Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ludwika Jakubowska

Ludwika Jakubowska

Kobieta 1884 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ludwika Jakubowska urodzony(a) 10 czer. 1884, Latowicz (córka Antoni Jakubowski oraz Antonina Wardzyńska).

    Ludwika poślubił(a) Zygmunt Stanisław Osiak 29 paź. 1906, Latowicz. Zygmunt (syn Leonard Teodor Osiak oraz Weronika Rogala) urodzony(a) 16 sty. 1866, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Zofia Osiak urodzony(a) 29 list. 1907, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Jakubowski urodzony(a) 1852, Latowicz (syn Wojciech Piotr Jakubowski oraz Agnieszka Antonina Ozimek).

    Antoni poślubił(a) Antonina Wardzyńska 21 luty 1881, Latowicz. Antonina (córka Tomasz Wardzyński oraz Krystyna Kowalska) urodzony(a) 1856, Kuflew. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Antonina Wardzyńska urodzony(a) 1856, Kuflew (córka Tomasz Wardzyński oraz Krystyna Kowalska).
    Dzieci:
    1. Marianna Jakubowska urodzony(a) 14 kwie. 1882, Latowicz.
    2. 1. Ludwika Jakubowska urodzony(a) 10 czer. 1884, Latowicz.
    3. Teofil Jan Jakubowski urodzony(a) 9 czer. 1887, Latowicz.
    4. Marianna Jakubowska urodzony(a) 8 kwie. 1890, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Piotr Jakubowski urodzony(a) 1822, Latowicz (syn Żyjący oraz Antonina Pieśko).

    Wojciech poślubił(a) Agnieszka Antonina Ozimek 25 sty. 1841, Latowicz. Agnieszka (córka Adrian Ozimek oraz Tekla Suda) urodzony(a) 8 sty. 1816, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Antonina Ozimek urodzony(a) 8 sty. 1816, Latowicz (córka Adrian Ozimek oraz Tekla Suda).
    Dzieci:
    1. Walenty Jakubowski urodzony(a) 1856, Latowicz.
    2. 2. Antoni Jakubowski urodzony(a) 1852, Latowicz.
    3. Rozalia Jakubowska urodzony(a) 2 lip. 1857, Latowicz.
    4. Szymon Jakubowski urodzony(a) 1855, Wymyśle p. Latowicz.

  3. 6.  Tomasz Wardzyński urodzony(a) 27 gru. 1824, Latowicz (syn Franciszek Wardzyński oraz Katarzyna Stosio).

    Tomasz — Krystyna Kowalska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Krystyna Kowalska
    Dzieci:
    1. Franciszek Wardzyński urodzony(a) 1846, Wodynie.
    2. Ignacy Wardzyński urodzony(a) 29 lip. 1848, Latowicz.
    3. Magdalena Julianna Wardzyńska urodzony(a) 1851, Kuflew.
    4. 3. Antonina Wardzyńska urodzony(a) 1856, Kuflew.
    5. Aleksander Stanisław Wardzyński urodzony(a) 1856, Kuflew.
    6. Julianna Wardzyńska urodzony(a) 1858, Kuflew.
    7. Jadwiga Rozalia Wardzyńska urodzony(a) 1860, Kuflew.
    8. Józef Wardzyński urodzony(a) 1863, Kuflew.
    9. Józefa Wardzyńska urodzony(a) 1865, Kuflew.
    10. Jadwiga Urszula Wardzyńska urodzony(a) 1867, Kuflew.
    11. Jan Wardzyński urodzony(a) 13 lip. 1870, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Antonina Pieśko Antonina (córka Ignacy Pieśko oraz Jadwiga Zbroch) urodzony(a) 17 sty. 1785, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Antonina Pieśko urodzony(a) 17 sty. 1785, Dąbrówka (córka Ignacy Pieśko oraz Jadwiga Zbroch).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Jakubowska urodzony(a) 28 sty. 1807, Latowicz.
    2. Rozalia Jakubowska urodzony(a) 20 sier. 1809, Latowicz.
    3. Wincenty Jan Jakubowski urodzony(a) 20 sty. 1817, Latowicz.
    4. Kacper Balcer Jakubowski urodzony(a) 5 sty. 1819, Latowicz.
    5. 4. Wojciech Piotr Jakubowski urodzony(a) 1822, Latowicz.
    6. Wincenty a Paulo Jakubowski urodzony(a) 17 lip. 1824, Latowicz.
    7. Monika Jakubowska urodzony(a) 29 kwie. 1828, Latowicz.

