony(a) 22 kwie. 1799, Borówek (córka Mateusz Kotankiewicz oraz Elżbieta Suja).
    Dzieci:
    1. Franciszka Sadowska urodzony(a) 28 sty. 1823, Starogród.
    2. Apolonia Sadowska urodzony(a) 24 luty 1825, Starogród.
    3. Brygida Sadowska urodzony(a) 6 paź. 1827, Starogród.
    4. Józefa Sadowska urodzony(a) 18 mar. 1830, Starogród.
    5. Magdalena Sadowska urodzony(a) 21 lip. 1832, Starogród.
    6. Franciszek Sadowski urodzony(a) 4 paź. 1834, Starogród.
    7. Jan Sadowski urodzony(a) 23 czer. 1837, Starogród.
    8. 2. Szymon Sadowski urodzony(a) 18 lip. 1840, Starogród.

  3. 6.  Wawrzyniec Kowalski urodzony(a) 13 sier. 1801, Latowicz (syn Andrzej Kowalski oraz Justyna Ozimek).

    Wawrzyniec poślubił(a) Małgorzata Szeląg 17 czer. 1832, Latowicz. Małgorzata (córka Jakub Szeląg oraz Elżbieta Chrzanowska) urodzony(a) 7 sier. 1799, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Małgorzata Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1799, Latowicz (córka Jakub Szeląg oraz Elżbieta Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. Józef Kowalski urodzony(a) 14 mar. 1834, Latowicz.
    2. 3. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 20 paź. 1838, Latowicz.
    3. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 2 mar. 1842, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Sadowski urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród (syn Krzysztof Sadowski oraz Cecylia Czarnecka).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Legat 25 paź. 1801, Latowicz. Katarzyna (córka Wojcich Legat oraz Magdalena Przybieska) urodzony(a) 23 list. 1783, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Legat urodzony(a) 23 list. 1783, Starogród (córka Wojcich Legat oraz Magdalena Przybieska).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 9 list. 1802, Starogród.
    2. 4. Paweł Sadowski urodzony(a) 29 sty. 1805, Starogród.
    3. Petronella Sadowska urodzony(a) 20 sty. 1808, Starogród.
    4. Salomea Karolina Sadowska urodzony(a) 5 list. 1815, Starogród.
    5. Euzebi Sadowski urodzony(a) 10 gru. 1818, Starogród.

  3. 10.  Mateusz Kotankiewicz

    Mateusz — Elżbieta Suja. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Elżbieta Suja
    Dzieci:
    1. Monika Kotankiewicz urodzony(a) 9 maj 1793, Borówek.
    2. 5. Marianna Kotankiewicz urodzony(a) 22 kwie. 1799, Borówek.

  5. 12.  Andrzej Kowalski urodzony(a) 1 gru. 1757, Redzyńskie (syn Baltazar Kowalski oraz Katarzyna).

    Andrzej poślubił(a) Justyna Ozimek Justyna (córka Hiacynt Ozimek oraz Franciszka Trzebnicka) urodzony(a) 29 wrz. 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Justyna Ozimek urodzony(a) 29 wrz. 1767, Latowicz (córka Hiacynt Ozimek oraz Franciszka Trzebnicka).
    Dzieci:
    1. Joanna Kowalska urodzony(a) 26 list. 1789, Latowicz.
    2. Kacper Kowalski urodzony(a) 6 sty. 1791, Latowicz.
    3. Bonifacy Kowalski urodzony(a) 5 czer. 1794, Latowicz.
    4. Marianna Kowalska urodzony(a) 10 sty. 1798, Latowicz.
    5. 6. Wawrzyniec Kowalski urodzony(a) 13 sier. 1801, Latowicz.

  7. 14.  Jakub Szeląg urodzony(a) 17 lip. 1757, Latowicz (syn Andrzej Szeląg oraz Ewa); zgon 15 mar. 1804, Latowicz.

