Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Dziugieł urodzony(a) 1894, Jeruzal (syn Marcin Dziugieł oraz Marianna Proczek).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Dziugieł 9 luty 1920, Latowicz. Marianna (córka Jan Dziugieł oraz Katarzyna Jaworska) urodzony(a) 10 wrz. 1897, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Dziugieł urodzony(a) 10 wrz. 1897, Wężyczyn (córka Jan Dziugieł oraz Katarzyna Jaworska).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 2. Żyjący

  3. 6.  Bolesław Bogusz urodzony(a) 18 czer. 1900, Strachomin (syn Michał Bogusz oraz Helena Reda).

    Bolesław poślubił(a) Marianna Domoń Marianna (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek) urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn (córka Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 3. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marcin Dziugieł

    Marcin — Marianna Proczek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Proczek
    Dzieci:
    1. 4. Stanisław Dziugieł urodzony(a) 1894, Jeruzal.

  3. 10.  Jan Dziugieł urodzony(a) 21 paź. 1869, Wężyczyn (syn Franciszek Dziugieł oraz Apolonia Sabak).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Jaworska 5 lip. 1896, Latowicz. Katarzyna (córka Szymon Jaworski oraz Scholastyka Miziarska) urodzony(a) 13 paź. 1878, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Jaworska urodzony(a) 13 paź. 1878, Kamionka (córka Szymon Jaworski oraz Scholastyka Miziarska).
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Dziugieł urodzony(a) 10 wrz. 1897, Wężyczyn.
    2. Franciszek Dziugieł urodzony(a) 4 luty 1901, Wężyczyn.
    3. Aleksandra Dziugieł urodzony(a) 18 luty 1903, Wężyczyn.
    4. Stefania Dziugieł urodzony(a) 7 gru. 1905, Wężyczyn.
    5. Jan Dziugieł urodzony(a) 14 list. 1908, Wężyczyn.
    6. Stanisław Dziugieł urodzony(a) 5 sty. 1915, Wężyczyn.

  5. 12.  Michał Bogusz urodzony(a) 28 wrz. 1873, Iwowe (syn Wojciech Bogusz oraz Franciszka Niedek).

    Michał poślubił(a) Helena Reda 28 sty. 1896, Latowicz. Helena (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio) urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Helena Reda urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin (córka Piotr Reda oraz Katarzyna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Genowefa Bogusz urodzony(a) 3 sty. 1898, Strachomin.
    2. 6. Bolesław Bogusz urodzony(a) 18 czer. 1900, Strachomin.
    3. Marianna Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1903, Strachomin.
    4. Piotr Bogusz urodzony(a) 31 sty. 1904, Strachomin.
    5. Franciszek Bogusz urodzony(a) 17 sier. 1906, Strachomin.
    6. Feliks Bogusz urodzony(a) 9 czer. 1910, Strachomin.
    7. Żyjący

  7. 14.  Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn (syn Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Gajowniczek 8 luty 1891, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust) urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).
    Dzieci:
    1. Jan Domoń urodzony(a) 13 gru. 1891, Wężyczyn.
    2. Julian Domoń urodzony(a) 11 wrz. 1893, Wężyczyn.
    3. Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn.
    4. Bronisława Domuń urodzony(a) 11 wrz. 1897, Wężyczyn.
    5. Franciszka Domuń urodzony(a) 26 kwie. 1900, Wężyczyn.
    6. Franciszek Domoń urodzony(a) 1 kwie. 1905, Wężyczyn.
    7. 7. Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Franciszek Dziugieł urodzony(a) 24 wrz. 1845, Jeruzal (syn Paweł Dziugieł oraz Antonina Malko).

    Franciszek poślubił(a) Apolonia Sabak 4 luty 1866, Latowicz. Apolonia (córka Tomasz Sabak oraz Dorota Gałązka) urodzony(a) 3 luty 1850, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Apolonia Sabak urodzony(a) 3 luty 1850, Wężyczyn (córka Tomasz Sabak oraz Dorota Gałązka).
    Dzieci:
    1. Józef Dziugieł urodzony(a) 13 list. 1867, Wężyczyn.
    2. 10. Jan Dziugieł urodzony(a) 21 paź. 1869, Wężyczyn.
    3. Katarzyna Dziugieł urodzony(a) 28 gru. 1872, Wężyczyn.
    4. Agnieszka Dziugieł urodzony(a) 17 wrz. 1875, Wężyczyn.
    5. Marianna Dziugieł urodzony(a) 24 list. 1877, Wężyczyn.
    6. Ludwik Dziugieł urodzony(a) 28 maj 1879, Wężyczyn.
    7. Ludwik Dziugieł urodzony(a) 2 wrz. 1880, Wężyczyn.
    8. Franciszka Dziugieł urodzony(a) 11 kwie. 1882, Wężyczyn.
    9. Aleksander Dziugieł urodzony(a) 15 czer. 1886, Wężyczyn.
    10. Stanisław Dziugieł urodzony(a) 15 luty 1888, Wężyczyn.
    11. Ludwik Dziugieł urodzony(a) 14 paź. 1891, Wężyczyn.
    12. Weronika Dziugieł urodzony(a) 20 luty 1896, Wężyczyn.

