Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Balbina Trejda

Balbina Trejda

Kobieta 1852 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Balbina Trejda urodzony(a) 13 gru. 1852, Waliska (córka Karol Szymon Trejda oraz Anastazja Domoń).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Karol Szymon Trejda urodzony(a) 30 paź. 1820, Waliska (syn Paweł Trejda oraz Ewa Payda).

    Karol poślubił(a) Anastazja Domoń 10 list. 1851, Latowicz. Anastazja (córka Benedykt Domoń oraz Małgorzata Gagasek) urodzony(a) 3 sty. 1824, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Anastazja Domoń urodzony(a) 3 sty. 1824, Wężyczyn (córka Benedykt Domoń oraz Małgorzata Gagasek).
    Dzieci:
    1. 1. Balbina Trejda urodzony(a) 13 gru. 1852, Waliska.
    2. Jan Trejda urodzony(a) 21 maj 1856, Waliska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Trejda urodzony(a) 21 luty 1793, Waliska (syn Szymon Treyda oraz Elżbieta Gręziak).

    Paweł poślubił(a) Ewa Payda 16 luty 1817, Latowicz. Ewa (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna) urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna).
    Dzieci:
    1. Klara Marianna Trejda urodzony(a) 19 sier. 1818, Waliska.
    2. 2. Karol Szymon Trejda urodzony(a) 30 paź. 1820, Waliska.
    3. Jan Trejda urodzony(a) 3 lip. 1823, Waliska.
    4. Jan Trejda urodzony(a) 4 maj 1826, Waliska.
    5. Kilian Trejda urodzony(a) 19 lip. 1829, Waliska.
    6. Jadwiga Trejda urodzony(a) 11 paź. 1832, Waliska.
    7. Marianna Trejda urodzony(a) 4 kwie. 1836, Waliska.
    8. Franciszek Trejda urodzony(a) 7 kwie. 1838, Waliska.

  3. 6.  Benedykt Domoń urodzony(a) 21 mar. 1803, Wężyczyn (syn Franciszek Domoń oraz Monika Czerwonka).

    Benedykt poślubił(a) Małgorzata Gagasek 10 luty 1822, Latowicz. Małgorzata (córka Mikołaj Gagaska oraz Marianna Sęcek) urodzony(a) 11 czer. 1800, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Małgorzata Gagasek urodzony(a) 11 czer. 1800, Dąbrówka (córka Mikołaj Gagaska oraz Marianna Sęcek).
    Dzieci:
    1. 3. Anastazja Domoń urodzony(a) 3 sty. 1824, Wężyczyn.
    2. Karol Domoń urodzony(a) 29 paź. 1825, Wężyczyn.
    3. Antoni Domoń urodzony(a) 7 czer. 1828, Wężyczyn.
    4. Marianna Domoń urodzony(a) 25 sier. 1830, Wężyczyn.
    5. Hilary Domoń urodzony(a) 9 sty. 1834, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Szymon Treyda urodzony(a) 29 paź. 1765, Waliska (syn Krzysztof Treyda oraz Marianna Pietrak).

    Szymon poślubił(a) Elżbieta Gręziak Elżbieta (córka Gabriel Gręziak oraz Krystyna) urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Elżbieta Gręziak urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska (córka Gabriel Gręziak oraz Krystyna).
    Dzieci:
    1. Stanisław Treyda urodzony(a) 17 list. 1790, Waliska; zgon 1 lip. 1802, Waliska.
    2. 4. Paweł Trejda urodzony(a) 21 luty 1793, Waliska.
    3. Piotr Treyda urodzony(a) 29 sty. 1796, Waliska; zgon 22 lip. 1796, Waliska.
    4. Filip Treyda urodzony(a) 2 maj 1798, Waliska; zgon 15 lip. 1798, Waliska.
    5. Filip Treyda urodzony(a) 4 czer. 1801, Waliska.
    6. Zuzanna Trejda urodzony(a) 9 sier. 1804, Waliska.

  3. 10.  Piotr Payda urodzony(a) 1 sier. 1756, Waliska (syn Adalbertus Payda oraz Marianna).

