Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) J. Sabak [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Świeczka urodzony(a) 21 kwie. 1886, Iwowe (syn Jan Świeczka oraz Katarzyna Skorupa).

    Ludwik poślubił(a) Helena Rogowska 3 luty 1932, Latowicz. Helena (córka Baltazar Rogowski oraz Marianna Kowalska) urodzony(a) 13 sty. 1889, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Rogowska urodzony(a) 13 sty. 1889, Redzyńskie (córka Baltazar Rogowski oraz Marianna Kowalska).
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1845, Iwowe (syn Dionizy Świeczka oraz Marianna Skorupa).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Skorupa 2 luty 1873, Latowicz. Katarzyna (córka Leon Skorupa oraz Franciszka Łodyga) urodzony(a) 20 paź. 1856, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Skorupa urodzony(a) 20 paź. 1856, Iwowe (córka Leon Skorupa oraz Franciszka Łodyga).
    Dzieci:
    1. Stanisław Świeczka urodzony(a) 29 gru. 1874, Iwowe.
    2. Ludwik Świeczka urodzony(a) 19 sier. 1877, Iwowe.
    3. Grzegorz Świeczka urodzony(a) 8 maj 1880, Iwowe.
    4. Piotr Świeczka urodzony(a) 4 luty 1883, Iwowe.
    5. 2. Ludwik Świeczka urodzony(a) 21 kwie. 1886, Iwowe.
    6. Wiktor Świeczka urodzony(a) 24 wrz. 1889, Iwowe.
    7. Marianna Świeczka urodzony(a) 29 gru. 1892, Iwowe.
    8. Franciszek Świeczka urodzony(a) 3 sier. 1895, Iwowe.
    9. Władysław Świeczka urodzony(a) 6 wrz. 1896, Iwowe.
    10. Marianna Świeczka urodzony(a) 29 wrz. 1898, Iwowe.

  3. 6.  Baltazar Rogowski urodzony(a) 7 sty. 1860, Budziska (syn Franciszek Rogowski oraz Franciszka Osiak).

    Baltazar poślubił(a) Marianna Kowalska 11 luty 1884, Latowicz. Marianna (córka Józef Kowalski oraz Urszula Dzięcioł) urodzony(a) 23 list. 1867, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Kowalska urodzony(a) 23 list. 1867, Redzyńskie (córka Józef Kowalski oraz Urszula Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Aleksandra Rogowska urodzony(a) 14 czer. 1885, Redzyńskie.
    2. Weronika Rogowska urodzony(a) 22 lip. 1886, Redzyńskie.
    3. Jan Rogowski urodzony(a) 16 sty. 1888, Redzyńskie.
    4. 3. Helena Rogowska urodzony(a) 13 sty. 1889, Redzyńskie.
    5. Franciszek Rogowski urodzony(a) 13 sty. 1891, Redzyńskie.
    6. Jan Rogowski urodzony(a) 29 maj 1893, Redzyńskie.
    7. Piotr Rogowski urodzony(a) 26 czer. 1898, Iwowe.
    8. Anna Rogowska urodzony(a) 2 czer. 1900, Iwowe.
    9. Julianna Rogowska urodzony(a) 5 wrz. 1903, Iwowe.
    10. Stanisław Rogowski urodzony(a) 3 maj 1907, Iwowe.
    11. Aleksandra Rogowska urodzony(a) 16 sty. 1909, Iwowe.
    12. Józef Rogowski urodzony(a) 25 czer. 1911, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Dionizy Świeczka urodzony(a) 10 paź. 1804, Iwowe (syn Tomasz Świeczka oraz Zofia Sekta).

    Dionizy poślubił(a) Marianna Skorupa 24 czer. 1832, Latowicz. Marianna (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut) urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).
    Dzieci:
    1. Mateusz Świeczka urodzony(a) 21 wrz. 1833, Iwowe.
    2. Franciszek Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1835, Iwowe.
    3. Józef Świeczka urodzony(a) 25 mar. 1837, Iwowe.
    4. Magdalena Świeczka urodzony(a) 12 maj 1838, Iwowe.
    5. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 14 list. 1840, Iwowe.
    6. Wincenty Świeczka urodzony(a) 7 kwie. 1843, Iwowe.
    7. 4. Jan Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1845, Iwowe.
    8. Martyna Świeczka urodzony(a) 10 mar. 1848, Iwowe.
    9. Zuzanna Świeczka urodzony(a) 7 sier. 1851, Iwowe.

  3. 10.  Leon Skorupa urodzony(a) 12 kwie. 1822, Iwowe (syn Paweł Skorupa oraz Scholastyka Gielo).

