Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisław Woliński

Stanisław Woliński

Mężczyzna 1900 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Woliński urodzony(a) 19 mar. 1900, Kamionka (syn Jan Woliński oraz Franciszka Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Woliński urodzony(a) 17 paź. 1861, Kamionka (syn Andrzej Woliński oraz Żyjący).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 16 list. 1891, Latowicz. Franciszka (córka Józef Reda oraz Anastazja Komorek) urodzony(a) 5 mar. 1870, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Reda urodzony(a) 5 mar. 1870, Kamionka (córka Józef Reda oraz Anastazja Komorek).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Wolińska urodzony(a) 20 paź. 1893, Kamionka.
    2. Jan Woliński urodzony(a) 30 paź. 1894, Kamionka.
    3. Aleksandra Wolińska urodzony(a) 21 mar. 1897, Kamionka.
    4. 1. Stanisław Woliński urodzony(a) 19 mar. 1900, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Andrzej Woliński urodzony(a) 14 list. 1826, Chyżyny (syn Romuald Woliński oraz Anastazja Górska).

    Andrzej poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Jan Woliński urodzony(a) 12 gru. 1856, Kamionka.
    2. Ludwik Woliński urodzony(a) 21 sty. 1859, Kamionka.
    3. 2. Jan Woliński urodzony(a) 17 paź. 1861, Kamionka.
    4. Anna Wolińska urodzony(a) 6 lip. 1864, Kamionka.
    5. Mikołaj Woliński urodzony(a) 2 gru. 1866, Kamionka.

  3. 6.  Józef Reda urodzony(a) 15 mar. 1842, Kamionka (syn Piotr Reda oraz Franciszka Mućko).

    Józef poślubił(a) Anastazja Komorek 30 sty. 1865, Latowicz. Anastazja (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio) urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anastazja Komorek urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Reda urodzony(a) 18 list. 1866, Kamionka.
    2. 3. Franciszka Reda urodzony(a) 5 mar. 1870, Kamionka.
    3. Ludwik Reda urodzony(a) 12 sty. 1876, Kamionka.
    4. Józefa Reda urodzony(a) 26 sier. 1878, Kamionka.
    5. Julianna Reda urodzony(a) 13 mar. 1881, Kamionka; zgon 15 luty 1955, Kamionka.
    6. Jan Reda urodzony(a) 30 czer. 1883, Kamionka.
    7. Józef Reda urodzony(a) 31 gru. 1885, Kamionka.
    8. Marianna Reda urodzony(a) 28 luty 1887, Kamionka.
    9. Agnieszka Reda urodzony(a) 5 maj 1888, Kamionka.
    10. Aleksandra Reda urodzony(a) 8 luty 1891, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Romuald Woliński urodzony(a) 10 luty 1803, Chyżyny (syn Bartłomiej Woliński oraz Klara Michna).

    Romuald poślubił(a) Anastazja Górska 16 list. 1822, Latowicz. Anastazja (córka Aleksy Górski oraz Marianna Jarzębska) urodzony(a) 29 gru. 1801, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja Górska urodzony(a) 29 gru. 1801, Borówek (córka Aleksy Górski oraz Marianna Jarzębska).
    Dzieci:
    1. 4. Andrzej Woliński urodzony(a) 14 list. 1826, Chyżyny.

  3. 10.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Wincenty Rutka urodzony(a) 2 kwie. 1829, Transbór.
    3. 5. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

  5. 12.  Piotr Reda urodzony(a) 27 lip. 1801, Kamionka (syn Karol Reda oraz Marcella Chróst).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Mućko 14 maj 1837, Latowicz. Franciszka (córka Jan Mućko oraz Helena Mańkowska) urodzony(a) 28 list. 1814, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Mućko urodzony(a) 28 list. 1814, Waliska (córka Jan Mućko oraz Helena Mańkowska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Reda urodzony(a) 3 mar. 1838, Kamionka.
    2. Wawrzyniec Reda urodzony(a) 10 sier. 1839, Kamionka.
    3. 6. Józef Reda urodzony(a) 15 mar. 1842, Kamionka.
    4. Katarzyna Reda urodzony(a) 13 mar. 1845, Kamionka.
    5. Ludwika Reda urodzony(a) 6 list. 1847, Kamionka.
    6. Marcella Reda urodzony(a) 9 sty. 1850, Kamionka.
    7. Piotr Reda urodzony(a) 17 lip. 1851, Kamionka.

