Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Reda

Marianna Reda

Kobieta 1862 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Reda urodzony(a) 31 sty. 1862, Chyżyny (córka Kazimierz Reda oraz Żyjący).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Kazimierz Reda urodzony(a) 1 lip. 1841, Chyżyny (syn Józef Reda oraz Agnieszka Marianna Łodyga).

    Kazimierz poślubił(a) Żyjący 4 lip. 1859, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Ignacy Reda urodzony(a) 28 lip. 1860, Chyżyny.
    2. 1. Marianna Reda urodzony(a) 31 sty. 1862, Chyżyny.
    3. Józef Reda urodzony(a) 19 sier. 1863, Chyżyny.
    4. Wojciech Reda urodzony(a) 22 mar. 1865, Chyżyny.
    5. Jan Reda urodzony(a) 13 mar. 1867, Chyżyny.
    6. Agnieszka Reda urodzony(a) 22 mar. 1869, Chyżyny.
    7. Ludwik Reda urodzony(a) 25 mar. 1871, Chyżyny.
    8. Marianna Reda urodzony(a) 5 luty 1875, Starogród.
    9. Weronika Helena Reda urodzony(a) 28 lip. 1877, Starogród.
    10. Franciszka Reda urodzony(a) 31 mar. 1881, Starogród.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Reda urodzony(a) 1810, Chyżyny (syn Jan Reda oraz Dorota Górska).

    Józef poślubił(a) Agnieszka Marianna Łodyga 16 sty. 1831, Latowicz. Agnieszka (córka Tomasz Łodyga oraz Cecylia Pęśko) urodzony(a) 22 sty. 1814, Laliny; zgon 9 luty 1857, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Marianna Łodyga urodzony(a) 22 sty. 1814, Laliny (córka Tomasz Łodyga oraz Cecylia Pęśko); zgon 9 luty 1857, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Reda urodzony(a) 13 list. 1832, Chyżyny.
    2. Kazimierz Reda urodzony(a) 24 luty 1835, Chyżyny.
    3. Teresa Reda urodzony(a) 20 paź. 1837, Chyżyny.
    4. 2. Kazimierz Reda urodzony(a) 1 lip. 1841, Chyżyny.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 9 kwie. 1844, Chyżyny.
    6. Franciszka Reda urodzony(a) 24 wrz. 1847, Chyżyny.
    7. Grzegorz Reda urodzony(a) 23 luty 1849, Chyżyny.
    8. Jakub Reda urodzony(a) 16 lip. 1851, Chyżyny.

  3. 6.  Wojciech Franciszek Myka urodzony(a) 28 mar. 1815, Transbór (syn Samuel Myka oraz Antonina Bobotko).

    Wojciech poślubił(a) Anna Rybak 2 luty 1835, Latowicz. Anna (córka Grzegorz Rybak oraz Salomea Tomaszewska) urodzony(a) 27 lip. 1809, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anna Rybak urodzony(a) 27 lip. 1809, Transbór (córka Grzegorz Rybak oraz Salomea Tomaszewska).
    Dzieci:
    1. Paweł Myka urodzony(a) 21 mar. 1836, Transbór.
    2. 3. Żyjący
    3. Marianna Myka urodzony(a) 6 gru. 1840, Transbór.
    4. Cyprian Myka urodzony(a) 14 wrz. 1845, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jan poślubił(a) Dorota Górska 21 maj 1809, Latowicz. Dorota (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda) urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda).
    Dzieci:
    1. 4. Józef Reda urodzony(a) 1810, Chyżyny.
    2. Marcin Benedykt Reda urodzony(a) 9 list. 1811, Strachomin.
    3. Karolina Marianna Reda urodzony(a) 4 list. 1812, Strachomin.
    4. Szczepan Jan Reda urodzony(a) 24 gru. 1814, Strachomin.
    5. Telesfor Paweł Reda urodzony(a) 4 sty. 1816, Strachomin.
    6. Marianna Magdalena Reda urodzony(a) 3 lip. 1818, Chyżyny.
    7. Monika Marianna Reda urodzony(a) 3 maj 1821, Chyżyny; zgon 7 sier. 1861, Redzyńskie.
    8. Telesfor Reda urodzony(a) 19 czer. 1824, Chyżyny.
    9. Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1826, Strachomin.
    10. Stanisław Reda urodzony(a) 4 maj 1828, Chyżyny.
    11. Małgorzata Reda urodzony(a) 10 lip. 1831, Strachomin.
    12. Jan Reda urodzony(a) 17 paź. 1834, Strachomin.
    13. Piotr Reda urodzony(a) 18 czer. 1837, Strachomin.