    Leon poślubił(a) Franciszka Łodyga 15 luty 1841, Latowicz. Franciszka (córka Szczepan Łodyga oraz Agata Rogala) urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Łodyga urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe (córka Szczepan Łodyga oraz Agata Rogala).
    Dzieci:
    1. Jakub Skorupa urodzony(a) 28 lip. 1842, Iwowe.
    2. Łukasz Skorupa urodzony(a) 15 paź. 1844, Iwowe.
    3. Marianna Skorupa urodzony(a) 1 lip. 1847, Iwowe.
    4. Feliks Skorupa urodzony(a) 30 maj 1849, Iwowe.
    5. Jan Skorupa urodzony(a) 8 mar. 1852, Iwowe.
    6. Maciej Skorupa urodzony(a) 28 luty 1854, Iwowe.
    7. 5. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 20 paź. 1856, Iwowe.
    8. Marianna Skorupa urodzony(a) 14 maj 1859, Iwowe.
    9. Aleksander Skorupa urodzony(a) 24 mar. 1861, Iwowe.
    10. Marianna Skorupa urodzony(a) 8 gru. 1867, Iwowe.
    11. Jan Skorupa urodzony(a) 20 czer. 1867, Iwowe.

  5. 12.  Franciszek Rogowski urodzony(a) 17 maj 1824, Budziska (syn Józef Rogowski oraz Franciszka Jesień).

    Franciszek — Franciszka Osiak. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Osiak
    Dzieci:
    1. Magdalena Rogowska urodzony(a) 5 czer. 1844, Chyżyny.
    2. Jan Rogowski urodzony(a) 29 wrz. 1846, Budziska.
    3. Walenty Rogowski urodzony(a) 14 luty 1849, Budziska.
    4. Zuzanna Rogowska urodzony(a) 10 sier. 1850, Budziska.
    5. Tekla Rogowska urodzony(a) 27 mar. 1852, Budziska.
    6. Antoni Rogowski urodzony(a) 11 czer. 1853, Budziska.
    7. Marianna Rogowska urodzony(a) 12 maj 1856, Budziska.
    8. Tekla Rogowska urodzony(a) 7 wrz. 1858, Budziska.
    9. 6. Baltazar Rogowski urodzony(a) 7 sty. 1860, Budziska.
    10. Julianna Rogowska urodzony(a) 31 lip. 1865, Budziska.

  7. 14.  Józef Kowalski urodzony(a) 6 mar. 1837, Redzyńskie (syn Benedykt Józef Kowalski oraz Brygida Franciszka Reda).

    Józef poślubił(a) Urszula Dzięcioł 23 list. 1856, Latowicz. Urszula (córka Hilary Dzięcioł oraz Józefa Rycio) urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Urszula Dzięcioł urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe (córka Hilary Dzięcioł oraz Józefa Rycio).
    Dzieci:
    1. Michał Kowalski urodzony(a) 29 wrz. 1859, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 24 kwie. 1861, Redzyńskie.
    3. Franciszek Kowalski urodzony(a) 8 paź. 1863, Redzyńskie.
    4. Jan Kowalski urodzony(a) 30 maj 1865, Redzyńskie.
    5. Marianna Kowalska urodzony(a) 16 lip. 1866, Redzyńskie.
    6. 7. Marianna Kowalska urodzony(a) 23 list. 1867, Redzyńskie.
    7. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 11 sty. 1871, Redzyńskie.
    8. Ludwika Kowalska urodzony(a) 2 sier. 1873, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe (syn Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).

    Tomasz poślubił(a) Zofia Sekta 1 czer. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia Sekta
    Dzieci:
    1. Marianna Świeczka urodzony(a) 19 gru. 1802, Iwowe.
    2. 8. Dionizy Świeczka urodzony(a) 10 paź. 1804, Iwowe.
    3. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 27 sty. 1807, Iwowe.
    4. Kilian Bonifacy Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1812, Iwowe.

  3. 18.  Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe (syn Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).

    Walenty poślubił(a) Julianna Kosut 24 sty. 1808, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń) urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).
    Dzieci:
    1. 9. Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe.
    2. Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe.
    3. Piotr Paweł Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    4. Jan Feliks Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    5. Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    6. Benedykt Józef Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    7. Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe.
    8. Tekla Krystyna Skorupa urodzony(a) 9 sier. 1820, Iwowe.
    9. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 26 luty 1823, Iwowe.
    10. Klemens Skorupa urodzony(a) 27 list. 1825, Iwowe.
    11. Tekla Skorupa urodzony(a) 6 lip. 1829, Iwowe.
    12. Mateusz Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    13. Karolina Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    14. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 24 list. 1835, Iwowe.

  5. 20.  Paweł Skorupa urodzony(a) 25 sty. 1789, Iwowe (syn Antoni Skorupa oraz Agata Rogala).

