Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Magdalena Śluzek

Magdalena Śluzek

Kobieta 1805 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie (córka Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut).

    Magdalena poślubił(a) Jan Nepomucen Wielgopolanin 5 maj 1822, Latowicz. Jan (syn Melchior Wielgopolanin oraz Petronella Duszyńska) urodzony(a) 17 maj 1802, Budziska. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Anastazja Wielgopolanin urodzony(a) 26 gru. 1823, Budziska.
    2. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 28 wrz. 1825, Budziska; zgon 18 luty 1910, Laliny.
    3. Łukasz Wielgopolanin urodzony(a) 7 paź. 1830, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wielgopolanin urodzony(a) 31 sty. 1833, Redzyńskie.
    5. Krystyna Wielgopolanin urodzony(a) 21 lip. 1835, Redzyńskie.
    6. Józef Wielgopolanin urodzony(a) 1840, Redzyńskie.
    7. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 11 mar. 1840, Redzyńskie.
    8. Marianna Wielgopolanin urodzony(a) 15 maj 1842, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Kosut 21 luty 1802, Latowicz. Wiktoria (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska) urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1802, Redzyńskie.
    2. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1804, Redzyńskie.
    3. 1. Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Aniela Marianna Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1815, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1843, Laliny.
    8. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna
    Dzieci:
    1. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. 2. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  3. 6.  Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe (syn N Kosut); zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.

    Bartłomiej — Agnieszka Grabowska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Grabowska
    Dzieci:
    1. Andrzej Kosut urodzony(a) 29 list. 1769, Iwowe; zgon 25 czer. 1772, Iwowe.
    2. Wincenty Kosut urodzony(a) 23 sty. 1771, Iwowe.
    3. Paweł Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe.
    4. 3. Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe.
    5. Łukasz Kosut urodzony(a) 13 gru. 1778, Iwowe.
    6. Teodozja Kosut urodzony(a) 30 maj 1784, Iwowe.
    7. Walenty Kosut urodzony(a) 15 paź. 1786, Iwowe; zgon 6 sier. 1789, Iwowe.
    8. Ludysław Kosut urodzony(a) 2 paź. 1791, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Śluzek
    Dzieci:
    1. Walenty Śluzek urodzony(a) 1716; zgon 11 lip. 1776, Transbór.
    2. Jakub Śluzek urodzony(a) 1717; zgon 19 mar. 1784, Chyżyny.
    3. 4. Jakub Śluzek urodzony(a) 1722; zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.
    4. Jakub Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 17 maj 1769, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 10 kwie. 1809, Chyżyny.
    6. Adam Śluzek urodzony(a) 1738, Redzyńskie; zgon 15 kwie. 1798, Redzyńskie.
    7. Krzysztof Śluzek urodzony(a) 1738; zgon 3 paź. 1803, Redzyńskie.
    8. Maciej Śluzek urodzony(a) 1739; zgon 13 kwie. 1809, Latowicz.
    9. Józef Śluzek urodzony(a) 1742, Redzyńskie; zgon 14 czer. 1822, Redzyńskie.
    10. Maciej Śluzek urodzony(a) 1746, Wielgolas; zgon 19 maj 1795, Chyżyny.
    11. Baltazar Śluzek

  2. 12.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. 6. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.