Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Genowefa Sobkowicz

Genowefa Sobkowicz

Kobieta 1913 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Genowefa Sobkowicz urodzony(a) 21 sier. 1913, Starogród (córka Jan Sobkowicz oraz Katarzyna Brzezek).

    Genowefa poślubił(a) Piotr Zwierz 26 maj 1935, Latowicz. Piotr (syn Józef Zwierz oraz Katarzyna Czyszkowska) urodzony(a) 30 lip. 1908, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Sobkowicz urodzony(a) 1867, Starogród; chrzest 1767/216, Parysów (syn Piotr Sobkowicz oraz Łucja Całka).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Brzezek 25 sty. 1892, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Dukli Brzezek oraz Brygida Cmoch) urodzony(a) 27 paź. 1873, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Brzezek urodzony(a) 27 paź. 1873, Starogród (córka Jan Dukli Brzezek oraz Brygida Cmoch).
    Dzieci:
    1. Franciszka Sobkowicz urodzony(a) 17 wrz. 1893, Starogród.
    2. Jadwiga Sobkowicz urodzony(a) 15 paź. 1895, Transbór.
    3. Zofia Sobkowicz urodzony(a) 1899, Starogród.
    4. Feliksa Sobkowicz urodzony(a) 10 sty. 1901, Starogród.
    5. Aleksander Sobkowicz urodzony(a) 17 paź. 1903, Starogród.
    6. Bronisława Sobkowicz urodzony(a) 13 luty 1908, Starogród.
    7. Stanisław Sobkowicz urodzony(a) 18 wrz. 1917, Starogród.
    8. 1. Genowefa Sobkowicz urodzony(a) 21 sier. 1913, Starogród.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Sobkowicz urodzony(a) 26 sier. 1823, Parysów (syn Ignacy Loyola Alojzy Gonzaga Sobkowicz oraz Magdalena Mularska).

    Piotr poślubił(a) Łucja Całka 19 luty 1844, Latowicz. Łucja (córka Franciszek Całka oraz Rozalia Barankiewicz) urodzony(a) 12 gru. 1827, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Łucja Całka urodzony(a) 12 gru. 1827, Starogród (córka Franciszek Całka oraz Rozalia Barankiewicz).
    Dzieci:
    1. Michał Sobkowicz urodzony(a) 24 wrz. 1845, Starogród.
    2. Stanisław Sobkowicz urodzony(a) 1848, Starogród; chrzest 1848/107, Parysów.
    3. Marcjanna Sobkowicz urodzony(a) 1857, Starogród; chrzest 1857/166, Parysów.
    4. Marianna Sobkowicz urodzony(a) 1860, Starogród; chrzest 1860/132, Parysów.
    5. 2. Jan Sobkowicz urodzony(a) 1867, Starogród; chrzest 1767/216, Parysów.

  3. 6.  Jan Dukli Brzezek urodzony(a) 10 lip. 1847, Starogród (syn Antoni Brzezek oraz Monika Petronella Dąbrowska).

    Jan poślubił(a) Brygida Cmoch 26 sty. 1873, Latowicz. Brygida (córka Paweł Piotr Czmoch oraz Konstancja Baran) urodzony(a) 1 luty 1852, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Brygida Cmoch urodzony(a) 1 luty 1852, Starogród (córka Paweł Piotr Czmoch oraz Konstancja Baran).
    Dzieci:
    1. 3. Katarzyna Brzezek urodzony(a) 27 paź. 1873, Starogród.
    2. Marianna Brzezek urodzony(a) 3 wrz. 1882, Starogród.
    3. Stanisław Brzezek urodzony(a) 28 mar. 1886, Starogród.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Ignacy Loyola Alojzy Gonzaga Sobkowicz urodzony(a) 1788, Mała Wieś p. Kuflew (syn Grzegorz Sobkowicz oraz Petronella Kotuniak).

    Ignacy poślubił(a) Magdalena Mularska 24 luty 1811, Parysów. Magdalena (córka Marcin Mularski oraz Ewa Krzywicka) urodzony(a) 1790, Parysów; chrzest 24 lip. 1790, Parysów. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Mularska urodzony(a) 1790, Parysów; chrzest 24 lip. 1790, Parysów (córka Marcin Mularski oraz Ewa Krzywicka).
    Dzieci:
    1. 4. Piotr Sobkowicz urodzony(a) 26 sier. 1823, Parysów.

  3. 10.  Franciszek Całka urodzony(a) 11 mar. 1797, Starogród (syn Łukasz Całka oraz Apolonia Możdżonek).

