Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Janina Barej

Janina Barej

Kobieta 1910 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Janina Barej urodzony(a) 8 paź. 1910, Generałowo (córka Dominik Ignacy Barej oraz Marianna Śluzek).

    Janina poślubił(a) Władysław Rosa 13 luty 1934, Latowicz. Władysław (syn Aleksander Rosa oraz Helena Płatek) urodzony(a) 1911, Toczyska. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Dominik Ignacy Barej urodzony(a) 29 lip. 1885, Redzyńskie (syn Mateusz Barej oraz Marianna Całka).

    Dominik poślubił(a) Marianna Śluzek 19 lip. 1909, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Śluzek oraz Teofila Pietrasik) urodzony(a) 13 sty. 1883, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Śluzek urodzony(a) 13 sty. 1883, Dębe Małe (córka Franciszek Śluzek oraz Teofila Pietrasik).
    Dzieci:
    1. 1. Janina Barej urodzony(a) 8 paź. 1910, Generałowo.
    2. Jan Barej urodzony(a) 12 lip. 1912, Redzyńskie.
    3. Stanisław Barej urodzony(a) 31 sty. 1915, Generałowo.
    4. Genowefa Bareja urodzony(a) 8 gru. 1918, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mateusz Barej urodzony(a) 1833, Wola Kisielska (syn Piotr Barej oraz Marianna Agnieszka Markosik).

    Mateusz poślubił(a) Marianna Całka 19 czer. 1882, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Całka oraz Agnieszka Bobotek) urodzony(a) 9 maj 1845, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Całka urodzony(a) 9 maj 1845, Redzyńskie (córka Franciszek Całka oraz Agnieszka Bobotek).
    Dzieci:
    1. Wiktoria Barej urodzony(a) 9 paź. 1883, Redzyńskie.
    2. 2. Dominik Ignacy Barej urodzony(a) 29 lip. 1885, Redzyńskie.
    3. Aleksandra Barej urodzony(a) 4 paź. 1887, Redzyńskie.
    4. Helena Barej urodzony(a) 11 sier. 1890, Redzyńskie.

  3. 6.  Franciszek Śluzek urodzony(a) 1849, Redzyńskie (syn Jakub Jan Śluzek oraz Róża Honorata Walewska).

    Franciszek poślubił(a) Teofila Pietrasik Teofila (córka Andrzej Pietrasik oraz Konstancja Rozalia Duszyńska) urodzony(a) 19 gru. 1846, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Teofila Pietrasik urodzony(a) 19 gru. 1846, Dębe Małe (córka Andrzej Pietrasik oraz Konstancja Rozalia Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Ignacy Śluzek urodzony(a) 29 lip. 1872, Dębe Małe.
    2. Ludwika Śluzek urodzony(a) 5 luty 1875, Dębe Małe.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 29 gru. 1879, Dębe Małe.
    4. 3. Marianna Śluzek urodzony(a) 13 sty. 1883, Dębe Małe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Barej

    Piotr — Marianna Agnieszka Markosik. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Agnieszka Markosik
    Dzieci:
    1. 4. Mateusz Barej urodzony(a) 1833, Wola Kisielska.

  3. 10.  Franciszek Całka urodzony(a) 16 wrz. 1810, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Krystyna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Bobotek 31 sty. 1830, Latowicz. Agnieszka (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak) urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak).
    Dzieci:
    1. Dorota Całka urodzony(a) 7 luty 1832, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. Magdalena Całka urodzony(a) 13 czer. 1834, Redzyńskie.
    4. Łukasz Całka urodzony(a) 9 paź. 1835, Redzyńskie.
    5. Józefa Całka urodzony(a) 21 wrz. 1837, Redzyńskie.
    6. Józef Całka urodzony(a) 27 maj 1839, Redzyńskie.
    7. Wojciech Całka urodzony(a) 7 kwie. 1841, Redzyńskie.
    8. Łukasz Całka urodzony(a) 6 mar. 1843, Redzyńskie.
    9. 5. Marianna Całka urodzony(a) 9 maj 1845, Redzyńskie.
    10. Walenty Całka urodzony(a) 8 sty. 1848, Redzyńskie.
    11. Helena Całka urodzony(a) 27 czer. 1851, Redzyńskie.

  5. 12.  Jakub Jan Śluzek urodzony(a) 23 lip. 1815, Redzyńskie (syn Mateusz Śluzek oraz Franciszka Kowalska).

    Jakub poślubił(a) Róża Honorata Walewska Róża (córka Jan Walewski oraz Brygida Cygan) urodzony(a) 27 luty 1820, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Róża Honorata Walewska urodzony(a) 27 luty 1820, Chyżyny (córka Jan Walewski oraz Brygida Cygan).
    Dzieci:
    1. 6. Franciszek Śluzek urodzony(a) 1849, Redzyńskie.
    2. Kazimierz Śluzek urodzony(a) 20 sier. 1850, Redzyńskie.
    3. Piotr Śluzek urodzony(a) 6 sier. 1856, Redzyńskie.
    4. Stanisław Śluzek urodzony(a) 5 maj 1860, Redzyńskie.
    5. Paulina Śluzek urodzony(a) 28 maj 1870, Redzyńskie.

  7. 14.  Andrzej Pietrasik urodzony(a) 1821, Grala (syn Mikołaj Pietrasik oraz Franciszka Gontarczyk).

