Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Tadeusz Świątek

Tadeusz Świątek

Mężczyzna 1903 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Tadeusz Świątek urodzony(a) 7 list. 1903, Latowicz (syn Kazimierz Świątek oraz Zofia Bojanek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Kazimierz Świątek urodzony(a) 2 mar. 1879, Latowicz (syn Walenty Świątek oraz Marianna Szeląg).

    Kazimierz poślubił(a) Zofia Bojanek 11 luty 1903, Latowicz. Zofia (córka Jan Bojankowski oraz Julianna Rogala) urodzony(a) 8 paź. 1883, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zofia Bojanek urodzony(a) 8 paź. 1883, Latowicz (córka Jan Bojankowski oraz Julianna Rogala).
    Dzieci:
    1. 1. Tadeusz Świątek urodzony(a) 7 list. 1903, Latowicz.
    2. Henryk Świątek urodzony(a) 28 maj 1905, Latowicz.
    3. Stanisława Świątek urodzony(a) 17 gru. 1906, Latowicz.
    4. Aleksandra Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1909, Latowicz.
    5. Marian Świątek urodzony(a) 18 luty 1911, Latowicz.
    6. Marianna Świątek urodzony(a) 14 kwie. 1914, Latowicz.
    7. Czesław Świątek urodzony(a) 15 sier. 1916, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Świątek urodzony(a) 1841, Latowicz (syn Michał Świątek oraz Daria Urszula Ryćkowska).

    Walenty poślubił(a) Marianna Szeląg 3 luty 1864, Latowicz. Marianna (córka Paweł Szeląg oraz Józefa Świeczka) urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz (córka Paweł Szeląg oraz Józefa Świeczka).
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 30 maj 1867, Latowicz.
    2. Ludwika Świątek urodzony(a) 5 maj 1870, Latowicz.
    3. Józef Świątek urodzony(a) 3 luty 1873, Latowicz.
    4. Tomasz Świątek urodzony(a) 6 luty 1876, Latowicz.
    5. 2. Kazimierz Świątek urodzony(a) 2 mar. 1879, Latowicz.
    6. Władysław Świątek urodzony(a) 19 lip. 1883, Latowicz.
    7. Zofia Świątek urodzony(a) 1 paź. 1885, Latowicz.
    8. Franciszek Świątek urodzony(a) 24 list. 1888, Latowicz.

  3. 6.  Jan Bojankowski urodzony(a) 1846, Róża (syn Kazimierz Bojanek oraz Agata Krycka).

    Jan poślubił(a) Julianna Rogala Julianna (córka Łukasz Rogala oraz Teresa Nidek) urodzony(a) 16 luty 1846, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Rogala urodzony(a) 16 luty 1846, Latowicz (córka Łukasz Rogala oraz Teresa Nidek).
    Dzieci:
    1. Helena Bojankowska urodzony(a) 14 luty 1868, Latowicz.
    2. Stanisław Bojanek urodzony(a) 30 wrz. 1872, Latowicz.
    3. Józef Bojanek urodzony(a) 6 wrz. 1875, Latowicz.
    4. Piotr Bojanek urodzony(a) 13 maj 1878, Latowicz.
    5. Franciszek Bojanek urodzony(a) 7 list. 1880, Latowicz.
    6. 3. Zofia Bojanek urodzony(a) 8 paź. 1883, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1813, Latowicz (syn Kazimierz Świątek oraz Krystyna Kamieńska).

    Michał poślubił(a) Daria Urszula Ryćkowska 30 maj 1836, Latowicz. Daria (córka Wojciech Ryćkowski oraz Marianna Łukaszek) urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Daria Urszula Ryćkowska urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz (córka Wojciech Ryćkowski oraz Marianna Łukaszek).
    Dzieci:
    1. 4. Walenty Świątek urodzony(a) 1841, Latowicz.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 1847, Latowicz.

  3. 10.  Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz (syn Tomasz Szeląg oraz Agnieszka Rogala).