    Franciszek — Rozalia Barankiewicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Rozalia Barankiewicz
    Dzieci:
    1. 5. Łucja Całka urodzony(a) 12 gru. 1827, Starogród.
    2. Marianna Całka urodzony(a) 5 wrz. 1829, Starogród.
    3. Walenty Całka urodzony(a) 8 luty 1832, Starogród.
    4. Katarzyna Julianna Całka urodzony(a) 4 maj 1834, Starogród.
    5. Jakub Całka urodzony(a) 18 lip. 1836, Starogród.
    6. Feliks Całka urodzony(a) 20 list. 1840, Starogród.
    7. Antonina Całka urodzony(a) 10 gru. 1846, Starogród.
    8. Paweł Całka urodzony(a) 11 sty. 1848, Starogród.
    9. Kazimierz Całka urodzony(a) 1 mar. 1851, Starogród.

  5. 12.  Antoni Brzezek urodzony(a) 12 czer. 1826, Starogród (syn Józef Brzezek oraz Anastazja Sadowska).

    Antoni poślubił(a) Monika Petronella Dąbrowska 3 luty 1845, Latowicz. Monika (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka) urodzony(a) 28 maj 1820, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Monika Petronella Dąbrowska urodzony(a) 28 maj 1820, Starogród (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka).
    Dzieci:
    1. 6. Jan Dukli Brzezek urodzony(a) 10 lip. 1847, Starogród.
    2. Leon Brzezek urodzony(a) 20 mar. 1849, Starogród.
    3. Katarzyna Brzezek urodzony(a) 8 list. 1851, Starogród.
    4. Walenty Brzezek urodzony(a) 9 luty 1861, Starogród.
    5. Józef Brzezek urodzony(a) 11 luty 1866, Starogród.

  7. 14.  Paweł Piotr Czmoch urodzony(a) 28 czer. 1817, Starogród (syn Krzysztof Cmoch oraz Petronella Zawadka).

    Paweł poślubił(a) Konstancja Baran 13 list. 1836, Latowicz. Konstancja (córka Franciszek Baran oraz Ewa Dąbrowska) urodzony(a) 15 luty 1818, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Konstancja Baran urodzony(a) 15 luty 1818, Starogród (córka Franciszek Baran oraz Ewa Dąbrowska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Czmoch urodzony(a) 23 luty 1838, Starogród.
    2. Małgorzata Czmoch urodzony(a) 14 lip. 1840, Starogród.
    3. Karol Ćmoch urodzony(a) 1 list. 1842, Starogród.
    4. Józefa Czmoch urodzony(a) 8 mar. 1847, Starogród.
    5. Magdalena Czmoch urodzony(a) 8 paź. 1849, Starogród.
    6. 7. Brygida Cmoch urodzony(a) 1 luty 1852, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Grzegorz Sobkowicz (syn Antoni Sobkowicz oraz Katarzyna Biernat).

    Grzegorz poślubił(a) Petronella Kotuniak 1783/49, Kuflew. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Petronella Kotuniak (córka Roch Kotuniak oraz Ewa Stelmach).
    Dzieci:
    1. 8. Ignacy Loyola Alojzy Gonzaga Sobkowicz urodzony(a) 1788, Mała Wieś p. Kuflew.

  3. 18.  Marcin Mularski

    Marcin poślubił(a) Ewa Krzywicka 30 sty. 1769, Parysów. Ewa (córka Grzegorz Krzywicki oraz Ewa) urodzony(a) 17 paź. 1751, Parysów. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Ewa Krzywicka urodzony(a) 17 paź. 1751, Parysów (córka Grzegorz Krzywicki oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. 9. Magdalena Mularska urodzony(a) 1790, Parysów; chrzest 24 lip. 1790, Parysów.

  5. 20.  Łukasz Całka urodzony(a) 28 paź. 1769, Starogród (syn Szymon Całka oraz Barbara).

    Łukasz — Apolonia Możdżonek. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Apolonia Możdżonek
    Dzieci:
    1. 10. Franciszek Całka urodzony(a) 11 mar. 1797, Starogród.
    2. Marcin Całka urodzony(a) 15 list. 1799, Starogród.
    3. Józefa Całka urodzony(a) 18 mar. 1802, Starogród.
    4. Scholastyka Całka urodzony(a) 11 luty 1804, Starogród.
    5. Walenty Całka urodzony(a) 16 luty 1806, Starogród.
    6. Mateusz Całka urodzony(a) 28 luty 1808, Starogród.