    Andrzej poślubił(a) Konstancja Rozalia Duszyńska 22 list. 1841, Latowicz. Konstancja (córka Paweł Duszyński oraz Marianna Zyburska) urodzony(a) 4 wrz. 1820, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Konstancja Rozalia Duszyńska urodzony(a) 4 wrz. 1820, Dębe Małe (córka Paweł Duszyński oraz Marianna Zyburska).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Pietrasik urodzony(a) 1 mar. 1843, Dębe Małe.
    2. Franciszek Pietrasik urodzony(a) 4 paź. 1845, Dębe Małe.
    3. 7. Teofila Pietrasik urodzony(a) 19 gru. 1846, Dębe Małe.
    4. Weronika Pietrasik urodzony(a) 12 sty. 1850, Dębe Małe.
    5. Franciszek Pietrasik urodzony(a) 9 paź. 1852, Dębe Małe.
    6. Jan Pietrasik urodzony(a) 13 czer. 1855, Dębe Małe.
    7. Piotr Pietrasik urodzony(a) 9 sier. 1858, Dębe Małe.
    8. Małgorzata Pietrasik urodzony(a) 1 maj 1863, Dębe Małe.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Wit Całka urodzony(a) 15JUN 1779, Redzyńskie (syn Stanisław Całka oraz Franciszka Kupiec).

    Wit poślubił(a) Krystyna Reda 11 luty 1798, Latowicz. Krystyna (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Bonifacy Całka urodzony(a) 18 maj 1800, Redzyńskie.
    2. Paweł Całka urodzony(a) 12 sty. 1803, Redzyńskie.
    3. Katarzyna Całka urodzony(a) 20 kwie. 1805, Redzyńskie.
    4. Józefa Całka urodzony(a) 30 sier. 1807, Redzyńskie.
    5. 10. Franciszek Całka urodzony(a) 16 wrz. 1810, Redzyńskie.
    6. Franciszek Józef Całka urodzony(a) 15 wrz. 1810, Redzyńskie.
    7. Jan Mikołaj Całka urodzony(a) 8 gru. 1812, Redzyńskie.
    8. Michał Mateusz Całka urodzony(a) 25 wrz. 1815, Redzyńskie.
    9. Mateusz Adrian Całka urodzony(a) 19 wrz. 1816, Redzyńskie.
    10. Marianna Józefa Całka urodzony(a) 1 lip. 1819, Redzyńskie.

  3. 22.  Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny (syn Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).

    Sylwester poślubił(a) Joanna Rybak 25 luty 1810, Latowicz. Joanna (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. 11. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny.
    2. Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny.
    3. Katarzyna Karolina Bobotek urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny.
    4. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny.
    6. Stanisław Bobotek urodzony(a) 29 kwie. 1827, Chyżyny.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 15 sier. 1832, Chyżyny.

  5. 24.  Mateusz Śluzek urodzony(a) 19 wrz. 1780, Redzyńskie (syn Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska).

    Mateusz poślubił(a) Franciszka Kowalska 26 sty. 1806, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Franciszka Kowalska
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. 12. Jakub Jan Śluzek urodzony(a) 23 lip. 1815, Redzyńskie.
    5. Żyjący

  7. 26.  Jan Walewski urodzony(a) 23 paź. 1792, Latowicz (syn Wincenty Walewski oraz Marianna Szeląg).

    Jan poślubił(a) Brygida Cygan 9 luty 1812, Latowicz. Brygida (córka Baltazar Cygan oraz Tekla Prus) urodzony(a) 11 paź. 1789, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Brygida Cygan urodzony(a) 11 paź. 1789, Chyżyny (córka Baltazar Cygan oraz Tekla Prus).
    Dzieci:
    1. Paweł Piotr Walewski urodzony(a) 28 czer. 1813, Chyżyny.
    2. Marianna Agnieszka Walewska urodzony(a) 31 sty. 1816, Chyżyny.
    3. Barbara Łucja Walewska urodzony(a) 28 list. 1817, Chyżyny.
    4. 13. Róża Honorata Walewska urodzony(a) 27 luty 1820, Chyżyny.
    5. Franciszka Walewska urodzony(a) 11 kwie. 1823, Chyżyny.

  9. 28.  Mikołaj Pietrasik

    Mikołaj — Franciszka Gontarczyk. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Franciszka Gontarczyk
    Dzieci:
    1. 14. Andrzej Pietrasik urodzony(a) 1821, Grala.
    2. Apolonia Pietrasik urodzony(a) 1814, Kozłów.

  11. 30.  Paweł Duszyński urodzony(a) 30 czer. 1799, Budziska (syn Krzysztof Dusiński oraz Barbara Piotrak).

    Paweł poślubił(a) Marianna Zyburska 14 luty 1819, Latowicz. Marianna (córka Antoni Zybura oraz Marianna Nocek) urodzony(a) 2 lip. 1797, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Marianna Zyburska urodzony(a) 2 lip. 1797, Dębe Małe (córka Antoni Zybura oraz Marianna Nocek).
    Dzieci:
    1. 15. Konstancja Rozalia Duszyńska urodzony(a) 4 wrz. 1820, Dębe Małe.
    2. Jacek Duszyński urodzony(a) 31 sier. 1823, Dębe Małe.
    3. Agata Duszyńska urodzony(a) 26 gru. 1826, Dębe Małe.