    Paweł poślubił(a) Józefa Świeczka 1 mar. 1829, Latowicz. Józefa (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek) urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz (córka Maciej Świeczka oraz Gertruda Śluzek).
    Dzieci:
    1. Marianna Szeląg urodzony(a) 17 sier. 1830, Latowicz.
    2. Wincenty Szeląg urodzony(a) 25 mar. 1832, Latowicz.
    3. Agnieszka Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1835, Latowicz.
    4. Piotr Szeląg urodzony(a) 1837, Latowicz.
    5. Michał Szeląg urodzony(a) 20 wrz. 1840, Latowicz.
    6. Jan Szeląg urodzony(a) 11 maj 1843, Latowicz.
    7. 5. Marianna Szeląg urodzony(a) 7 sier. 1846, Latowicz.

  5. 12.  Kazimierz Bojanek urodzony(a) 31 sty. 1813, Latowicz (syn Feliks Bojanek oraz Brygida Sytek).

    Kazimierz poślubił(a) Agata Krycka 27 sty. 1834, Latowicz. Agata (córka Julian Krycki oraz Antonina Osińska) urodzony(a) 1816, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agata Krycka urodzony(a) 1816, Latowicz (córka Julian Krycki oraz Antonina Osińska).
    Dzieci:
    1. 6. Jan Bojankowski urodzony(a) 1846, Róża.
    2. Konstancja Bojanek urodzony(a) 18 wrz. 1836, Latowicz.

  7. 14.  Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz (syn Mikołaj Rogala oraz Konstancja Gortat).

    Łukasz poślubił(a) Teresa Nidek Teresa (córka Mikołaj Nidek oraz Kunegunda Jesień) urodzony(a) 1813, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Teresa Nidek urodzony(a) 1813, Latowicz (córka Mikołaj Nidek oraz Kunegunda Jesień).
    Dzieci:
    1. Paweł Rogala urodzony(a) 19 sty. 1835, Latowicz.
    2. Tomasz Rogala urodzony(a) 14 gru. 1837, Latowicz.
    3. Jan Rogala urodzony(a) 26 gru. 1841, Latowicz.
    4. Kacper Rogala urodzony(a) 6 sty. 1844, Latowicz.
    5. 7. Julianna Rogala urodzony(a) 16 luty 1846, Latowicz.
    6. Marcin Rogala urodzony(a) 1 list. 1847, Latowicz.
    7. Maria Magdalena Rogala urodzony(a) 19 lip. 1851, Latowicz.
    8. Helena Rogala urodzony(a) 7 lip. 1855, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kazimierz Świątek urodzony(a) 28 luty 1777, Strachomin (syn Maciej Świątek oraz Katarzyna Szeląg).

    Kazimierz poślubił(a) Krystyna Kamieńska 9 sty. 1813, Latowicz. Krystyna (córka Wojciech Kamieński oraz Tekla Sawicka) urodzony(a) 1793, Kobiałki. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Krystyna Kamieńska urodzony(a) 1793, Kobiałki (córka Wojciech Kamieński oraz Tekla Sawicka).
    Dzieci:
    1. 8. Michał Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1813, Latowicz.
    2. Michał Franciszek Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1813, Latowicz.
    3. Szymon Tadeusz Świątek urodzony(a) 31 paź. 1815, Latowicz.
    4. Franciszka Tekla Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1819, Latowicz.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 22 mar. 1822, Latowicz.
    6. Agnieszka Świątek urodzony(a) 19 sty. 1826, Latowicz.