  3. 10.  Adrian Ozimek urodzony(a) 6 wrz. 1767, Latowicz (syn Laurenty Ozimek oraz Marianna Wzorek).

    Adrian poślubił(a) Tekla Suda Tekla (córka Adam Suda oraz Marianna Kisielska) urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Tekla Suda urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz (córka Adam Suda oraz Marianna Kisielska).
    Dzieci:
    1. Urszula Ozimek urodzony(a) 24 paź. 1796, Latowicz.
    2. Katarzyna Ozimek urodzony(a) 27 luty 1799, Latowicz.
    3. Marianna Ozimek urodzony(a) 7 wrz. 1801, Latowicz.
    4. Franciszek Ozimek urodzony(a) 3 gru. 1803, Latowicz; zgon 13 kwie. 1805, Latowicz.
    5. Józefa Ozimek urodzony(a) 19 mar. 1806, Latowicz; zgon 26 list. 1806, Latowicz.
    6. Gertruda Salomea Ozimek urodzony(a) 2 list. 1810, Latowicz.
    7. Gertruda Ozimek urodzony(a) 4 paź. 1810, Latowicz; zgon 13 sier. 1811, Latowicz.
    8. Laurenty Ozimek urodzony(a) 28 lip. 1813, Latowicz.
    9. Wawrzyniec Jakub Ozimek urodzony(a) 28 lip. 1813, Latowicz; zgon 7 mar. 1814, Latowicz.
    10. 5. Agnieszka Antonina Ozimek urodzony(a) 8 sty. 1816, Latowicz.

  5. 12.  Franciszek Wardzyński urodzony(a) 7 paź. 1804, Wielgolas (syn Piotr Wardzyński oraz Katarzyna Miedek).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Stosio 4 wrz. 1820, Latowicz. Katarzyna (córka Kazimierz Stosio oraz Kunegunda Dziubak) urodzony(a) 2 maj 1802, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Stosio urodzony(a) 2 maj 1802, Latowicz (córka Kazimierz Stosio oraz Kunegunda Dziubak).
    Dzieci:
    1. Paweł Kacper Wardzyński urodzony(a) 13 sty. 1822, Latowicz.
    2. 6. Tomasz Wardzyński urodzony(a) 27 gru. 1824, Latowicz.
    3. Franciszka Wardzyńska urodzony(a) 28 list. 1826, Latowicz.
    4. Agnieszka Wardzyńska urodzony(a) 6 sty. 1829, Latowicz.
    5. Brunon Wardzyński urodzony(a) 11 paź. 1831, Latowicz.
    6. Karolina Wardzyńska urodzony(a) 18 paź. 1834, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Bartłomiej Jakubowski

    Bartłomiej — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 8. Żyjący

  3. 18.  Ignacy Pieśko (syn N Pieśko).

    Ignacy poślubił(a) Jadwiga Zbroch 23 list. 1783, Latowicz. Jadwiga (córka Wieńczysław Zbroch oraz Barbara Szeląg) urodzony(a) 29 wrz. 1764, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Jadwiga Zbroch urodzony(a) 29 wrz. 1764, Wężyczyn (córka Wieńczysław Zbroch oraz Barbara Szeląg).
    Dzieci:
    1. 9. Antonina Pieśko urodzony(a) 17 sty. 1785, Dąbrówka.
    2. Józefa Pieśko urodzony(a) 19 mar. 1786, Dąbrówka.

  5. 20.  Laurenty Ozimek (syn N Ozimek).

    Laurenty poślubił(a) Marianna Wzorek [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Wzorek
    Dzieci:
    1. Katarzyna Ozimek urodzony(a) 24 list. 1763, Latowicz.
    2. Anastazja Ozimek urodzony(a) 28 gru. 1764, Latowicz.
    3. 10. Adrian Ozimek urodzony(a) 6 wrz. 1767, Latowicz.
    4. Urszula Ozimek urodzony(a) 20 paź. 1769, Latowicz; zgon 23 wrz. 1770, Latowicz.
    5. Helena Ozimek urodzony(a) 1 mar. 1772, Latowicz.
    6. Kazimierz Ozimek urodzony(a) 4 mar. 1775, Latowicz.
    7. Małgorzata Ozimek urodzony(a) 9 czer. 1777, Latowicz; zgon 27 czer. 1778, Latowicz.
    8. Urszula Ozimek urodzony(a) 31 paź. 1779, Latowicz; zgon 21 wrz. 1785, Latowicz.

