Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Antoni Stanisław Bader

Antoni Stanisław Bader

Mężczyzna 1928 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Antoni Stanisław Bader urodzony(a) 13 czer. 1928, Latowicz (syn Stanisław Bader oraz Zofia Długołęcka).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Bader urodzony(a) 15 lip. 1892, Latowicz (syn Jan Bader oraz Józefa Grzenda).

    Stanisław poślubił(a) Zofia Długołęcka 23 luty 1927, Latowicz. Zofia (córka Żyjący oraz Helena Suda) urodzony(a) 5 paź. 1895, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zofia Długołęcka urodzony(a) 5 paź. 1895, Latowicz (córka Żyjący oraz Helena Suda).
    Dzieci:
    1. 1. Antoni Stanisław Bader urodzony(a) 13 czer. 1928, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Bader urodzony(a) 28 gru. 1859, Latowicz (syn Jan Bader oraz Marianna Wardzyńska).

    Jan poślubił(a) Józefa Grzenda 22 luty 1881, Latowicz. Józefa (córka Adam Grzenda oraz Weronika Kaniewska) urodzony(a) 18 mar. 1864, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Józefa Grzenda urodzony(a) 18 mar. 1864, Latowicz (córka Adam Grzenda oraz Weronika Kaniewska).
    Dzieci:
    1. Marianna Bader urodzony(a) 17 mar. 1884, Latowicz.
    2. Ludwika Bader urodzony(a) 14 paź. 1885, Latowicz.
    3. Ludwik Walenty Bader urodzony(a) 11 luty 1888, Latowicz.
    4. Helena Bader urodzony(a) 27 lip. 1890, Latowicz.
    5. 2. Stanisław Bader urodzony(a) 15 lip. 1892, Latowicz.
    6. Aleksandra Bader urodzony(a) 23 gru. 1894, Latowicz.
    7. Zofia Bader urodzony(a) 25 lip. 1896, Latowicz.
    8. Karolina Bader urodzony(a) 12 gru. 1897, Latowicz.

  3. 6.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Helena Suda Helena (córka Jan Suda oraz Franciszka Wardzyńska) urodzony(a) 16 lip. 1866, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Helena Suda urodzony(a) 16 lip. 1866, Latowicz (córka Jan Suda oraz Franciszka Wardzyńska).
    Dzieci:
    1. Ludwika Długołęcka urodzony(a) 30 lip. 1890, Latowicz.
    2. Marianna Bronisława Długołęcka urodzony(a) 1 sty. 1893, Latowicz.
    3. 3. Zofia Długołęcka urodzony(a) 5 paź. 1895, Latowicz.
    4. Walenty Długołęcki urodzony(a) 16 mar. 1898, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Bader urodzony(a) 1825, Barcząca (syn Michał Bader oraz Katarzyna Karpis).

    Jan poślubił(a) Marianna Wardzyńska 6 mar. 1859, Latowicz. Marianna (córka Ignacy Wardzyński oraz Elżbieta Teresa Woytowicz) urodzony(a) 30 mar. 1839, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Wardzyńska urodzony(a) 30 mar. 1839, Latowicz (córka Ignacy Wardzyński oraz Elżbieta Teresa Woytowicz).
    Dzieci:
    1. 4. Jan Bader urodzony(a) 28 gru. 1859, Latowicz.

  3. 10.  Adam Grzenda urodzony(a) 21 gru. 1834, Latowicz (syn Tomasz Grzenda oraz Krystyna Ozimek).

    Adam poślubił(a) Weronika Kaniewska Weronika (córka Józef Kaniewski oraz Marianna Polejowska) urodzony(a) 22 sty. 1839, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Weronika Kaniewska urodzony(a) 22 sty. 1839, Latowicz (córka Józef Kaniewski oraz Marianna Polejowska).
    Dzieci:
    1. Władysław Tomasz Grzenda urodzony(a) 18 lip. 1859, Latowicz.
    2. Marianna Grzenda urodzony(a) 23 sty. 1862, Latowicz.
    3. 5. Józefa Grzenda urodzony(a) 18 mar. 1864, Latowicz.

  5. 12.  Wincenty Długołęcki

    Wincenty — Józefa Kiełczykowska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Józefa Kiełczykowska
    Dzieci:
    1. 6. Żyjący

  7. 14.  Jan Suda urodzony(a) 7 gru. 1844, Latowicz (syn Walenty Suda oraz Krystyna Franciszka Cabaj).

    Jan poślubił(a) Franciszka Wardzyńska 2 luty 1864, Latowicz. Franciszka (córka Ignacy Wardzyński oraz Elżbieta Teresa Woytowicz) urodzony(a) 25 mar. 1842, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Wardzyńska urodzony(a) 25 mar. 1842, Latowicz (córka Ignacy Wardzyński oraz Elżbieta Teresa Woytowicz).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Suda urodzony(a) 8 mar. 1865, Latowicz.
    2. 7. Helena Suda urodzony(a) 16 lip. 1866, Latowicz.
    3. Aleksandra Suda urodzony(a) 14 luty 1869, Latowicz.
    4. Marianna Suda urodzony(a) 17 luty 1872, Latowicz.
    5. Józefa Suda urodzony(a) 18 gru. 1875, Latowicz.
    6. Stanisław Suda urodzony(a) 3 wrz. 1878, Latowicz.
    7. Piotr Suda urodzony(a) 2 paź. 1881, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Michał Bader

    Michał — Katarzyna Karpis. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Karpis
    Dzieci:
    1. 8. Jan Bader urodzony(a) 1825, Barcząca.