    Piotr poślubił(a) Rozalia Gałązka - Piotrówna 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Rozalia Gałązka - Piotrówna
    Dzieci:
    1. Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska.
    2. Ferdynand Payda urodzony(a) 29 maj 1784, Waliska; zgon 30 maj 1784, Waliska.
    3. Helena Payda urodzony(a) 2 sier. 1785, Waliska.
    4. Joanna Helena Payda urodzony(a) 23 czer. 1788, Waliska.
    5. Idzi (Egidiusz) Pajda urodzony(a) 1 wrz. 1791, Waliska.
    6. 5. Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska.
    7. Magdalena Pajda urodzony(a) 21 lip. 1800, Waliska.

  5. 12.  Franciszek Domoń urodzony(a) 3 paź. 1773, Wężyczyn (syn Paweł Domoń oraz Małgorzata Sabak).

    Franciszek poślubił(a) Monika Czerwonka Monika (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący) urodzony(a) 21 kwie. 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Monika Czerwonka urodzony(a) 21 kwie. 1767, Latowicz (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. 6. Benedykt Domoń urodzony(a) 21 mar. 1803, Wężyczyn.
    2. Dominik Laurenty Domoń urodzony(a) 9 sier. 1804, Wężyczyn.
    3. Marianna Domoń urodzony(a) 30 sty. 1806, Wężyczyn.
    4. Dorota Domańska urodzony(a) 8 luty 1807, Wężyczyn.
    5. Ludwika Domoń urodzony(a) 29 sier. 1808, Wężyczyn.
    6. Bartłomiej Domoń urodzony(a) 18 sier. 1811, Wężyczyn.

  7. 14.  Mikołaj Gagaska urodzony(a) 12 wrz. 1776, Dąbrówka (syn Łukasz Gagaska oraz Żyjący).

    Mikołaj poślubił(a) Marianna Sęcek Marianna (córka Benedykt Sęcek oraz Franciszka Ciążcianka) urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Sęcek urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn (córka Benedykt Sęcek oraz Franciszka Ciążcianka).
    Dzieci:
    1. 7. Małgorzata Gagasek urodzony(a) 11 czer. 1800, Dąbrówka.
    2. Piotr Gagaska urodzony(a) 30 czer. 1802, Dąbrówka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Krzysztof Treyda (syn N Treyda).

    Krzysztof — Marianna Pietrak. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Pietrak
    Dzieci:
    1. 8. Szymon Treyda urodzony(a) 29 paź. 1765, Waliska.

  3. 18.  Gabriel Gręziak urodzony(a) 1722 (syn N Gręziak); zgon 20 kwie. 1772, Waliska.

    Gabriel — Krystyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Krystyna
    Dzieci:
    1. Ewa Gręziak urodzony(a) 13 maj 1756, Waliska.
    2. Małgorzata Gręziak urodzony(a) 7 czer. 1761, Waliska.
    3. Laurenty Gręziak urodzony(a) 7 sier. 1763, Waliska.
    4. 9. Elżbieta Gręziak urodzony(a) 26 kwie. 1767, Waliska.

  5. 20.  Adalbertus Payda urodzony(a) 1694 (syn N Pajda); zgon 15 lip. 1779, Waliska.

    Adalbertus — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. 10. Piotr Payda urodzony(a) 1 sier. 1756, Waliska.
    2. Magdalena Payda urodzony(a) 22 lip. 1759, Waliska.
    3. Franciszek Payda urodzony(a) 14 paź. 1761, Waliska.
    4. Marianna Payda urodzony(a) 5 kwie. 1764, Waliska.
    5. Ambroży Payda urodzony(a) 5 gru. 1767, Waliska; zgon 30 gru. 1767, Waliska.
    6. Piotr de Abcantara Payda urodzony(a) 20 paź. 1768, Waliska; zgon 11 gru. 1768, Waliska.

  7. 24.  Paweł Domoń urodzony(a) 1724 (syn N Domoń); zgon 4 mar. 1794, Wężyczyn.

