Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Kunegunda Sankowska

Kunegunda Sankowska

Kobieta 1876 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Kunegunda Sankowska urodzony(a) 26 kwie. 1876, Budki Wielgoleskie (córka Adam Sankowski oraz Rozalia Czerwińska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Adam Sankowski urodzony(a) 1837.

    Adam poślubił(a) Rozalia Czerwińska 20 luty 1870, Latowicz. Rozalia (córka Michał Czerwiński oraz Agata Maciejak) urodzony(a) 3 wrz. 1849, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Rozalia Czerwińska urodzony(a) 3 wrz. 1849, Chyżyny (córka Michał Czerwiński oraz Agata Maciejak).
    Dzieci:
    1. Marianna Sankowska urodzony(a) 21 luty 1874, Budki Wielgoleskie.
    2. 1. Kunegunda Sankowska urodzony(a) 26 kwie. 1876, Budki Wielgoleskie.
    3. Piotr Sankowski urodzony(a) 22 czer. 1878, Budki Wielgoleskie.


Pokolenie: 3

  1. 6.  Michał Czerwiński urodzony(a) 16 wrz. 1823, Transbór (syn Grzegorz Czerwiński oraz Katarzyna Pielasa).

    Michał poślubił(a) Agata Maciejak 20 list. 1843, Latowicz. Agata (córka Józef Maciejak oraz Felicjana Niepsuj) urodzony(a) 2 luty 1824, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 7.  Agata Maciejak urodzony(a) 2 luty 1824, Chyżyny (córka Józef Maciejak oraz Felicjana Niepsuj).
    Dzieci:
    1. Maciej Czerwiński urodzony(a) 23 luty 1845, Chyżyny.
    2. Marianna Czerwińska urodzony(a) 27 list. 1847, Chyżyny.
    3. 3. Rozalia Czerwińska urodzony(a) 3 wrz. 1849, Chyżyny.
    4. Onufry Czerwiński urodzony(a) 28 maj 1852, Chyżyny.
    5. Paweł Czerwiński urodzony(a) 14 lip. 1855, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 12.  Grzegorz Czerwiński urodzony(a) 10 maj 1797, Transbór (syn Leon Czerwiński oraz Elżbieta Grzenda).

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Pielasa Katarzyna (córka Maciej Pielasa oraz Teresa Śluzek) urodzony(a) 23 mar. 1800, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 13.  Katarzyna Pielasa urodzony(a) 23 mar. 1800, Chyżyny (córka Maciej Pielasa oraz Teresa Śluzek).
    Dzieci:
    1. Adam Tomasz Czerwiński urodzony(a) 21 gru. 1820, Transbór.
    2. 6. Michał Czerwiński urodzony(a) 16 wrz. 1823, Transbór.
    3. Anastazja Czerwińska urodzony(a) 16 luty 1830, Transbór.
    4. Marianna Czerwińska urodzony(a) 30 gru. 1832, Transbór.
    5. Kazimierz Czerwiński urodzony(a) 26 sier. 1836, Transbór.
    6. Marianna Czerwińska urodzony(a) 26 sier. 1836, Transbór.
    7. Augustyn Czerwiński urodzony(a) 26 sier. 1838, Transbór.
    8. Petronella Czerwiński urodzony(a) 18 maj 1842, Transbór.

  3. 14.  Józef Maciejak urodzony(a) 1787, Borki (syn Józef Maciejak oraz Brygida Gajowniczek).

    Józef poślubił(a) Felicjana Niepsuj 20 luty 1814, Latowicz. Felicjana (córka Hiacynt Niepsuj oraz Apolonia Reda) urodzony(a) 19 list. 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Felicjana Niepsuj urodzony(a) 19 list. 1792, Chyżyny (córka Hiacynt Niepsuj oraz Apolonia Reda).
    Dzieci:
    1. Wojciech Łukasz Maciejak urodzony(a) 21 paź. 1816, Chyżyny.
    2. Michał Mateusz Maciejak urodzony(a) 15 wrz. 1818, Chyżyny.
    3. 7. Agata Maciejak urodzony(a) 2 luty 1824, Chyżyny.
    4. Franciszka Maciejak urodzony(a) 15 list. 1827, Chyżyny.
    5. Marcjanna Maciejak urodzony(a) 17 kwie. 1831, Chyżyny.
    6. Wawrzyniec Maciejak urodzony(a) 1 wrz. 1835, Chyżyny.
    7. Jacenty Maciejak urodzony(a) 14 sier. 1837, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Leon Czerwiński urodzony(a) 24 mar. 1772, Transbór (syn Maciej Czerwiński oraz Teresa Śluzek).

