Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Stosio

Marianna Stosio

Kobieta 1903 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Stosio urodzony(a) 17 paź. 1903, Dębe Małe (córka Jan Stosio oraz Franciszka Saganowska).

    Marianna poślubił(a) Stanisław Sabak 4 mar. 1935, Latowicz. Stanisław (syn Jan Sabak oraz Teresa Ćmoch) urodzony(a) 18 luty 1898, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Stosio urodzony(a) 29 wrz. 1874, Wężyczyn (syn Wojciech Stosio oraz Anna Gajowniczek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Saganowska 5 luty 1901, Latowicz. Franciszka (córka Rafał Saganowski oraz Weronika Małecka) urodzony(a) 8 luty 1875, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Saganowska urodzony(a) 8 luty 1875, Dębe Małe (córka Rafał Saganowski oraz Weronika Małecka).
    Dzieci:
    1. Wiktoria Stosio urodzony(a) 20 sty. 1902, Dębe Małe.
    2. 1. Marianna Stosio urodzony(a) 17 paź. 1903, Dębe Małe.
    3. Stefan Stosio urodzony(a) 13 czer. 1906, Dębe Małe.
    4. Aleksandra Stosio urodzony(a) 16 czer. 1908, Dębe Małe.
    5. Feliksa Stosio urodzony(a) 14 sty. 1911, Dębe Małe.
    6. Feliks Stosio urodzony(a) 20 sty. 1913, Dębe Małe.
    7. Stanisława Stosio urodzony(a) 25 kwie. 1915, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Stosio urodzony(a) 25 mar. 1844, Wężyczyn (syn Paweł Stosio oraz Marianna Sabak); zgon 20 wrz. 1919, Strachomin.

    Wojciech poślubił(a) Anna Gajowniczek 27 sty. 1867, Latowicz. Anna (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek) urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek).
    Dzieci:
    1. Elżbieta Stosio urodzony(a) 9 list. 1867, Wężyczyn.
    2. Piotr Stosio urodzony(a) 27 czer. 1872, Wężyczyn.
    3. 2. Jan Stosio urodzony(a) 29 wrz. 1874, Wężyczyn.
    4. Walenty Stosio urodzony(a) 14 gru. 1876, Wężyczyn.
    5. Józef Stosio urodzony(a) 15 mar. 1879, Strachomin.
    6. Wiktor Stosio urodzony(a) 13 luty 1885, Strachomin.

  3. 6.  Rafał Saganowski urodzony(a) 23 paź. 1846, Dębe Małe (syn Adam Saganowski oraz Helena Kunegunda Duszyńska).

    Rafał poślubił(a) Weronika Małecka 31 sty. 1869, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Weronika Małecka (córka Wojciech Wincenty Małecki oraz Karolina Ćmoch).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Saganowska urodzony(a) 8 paź. 1872, Dębe Małe.
    2. 3. Franciszka Saganowska urodzony(a) 8 luty 1875, Dębe Małe.
    3. Marianna Saganowska urodzony(a) 14 lip. 1878, Dębe Małe.
    4. Walenty Saganowski urodzony(a) 20 sty. 1881, Dębe Małe.
    5. Aleksandra Saganowska urodzony(a) 4 mar. 1888, Dębe Małe.
    6. Stanisław Saganowski urodzony(a) 1890, Dębe Małe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn (syn Balcer Majcher Stosio oraz Krystyna Wiechetek).

    Paweł poślubił(a) Marianna Sabak 1 luty 1824, Latowicz. Marianna (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda) urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Stosio urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny.
    2. Stanisław Stosio urodzony(a) 12 list. 1826, Wężyczyn.
    3. Teresa Stosio urodzony(a) 26 paź. 1828, Wężyczyn.
    4. Teresa Stosio urodzony(a) 10 paź. 1830, Wężyczyn.
    5. Katarzyna Stosio urodzony(a) 24 list. 1832, Wężyczyn.
    6. Grzegorz Stosio urodzony(a) 7 mar. 1835, Wężyczyn.
    7. Walenty Stosio urodzony(a) 7 sty. 1838, Wężyczyn.
    8. Teodor Stosio urodzony(a) 29 mar. 1840, Wężyczyn.
    9. Julianna Stosio urodzony(a) 19 czer. 1842, Wężyczyn.
    10. 4. Wojciech Stosio urodzony(a) 25 mar. 1844, Wężyczyn; zgon 20 wrz. 1919, Strachomin.
    11. Paweł Stosio urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    12. Małgorzata Stosio urodzony(a) 30 list. 1848, Wężyczyn; zgon 15 paź. 1919, Iwowe.
    13. Klara Stosio urodzony(a) 11 sier. 1851, Wężyczyn.

  3. 10.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Grzegorz — Marianna Mrozek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Mrozek
    Dzieci:
    1. Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin.
    2. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1833, Strachomin.
    3. Józef Gajowniczek urodzony(a) 17 mar. 1835, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin.
    5. 5. Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin.
    6. Leon Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 20 list. 1843, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1846, Strachomin.
    9. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 8 luty 1849, Strachomin.

  5. 12.  Adam Saganowski urodzony(a) 1792, Kozłów (syn Tomasz Saganowski oraz Katarzyna Żurawek).