  7. 14.  Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka (syn Izydor Komorek oraz Jadwiga Pietrak).

    Paweł poślubił(a) Salomea Cecylia Czernio 12 luty 1843, Latowicz. Salomea (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król) urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król).
    Dzieci:
    1. Marcjanna Komorek urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka.
    2. 7. Anastazja Komorek urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka.
    3. Anna Komorek urodzony(a) 24 lip. 1850, Kamionka.
    4. Marianna Komorek urodzony(a) 18 czer. 1854, Kamionka.
    5. Marianna Komorek urodzony(a) 1 luty 1858, Kamionka.
    6. Julianna Komorek urodzony(a) 27 lip. 1860, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Bartłomiej Woliński urodzony(a) 1769.

    Bartłomiej poślubił(a) Klara Michna Klara urodzony(a) 1781, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Klara Michna urodzony(a) 1781, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 8. Romuald Woliński urodzony(a) 10 luty 1803, Chyżyny.

  3. 18.  Aleksy Górski urodzony(a) 5 czer. 1774, Borówek (syn Andrzej Górski oraz Regina Woytowa).

    Aleksy poślubił(a) Marianna Jarzębska 20 sty. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Jarzębska
    Dzieci:
    1. 9. Anastazja Górska urodzony(a) 29 gru. 1801, Borówek.
    2. Żyjący
    3. Małgorzata Górska urodzony(a) 12 lip. 1808, Borówek.
    4. Leon Wincenty Górski urodzony(a) 10 kwie. 1811, Borówek; zgon 8 list. 1811, Borówek.
    5. Aniela Marcella Górska urodzony(a) 7 sty. 1813, Borówek.
    6. Żyjący
    7. Agnieszka Antonina Górska urodzony(a) 19 sty. 1819, Borówek.
    8. Konstancja Górska urodzony(a) 15 wrz. 1822, Borówek.
    9. Jakub Górski urodzony(a) 30 kwie. 1825, Borówek.

  5. 20.  Jakub Rutka urodzony(a) 29 kwie. 1760, Transbór (syn Tomasz Rutka oraz Rozalia).

    Jakub poślubił(a) Franciszka Rybak 18 luty 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Rudolf Rutka urodzony(a) 2 kwie. 1788, Transbór.
    2. Tekla Rutka urodzony(a) 29 wrz. 1790, Transbór.
    3. Maciej Rutka urodzony(a) 24 luty 1793, Transbór.
    4. Magdalena Rudka urodzony(a) 22 lip. 1797, Transbór.
    5. Katarzyna Rudka urodzony(a) 27 mar. 1800, Transbór.
    6. 10. Żyjący
    7. Wincenty a Paulo Rutka urodzony(a) 17 lip. 1804, Transbór.
    8. Piotr Rutka urodzony(a) 25 luty 1807, Transbór.
    9. Małgorzata Marianna Rutka urodzony(a) 12 lip. 1813, Transbór.

  7. 22.  Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe (syn Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).

    Sylwester poślubił(a) Agata Jastrzębska 11 list. 1798, Latowicz. Agata (córka Żyjący oraz Żyjący) urodzony(a) 14 mar. 1765, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agata Jastrzębska urodzony(a) 14 mar. 1765, Starogród (córka Żyjący oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 11. Żyjący
    3. Małgorzata Przybysz urodzony(a) 14 czer. 1805, Iwowe.