  3. 18.  Ignacy Wardzyński urodzony(a) 17 sty. 1808, Latowicz (syn Piotr Wardzyński oraz Katarzyna Miedek).

    Ignacy poślubił(a) Elżbieta Teresa Woytowicz 5 czer. 1831, Latowicz. Elżbieta (córka Tomasz Woytowicz oraz Magdalena Pieniak) urodzony(a) 1816, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Elżbieta Teresa Woytowicz urodzony(a) 1816, Latowicz (córka Tomasz Woytowicz oraz Magdalena Pieniak).
    Dzieci:
    1. Teofila Wardzyńska urodzony(a) 2 kwie. 1833, Latowicz.
    2. Józef Wardzyński urodzony(a) 6 mar. 1837, Latowicz.
    3. 9. Marianna Wardzyńska urodzony(a) 30 mar. 1839, Latowicz.
    4. 15. Franciszka Wardzyńska urodzony(a) 25 mar. 1842, Latowicz.

  5. 20.  Tomasz Grzenda urodzony(a) 17 gru. 1799, Latowicz (syn Benedykt Grzenda oraz Konstancja Woytowicz).

    Tomasz poślubił(a) Krystyna Ozimek Krystyna (córka Zachariasz Ozimek oraz Scholastyka Świątek) urodzony(a) 20 lip. 1807, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Krystyna Ozimek urodzony(a) 20 lip. 1807, Latowicz (córka Zachariasz Ozimek oraz Scholastyka Świątek).
    Dzieci:
    1. Jan Kazimierz Grzenda urodzony(a) 5 luty 1824, Latowicz.
    2. Michał Grzenda urodzony(a) 29 wrz. 1825, Latowicz.
    3. Konstancja Grzenda urodzony(a) 7 wrz. 1827, Latowicz.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 31 sty. 1830, Latowicz.
    5. Ludwik Grzenda urodzony(a) 23 sier. 1832, Latowicz.
    6. 10. Adam Grzenda urodzony(a) 21 gru. 1834, Latowicz.
    7. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 29 kwie. 1838, Latowicz.
    8. Karolina Grzenda urodzony(a) 31 paź. 1840, Latowicz.
    9. Weronika Grzenda urodzony(a) 17 sty. 1844, Latowicz.
    10. Jan Grzenda urodzony(a) 29 maj 1847, Latowicz.

  7. 22.  Józef Kaniewski urodzony(a) 1813, Miastków Kościelny (syn Jan Kaniewski oraz Tekla Wielgosek).

    Józef poślubił(a) Marianna Polejowska [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Polejowska (córka Bernard Poley oraz Petronella Woytowicz).
    Dzieci:
    1. Aleksander Kaniewski urodzony(a) 24 mar. 1834, Latowicz.
    2. Magdalena Kaniewska urodzony(a) 29 czer. 1836, Latowicz.
    3. 11. Weronika Kaniewska urodzony(a) 22 sty. 1839, Latowicz.
    4. Katarzyna Kaniewski urodzony(a) 9 list. 1840, Latowicz.
    5. Sylwester Kaniewski urodzony(a) 1 sty. 1845, Latowicz.
    6. Aniela Teofila Kaniewska urodzony(a) 9 wrz. 1850, Latowicz.

  9. 28.  Walenty Suda urodzony(a) 14 luty 1805, Latowicz (syn Melchior Suda oraz Magdalena Woytowicz).

    Walenty poślubił(a) Krystyna Franciszka Cabaj 15 luty 1836, Latowicz. Krystyna (córka Franciszek Cabaj oraz Katarzyna Michniewska) urodzony(a) 3 mar. 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Krystyna Franciszka Cabaj urodzony(a) 3 mar. 1820, Latowicz (córka Franciszek Cabaj oraz Katarzyna Michniewska).
    Dzieci:
    1. Ignacy Suda urodzony(a) 29 lip. 1838, Latowicz.
    2. Marianna Suda urodzony(a) 30 gru. 1840, Latowicz.
    3. Agnieszka Suda urodzony(a) 19 sty. 1842, Latowicz.
    4. 14. Jan Suda urodzony(a) 7 gru. 1844, Latowicz.
    5. Szymon Suda urodzony(a) 20 sier. 1847, Latowicz.
    6. Franciszka Suda urodzony(a) 21 wrz. 1850, Latowicz.
    7. Franciszek Suda urodzony(a) 22 list. 1853, Latowicz.
    8. Grzegorz Suda urodzony(a) 20 sty. 1858, Latowicz.
    9. Franciszek Suda urodzony(a) 14 sty. 1860, Latowicz.