    Leon poślubił(a) Elżbieta Grzenda 3 luty 1793, Latowicz. Elżbieta (córka Grzegorz Grzenda oraz Agnieszka) urodzony(a) 4 lip. 1758, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 25.  Elżbieta Grzenda urodzony(a) 4 lip. 1758, Wielgolas (córka Grzegorz Grzenda oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Salomea Czerwińska urodzony(a) 1 gru. 1794, Wielgolas.
    2. Franciszek Czerwiński urodzony(a) 2 kwie. 1796, Transbór.
    3. 12. Grzegorz Czerwiński urodzony(a) 10 maj 1797, Transbór.
    4. Salomea Czerwińska urodzony(a) 7 list. 1799, Transbór.
    5. Katarzyna Czerwińska urodzony(a) 28 mar. 1802, Transbór.
    6. Jan Czerwiński urodzony(a) 7 czer. 1804, Transbór.
    7. Teresa Czerwińska urodzony(a) 1811, Transbór.

  3. 26.  Maciej Pielasa urodzony(a) 26 luty 1776, Chyżyny (syn Baltazar Pielasa oraz Barbara).

    Maciej poślubił(a) Teresa Śluzek 30 paź. 1796, Latowicz. Teresa (córka Maciej Śluzek oraz Marianna Kaimek) urodzony(a) 20 paź. 1778, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 27.  Teresa Śluzek urodzony(a) 20 paź. 1778, Chyżyny (córka Maciej Śluzek oraz Marianna Kaimek).
    Dzieci:
    1. Kacper Pielasa urodzony(a) 8 sty. 1798, Chyżyny.
    2. 13. Katarzyna Pielasa urodzony(a) 23 mar. 1800, Chyżyny.
    3. Adam Pielasa urodzony(a) 24 gru. 1802, Chyżyny.
    4. Stefan Pielasa urodzony(a) 24 gru. 1802, Chyżyny.
    5. Andrzej Pielasa urodzony(a) 5 luty 1804, Chyżyny.
    6. Antoni Pielasa urodzony(a) 16 maj 1807, Chyżyny.
    7. Scholastyka Pielasa urodzony(a) 12 luty 1809, Chyżyny.
    8. Jan Piotr Pielasa urodzony(a) 8 czer. 1812, Chyżyny.
    9. Anastazja Franciszka Pielasa urodzony(a) 26 mar. 1818, Chyżyny.

  5. 28.  Józef Maciejak

    Józef poślubił(a) Brygida Gajowniczek 21 list. 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Brygida Gajowniczek
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Maciejak urodzony(a) 1781, Borki.
    2. 14. Józef Maciejak urodzony(a) 1787, Borki.

  7. 30.  Hiacynt Niepsuj urodzony(a) 16 sier. 1761, Chyżyny (syn Jakub Wiśniewski - Niepsuj oraz Magdalena Jesień); zgon 1 mar. 1821, Chyżyny.

    Hiacynt poślubił(a) Apolonia Reda 14 sty. 1787, Latowicz. Apolonia (córka Dominik Reda oraz Marianna) urodzony(a) 12 luty 1765, Chyżyny; zgon 6 kwie. 1813, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Apolonia Reda urodzony(a) 12 luty 1765, Chyżyny (córka Dominik Reda oraz Marianna); zgon 6 kwie. 1813, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Piotr Niepsuj urodzony(a) 31 sty. 1788, Chyżyny; zgon 28 list. 1788, Chyżyny.
    2. Gertruda Niepsuj urodzony(a) 17 mar. 1789, Chyżyny; zgon 13 lip. 1794, Chyżyny.
    3. Petronella Wiśniewska urodzony(a) 1 czer. 1790, Chyżyny; zgon 19 luty 1791, Chyżyny.
    4. Salomea Niepsuj urodzony(a) 17 list. 1791, Chyżyny; zgon 10 gru. 1791, Chyżyny.
    5. 15. Felicjana Niepsuj urodzony(a) 19 list. 1792, Chyżyny.
    6. Anastazja Wiśniewska urodzony(a) 11 mar. 1794, Chyżyny; zgon 22 sier. 1795, Chyżyny.
    7. Wincenty a Paulo Niepsuj - Wiśniewski urodzony(a) 20 lip. 1796, Chyżyny.
    8. Franciszek Niepsuj urodzony(a) 12 paź. 1797, Chyżyny; zgon 20 paź. 1797, Chyżyny.
    9. Salomea Niepsuj urodzony(a) 11 list. 1798, Chyżyny.
    10. Stefan Wiśniewski urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    11. Michał Niepsuj urodzony(a) 29 wrz. 1801, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1802, Chyżyny.
    12. Agnieszka Wiśniewska urodzony(a) 18 luty 1804, Chyżyny; zgon 24 list. 1809, Chyżyny.
    13. Łukasz Niepsuj urodzony(a) 15 paź. 1806, Chyżyny.
    14. Władysław Mateusz Niepsuj urodzony(a) 26 wrz. 1812, Chyżyny; zgon 6 maj 1813, Chyżyny.