    Paweł poślubił(a) Scholastyka Gielo 28 sty. 1816, Latowicz. Scholastyka (córka Marcin Gielo oraz Franciszka Gajowniczek) urodzony(a) 1792, Żebraczka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Scholastyka Gielo urodzony(a) 1792, Żebraczka (córka Marcin Gielo oraz Franciszka Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Katarzyna Skorupa urodzony(a) 8 maj 1817, Iwowe.
    2. Adam Tomasz Skorupa urodzony(a) 22 gru. 1819, Iwowe.
    3. 10. Leon Skorupa urodzony(a) 12 kwie. 1822, Iwowe.
    4. Cecylia Skorupa urodzony(a) 22 list. 1824, Iwowe.
    5. Marianna Skorupa urodzony(a) 15 sier. 1827, Iwowe.
    6. Karol Skorupa urodzony(a) 28 paź. 1829, Iwowe.
    7. Tekla Skorupa urodzony(a) 22 wrz. 1832, Iwowe.

  7. 22.  Szczepan Łodyga urodzony(a) 15 lip. 1790, Laliny (syn Adalbert Łodyga oraz Krystyna Jesień); zgon 15 sier. 1831, Iwowe.

    Szczepan poślubił(a) Agata Rogala 16 luty 1817, Latowicz. Agata (córka Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel) urodzony(a) 5 luty 1789, Iwowe; zgon 22 maj 1854, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agata Rogala urodzony(a) 5 luty 1789, Iwowe (córka Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel); zgon 22 maj 1854, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Idzi Roch Łodyga urodzony(a) 25 sier. 1818, Iwowe.
    2. Magdalena Petronella Łodyga urodzony(a) 29 maj 1821, Iwowe.
    3. 11. Franciszka Łodyga urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe.
    4. Marianna Łodyga urodzony(a) 18 kwie. 1829, Iwowe; zgon 13 lip. 1829, Iwowe.
    5. Konstancja Łodyga urodzony(a) 4 wrz. 1830, Iwowe.

  9. 24.  Józef Rogowski urodzony(a) 1794, Górki (syn Marcin Rogowski oraz Helena Migar).

    Józef poślubił(a) Franciszka Jesień 17 sty. 1813, Latowicz. Franciszka (córka Andrzej Jesień oraz Martyna Uścińska) urodzony(a) 13 paź. 1797, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Franciszka Jesień urodzony(a) 13 paź. 1797, Budziska (córka Andrzej Jesień oraz Martyna Uścińska).
    Dzieci:
    1. Tekla Rozalia Rogowski urodzony(a) 15 wrz. 1815, Budziska.
    2. Benedykt Gabriel Rogowski urodzony(a) 19 mar. 1817, Budziska.
    3. Adam Mikołaj Rogowski urodzony(a) 28 list. 1819, Budziska.
    4. Marianna Ludwika Rogowska urodzony(a) 14 sier. 1821, Budziska.
    5. 12. Franciszek Rogowski urodzony(a) 17 maj 1824, Budziska.
    6. Adam Rogowski urodzony(a) 21 gru. 1827, Budziska.
    7. Paweł Rogowski urodzony(a) 7 wrz. 1830, Budziska.
    8. Paweł Rogowski urodzony(a) 18 mar. 1832, Budziska.

  11. 28.  Benedykt Józef Kowalski urodzony(a) 21 mar. 1813, Redzyńskie (syn Michał Kowalski oraz Franciszka Koza).

    Benedykt poślubił(a) Brygida Franciszka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Brygida (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust) urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Brygida Franciszka Reda urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust).
    Dzieci:
    1. Marianna Kowalska urodzony(a) 15 sier. 1834, Redzyńskie.
    2. 14. Józef Kowalski urodzony(a) 6 mar. 1837, Redzyńskie.
    3. Konstanty Kowalski urodzony(a) 10 mar. 1840, Redzyńskie.
    4. Andrzej Kowalski urodzony(a) 21 list. 1841, Redzyńskie.
    5. Wawrzyniec Kowalski urodzony(a) 8 sier. 1844, Redzyńskie.
    6. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 26 sty. 1846, Redzyńskie.
    7. Jakub Kowalski urodzony(a) 22 lip. 1848, Redzyńskie.

  13. 30.  Hilary Dzięcioł urodzony(a) 26 sty. 1806, Iwowe (syn Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz).

    Hilary — Józefa Rycio. Józefa (córka Leon Rycio oraz Brygida Bogusz) urodzony(a) 21 mar. 1802, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Józefa Rycio urodzony(a) 21 mar. 1802, Iwowe (córka Leon Rycio oraz Brygida Bogusz).
    Dzieci:
    1. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 6 list. 1826, Iwowe.
    2. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 8 kwie. 1829, Iwowe.
    3. 15. Urszula Dzięcioł urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe.
    4. Małgorzata Dzięcioł urodzony(a) 18 maj 1834, Iwowe.
    5. Józef Dzięcioł urodzony(a) 4 lip. 1837, Iwowe.
    6. Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1840, Iwowe.
    7. Anna Dzięcioł urodzony(a) 24 lip. 1845, Iwowe.