Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jakub Gajowniczek

Jakub Gajowniczek

Mężczyzna 1852 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jakub Gajowniczek urodzony(a) 19 lip. 1852, Strachomin (syn Jan Gajowniczek oraz Agnieszka Stosio).

    Jakub poślubił(a) Teofila Sabak 23 luty 1873, Latowicz. Teofila (córka Karol Sabak oraz Petronella Świątek) urodzony(a) 12 luty 1857, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Józef Gajowniczek urodzony(a) 13 mar. 1878, Stawek.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 21 wrz. 1880, Stawek.
    3. Aleksandra Gajowniczek urodzony(a) 23 sty. 1886, Stawek.
    4. Kacper Gajowniczek urodzony(a) 5 sty. 1889, Stawek.
    5. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 maj 1891, Stawek.
    6. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 26 gru. 1893, Stawek; zgon 5 sier. 1916, Laliny.
    7. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 13 maj 1897, Stawek.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin (syn Mikołaj Gajowniczek oraz Magdalena Kusio).

    Jan poślubił(a) Agnieszka Stosio 31 sty. 1842, Latowicz. Agnieszka (córka Paweł Stosio oraz Marianna Sabak) urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Stosio urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny (córka Paweł Stosio oraz Marianna Sabak).
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1843, Strachomin.
    2. Józef Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1845, Strachomin.
    3. Augustyn Gajowniczek urodzony(a) 9 sier. 1846, Strachomin.
    4. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 19 list. 1847, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 27 sty. 1849, Strachomin.
    6. 1. Jakub Gajowniczek urodzony(a) 19 lip. 1852, Strachomin.
    7. Balbina Gajowniczek urodzony(a) 20 mar. 1856, Strachomin.
    8. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 21 paź. 1858, Strachomin.
    9. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 30 gru. 1862, Strachomin.
    10. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 25 paź. 1865, Strachomin.
    11. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 28 paź. 1867, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Mikołaj poślubił(a) Magdalena Kusio 21 sty. 1816, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Kusio oraz Teresa Świeczka) urodzony(a) 1792, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Kusio urodzony(a) 1792, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Kusio oraz Teresa Świeczka).
    Dzieci:
    1. Marianna Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 11 list. 1817, Strachomin.
    2. Julianna Antonina Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1819, Strachomin.
    3. Wawrzyniec Adrian Gajowniczek urodzony(a) 5 wrz. 1821, Strachomin.
    4. 2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    5. Martyna Gajowniczek urodzony(a) 23 sty. 1826, Strachomin.
    6. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 20 maj 1828, Strachomin.
    7. Petronella Gajowniczek urodzony(a) 30 maj 1831, Strachomin.
    8. Małgorzata Gajowniczek urodzony(a) 6 czer. 1837, Strachomin.

  3. 6.  Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn (syn Balcer Majcher Stosio oraz Krystyna Wiechetek).

    Paweł poślubił(a) Marianna Sabak 1 luty 1824, Latowicz. Marianna (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda) urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. 3. Agnieszka Stosio urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny.
    2. Stanisław Stosio urodzony(a) 12 list. 1826, Wężyczyn.
    3. Teresa Stosio urodzony(a) 26 paź. 1828, Wężyczyn.
    4. Teresa Stosio urodzony(a) 10 paź. 1830, Wężyczyn.
    5. Katarzyna Stosio urodzony(a) 24 list. 1832, Wężyczyn.
    6. Grzegorz Stosio urodzony(a) 7 mar. 1835, Wężyczyn.
    7. Walenty Stosio urodzony(a) 7 sty. 1838, Wężyczyn.
    8. Teodor Stosio urodzony(a) 29 mar. 1840, Wężyczyn.
    9. Julianna Stosio urodzony(a) 19 czer. 1842, Wężyczyn.
    10. Wojciech Stosio urodzony(a) 25 mar. 1844, Wężyczyn; zgon 20 wrz. 1919, Strachomin.
    11. Paweł Stosio urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    12. Małgorzata Stosio urodzony(a) 30 list. 1848, Wężyczyn; zgon 15 paź. 1919, Iwowe.
    13. Klara Stosio urodzony(a) 11 sier. 1851, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. 4. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  3. 10.  Laurenty (Wawrzyniec) Kusio urodzony(a) 10 sier. 1760, Redzyńskie (syn Piotr Kusio oraz Łucja).

