Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) W. Sabak [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Rogala urodzony(a) 18 paź. 1882, Oleksianka (syn Piotr Rogala oraz Helena Bogusz).

    Stanisław poślubił(a) Weronika Wójcik 27 sty. 1913, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Wójcik (córka Żyjący oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Marianna Rogala urodzony(a) 20 luty 1914, Oleksianka.
    2. Stanisław Rogala urodzony(a) 22 paź. 1919, Oleksianka.
    3. Żyjący
    4. Jan Rogala urodzony(a) 8 luty 1926, Oleksianka.
    5. 1. Żyjący
    6. Inocenty Henryk Rogala urodzony(a) 17 gru. 1927, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Rogala urodzony(a) 1 sier. 1846, Oleksianka (syn Filip Marcel Rogala oraz Antonina Małgorzata Płatek).

    Piotr poślubił(a) Helena Bogusz 19 czer. 1868, Latowicz. Helena (córka Walenty Bogusz oraz Krystyna Skorupa) urodzony(a) 22 luty 1848, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Bogusz urodzony(a) 22 luty 1848, Iwowe (córka Walenty Bogusz oraz Krystyna Skorupa).
    Dzieci:
    1. Marianna Rogala urodzony(a) 27 lip. 1869, Oleksianka.
    2. Jan Rogala urodzony(a) 12 lip. 1871, Oleksianka.
    3. Katarzyna Rogala urodzony(a) 26 gru. 1873, Oleksianka.
    4. Jan Rogala urodzony(a) 31 maj 1877, Oleksianka.
    5. Walenty Rogala urodzony(a) 14 sty. 1880, Oleksianka.
    6. 2. Stanisław Rogala urodzony(a) 18 paź. 1882, Oleksianka.
    7. Natalia Rogala urodzony(a) 25 czer. 1885, Oleksianka.
    8. Magdalena Rogala urodzony(a) 13 lip. 1888, Oleksianka.

  3. 6.  Żyjący

    Żyjący — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 3. Weronika Wójcik


Pokolenie: 4

  1. 8.  Filip Marcel Rogala urodzony(a) 28 kwie. 1819, Iwowe (syn Walenty Rogala oraz Kunegunda Płatek).

    Filip poślubił(a) Antonina Małgorzata Płatek 21 sty. 1839, Latowicz. Antonina (córka Kazimierz Płatek oraz Helena Gielo) urodzony(a) 12 czer. 1819, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Antonina Małgorzata Płatek urodzony(a) 12 czer. 1819, Oleksianka (córka Kazimierz Płatek oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. Józef Rogala urodzony(a) 12 mar. 1840, Oleksianka.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 15 sier. 1842, Oleksianka.
    3. 4. Piotr Rogala urodzony(a) 1 sier. 1846, Oleksianka.
    4. Jan Rogala urodzony(a) 8 gru. 1857, Oleksianka.
    5. Katarzyna Rogala urodzony(a) 27 luty 1852, Oleksianka.

  3. 10.  Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe (syn Marek Bogus oraz Marianna Przybysz).

    Walenty poślubił(a) Krystyna Skorupa 17 luty 1833, Latowicz. Krystyna (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut) urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).
    Dzieci:
    1. Karol Bogusz urodzony(a) 3 list. 1838, Iwowe.
    2. Józefa Bogusz urodzony(a) 22 czer. 1840, Iwowe.
    3. Wojciech Bogusz urodzony(a) 8 kwie. 1843, Iwowe.
    4. 5. Helena Bogusz urodzony(a) 22 luty 1848, Iwowe.

  5. 12.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Katarzyna Karolina Bobotek Katarzyna (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak) urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Karolina Bobotek urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak).
    Dzieci:
    1. 6. Żyjący


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty Rogala urodzony(a) 23 maj 1786, Iwowe (syn Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel).

    Walenty poślubił(a) Kunegunda Płatek Kunegunda (córka Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna) urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Kunegunda Płatek urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka (córka Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna).
    Dzieci:
    1. Błażej Ignacy Rogala urodzony(a) 3 luty 1817, Iwowe.
    2. 8. Filip Marcel Rogala urodzony(a) 28 kwie. 1819, Iwowe.
    3. Julianna Rogala urodzony(a) 23 luty 1829, Iwowe.
    4. Ludwik Rogala urodzony(a) 3 wrz. 1832, Iwowe.