  3. 18.  Wojciech Ryćkowski

    Wojciech poślubił(a) Marianna Łukaszek 22 sty. 1797, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej) urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 3 paź. 1779, Latowicz (córka Franciszek Łukaszek oraz Zofia Polej).
    Dzieci:
    1. Karol Ryćkowski urodzony(a) 8 list. 1798, Latowicz.
    2. Jadwiga Ryćkowska urodzony(a) 9 paź. 1801, Latowicz.
    3. Benedykt Ryćkowski urodzony(a) 19 mar. 1805, Latowicz.
    4. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 23 list. 1806, Latowicz.
    5. Katarzyna Ryćkowska urodzony(a) 22 list. 1808, Latowicz.
    6. Euzebi Hieronim Ryćkowski urodzony(a) 10 sier. 1811, Latowicz.
    7. Euzebiusz Ryćkowski urodzony(a) 11 sier. 1811, Latowicz.
    8. Tomasz Józef Ryćkowski urodzony(a) 14 gru. 1812, Latowicz.
    9. Tomasz Ryćkowski urodzony(a) 15 gru. 1812, Latowicz.
    10. 9. Daria Urszula Ryćkowska urodzony(a) 23 paź. 1818, Latowicz.

  5. 20.  Tomasz Szeląg urodzony(a) 19 wrz. 1773, Latowicz (syn Andrzej Szeląg oraz Ewa).

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Rogala 2 luty 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka Rogala
    Dzieci:
    1. Klara Szeląg urodzony(a) 14 maj 1800, Latowicz.
    2. Andrzej Szeląg urodzony(a) 21 list. 1802, Latowicz.
    3. Wincenty Szeląg urodzony(a) 3 kwie. 1805, Latowicz.
    4. Agata Szeląg urodzony(a) 4 luty 1807, Latowicz.
    5. 10. Paweł Szeląg urodzony(a) 9 sty. 1809, Latowicz.
    6. Małgorzata Magdalena Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    7. Małgorzata Szeląg urodzony(a) 4 czer. 1811, Latowicz.
    8. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 14 mar. 1814, Latowicz.
    9. Gertruda Józefa Szeląg urodzony(a) 16 mar. 1814, Latowicz.
    10. Feliks Marek Szeląg urodzony(a) 29 maj 1815, Latowicz.
    11. Monika Marcella Szeląg urodzony(a) 8 kwie. 1819, Latowicz.
    12. Krystyna Józefa Szeląg urodzony(a) 10 mar. 1821, Latowicz.

  7. 22.  Maciej Świeczka urodzony(a) 23 luty 1766, Latowicz (syn Jakub Świeczka oraz Helena Zioło).

    Maciej poślubił(a) Gertruda Śluzek 24 sty. 1790, Latowicz. Gertruda (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda) urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Gertruda Śluzek urodzony(a) 3 list. 1769, Latowicz (córka Maciej Śluzek oraz Agata Grzenda).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Świeczka urodzony(a) 27 luty 1791, Latowicz.
    2. Józef Świeczka urodzony(a) 19 mar. 1793, Latowicz.
    3. Łukasz Świeczka urodzony(a) 18 paź. 1796, Latowicz.
    4. Elżbieta Świeczka urodzony(a) 19 list. 1798, Latowicz.
    5. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1801, Latowicz.
    6. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 7 sty. 1803, Latowicz.
    7. 11. Józefa Świeczka urodzony(a) 18 mar. 1805, Latowicz.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 23 wrz. 1808, Latowicz.

  9. 24.  Feliks Bojanek urodzony(a) 13 sty. 1767, Latowicz (syn Kazimierz Bojanek oraz Joanna Miedek).

    Feliks poślubił(a) Brygida Sytek 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Brygida Sytek
    Dzieci:
    1. Fortunat Bojanek urodzony(a) 16 kwie. 1789, Latowicz.
    2. Grzegorz Bojanek urodzony(a) 11 mar. 1791, Latowicz.
    3. Katarzyna Bojanek urodzony(a) 7 maj 1796, Latowicz.
    4. Błażej Bojanek urodzony(a) 4 luty 1798, Latowicz.
    5. Andrzej Bojanek urodzony(a) 18 paź. 1799, Latowicz.
    6. Gertruda Bojanek urodzony(a) 29 gru. 1803, Latowicz.
    7. Agnieszka Bojanek urodzony(a) 3 list. 1805, Latowicz.
    8. Antonina Bojanek urodzony(a) 10 czer. 1808, Latowicz; zgon 27 list. 1809, Latowicz.
    9. 12. Kazimierz Bojanek urodzony(a) 31 sty. 1813, Latowicz.
    10. Kazimierz Wincenty Bojanek urodzony(a) 31 sty. 1813, Latowicz.