    Adam poślubił(a) Helena Kunegunda Duszyńska 3 luty 1833, Latowicz. Helena (córka Ludwik Dusiński oraz Apolonia Pielarszczanka) urodzony(a) 19 mar. 1812, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Helena Kunegunda Duszyńska urodzony(a) 19 mar. 1812, Dębe Małe (córka Ludwik Dusiński oraz Apolonia Pielarszczanka).
    Dzieci:
    1. Antonina Saganowska urodzony(a) 11 maj 1834, Dębe Małe.
    2. Małgorzata Saganowska urodzony(a) 4 czer. 1835, Dębe Małe.
    3. Marianna Saganowska urodzony(a) 7 list. 1837, Dębe Małe; zgon 13 sty. 1912, Dębe Małe.
    4. Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1841, Dębe Małe.
    5. Anastazja Saganowska urodzony(a) 1 kwie. 1844, Dębe Małe.
    6. 6. Rafał Saganowski urodzony(a) 23 paź. 1846, Dębe Małe.
    7. Apolonia Saganowska urodzony(a) 6 luty 1850, Dębe Małe.

  7. 14.  Wojciech Wincenty Małecki urodzony(a) 13 kwie. 1818, Budziska (syn Kacper Małecki oraz Jadwiga Wielgopolanin).

    Wojciech poślubił(a) Karolina Ćmoch 5 luty 1837, Latowicz. Karolina (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska) urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Karolina Ćmoch urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Marcella Małecka urodzony(a) 20 sty. 1839, Budziska.
    2. Jan Małecki urodzony(a) 12 lip. 1840, Budziska.
    3. Katarzyna Małecka urodzony(a) 17 maj 1843, Budziska.
    4. Paulina Małecka urodzony(a) 28 maj 1844, Chyżyny.
    5. Józef Małecki urodzony(a) 6 mar. 1847, Budziska.
    6. 7. Weronika Małecka
    7. Piotr Małecki urodzony(a) 18 kwie. 1852, Budziska.
    8. Franciszek Małecki urodzony(a) 15 wrz. 1855, Budziska.
    9. Antoni Małecki urodzony(a) 15 sty. 1859, Budziska.
    10. Antoni Małecki urodzony(a) 9 sier. 1862, Budziska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Balcer Majcher Stosio (syn N Stosio); zgon 12 sty. 1823, Wężyczyn.

    Balcer poślubił(a) Krystyna Wiechetek 27 sty. 1793, Latowicz. Krystyna (córka Wawrzyniec Wiechetek oraz Katarzyna Koziańka) urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn; zgon 24 list. 1812, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Krystyna Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn (córka Wawrzyniec Wiechetek oraz Katarzyna Koziańka); zgon 24 list. 1812, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Fabian Stosio urodzony(a) 20 sty. 1796, Wężyczyn.
    2. Paweł Stosio urodzony(a) 7 sty. 1799, Wężyczyn.
    3. Agnieszka Stosio urodzony(a) 28 sty. 1800, Wężyczyn.
    4. Sylwester Stosio urodzony(a) 4 sty. 1803, Wężyczyn.
    5. 8. Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Jan Stosio urodzony(a) 6 luty 1809, Wężyczyn.

  3. 18.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. 9. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  5. 20.  Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Marek — Małgorzata Orowiecka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Małgorzata Orowiecka
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 maj 1796, Strachomin.
    2. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 16 sier. 1798, Strachomin.
    3. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 94 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 3 kwie. 1803, Strachomin.
    5. 10. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin.
    6. Augustyn Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1811, Strachomin.
    7. Marianna Salomea Gajowniczek urodzony(a) 14 list. 1814, Strachomin.
    8. Wojciech Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 15 kwie. 1817, Strachomin.

  7. 24.  Tomasz Saganowski

    Tomasz — Katarzyna Żurawek. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Katarzyna Żurawek
    Dzieci:
    1. 12. Adam Saganowski urodzony(a) 1792, Kozłów.
    2. Paweł Saganowski urodzony(a) 1798, Kozłów.

  9. 26.  Ludwik Dusiński urodzony(a) 25 sier. 1776, Dębe Małe (syn Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska).

    Ludwik poślubił(a) Apolonia Pielarszczanka 11 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Apolonia Pielarszczanka
    Dzieci:
    1. Agnieszka Duszyńska urodzony(a) 14 kwie. 1803, Dębe Małe.
    2. Hedwiga Duszyńska urodzony(a) 14 paź. 1806, Dębe Małe.
    3. Łukasz Duszyński urodzony(a) 12 paź. 1807, Dębe Małe.
    4. Piotr Dusiński urodzony(a) 2 lip. 1809, Dębe Małe.
    5. 13. Helena Kunegunda Duszyńska urodzony(a) 19 mar. 1812, Dębe Małe.
    6. Kunegunda Marianna Duszyńska urodzony(a) 30 lip. 1815, Dębe Małe.
    7. Mikołaj Piotr Duszyński urodzony(a) 6 gru. 1819, Dębe Małe.

  11. 28.  Kacper Małecki

    Kacper — Jadwiga Wielgopolanin. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Jadwiga Wielgopolanin
    Dzieci:
    1. Katarzyna Małecka urodzony(a) 1814, Budziska.
    2. 14. Wojciech Wincenty Małecki urodzony(a) 13 kwie. 1818, Budziska.

  13. 30.  Kazimierz Ćmoch urodzony(a) 5 mar. 1800, Budziska (syn Ambroży Ćmoch oraz Agnieszka Mucha).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Duszyńska 30 sty. 1820, Latowicz. Agnieszka (córka Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna) urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Agnieszka Duszyńska urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska (córka Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna).
    Dzieci:
    1. 15. Karolina Ćmoch urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska.
    2. Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska.
    3. Piotr Ćmoch urodzony(a) 31 lip. 1827, Budziska.
    4. Piotr Ćmoch urodzony(a) 26 czer. 1830, Budziska.
    5. Franciszka Ćmoch urodzony(a) 1834, Budziska.
    6. Kunegunda Czmoch urodzony(a) 1 gru. 1836, Budziska.