  7. 22.  Adam Suda urodzony(a) 1732, Latowicz (syn N Suda); zgon 19 sty. 1812, Latowicz.

    Adam poślubił(a) Marianna Kisielska [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Kisielska
    Dzieci:
    1. Marceli Suda urodzony(a) 9 sty. 1769, Latowicz; zgon 8 luty 1769, Latowicz.
    2. Wiktoria Suda urodzony(a) 6 mar. 1770, Latowicz.
    3. Łucja Suda urodzony(a) 23 gru. 1772, Latowicz; zgon 28 gru. 1772, Latowicz.
    4. 11. Tekla Suda urodzony(a) 19 wrz. 1774, Latowicz.
    5. Jakub Suda urodzony(a) 25 kwie. 1777, Latowicz.
    6. Katarzyna Suda urodzony(a) 30 list. 1779, Latowicz; zgon 26 kwie. 1780, Latowicz.
    7. Mateusz Suda urodzony(a) 17 luty 1781, Latowicz.
    8. Jan Suda urodzony(a) 24 list. 1783, Latowicz; zgon 18 wrz. 1784, Latowicz.
    9. Katarzyna Suda urodzony(a) 3 lip. 1785, Latowicz; zgon 28 sier. 1789, Latowicz.
    10. Paweł Suda urodzony(a) 22 mar. 1788, Latowicz.
    11. August Suda urodzony(a) 10 sier. 1789, Latowicz; zgon 13 gru. 1794, Latowicz.
    12. Krzysztof Suda urodzony(a) 23 lip. 1793, Latowicz.

  9. 24.  Piotr Wardzyński

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Miedek Katarzyna (córka Grzegorz Midek oraz Marianna Soćko) urodzony(a) 12 kwie. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Miedek urodzony(a) 12 kwie. 1777, Latowicz (córka Grzegorz Midek oraz Marianna Soćko).
    Dzieci:
    1. Józefat Paweł Janusz Wardzyński urodzony(a) 26 czer. 1803, Latowicz.
    2. 12. Franciszek Wardzyński urodzony(a) 7 paź. 1804, Wielgolas.
    3. Ignacy Wardzyński urodzony(a) 17 sty. 1808, Latowicz.
    4. Wincenty Sebastian Wardzyński urodzony(a) 25 sty. 1814, Latowicz.
    5. Wincenty Wardzyński urodzony(a) 30 sty. 1814, Latowicz.

  11. 26.  Kazimierz Stosio urodzony(a) 3 mar. 1761, Latowicz (syn Andrzej Stosio oraz Katarzyna Woytowicz).

    Kazimierz poślubił(a) Kunegunda Dziubak 8 luty 1784, Latowicz. Kunegunda (córka Grzegorz Dziubak oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 26 paź. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Kunegunda Dziubak urodzony(a) 26 paź. 1765, Latowicz (córka Grzegorz Dziubak oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Balbina Stosio urodzony(a) 28 mar. 1785, Latowicz.
    2. Cyprian Stosio urodzony(a) 13 sier. 1788, Latowicz.
    3. Kacper Stosio urodzony(a) 13 sier. 1788, Latowicz.
    4. Joanna Stosio urodzony(a) 18 maj 1793, Latowicz.
    5. Marek Stosio urodzony(a) 26 kwie. 1796, Latowicz.
    6. Petronella Stosio urodzony(a) 30 kwie. 1797, Latowicz; zgon 4 sier. 1798, Latowicz.
    7. Petronella Stosio urodzony(a) 15 maj 1799, Latowicz.
    8. 13. Katarzyna Stosio urodzony(a) 2 maj 1802, Latowicz.
    9. Marianna Stosio urodzony(a) 18 sier. 1804, Latowicz; zgon 1 kwie. 1806, Latowicz.
    10. Walenty Stosio urodzony(a) 13 luty 1809, Latowicz; zgon 1 mar. 1809, Latowicz.