Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Zofia Duczek

Zofia Duczek

Kobieta 1905 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Zofia Duczek urodzony(a) 28 maj 1905, Transbór (córka Jan Duczek oraz Marianna Mazek).

    Zofia poślubił(a) Jan Zajm 13 czer. 1932, Latowicz. Jan (syn Ludwik Zajm oraz Józefa Brauła) urodzony(a) 10 luty 1900, Transbór; zgon 22 mar. 1933, Transbór. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Duczek urodzony(a) 3 wrz. 1872, Transbór (syn Teodor Ducek oraz Anna Sikora).

    Jan poślubił(a) Marianna Mazek 26 list. 1903, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Mazek oraz Franciszka Wiśniewska) urodzony(a) 29 list. 1868, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Mazek urodzony(a) 29 list. 1868, Borówek (córka Franciszek Mazek oraz Franciszka Wiśniewska).
    Dzieci:
    1. Aleksander Duczek urodzony(a) 28 luty 1908, Transbór.
    2. 1. Zofia Duczek urodzony(a) 28 maj 1905, Transbór.
    3. Jan Duczek urodzony(a) 6 kwie. 1911, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Teodor Ducek urodzony(a) 8 list. 1847, Transbór (syn Jan Ducek oraz Ludwika Rybak).

    Teodor poślubił(a) Anna Sikora 24 luty 1867, Latowicz. Anna (córka Józef Sikorski oraz Marianna Przybysz) urodzony(a) 1847, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anna Sikora urodzony(a) 1847, Transbór (córka Józef Sikorski oraz Marianna Przybysz).
    Dzieci:
    1. Jan Ducek urodzony(a) 19 list. 1868, Transbór.
    2. Ludwik Ducek urodzony(a) 9 kwie. 1870, Transbór.
    3. 2. Jan Duczek urodzony(a) 3 wrz. 1872, Transbór.
    4. Julianna Ducek urodzony(a) 3 mar. 1875, Transbór.
    5. Walenty Duczek urodzony(a) 21 wrz. 1877, Transbór.
    6. Walenty Ducek urodzony(a) 20 wrz. 1878, Transbór.
    7. Piotr Ducek urodzony(a) 7 kwie. 1881, Transbór.
    8. Katarzyna Ducek urodzony(a) 9 kwie. 1884, Transbór.
    9. Stanisław Ducek urodzony(a) 3 sty. 1887, Transbór.

  3. 6.  Franciszek Mazek urodzony(a) 3 paź. 1830, Borówek (syn Wawrzyniec Mazek oraz Monika Kotankiewicz).

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Wiśniewska 29 sty. 1849, Latowicz. Franciszka (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka) urodzony(a) 9 mar. 1827, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Wiśniewska urodzony(a) 9 mar. 1827, Starogród (córka Karol Wiśniewski oraz Marianna Piłka).
    Dzieci:
    1. Łucja Mazek urodzony(a) 2 list. 1851, Borówek.
    2. Walenty Mazek urodzony(a) 19 sty. 1854, Borówek.
    3. Jan Mazek urodzony(a) 6 gru. 1861, Borówek.
    4. Ludwik Mazek urodzony(a) 21 sier. 1864, