Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Mikołaj Woliński

Mikołaj Woliński

Mężczyzna 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Mikołaj Woliński urodzony(a) 2 gru. 1866, Kamionka (syn Andrzej Woliński oraz Żyjący).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Andrzej Woliński urodzony(a) 14 list. 1826, Chyżyny (syn Romuald Woliński oraz Anastazja Górska).

    Andrzej poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Jan Woliński urodzony(a) 12 gru. 1856, Kamionka.
    2. Ludwik Woliński urodzony(a) 21 sty. 1859, Kamionka.
    3. Jan Woliński urodzony(a) 17 paź. 1861, Kamionka.
    4. Anna Wolińska urodzony(a) 6 lip. 1864, Kamionka.
    5. 1. Mikołaj Woliński urodzony(a) 2 gru. 1866, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Romuald Woliński urodzony(a) 10 luty 1803, Chyżyny (syn Bartłomiej Woliński oraz Klara Michna).

    Romuald poślubił(a) Anastazja Górska 16 list. 1822, Latowicz. Anastazja (córka Aleksy Górski oraz Marianna Jarzębska) urodzony(a) 29 gru. 1801, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anastazja Górska urodzony(a) 29 gru. 1801, Borówek (córka Aleksy Górski oraz Marianna Jarzębska).
    Dzieci:
    1. 2. Andrzej Woliński urodzony(a) 14 list. 1826, Chyżyny.

  3. 6.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Wincenty Rutka urodzony(a) 2 kwie. 1829, Transbór.
    3. 3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 8.  Bartłomiej Woliński urodzony(a) 1769.

    Bartłomiej poślubił(a) Klara Michna Klara urodzony(a) 1781, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Klara Michna urodzony(a) 1781, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 4. Romuald Woliński urodzony(a) 10 luty 1803, Chyżyny.

  3. 10.  Aleksy Górski urodzony(a) 5 czer. 1774, Borówek (syn Andrzej Górski oraz Regina Woytowa).

    Aleksy poślubił(a) Marianna Jarzębska 20 sty. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Jarzębska
    Dzieci:
    1. 5. Anastazja Górska urodzony(a) 29 gru. 1801, Borówek.
    2. Żyjący
    3. Małgorzata Górska urodzony(a) 12 lip. 1808, Borówek.
    4. Leon Wincenty Górski urodzony(a) 10 kwie. 1811, Borówek; zgon 8 list. 1811, Borówek.
    5. Aniela Marcella Górska urodzony(a) 7 sty. 1813, Borówek.
    6. Żyjący
    7. Agnieszka Antonina Górska urodzony(a) 19 sty. 1819, Borówek.
    8. Konstancja Górska urodzony(a) 15 wrz. 1822, Borówek.
    9. Jakub Górski urodzony(a) 30 kwie. 1825, Borówek.

  5. 12.  Jakub Rutka urodzony(a) 29 kwie. 1760, Transbór (syn Tomasz Rutka oraz Rozalia).

    Jakub poślubił(a) Franciszka Rybak 18 luty 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Rudolf Rutka urodzony(a) 2 kwie. 1788, Transbór.
    2. Tekla Rutka urodzony(a) 29 wrz. 1790, Transbór.
    3. Maciej Rutka urodzony(a) 24 luty 1793, Transbór.
    4. Magdalena Rudka urodzony(a) 22 lip. 1797, Transbór.
    5. Katarzyna Rudka urodzony(a) 27 mar. 1800, Transbór.
    6. 6. Żyjący
    7. Wincenty a Paulo Rutka urodzony(a) 17 lip. 1804, Transbór.
    8. Piotr Rutka urodzony(a) 25 luty 1807, Transbór.
    9. Małgorzata Marianna Rutka urodzony(a) 12 lip. 1813, Transbór.

  7. 14.  Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe (syn Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).

    Sylwester poślubił(a) Agata Jastrzębska 11 list. 1798, Latowicz. Agata (córka Żyjący oraz Żyjący) urodzony(a) 14 mar. 1765, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agata Jastrzębska urodzony(a) 14 mar. 1765, Starogród (córka Żyjący oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 7. Żyjący
    3. Małgorzata Przybysz urodzony(a) 14 czer. 1805, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Andrzej Górski urodzony(a) 1719 (syn N Górski); zgon 30 wrz. 1799, Borówek.

    Andrzej poślubił(a) Regina Woytowa [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Regina Woytowa
    Dzieci:
    1. 10. Aleksy Górski urodzony(a) 5 czer. 1774, Borówek.

  3. 24.  Tomasz Rutka urodzony(a) 1726; zgon 08,12,1793, Transbór.

    Tomasz — Rozalia. [Arkusz rodzinny]


  4. 25.  Rozalia
    Dzieci:
    1. 12. Jakub Rutka urodzony(a) 29 kwie. 1760, Transbór.
    2. Antonina Rutka urodzony(a) 10 czer. 1762, Transbór.

  5. 26.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 27.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór.
    3. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. 13. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór.

  7. 28.  Antoni Przybysz urodzony(a) 1742 (syn N Przybysz); zgon 26 czer. 1798, Iwowe.

    Antoni poślubił(a) Zofia Gałązkowa 26 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Zofia Gałązkowa
    Dzieci:
    1. 14. Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe.
    2. Łucja Przybysz urodzony(a) 12 gru. 1776, Iwowe.
    3. Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe.
    4. Żyjący

  9. 30.  Żyjący

    Żyjący — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  10. 31.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 15. Agata Jastrzębska urodzony(a) 14 mar. 1765, Starogród.