  3. 22.  Szymon Jaworski urodzony(a) 14 lip. 1840, Wielgolas (syn Kacper Melchior Jaworski oraz Marianna Świątek).

    Szymon poślubił(a) Scholastyka Miziarska 15 luty 1863, Latowicz. Scholastyka (córka Jakub Ignacy Miziarski oraz Barbara Katarzyna Sadowska) urodzony(a) 9 luty 1842, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Scholastyka Miziarska urodzony(a) 9 luty 1842, Wężyczyn (córka Jakub Ignacy Miziarski oraz Barbara Katarzyna Sadowska).
    Dzieci:
    1. Marianna Jaworska urodzony(a) 26 luty 1864, Wielgolas.
    2. Józefa Jaworski urodzony(a) 24 luty 1866, Wielgolas.
    3. Walenty Jaworski urodzony(a) 12 luty 1869, Wielgolas.
    4. Aleksander Jaworski urodzony(a) 25 sty. 1876, Kamionka.
    5. 11. Katarzyna Jaworska urodzony(a) 13 paź. 1878, Kamionka.
    6. Wiktoria Jaworska urodzony(a) 7 paź. 1881, Kamionka.
    7. Piotr Jaworski urodzony(a) 7 list. 1886, Kamionka.

  5. 24.  Wojciech Bogusz urodzony(a) 16 kwie. 1836, Iwowe (syn Grzegorz Bogusz oraz Martyna Julianna Skorupa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Niedek 27 list. 1854, Latowicz. Franciszka (córka Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł) urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Franciszka Niedek urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin (córka Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł).
    Dzieci:
    1. Józef Bogusz urodzony(a) 13 mar. 1858, Iwowe.
    2. Walenty Bogusz urodzony(a) 14 luty 1860, Iwowe.
    3. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 16 paź. 1862, Iwowe.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 20 czer. 1865, Iwowe.
    5. Weronika Bogusz urodzony(a) 3 kwie. 1868, Iwowe.
    6. Paweł Bogusz urodzony(a) 24 sty. 1871, Iwowe.
    7. 12. Michał Bogusz urodzony(a) 28 wrz. 1873, Iwowe.
    8. Marianna Bogusz urodzony(a) 22 czer. 1876, Strachomin.
    9. Natalia Bogusz urodzony(a) 25 list. 1880, Strachomin.

  7. 26.  Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1841, Strachomin (syn Walenty Reda oraz Antonina Malko).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Rechnio 4 luty 1861, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura) urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).
    Dzieci:
    1. Franciszek Reda urodzony(a) 6 lip. 1862, Strachomin.
    2. Marianna Reda urodzony(a) 27 list. 1863, Strachomin.
    3. Franciszka Reda urodzony(a) 11 list. 1865, Strachomin.
    4. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 28 list. 1866, Strachomin.
    5. Jan Reda urodzony(a) 19 list. 1867, Strachomin.
    6. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 19 list. 1867, Strachomin.
    7. Agnieszka Reda urodzony(a) 26 sier. 1871, Strachomin.
    8. Franciszek Reda urodzony(a) 7 paź. 1874, Strachomin.
    9. 13. Helena Reda urodzony(a) 27 luty 1878, Strachomin.
    10. Anna Reda urodzony(a) 20 luty 1881, Strachomin.

  9. 28.  Józefat Domoń urodzony(a) 15 luty 1836, Wężyczyn (syn Dominik Domoń oraz Marcella Payda).

    Józefat poślubił(a) Franciszka Kłos 9 lip. 1860, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust) urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust).
    Dzieci:
    1. Stanisław Domoń urodzony(a) 13 kwie. 1861, Wężyczyn.
    2. Walenty Domoń urodzony(a) 21 sty. 1863, Wężyczyn.
    3. 14. Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn.
    4. Piotr Domoń urodzony(a) 18 sty. 1867, Wężyczyn.
    5. Marianna Domoń urodzony(a) 29 sty. 1868, Wężyczyn.
    6. Małgorzata Domuń urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn.
    7. Marianna Domuń urodzony(a) 11 sty. 1872, Wężyczyn.
    8. Szczepan Domuń urodzony(a) 5 gru. 1873, Wężyczyn.
    9. Józef Domuń urodzony(a) 5 mar. 1877, Wężyczyn.
    10. Wojciech Domuń urodzony(a) 21 kwie. 1879, Wężyczyn.

  11. 30.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. 15. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.