  3. 10.  Tomasz Łodyga urodzony(a) 9 gru. 1780, Laliny (syn Adalbert Łodyga oraz Krystyna Jesień); zgon 10 wrz. 1831, Laliny.

    Tomasz poślubił(a) Cecylia Pęśko 11 list. 1798, Latowicz. Cecylia (córka Szymon Pęśko oraz Antonina Śluzek) urodzony(a) 24 list. 1774, Laliny; zgon 14 maj 1836, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Cecylia Pęśko urodzony(a) 24 list. 1774, Laliny (córka Szymon Pęśko oraz Antonina Śluzek); zgon 14 maj 1836, Laliny.
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Łodyga urodzony(a) 28 sier. 1803, Laliny; zgon 10 czer. 1805, Laliny.
    2. Antoni Łodyga urodzony(a) 8 wrz. 1807, Laliny; zgon 11 wrz. 1807, Laliny.
    3. Jakub Łodyga urodzony(a) 24 lip. 1808, Laliny; zgon 20 kwie. 1854, Laliny.
    4. Franciszka Helena Łodyga urodzony(a) 4 mar. 1811, Laliny; zgon 14 gru. 1811, Laliny.
    5. Szymon Karol Łodyga urodzony(a) 28 paź. 1812, Laliny; zgon 2 list. 1812, Laliny.
    6. 5. Agnieszka Marianna Łodyga urodzony(a) 22 sty. 1814, Laliny; zgon 9 luty 1857, Chyżyny.

  5. 12.  Samuel Myka urodzony(a) 22 sier. 1784, Transbór (syn Jan Myka oraz Katarzyna Zwierz).

    Samuel poślubił(a) Antonina Bobotko 21 sty. 1811, Latowicz. Antonina (córka Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek) urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny (córka Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).
    Dzieci:
    1. Anna Marianna Myka urodzony(a) 25 czer. 1813, Transbór.
    2. 6. Wojciech Franciszek Myka urodzony(a) 28 mar. 1815, Transbór.
    3. Aleksy Wincenty Myka urodzony(a) 18 lip. 1816, Transbór.

  7. 14.  Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór (syn Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).

    Grzegorz poślubił(a) Salomea Tomaszewska 13 sier. 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Salomea Tomaszewska
    Dzieci:
    1. Józefata Rybak urodzony(a) 24 czer. 1804, Transbór.
    2. Teresa Rybak urodzony(a) 1806, Transbór.
    3. Franciszka Rybak urodzony(a) 27 sty. 1807, Transbór.
    4. 7. Anna Rybak urodzony(a) 27 lip. 1809, Transbór.
    5. Katarzyna Marianna Rybak urodzony(a) 29 paź. 1813, Transbór.
    6. Wacław Michał Rybak urodzony(a) 27 wrz. 1816, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. 8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  3. 18.  Laurenty Górski urodzony(a) 1739 (syn N Górski); zgon 19 luty 1819, Chyżyny.

    Laurenty poślubił(a) Agata Grzęda 19 sty. 1777, Latowicz. Agata (córka N Grzenda) urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 12 luty 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agata Grzęda urodzony(a) 1744, Chyżyny (córka N Grzenda); zgon 12 luty 1819, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Feliks Górski urodzony(a) 20 list. 1777, Chyżyny.
    2. Piotr Górski urodzony(a) 28 kwie. 1782, Chyżyny.
    3. Joanna Górska urodzony(a) 27 gru. 1785, Chyżyny.
    4. Szymon Górski urodzony(a) 11 luty 1789, Chyżyny; zgon 13 gru. 1789, Chyżyny.
    5. 9. Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny.
    6. Stanisław Górski urodzony(a) 24 list. 1793, Chyżyny.

  5. 20.  Adalbert Łodyga urodzony(a) 11 kwie. 1756, Laliny (syn Bartłomiej Łodyga oraz Marianna); zgon 14 kwie. 1818, Laliny.

