Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Bolesław Bogusz urodzony(a) 18 czer. 1900, Strachomin (syn Michał Bogusz oraz Helena Reda).

    Bolesław poślubił(a) Marianna Domoń Marianna (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek) urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Michał Bogusz urodzony(a) 28 wrz. 1873, Iwowe (syn Wojciech Bogusz oraz Franciszka Niedek).

    Michał poślubił(a) Helena Reda 28 sty. 1896, Latowicz. Helena (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio) urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Reda urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Genowefa Bogusz urodzony(a) 3 sty. 1898, Strachomin.
    2. 2. Bolesław Bogusz urodzony(a) 18 czer. 1900, Strachomin.
    3. Marianna Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1903, Strachomin.
    4. Piotr Bogusz urodzony(a) 31 sty. 1904, Strachomin.
    5. Franciszek Bogusz urodzony(a) 17 sier. 1906, Strachomin.
    6. Feliks Bogusz urodzony(a) 9 czer. 1910, Strachomin.
    7. Żyjący

  3. 6.  Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn (syn Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Gajowniczek 8 luty 1891, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust) urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).
    Dzieci:
    1. Jan Domoń urodzony(a) 13 gru. 1891, Wężyczyn.
    2. Julian Domoń urodzony(a) 11 wrz. 1893, Wężyczyn.
    3. Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn.
    4. Bronisława Domuń urodzony(a) 11 wrz. 1897, Wężyczyn.
    5. Franciszka Domuń urodzony(a) 26 kwie. 1900, Wężyczyn.
    6. Franciszek Domoń urodzony(a) 1 kwie. 1905, Wężyczyn.
    7. 3. Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Bogusz urodzony(a) 16 kwie. 1836, Iwowe (syn Grzegorz Bogusz oraz Martyna Julianna Skorupa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Niedek 27 list. 1854, Latowicz. Franciszka (córka Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł) urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Niedek urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin (córka Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł).
    Dzieci:
    1. Józef Bogusz urodzony(a) 13 mar. 1858, Iwowe.
    2. Walenty Bogusz urodzony(a) 14 luty 1860, Iwowe.
    3. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 16 paź. 1862, Iwowe.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 20 czer. 1865, Iwowe.
    5. Weronika Bogusz urodzony(a) 3 kwie. 1868, Iwowe.
    6. Paweł Bogusz urodzony(a) 24 sty. 1871, Iwowe.
    7. 4. Michał Bogusz urodzony(a) 28 wrz. 1873, Iwowe.
    8. Marianna Bogusz urodzony(a) 22 czer. 1876, Strachomin.
    9. Natalia Bogusz urodzony(a) 25 list. 1880, Strachomin.

  3. 10.  Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1841, Strachomin (syn Walenty Reda oraz Antonina Malko).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Rechnio 4 luty 1861, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura) urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).
    Dzieci:
    1. Franciszek Reda urodzony(a) 6 lip. 1862, Strachomin.
    2. Marianna Reda urodzony(a) 27 list. 1863, Strachomin.
    3. Franciszka Reda urodzony(a) 11 list. 1865, Strachomin.
    4. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 28 list. 1866, Strachomin.
    5. Jan Reda urodzony(a) 19 list. 1867, Strachomin.
    6. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 19 list. 1867, Strachomin.
    7. Agnieszka Reda urodzony(a) 26 sier. 1871, Strachomin.
    8. Franciszek Reda urodzony(a) 7 paź. 1874, Strachomin.
    9. 5. Helena Reda urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin.
    10. Anna Reda urodzony(a) 20 luty 1881, Strachomin.

  5. 12.  Józefat Domoń urodzony(a) 15 luty 1836, Wężyczyn (syn Dominik Domoń oraz Marcella Payda).

    Józefat poślubił(a) Franciszka Kłos 9 lip. 1860, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust) urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust).
    Dzieci:
    1. Stanisław Domoń urodzony(a) 13 kwie. 1861, Wężyczyn.
    2. Walenty Domoń urodzony(a) 21 sty. 1863, Wężyczyn.
    3. 6. Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn.
    4. Piotr Domoń urodzony(a) 18 sty. 1867, Wężyczyn.
    5. Marianna Domoń urodzony(a) 29 sty. 1868, Wężyczyn.
    6. Małgorzata Domuń urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn.
    7. Marianna Domuń urodzony(a) 11 sty. 1872, Wężyczyn.
    8. Szczepan Domuń urodzony(a) 5 gru. 1873, Wężyczyn.
    9. Józef Domuń urodzony(a) 5 mar. 1877, Wężyczyn.
    10. Wojciech Domuń urodzony(a) 21 kwie. 1879, Wężyczyn.

  7. 14.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe (syn Marek Bogus oraz Marianna Przybysz).