  7. 24.  Józef Brzezek urodzony(a) 1794, Gocław (syn Walenty Brzezek oraz Jadwiga Szeląg).

    Józef poślubił(a) Anastazja Sadowska 9 luty 1817, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Anastazja Sadowska (córka Jan Sadowski oraz Łucja Czernicka).
    Dzieci:
    1. Ludwik Brzezek urodzony(a) 1803, Starogród.
    2. Marianna Petronella Brzezek urodzony(a) 23 czer. 1821, Starogród.
    3. 12. Antoni Brzezek urodzony(a) 12 czer. 1826, Starogród.
    4. Marcella Brzezek urodzony(a) 7 kwie. 1829, Starogród.
    5. Wojciech Brzezek urodzony(a) 25 mar. 1832, Starogród.
    6. Franciszek Brzezek urodzony(a) 28 sty. 1835, Starogród.
    7. Paweł Brzezek urodzony(a) 22 sty. 1837, Starogród.
    8. Kazimierz Brzezek urodzony(a) 15 luty 1841, Starogród.

  9. 26.  Bonifacy Dąbrowski urodzony(a) 21 czer. 1798, Starogród (syn Paweł Dąbrowski oraz Marianna Gąsiorowska).

    Bonifacy poślubił(a) Jadwiga Zawadka 24 sty. 1819, Latowicz. Jadwiga (córka Walenty Zawadka oraz Ewa Sątorek) urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Jadwiga Zawadka urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród (córka Walenty Zawadka oraz Ewa Sątorek).
    Dzieci:
    1. 13. Monika Petronella Dąbrowska urodzony(a) 28 maj 1820, Starogród.
    2. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 31 mar. 1823, Starogród.
    3. Ewa Dąbrowska urodzony(a) 20 gru. 1825, Starogród.
    4. Hilary Dąbrowski urodzony(a) 13 sty. 1829, Starogród.
    5. Kunegunda Dąbrowska urodzony(a) 23 lip. 1831, Starogród.
    6. Andrzej Dąbrowski urodzony(a) 25 list. 1834, Starogród.
    7. Piotr Dąbrowski urodzony(a) 12 maj 1837, Starogród.

  11. 28.  Krzysztof Cmoch urodzony(a) 1769 (syn Baltazar Ćmoch oraz Dorota Sątorek); zgon 1849, Latowicz.

    Krzysztof poślubił(a) Petronella Zawadka lip. 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Petronella Zawadka
    Dzieci:
    1. Zuzanna Cmoch urodzony(a) 11 sier. 1797, Starogród.
    2. Salomea Cmoch urodzony(a) sty. 1799, Starogród.
    3. Sylwester Cmoch urodzony(a) 13 sty. 1802, Starogród.
    4. Mateusz Cmoch urodzony(a) 27 luty 1803, Starogród.
    5. Fabian Cmoch urodzony(a) 20 sty. 1806, Starogród.
    6. Andrzej Czmoch urodzony(a) 30 paź. 1808, Starogród.
    7. Łukasz Brunon Cmoch urodzony(a) 17 paź. 1811, Starogród.
    8. Scholastyka Agnieszka Cmoch urodzony(a) 9 luty 1815, Starogród.
    9. 14. Paweł Piotr Czmoch urodzony(a) 28 czer. 1817, Starogród.
    10. Antonina Joanna Cmoch urodzony(a) 10 czer. 1820, Starogród.
    11. Walenty Cmoch urodzony(a) 8 luty 1824, Starogród.

  13. 30.  Franciszek Baran urodzony(a) 1769.

    Franciszek poślubił(a) Ewa Dąbrowska 22 list. 1801, Latowicz. Ewa urodzony(a) 1779. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Ewa Dąbrowska urodzony(a) 1779.
    Dzieci:
    1. Barbara Baran urodzony(a) 20 gru. 1802, Starogród.
    2. Jan Baran urodzony(a) 8 luty 1805, Starogród.
    3. Katarzyna Baran urodzony(a) 2 maj 1806, Starogród.
    4. Jan Baran urodzony(a) 16 lip. 1808, Starogród.
    5. Marianna Baran urodzony(a) 1810, Starogród.
    6. Walenty Piotr Baran urodzony(a) 17 luty 1812, Starogród.
    7. Zuzanna Marianna Baran urodzony(a) 5 sier. 1815, Starogród.
    8. 15. Konstancja Baran urodzony(a) 15 luty 1818, Starogród.
    9. Teodor Karol Baran urodzony(a) 4 list. 1820, Starogród.
    10. Franciszka Baran urodzony(a) 6 mar. 1824, Starogród.