    Adalbert poślubił(a) Krystyna Jesień 6 luty 1780, Latowicz. Krystyna (córka Krzysztof Jesień oraz Zofia Łubian) urodzony(a) 13 wrz. 1761, Budziska; zgon 19 maj 1836, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Krystyna Jesień urodzony(a) 13 wrz. 1761, Budziska (córka Krzysztof Jesień oraz Zofia Łubian); zgon 19 maj 1836, Laliny.
    Dzieci:
    1. Weronika Łodyga urodzony(a) 6 luty 1779, Laliny; zgon 6 luty 1799, Laliny.
    2. 10. Tomasz Łodyga urodzony(a) 9 gru. 1780, Laliny; zgon 10 wrz. 1831, Laliny.
    3. Jan Łodyga urodzony(a) 14 lip. 1782, Laliny.
    4. Franciszka Łodyga urodzony(a) 30 sty. 1785, Laliny; zgon 10 sty. 1801, Laliny.
    5. Konstancja Łodyga urodzony(a) 17 wrz. 1787, Laliny; zgon 9 czer. 1821, Laliny.
    6. Szczepan Łodyga urodzony(a) 15 lip. 1790, Laliny; zgon 15 sier. 1831, Iwowe.
    7. Andrzej Łodyga urodzony(a) 16 lip. 1796, Laliny; zgon 1 wrz. 1831, Laliny.
    8. Feliks Łodyga urodzony(a) 4 czer. 1801, Laliny.
    9. Agnieszka Łodyga urodzony(a) 31 gru. 1802, Laliny; zgon 12 czer. 1805, Laliny.

  7. 22.  Szymon Pęśko urodzony(a) 1735 (syn Bartłomiej Pęśko oraz Barbara); zgon 26 mar. 1801, Laliny.

    Szymon poślubił(a) Antonina Śluzek 20 list. 1768, Latowicz. Antonina urodzony(a) , Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Antonina Śluzek urodzony(a) , Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Krystyna Pęśko urodzony(a) 16 wrz. 1769, Laliny; zgon 9 gru. 1771, Laliny.
    2. Marcella Pęśko urodzony(a) 27 sty. 1772, Laliny; zgon 18 gru. 1775, Laliny.
    3. 11. Cecylia Pęśko urodzony(a) 24 list. 1774, Laliny; zgon 14 maj 1836, Laliny.
    4. Adam Pęśko urodzony(a) 24 gru. 1777, Laliny.
    5. Krystyna Pęśko urodzony(a) 20 sier. 1780, Laliny; zgon 24 sier. 1781, Laliny.
    6. Jan Pęśko urodzony(a) 1782, Laliny; zgon 25 sier. 1783, Laliny.
    7. Marianna Pęszko urodzony(a) 1782, Laliny; zgon 19 paź. 1782, Laliny.
    8. Marianna Pęśko urodzony(a) 1 lip. 1786, Laliny; zgon 3 lip. 1807, Laliny.

  9. 24.  Jan Myka

    Jan — Katarzyna Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Zwierz
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 12. Samuel Myka urodzony(a) 22 sier. 1784, Transbór.

  11. 26.  Tadeusz Bobotek urodzony(a) 1750 (syn Żyjący); zgon 25 maj 1808, Chyżyny.

    Tadeusz poślubił(a) Agnieszka Borówek 24 sty. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Agnieszka Borówek (córka Żyjący).
    Dzieci:
    1. Antonina Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1779, Chyżyny.
    2. Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny.
    3. Julianna Bobotek urodzony(a) 22 czer. 1783, Chyżyny.
    4. Jakub Bobotek urodzony(a) 24 lip. 1785, Chyżyny.
    5. Jadwiga Bobotek urodzony(a) 11 paź. 1787, Chyżyny; zgon 15 sier. 1788, Chyżyny.
    6. 13. Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny.
    7. Cecylia Bobotek urodzony(a) 28 list. 1790, Chyżyny; zgon 29 sty. 1795, Chyżyny.
    8. Jan Bobotek urodzony(a) 23 paź. 1792, Chyżyny.

  13. 28.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór.
    3. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. 14. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór.