Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisława Sankowska

Stanisława Sankowska

Kobieta 1918 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisława Sankowska urodzony(a) 3 kwie. 1918, Transbór (córka Jan Sankowski oraz Marianna Dąbrowska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Sankowski urodzony(a) 6 paź. 1862, Transbór (syn Karol Sankowski oraz Helena Jarzębska).

    Jan poślubił(a) Marianna Dąbrowska 8 luty 1897, Latowicz. Marianna (córka Jakub Dąbrowski oraz Marcjanna Chorondzik) urodzony(a) 27 wrz. 1875, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Dąbrowska urodzony(a) 27 wrz. 1875, Starogród (córka Jakub Dąbrowski oraz Marcjanna Chorondzik).
    Dzieci:
    1. Helena Sankowska urodzony(a) 6 gru. 1897, Transbór.
    2. Stanisław Sankowski urodzony(a) 26 paź. 1900, Transbór.
    3. Stefania Sankowska urodzony(a) 21 list. 1903, Transbór.
    4. Aleksander Sankowski urodzony(a) 21 luty 1916, Transbór.
    5. 1. Stanisława Sankowska urodzony(a) 3 kwie. 1918, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Karol Sankowski urodzony(a) 1 list. 1833, Transbór (syn Michał Sankowski oraz Kornelia Wójcik).

    Karol poślubił(a) Helena Jarzębska 18 lip. 1858, Latowicz. Helena (córka Laurenty Jarzębski oraz Małgorzata Sątorek) urodzony(a) 2 sier. 1836, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Jarzębska urodzony(a) 2 sier. 1836, Borówek (córka Laurenty Jarzębski oraz Małgorzata Sątorek).
    Dzieci:
    1. Franciszek Sankowski urodzony(a) 18 wrz. 1859, Transbór.
    2. Marianna Sankowska urodzony(a) 9 wrz. 1862, Transbór.
    3. 2. Jan Sankowski urodzony(a) 6 paź. 1862, Transbór.
    4. Katarzyna Sankowska urodzony(a) 16 list. 1867, Transbór.

  3. 6.  Jakub Dąbrowski urodzony(a) 29 lip. 1847, Starogród (syn Norbert (Edward) Dąbrowski oraz Salomea Karolina Sadowska).

    Jakub — Marcjanna Chorondzik. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marcjanna Chorondzik
    Dzieci:
    1. Jan Dąbrowski urodzony(a) 5 paź. 1855, Starogród.
    2. Jadwiga Dąbrowska urodzony(a) 1 paź. 1868, Starogród.
    3. Ludwik Dąbrowski urodzony(a) 1872, Starogród.
    4. 3. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 27 wrz. 1875, Starogród.
    5. Józefa Dąbrowska urodzony(a) 24 lip. 1884, Starogród.
    6. Lulianna Dąbrowska urodzony(a) 16 mar. 1886, Starogród Kol..


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Sankowski urodzony(a) 1792, Transbór (syn Jan Sankowski oraz Reina Cygan).

    Michał poślubił(a) Kornelia Wójcik 24 list. 1811, Latowicz. Kornelia (córka Karol Woycik oraz Tekla Cygan - Jarząbek) urodzony(a) 16 wrz. 1793, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Kornelia Wójcik urodzony(a) 16 wrz. 1793, Transbór (córka Karol Woycik oraz Tekla Cygan - Jarząbek).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Wacław Sankowski urodzony(a) 1 mar. 1814, Transbór; zgon 13 lip. 1816, Transbór.
    2. Piotr Ignacy Sankowski urodzony(a) 1 sier. 1816, Transbór.
    3. Wit Antoni Sankowski urodzony(a) 6 czer. 1819, Transbór; zgon 4 mar. 1820, Transbór.
    4. Eleonora Józefa Sankowska urodzony(a) 13 luty 1821, Transbór.
    5. Kacper Sankowski urodzony(a) 1 sty. 1824, Transbór; zgon 30 maj 1824, Transbór.
    6. Marianna Sankowska urodzony(a) 13 lip. 1825, Transbór.
    7. Franciszka Sankowska urodzony(a) 27 wrz. 1829, Transbór.
    8. Józef Sankowski urodzony(a) 18 mar. 1832, Transbór.
    9. 4. Karol Sankowski urodzony(a) 1 list. 1833, Transbór.

  3. 10.  Laurenty Jarzębski urodzony(a) 7 wrz. 1800, Transbór (syn Szymon Cygan - Jarzębski oraz Apolonia Kowalska - Tomaszewska).

    Laurenty poślubił(a) Małgorzata Sątorek 11 list. 1832, Latowicz. Małgorzata urodzony(a) 1805, Ptaki. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Małgorzata Sątorek urodzony(a) 1805, Ptaki.
    Dzieci:
    1. Ignacy Jarzębski urodzony(a) 6 sier. 1833, Borówek.
    2. 5. Helena Jarzębska urodzony(a) 2 sier. 1836, Borówek.
    3. Jan Jarzębski urodzony(a) 19 czer. 1839, Borówek.

  5. 12.  Norbert (Edward) Dąbrowski urodzony(a) 7 czer. 1795, Starogród (syn Paweł Dąbrowski oraz Marianna Gąsiorowska).