    Laurenty poślubił(a) Teresa Świeczka 20 sty. 1788, Latowicz. Teresa (córka Szymon Świeczka oraz Antonina Wiechetek) urodzony(a) 21 paź. 1770, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Świeczka urodzony(a) 21 paź. 1770, Strachomin (córka Szymon Świeczka oraz Antonina Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Felicjan Kusio urodzony(a) 8 czer. 1789, Redzyńskie.
    2. 5. Magdalena Kusio urodzony(a) 1792, Redzyńskie.
    3. Gabriel Kusio urodzony(a) 1795, Redzyńskie.
    4. Wincenty Kusio urodzony(a) 24 sty. 1797, Redzyńskie.
    5. Jan Kusio urodzony(a) 24 czer. 1789, Redzyńskie.
    6. Kajetan Kusio urodzony(a) 8 sier. 1800, Redzyńskie.
    7. Wincenty Kusio urodzony(a) 19 kwie. 1803, Redzyńskie.
    8. Łucja Kusio urodzony(a) 1806, Redzyńskie.
    9. Marianna Kusio urodzony(a) 1 mar. 1809, Redzyńskie.
    10. Damazy Ambroży Kusio urodzony(a) 11 gru. 1810, Redzyńskie.
    11. Damian Kusio urodzony(a) 12 gru. 1810, Redzyńskie.
    12. Wojciech Wincenty Kusio urodzony(a) 19 kwie. 1803, Redzyńskie.

  5. 12.  Balcer Majcher Stosio (syn N Stosio); zgon 12 sty. 1823, Wężyczyn.

    Balcer poślubił(a) Krystyna Wiechetek 27 sty. 1793, Latowicz. Krystyna (córka Wawrzyniec Wiechetek oraz Katarzyna Koziańka) urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn; zgon 24 list. 1812, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Krystyna Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn (córka Wawrzyniec Wiechetek oraz Katarzyna Koziańka); zgon 24 list. 1812, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Fabian Stosio urodzony(a) 20 sty. 1796, Wężyczyn.
    2. Paweł Stosio urodzony(a) 7 sty. 1799, Wężyczyn.
    3. Agnieszka Stosio urodzony(a) 28 sty. 1800, Wężyczyn.
    4. Sylwester Stosio urodzony(a) 4 sty. 1803, Wężyczyn.
    5. 6. Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Jan Stosio urodzony(a) 6 luty 1809, Wężyczyn.

  7. 14.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. 7. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 17 gru. 1789, Strachomin.

    Stefan — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1760, Strachomin.
    2. 8. Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin.
    3. Marcin Gajowniczek urodzony(a) 1 list. 1763, Strachomin; zgon 6 czer. 1768, Strachomin.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 28 lip. 1766, Strachomin; zgon 7 mar. 1768, Strachomin.
    5. Dionizy Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1768, Strachomin.
    6. Dominika Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1771, Strachomin.
    7. Róża Gajowniczek urodzony(a) 11 wrz. 1774, Strachomin; zgon 15 wrz. 1774, Strachomin.
    8. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 11 czer. 1776, Strachomin; zgon 3 czer. 1778, Strachomin.
    9. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 8 lip. 1779, Strachomin; zgon 14 kwie. 1793, Strachomin.

  3. 18.  Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe (syn N Wronowski); zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Filip Wronoski urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 mar. 1778, Iwowe.
    2. Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe; zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.
    3. Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe.
    4. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 19 sty. 1762, Iwowe.
    5. 9. Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe.
    6. Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe.
    7. Bartłomiej Wronowski urodzony(a) 25 sier. 1771, Iwowe.

  5. 20.  Piotr Kusio urodzony(a) 1715, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 27 maj 1775, Redzyńskie.

    Piotr — Łucja. Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Magdalena Kusio urodzony(a) 1736, Redzyńskie; zgon 13 sier. 1811, Redzyńskie.
    2. Krystyna Kusio urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    3. Katarzyna Kusio urodzony(a) 1749, Redzyńskie; zgon 17 kwie. 1798, Laliny.
    4. Franciszka Kusio urodzony(a) 1755, Redzyńskie.
    5. Marianna Kusio urodzony(a) 30 sier. 1756, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1793, Redzyńskie.
    6. 10. Laurenty (Wawrzyniec) Kusio urodzony(a) 10 sier. 1760, Redzyńskie.