    Paweł poślubił(a) Małgorzata Sabak 6 sier. 1758, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna) urodzony(a) 1738, Wężyczyn; zgon 2 list. 1793, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Małgorzata Sabak urodzony(a) 1738, Wężyczyn (córka Grzegorz Sabak oraz Katarzyna); zgon 2 list. 1793, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Domoń urodzony(a) 19 sier. 1759, Wężyczyn.
    2. Andrzej Domoń urodzony(a) 14 list. 1762, Wężyczyn.
    3. Ignacy Domoń urodzony(a) 5 luty 1765, Wężyczyn.
    4. Nikodem Domoń urodzony(a) 26 wrz. 1767, Wężyczyn; zgon 25 maj 1773, Wężyczyn.
    5. 12. Franciszek Domoń urodzony(a) 3 paź. 1773, Wężyczyn.
    6. Sebestian Domoń urodzony(a) 25 sty. 1776, Wężyczyn.
    7. Krystyna Domoń urodzony(a) 15 lip. 1777, Wężyczyn; zgon 7 lip. 1780, Wężyczyn.
    8. Piotr Celesty Domoń urodzony(a) 22 maj 1780, Wężyczyn.
    9. Katarzyna Domoń urodzony(a) 14 kwie. 1782, Wężyczyn.

  9. 26.  Jan Czerwonka urodzony(a) 1732 (syn N Czerwonka); zgon 25 czer. 1782, Latowicz.

    Jan — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Adalbertus Czerwonka urodzony(a) 4 kwie. 1756, Wężyczyn.
    2. Franciszka Czerwonka urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz.
    3. Agata Czerwonka urodzony(a) 3 luty 1765, Latowicz; zgon 13 sier. 1767, Latowicz.
    4. 13. Monika Czerwonka urodzony(a) 21 kwie. 1767, Latowicz.
    5. Kacper Czerwonka urodzony(a) 11 sty. 1771, Latowicz.
    6. Kazimierz Czerwonka urodzony(a) 6 mar. 1774, Latowicz; zgon 2 wrz. 1775, Latowicz.

  11. 28.  Łukasz Gagaska urodzony(a) 1735 (syn N Gagaska); zgon 31 lip. 1795, Dąbrówka.

    Łukasz — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Grzegorz Gagaska urodzony(a) 12 mar. 1761, Dąbrówka; zgon 22 lip. 1772, Dąbrówka.
    2. Andrzej Benedykt Gagaska urodzony(a) 176.7.1763, Dąbrówka.
    3. Andrzej Gagaska urodzony(a) 6 luty 1765, Dąbrówka.
    4. Józef Gagaska urodzony(a) 19 mar. 1767, Dąbrówka.
    5. Helena Gagaska urodzony(a) 28 luty 1769, Dąbrówka; zgon 19 czer. 1773, Dąbrówka.
    6. Antonina Gagaska urodzony(a) 6 czer. 1771, Dąbrówka; zgon 1 czer. 1773, Dąbrówka.
    7. Małgorzata Gagaska urodzony(a) 18 lip. 1773, Dąbrówka.
    8. Jan Gagaska urodzony(a) 9 lip. 1775, Dąbrówka; zgon 16 sier. 1775, Dąbrówka.
    9. 14. Mikołaj Gagaska urodzony(a) 12 wrz. 1776, Dąbrówka.
    10. Igidy Gagaska urodzony(a) 8 wrz. 1778, Dąbrówka; zgon 8 sier. 1795, Dąbrówka.
    11. Jan Gagaska urodzony(a) 20 czer. 1781, Dąbrówka.
    12. Brygida Gagasek urodzony(a) 29 wrz. 1782, Dąbrówka.

  13. 30.  Benedykt Sęcek (syn N Sęcek).

    Benedykt poślubił(a) Franciszka Ciążcianka 21 list. 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Franciszka Ciążcianka
    Dzieci:
    1. Tomasz Sęcek urodzony(a) 21 gru. 1766, Wężyczyn; zgon 3 maj 1804, Wężyczyn.
    2. 15. Marianna Sęcek urodzony(a) 1 luty 1770, Wężyczyn.
    3. Paweł Sęczek urodzony(a) 26 sty. 1773, Wężyczyn; zgon 31 gru. 1813, Wężyczyn.
    4. Helena Sęcek urodzony(a) 3 mar. 1776, Wężyczyn; zgon 5 luty 1790, Wężyczyn.
    5. Wincenty Sęcek urodzony(a) 16 kwie. 1779, Wężyczyn.
    6. Anna Sęcek urodzony(a) 24 lip. 1782, Wężyczyn.