Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Żyjący

    Żyjący — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 2. Żyjący

  3. 6.  Bolesław Bogusz urodzony(a) 18 czer. 1900, Strachomin (syn Michał Bogusz oraz Helena Reda).

    Bolesław poślubił(a) Marianna Domoń Marianna (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek) urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 3. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 12.  Michał Bogusz urodzony(a) 28 wrz. 1873, Iwowe (syn Wojciech Bogusz oraz Franciszka Niedek).

    Michał poślubił(a) Helena Reda 28 sty. 1896, Latowicz. Helena (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio) urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 13.  Helena Reda urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Genowefa Bogusz urodzony(a) 3 sty. 1898, Strachomin.
    2. 6. Bolesław Bogusz urodzony(a) 18 czer. 1900, Strachomin.
    3. Marianna Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1903, Strachomin.
    4. Piotr Bogusz urodzony(a) 31 sty. 1904, Strachomin.
    5. Franciszek Bogusz urodzony(a) 17 sier. 1906, Strachomin.
    6. Feliks Bogusz urodzony(a) 9 czer. 1910, Strachomin.
    7. Żyjący

  3. 14.  Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn (syn Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Gajowniczek 8 luty 1891, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust) urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).
    Dzieci:
    1. Jan Domoń urodzony(a) 13 gru. 1891, Wężyczyn.
    2. Julian Domoń urodzony(a) 11 wrz. 1893, Wężyczyn.
    3. Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn.
    4. Bronisława Domuń urodzony(a) 11 wrz. 1897, Wężyczyn.
    5. Franciszka Domuń urodzony(a) 26 kwie. 1900, Wężyczyn.
    6. Franciszek Domoń urodzony(a) 1 kwie. 1905, Wężyczyn.
    7. 7. Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Wojciech Bogusz urodzony(a) 16 kwie. 1836, Iwowe (syn Grzegorz Bogusz oraz Martyna Julianna Skorupa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Niedek 27 list. 1854, Latowicz. Franciszka (córka Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł) urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 25.  Franciszka Niedek urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin (córka Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł).
    Dzieci:
    1. Józef Bogusz urodzony(a) 13 mar. 1858, Iwowe.
    2. Walenty Bogusz urodzony(a) 14 luty 1860, Iwowe.
    3. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 16 paź. 1862, Iwowe.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 20 czer. 1865, Iwowe.
    5. Weronika Bogusz urodzony(a) 3 kwie. 1868, Iwowe.
    6. Paweł Bogusz urodzony(a) 24 sty. 1871, Iwowe.
    7. 12. Michał Bogusz urodzony(a) 28 wrz. 1873, Iwowe.
    8. Marianna Bogusz urodzony(a) 22 czer. 1876, Strachomin.
    9. Natalia Bogusz urodzony(a) 25 list. 1880, Strachomin.

  3. 26.  Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1841, Strachomin (syn Walenty Reda oraz Antonina Malko).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Rechnio 4 luty 1861, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura) urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 27.  Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).
    Dzieci:
    1. Franciszek Reda urodzony(a) 6 lip. 1862, Strachomin.
    2. Marianna Reda urodzony(a) 27 list. 1863, Strachomin.
    3. Franciszka Reda urodzony(a) 11 list. 1865, Strachomin.
    4. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 28 list. 1866, Strachomin.
    5. Jan Reda urodzony(a) 19 list. 1867, Strachomin.
    6. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 19 list. 1867, Strachomin.
    7. Agnieszka Reda urodzony(a) 26 sier. 1871, Strachomin.
    8. Franciszek Reda urodzony(a) 7 paź. 1874, Strachomin.
    9. 13. Helena Reda urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin.
    10. Anna Reda urodzony(a) 20 luty 1881, Strachomin.

  5. 28.  Józefat Domoń urodzony(a) 15 luty 1836, Wężyczyn (syn Dominik Domoń oraz Marcella Payda).

    Józefat poślubił(a) Franciszka Kłos 9 lip. 1860, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust) urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust).
    Dzieci:
    1. Stanisław Domoń urodzony(a) 13 kwie. 1861, Wężyczyn.
    2. Walenty Domoń urodzony(a) 21 sty. 1863, Wężyczyn.
    3. 14. Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn.
    4. Piotr Domoń urodzony(a) 18 sty. 1867, Wężyczyn.
    5. Marianna Domoń urodzony(a) 29 sty. 1868, Wężyczyn.
    6. Małgorzata Domuń urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn.
    7. Marianna Domuń urodzony(a) 11 sty. 1872, Wężyczyn.
    8. Szczepan Domuń urodzony(a) 5 gru. 1873, Wężyczyn.
    9. Józef Domuń urodzony(a) 5 mar. 1877, Wężyczyn.
    10. Wojciech Domuń urodzony(a) 21 kwie. 1879, Wężyczyn.

  7. 30.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. 15. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.