  3. 18.  Kazimierz Płatek urodzony(a) 1796, Oleksianka (syn Jan Płatek oraz Małgorzata Świeczka).

    Kazimierz poślubił(a) Helena Gielo Helena (córka Andrzej Gielo oraz Agata Rowicka) urodzony(a) 28 luty 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Helena Gielo urodzony(a) 28 luty 1793, Oleksianka (córka Andrzej Gielo oraz Agata Rowicka).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Dominik Płatek urodzony(a) 11 sier. 1814, Oleksianka.
    2. 9. Antonina Małgorzata Płatek urodzony(a) 12 czer. 1819, Oleksianka.
    3. Magdalena Joanna Płatek urodzony(a) 20 maj 1821, Oleksianka.
    4. Jędrzej Płatek urodzony(a) 4 list. 1823, Oleksianka.
    5. Jan Płatek urodzony(a) 12 gru. 1824, Oleksianka.
    6. Marianna Płatek urodzony(a) 5 wrz. 1828, Oleksianka.
    7. Katarzyna Płatek urodzony(a) 27 wrz. 1830, Oleksianka.

  5. 20.  Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe (syn Piotr Bogusz oraz Anna Pieniak).

    Marek poślubił(a) Marianna Przybysz 24 sty. 1796, Latowicz. Marianna (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa) urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).
    Dzieci:
    1. Fabian Bogusz urodzony(a) 22 sty. 1799, Iwowe.
    2. Hedwiga Bogusz urodzony(a) 1 gru. 1801, Iwowe.
    3. Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe.
    4. Elżbieta Bogusz urodzony(a) 14 wrz. 1806, Iwowe.
    5. Józefa Franciszka Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1811, Iwowe.
    6. Zachariasz Karol Bogusz urodzony(a) 5 list. 1815, Iwowe.
    7. 10. Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe.
    8. Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe.

  7. 22.  Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe (syn Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).

    Walenty poślubił(a) Julianna Kosut 24 sty. 1808, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń) urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).
    Dzieci:
    1. Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe.
    2. Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe.
    3. Piotr Paweł Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    4. Jan Feliks Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    5. 11. Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    6. Benedykt Józef Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    7. Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe.
    8. Tekla Krystyna Skorupa urodzony(a) 9 sier. 1820, Iwowe.
    9. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 26 luty 1823, Iwowe.
    10. Klemens Skorupa urodzony(a) 27 list. 1825, Iwowe.
    11. Tekla Skorupa urodzony(a) 6 lip. 1829, Iwowe.
    12. Mateusz Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    13. Karolina Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    14. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 24 list. 1835, Iwowe.

  9. 24.  Walenty Woycik urodzony(a) 25 luty 1786, Transbór (syn Laurenty Woyt oraz Rozalia Jakubicka).

    Walenty poślubił(a) Agnieszka Zawileńska 24 list. 1806, Latowicz. Agnieszka (córka Bartłomiej Zawileński oraz Elżbieta Śluzek) urodzony(a) 5 sty. 1783, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Zawileńska urodzony(a) 5 sty. 1783, Chyżyny (córka Bartłomiej Zawileński oraz Elżbieta Śluzek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Wójcik urodzony(a) 7 mar. 1807, Transbór.
    2. Małgorzata Marianna Wójcik urodzony(a) 10 czer. 1811, Transbór.
    3. Grzegorz Józef Wójcik urodzony(a) 9 mar. 1813, Transbór.
    4. 12. Żyjący
    5. Łukasz Franciszek Wójcik urodzony(a) 8 paź. 1818, Transbór.
    6. Magdalena Wójcik urodzony(a) 22 lip. 1826, Transbór.

  11. 26.  Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny (syn Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).

    Sylwester poślubił(a) Joanna Rybak 25 luty 1810, Latowicz. Joanna (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny.
    2. Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny.
    3. 13. Katarzyna Karolina Bobotek urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny.
    4. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny.
    6. Stanisław Bobotek urodzony(a) 29 kwie. 1827, Chyżyny.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 15 sier. 1832, Chyżyny.