  7. 22.  Szymon Świeczka urodzony(a) 1731 (syn N Świeczka); zgon 14 mar. 1797, Strachomin.

    Szymon poślubił(a) Antonina Wiechetek 21 sty. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Antonina Wiechetek
    Dzieci:
    1. Łukasz Świeczka urodzony(a) 13 paź. 1760, Strachomin.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 6 mar. 1763, Strachomin.
    3. Franciszek Świeczka urodzony(a) 3 paź. 1765, Strachomin; zgon 23 czer. 1767, Strachomin.
    4. Helena Świeczka urodzony(a) 28 luty 1768, Strachomin; zgon 30 mar. 1772, Strachomin.
    5. 11. Teresa Świeczka urodzony(a) 21 paź. 1770, Strachomin.
    6. Karol Świeczka urodzony(a) 1 list. 1773, Strachomin; zgon 11 paź. 1776, Strachomin.
    7. Klara Świeczka urodzony(a) 6 sier. 1776, Strachomin; zgon 25 sier. 1778, Strachomin.
    8. Franciszka Świeczka urodzony(a) 26 kwie. 1779, Strachomin; zgon 4 maj 1779, Strachomin.
    9. Marianna Świeczka urodzony(a) 5 mar. 1782, Strachomin.

  9. 24.  N Stosio
    Dzieci:
    1. Andrzej Stosio urodzony(a) 1737; zgon 27 lip. 1783, Latowicz.
    2. Łukasz Stosio urodzony(a) 1745; zgon 12 sty. 1795, Latowicz.
    3. 12. Balcer Majcher Stosio zgon 12 sty. 1823, Wężyczyn.
    4. Paweł Stosio urodzony(a) 1785, Soćki; zgon 27 luty 1845, Soćki.
    5. Antoni Stosio

  10. 26.  Wawrzyniec Wiechetek urodzony(a) 1755, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 3 mar. 1808, Wężyczyn.

    Wawrzyniec poślubił(a) Katarzyna Koziańka 19 maj 1776, Latowicz. Katarzyna urodzony(a) 1743, Strachomin; zgon 16 sty. 1793, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  11. 27.  Katarzyna Koziańka urodzony(a) 1743, Strachomin; zgon 16 sty. 1793, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. 13. Krystyna Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn; zgon 24 list. 1812, Wężyczyn.

  12. 28.  Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Agnieszka).

    Dionizy poślubił(a) Małgorzata Wronowska 26 sty. 1777, Latowicz. Małgorzata (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  13. 29.  Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Szymon Sabak urodzony(a) 19 luty 1777, Wężyczyn; zgon 28 maj 1777, Wężyczyn.
    2. 14. Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn.
    3. Róża Sabak urodzony(a) 29 sier. 1781, Wężyczyn; zgon 28 lip. 1782, Wężyczyn.
    4. Mikołaj Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1783, Wężyczyn; zgon 28 sier. 1785, Wężyczyn.
    5. Bernard Sabak urodzony(a) 18 maj 1787, Wężyczyn; zgon 17 maj 1790, Wężyczyn.
    6. Antonina Sabak urodzony(a) 12 czer. 1791, Wężyczyn; zgon 21 paź. 1795, Wężyczyn.

  14. 30.  Ignacy Reda urodzony(a) 1743 (syn N Reda); zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Wiechetek 25 lip. 1773, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  15. 31.  Franciszka Wiechetek urodzony(a) , Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 23 paź. 1773, Strachomin.
    2. Petronella Reda urodzony(a) 31 maj 1776, Strachomin.
    3. Szymon Reda urodzony(a) 1 list. 1778, Strachomin.
    4. 15. Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin.
    5. Marcelina Reda urodzony(a) 3 czer. 1784, Strachomin.
    6. Daria Reda urodzony(a) 29 paź. 1786, Wężyczyn.
    7. Karolina Reda urodzony(a) 8 list. 1788, Wężyczyn.
    8. Róża Reda urodzony(a) 29 sier. 1790, Wężyczyn.
    9. Kilian Reda urodzony(a) 12 lip. 1792, Wężyczyn.