  9. 24.  Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Karol — Marcella Chróst. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marcella Chróst (córka Mikołaj Chróst oraz Klara Jakusek).
    Dzieci:
    1. Marcin Reda urodzony(a) 11 wrz. 1798, Kamionka.
    2. 12. Piotr Reda urodzony(a) 27 lip. 1801, Kamionka.
    3. Grzegorz Reda urodzony(a) 14 mar. 1804, Kamionka.
    4. Aniela Reda urodzony(a) 1 kwie. 1807, Kamionka; zgon 16 mar. 1825, Kamionka.
    5. Wiktoria Reda urodzony(a) 17 paź. 1809, Kamionka; zgon 10 maj 1810, Kamionka.
    6. Małgorzata Petronella Reda urodzony(a) 10 czer. 1811, Kamionka; zgon 9 luty 1815, Kamionka.
    7. Krystyna Marianna Reda urodzony(a) 21 lip. 1814, Kamionka; zgon 27 lip. 1814, Kamionka.

  11. 26.  Jan Mućko urodzony(a) 4 mar. 1770, Waliska (syn Marcin Mućko oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Helena Mańkowska 21 list. 1802, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Helena Mańkowska
    Dzieci:
    1. Kacper Mućko urodzony(a) 1 sty. 1804, Waliska.
    2. Grzegorz Mućko urodzony(a) 9 maj 1806, Waliska.
    3. Scholastyka Mućko urodzony(a) 11 luty 1808, Waliska.
    4. Stanisław Mućko urodzony(a) 29 kwie. 1810, Waliska.
    5. Marianna Brygida Mućko urodzony(a) 30 wrz. 1812, Waliska.
    6. 13. Franciszka Mućko urodzony(a) 28 list. 1814, Waliska.
    7. Józef Jan Mućko urodzony(a) 9 mar. 1817, Waliska.
    8. Marcella Barbara Mućko urodzony(a) 25 kwie. 1819, Waliska.

  13. 28.  Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka (syn Krzysztof Komorek oraz Marianna).

    Izydor poślubił(a) Jadwiga Pietrak 20 sty. 1800, Latowicz. Jadwiga (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź) urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Jadwiga Pietrak urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Komorek urodzony(a) 10 wrz. 1801, Kamionka; zgon 30 kwie. 1802, Kamionka.
    2. Scholastyka Komorek urodzony(a) 13 luty 1803, Kamionka; zgon 19 sier. 1805, Kamionka.
    3. Leon Komorek urodzony(a) 28 kwie. 1805, Kamionka; zgon 14 gru. 1811, Kamionka.
    4. Piotr Komorek urodzony(a) 2 sier. 1807, Kamionka.
    5. Hiacynt Komorek urodzony(a) 7 sty. 1810, Kamionka; zgon 2 wrz. 1811, Kamionka.
    6. Walenty Paweł Komorek urodzony(a) 11 luty 1812, Kamionka.
    7. Petronella Joanna Komorek urodzony(a) 25 maj 1814, Kamionka; zgon 14 wrz. 1814, Kamionka.
    8. Salomea Katarzyna Komorek urodzony(a) 26 list. 1816, Kamionka.
    9. Filip Jakub Komorek urodzony(a) 11 maj 1819, Kamionka.
    10. 14. Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka.
    11. Rafał Komorek urodzony(a) 23 paź. 1824, Kamionka.

  15. 30.  Piotr Ciernio urodzony(a) 20 paź. 1790, Kamionka (syn Łukasz Ciernio oraz Katarzyna).

    Piotr — Apolonia Król. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Apolonia Król
    Dzieci:
    1. 15. Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka.
    2. Franciszka Ciernio urodzony(a) 5,3,1823, Kamionka.
    3. Marianna Ciernio urodzony(a) 1 list. 1826, Kamionka.