    Jakub poślubił(a) Elżbieta Chrzanowska 22 sty. 1781, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Elżbieta Chrzanowska (córka Krzysztof Chrzanowski oraz Anna Soćko).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Szeląg urodzony(a) 26 list. 1781, Latowicz.
    2. Kornelia Szeląg urodzony(a) 16 wrz. 1783, Latowicz; zgon 5 wrz. 1784, Latowicz.
    3. Elżbieta Szeląg urodzony(a) 17 list. 1785, Latowicz; zgon 4 luty 1815, Latowicz.
    4. Małgorzata Szeląg urodzony(a) 13 lip. 1788, Latowicz; zgon 12 czer. 1789, Latowicz.
    5. Konstancja Szeląg urodzony(a) 17 wrz. 1790, Latowicz.
    6. Ignacy Szeląg urodzony(a) 30 lip. 1793, Latowicz; zgon 19 sier. 1794, Latowicz.
    7. Jan Szeląg urodzony(a) 1794, Latowicz.
    8. Joanna Szeląg urodzony(a) 6 maj 1796, Latowicz.
    9. 7. Małgorzata Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1799, Latowicz.
    10. Roch Szeląg urodzony(a) 13 sier. 1802, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Krzysztof Sadowski (syn N Sadowski).

    Krzysztof — Cecylia Czarnecka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Cecylia Czarnecka
    Dzieci:
    1. Agnieszka Sadowska urodzony(a) 9 sty. 1756, Starogród.
    2. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 11 list. 1759, Starogród.
    3. Klara Sadowska urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród.
    4. 8. Piotr Sadowski urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród.
    5. Kacper Sadowski urodzony(a) 13 sty. 1771, Starogród.
    6. Jan Sadowski

  3. 18.  Wojcich Legat urodzony(a) , Kalonka p. Parysów.

    Wojcich poślubił(a) Magdalena Przybieska 21 wrz. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Magdalena Przybieska
    Dzieci:
    1. 9. Katarzyna Legat urodzony(a) 23 list. 1783, Starogród.

  5. 24.  Baltazar Kowalski urodzony(a) 1736 (syn N Kowalski); zgon 5 mar. 1796, Latowicz.

    Baltazar — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. 12. Andrzej Kowalski urodzony(a) 1 gru. 1757, Redzyńskie.
    2. Jacenty Kowalski urodzony(a) 23 sty. 1760, Latowicz.
    3. Krzysztof Kowalski urodzony(a) 27 kwie. 1761, Latowicz.
    4. Antoni Kowalski urodzony(a) 3 czer. 1762, Latowicz; zgon 24 lip. 1773, Latowicz.
    5. Daria Kowalska urodzony(a) 27 paź. 1767, Latowicz.

  7. 26.  Hiacynt Ozimek urodzony(a) 1721 (syn N Ozimek); zgon 3 sty. 1791, Latowicz.

    Hiacynt poślubił(a) Franciszka Trzebnicka [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Franciszka Trzebnicka
    Dzieci:
    1. Piotr Ozimek urodzony(a) 2 sier. 1761, Latowicz.
    2. Magdalena Ozimek urodzony(a) 20 lip. 1762, Latowicz.
    3. Katarzyna Ozimek urodzony(a) 17 list. 1763, Latowicz.
    4. 13. Justyna Ozimek urodzony(a) 29 wrz. 1767, Latowicz.
    5. Kunegunda Ozimek urodzony(a) 25 sier. 1771, Latowicz; zgon 28 wrz. 1775, Latowicz.

  9. 28.  Andrzej Szeląg (syn N Szeląg).

    Andrzej — Ewa. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Ewa
    Dzieci:
    1. 14. Jakub Szeląg urodzony(a) 17 lip. 1757, Latowicz; zgon 15 mar. 1804, Latowicz.
    2. Łucja Szeląg urodzony(a) 14 gru. 1760, Latowicz.
    3. Wieńczysław Szeląg urodzony(a) 2 paź. 1766, Latowicz; zgon 9 wrz. 1776, Latowicz.
    4. Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz.

  11. 30.  Krzysztof Chrzanowski urodzony(a) 1744 (syn Żyjący); zgon 27 list. 1804, Latowicz.

    Krzysztof — Anna Soćko. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Anna Soćko
    Dzieci:
    1. 15. Elżbieta Chrzanowska
    2. Franciszek Chrzanowski urodzony(a) 12 kwie. 1768, Latowicz; zgon 23 kwie. 1768, Latowicz.
    3. Marcin Chrzanowski urodzony(a) 11 list. 1769, Latowicz.
    4. Jakub Chrzanowski urodzony(a) 1 maj 1772, Latowicz; zgon 3 maj 1772, Latowicz.
    5. Petronella Chrzanowska urodzony(a) 14 maj 1776, Latowicz.