    Grzegorz poślubił(a) Martyna Julianna Skorupa 19 luty 1832, Latowicz. Martyna (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek) urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Paweł Bogusz urodzony(a) 11 sty. 1833, Iwowe.
    2. Ewa Bogusz urodzony(a) 16 gru. 1834, Iwowe.
    3. 8. Wojciech Bogusz urodzony(a) 16 kwie. 1836, Iwowe.
    4. Jan Bogusz urodzony(a) 27 sty. 1839, Iwowe.
    5. Łukasz Bogusz urodzony(a) 15 paź. 1841, Iwowe.
    6. Antoni Bogusz urodzony(a) 10 czer. 1844, Iwowe.
    7. Kacper Bogusz urodzony(a) 31 gru. 1847, Iwowe.

  3. 18.  Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin (syn Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).

    Filip — Teresa Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Teresa Dziugieł
    Dzieci:
    1. 9. Franciszka Niedek urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin.
    2. Michał Nidek urodzony(a) 22 wrz. 1838, Strachomin.
    3. Marianna Miedek urodzony(a) 21 czer. 1841, Strachomin.
    4. Jan Miedek urodzony(a) 6 czer. 1844, Strachomin.
    5. Karolina Nidek urodzony(a) 25 paź. 1846, Strachomin.

  5. 20.  Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1794, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Kornelia Gortat).

    Walenty — Antonina Malko. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Antonina Malko
    Dzieci:
    1. Martyna Reda urodzony(a) 25 sty. 1831, Strachomin.
    2. Józef Reda urodzony(a) 4 mar. 1833, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 25 luty 1836, Strachomin.
    4. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1838, Strachomin.
    5. 10. Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1841, Strachomin.
    6. Agnieszka Reda urodzony(a) 7 sty. 1844, Strachomin.
    7. Jan Reda urodzony(a) 16 kwie. 1848, Strachomin.

  7. 22.  Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka (syn Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Aniela Brygida Pazura 17 luty 1833, Latowicz. Aniela (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Dominik Rechnio urodzony(a) 2 sier. 1834, Oleksianka.
    2. Julianna Rechnio urodzony(a) 14 luty 1839, Oleksianka.
    3. Brygida Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1842, Oleksianka.
    4. 11. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka.
    5. Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka.
    6. Weronika Rechnio urodzony(a) 3 luty 1849, Oleksianka.
    7. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1850, Oleksianka.
    8. Franciszek Rechnio urodzony(a) 2 paź. 1852, Oleksianka.
    9. Franciszka Rechnio urodzony(a) 3 paź. 1855, Oleksianka.
    10. Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka.

  9. 26.  Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn (syn Maciej Kłos oraz Franciszka Czerwonka).

    Piotr poślubił(a) Małgorzata Chrust 7 luty 1830, Latowicz. Małgorzata (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień) urodzony(a) 1811, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień).
    Dzieci:
    1. Marianna Kłos urodzony(a) 31 gru. 1831, Wężyczyn.
    2. 13. Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn.
    3. Mateusz Kłos urodzony(a) 2 wrz. 1835, Wężyczyn.
    4. Agata Kłos urodzony(a) 27 sty. 1838, Wężyczyn.
    5. Franciszek Kłos urodzony(a) 25 paź. 1840, Wężyczyn.
    6. Anna Kłos urodzony(a) 11 sty. 1844, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Kłos urodzony(a) 31 sty. 1846, Wężyczyn.
    8. Jadwiga Kłos urodzony(a) 1 kwie. 1848, Wężyczyn.
    9. Walenty Kłos urodzony(a) 15 luty 1849, Wężyczyn.
    10. Maria Magdalena Kłos urodzony(a) 25 czer. 1850, Wężyczyn.
    11. Petronella Kłos urodzony(a) 23 maj 1853, Wężyczyn.
    12. Anna Kłos urodzony(a) 11 lip. 1856, Wężyczyn.

  11. 28.  Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).

    Paweł poślubił(a) Teresa Jadwiga Świątek 22 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1840, Strachomin.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1841, Strachomin.
    3. 14. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin.
    4. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 10 kwie. 1846, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 28 list. 1848, Strachomin.

  13. 30.  Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny (syn Krzysztof Chróst oraz Katarzyna Śluzek).

    Adrian poślubił(a) Marianna Gadaj 22 sty. 1843, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1827, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Gadaj urodzony(a) 1827, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 15. Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny.
    2. Anastazja Chrust urodzony(a) 20 gru. 1848, Chyżyny.
    3. Agnieszka Chrustowska urodzony(a) 16 sty. 1852, Chyżyny.
    4. Piotr Franciszek Chrustowski urodzony(a) 29 czer. 1854, Chyżyny.
    5. Jan Chrustowski urodzony(a) 18 paź. 1855, Chyżyny.
    6. Ignacy Błażej Chrustowski urodzony(a) 31 sty. 1858, Chyżyny.
    7. Jan Chrustowski urodzony(a) 1 czer. 1861, Chyżyny.
    8. Julianna Chrustowska urodzony(a) 24 czer. 1864, Chyżyny.
    9. Stanisław Chrustowski urodzony(a) 17 kwie. 1868, Chyżyny.
    10. Marianna Chrustowska urodzony(a) 27 lip. 1871, Chyżyny.