    Norbert poślubił(a) Salomea Karolina Sadowska 16 czer. 1833, Latowicz. Salomea (córka Piotr Sadowski oraz Katarzyna Legat) urodzony(a) 5 list. 1815, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Salomea Karolina Sadowska urodzony(a) 5 list. 1815, Starogród (córka Piotr Sadowski oraz Katarzyna Legat).
    Dzieci:
    1. Walenty Dąbrowski urodzony(a) 8 luty 1835, Starogród.
    2. Weronika Dąbrowska urodzony(a) 1 luty 1837, Starogród.
    3. Antonina Dąbrowska urodzony(a) 13 sty. 1840, Starogród.
    4. Andrzej Dąbrowski urodzony(a) 31.11.1844, Starogród.
    5. 6. Jakub Dąbrowski urodzony(a) 29 lip. 1847, Starogród.
    6. Anna Dąbrowska urodzony(a) 20 lip. 1850, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Sankowski urodzony(a) 1 sty. 1762, Transbór (syn Jan Sankowski oraz Agnieszka Rybak).

    Jan poślubił(a) Reina Cygan 25 sty. 1789, Latowicz. Reina (córka Adalbertus Cygan oraz Krystyna Woytówna) urodzony(a) 6 sty. 1773, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Reina Cygan urodzony(a) 6 sty. 1773, Borówek (córka Adalbertus Cygan oraz Krystyna Woytówna).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sankowska urodzony(a) 24 list. 1790, Transbór.
    2. 8. Michał Sankowski urodzony(a) 1792, Transbór.
    3. Józefat Sankowski urodzony(a) 29 wrz. 1793, Transbór.
    4. Wincenty Sankowski urodzony(a) 19 lip. 1796, Transbór.
    5. Błażej Sankowski urodzony(a) 4 luty 1799, Transbór.
    6. Katarzyna Sankowska urodzony(a) 12 list. 1801, Transbór.
    7. Franciszka Sankowska urodzony(a) 4 luty 1804, Transbór.
    8. Augustyn Sankowski urodzony(a) 26 sier. 1808, Transbór; zgon 26 kwie. 1810, Transbór.

  3. 18.  Karol Woycik urodzony(a) 2 list. 1769, Transbór (syn Kazimierz Woycik oraz Helena Remblicka).

    Karol — Tekla Cygan - Jarząbek. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Tekla Cygan - Jarząbek
    Dzieci:
    1. 9. Kornelia Wójcik urodzony(a) 16 wrz. 1793, Transbór.

  5. 20.  Szymon Cygan - Jarzębski urodzony(a) 19 lip. 1778, Transbór (syn Adalbertus Cygan oraz Krystyna Woytówna).

    Szymon poślubił(a) Apolonia Kowalska - Tomaszewska 13 sty. 1799, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Apolonia Kowalska - Tomaszewska
    Dzieci:
    1. 10. Laurenty Jarzębski urodzony(a) 7 wrz. 1800, Transbór.
    2. Rozalia Jarzębska urodzony(a) 18 wrz. 1803, Transbór.
    3. Józef Jarzębski urodzony(a) 17 wrz. 1808, Transbór.
    4. Ewa Jarzębska urodzony(a) 1810, Transbór.
    5. Onufry Barnaba Jarzębski urodzony(a) 7 czer. 1811, Transbór.
    6. Wojciech Wincenty Jarzębski urodzony(a) 21 kwie. 1814, Transbór.

  7. 24.  Paweł Dąbrowski urodzony(a) 1743; zgon 11 sty. 1815, Starogród.

    Paweł poślubił(a) Marianna Gąsiorowska 4 list. 1770, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Gąsiorowska oraz Zofia) urodzony(a) 11 kwie. 1756, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Marianna Gąsiorowska urodzony(a) 11 kwie. 1756, Starogród (córka Tomasz Gąsiorowska oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Dąbrowska urodzony(a) 9 czer. 1776, Starogród.
    2. Izabella Dąbrowska urodzony(a) 16 luty 1786, Starogród.
    3. Kazimierz Dąbrowski urodzony(a) 1 mar. 1789, Starogród; zgon 17 sier. 1810, Starogród.
    4. Ewa Balbina Dąbrowska urodzony(a) 25 mar. 1792, Starogród; zgon 10 maj 1798, Starogród.
    5. 12. Norbert (Edward) Dąbrowski urodzony(a) 7 czer. 1795, Starogród.
    6. Bonifacy Dąbrowski urodzony(a) 21 czer. 1798, Starogród.

  9. 26.  Piotr Sadowski urodzony(a) 1 sier. 1765, Starogród (syn Krzysztof Sadowski oraz Cecylia Czarnecka).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Legat Katarzyna urodzony(a) 23 list. 1783, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Katarzyna Legat urodzony(a) 23 list. 1783, Starogród.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 9 list. 1802, Starogród.
    2. Paweł Sadowski urodzony(a) 29 sty. 1805, Starogród.
    3. Petronella Sadowska urodzony(a) 20 sty. 1808, Starogród.
    4. 13. Salomea Karolina Sadowska urodzony(a) 5 list. 1815, Starogród.
    5. Euzebi Sadowski urodzony(a) 10 gru. 1818, Starogród.