  11. 26.  Julian Krycki urodzony(a) 22 kwie. 1781, Latowicz (syn Bartłomiej Krycki oraz Agnieszka).

    Julian poślubił(a) Antonina Osińska 17 luty 1806, Latowicz. Antonina (córka Marcin Osiński oraz Żyjący) urodzony(a) 15 maj 1788, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Antonina Osińska urodzony(a) 15 maj 1788, Latowicz (córka Marcin Osiński oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Łukasz Krycki urodzony(a) 1823, Latowicz.
    2. 13. Agata Krycka urodzony(a) 1816, Latowicz.

  13. 28.  Mikołaj Rogala urodzony(a) 10 wrz. 1781, Latowicz (syn Roch Rogala oraz Jadwiga Domoń).

    Mikołaj poślubił(a) Konstancja Gortat 16 luty 1800, Latowicz. Konstancja (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska) urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Konstancja Gortat urodzony(a) 14 luty 1784, Latowicz (córka Adam Gortat oraz Barbara Kisielska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rogala urodzony(a) 24 wrz. 1805, Latowicz.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 17 lip. 1808, Latowicz; zgon 23 list. 1809, Latowicz.
    3. Łukasz Adam Rogala urodzony(a) 16 paź. 1810, Latowicz.
    4. 14. Łukasz Rogala urodzony(a) 17 paź. 1810, Latowicz.
    5. Wincenty Wojciech Rogala urodzony(a) 16 kwie. 1814, Latowicz.
    6. Jakub Wincenty Rogala urodzony(a) 19 lip. 1815, Latowicz.
    7. Jan Antoni Rogala urodzony(a) 26 maj 1819, Latowicz.
    8. Franciszek Rogala urodzony(a) 5 paź. 1822, Latowicz.
    9. Katarzyna Rogala urodzony(a) 13 list. 1823, Latowicz.
    10. Jadwiga Rogala urodzony(a) 13 paź. 1826, Latowicz.

  15. 30.  Mikołaj Nidek urodzony(a) 4 gru. 1784, Latowicz (syn Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).

    Mikołaj poślubił(a) Kunegunda Jesień 28 luty 1808, Latowicz. Kunegunda (córka Paweł Jesień oraz Marianna Suda) urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Kunegunda Jesień urodzony(a) 6 sier. 1792, Latowicz (córka Paweł Jesień oraz Marianna Suda).
    Dzieci:
    1. 15. Teresa Nidek urodzony(a) 1813, Latowicz.
    2. Teresa Franciszka Nidek urodzony(a) 6 list. 1811, Latowicz.
    3. Marianna Franciszka Nidek urodzony(a) 6 gru. 1812, Latowicz.
    4. Marianna Nidek urodzony(a) 7 gru. 1812, Latowicz.
    5. Ewa Marianna Nidek urodzony(a) 22 gru. 1814, Latowicz.
    6. Ewa Nidek urodzony(a) 24 gru. 1814, Latowicz.
    7. Eleonora Franciszka Nidek urodzony(a) 21 luty 1817, Latowicz.
    8. Petronella Małgorzata Niedek urodzony(a) 25 czer. 1820, Latowicz.
    9. Tomasz Nidek urodzony(a) 14 wrz. 1822, Latowicz.
    10. Jan Niedek urodzony(a) 11 gru. 1824, Latowicz.
    11. Żyjący
    12. Paweł Nidek urodzony(a) 25 czer. 1830, Latowicz.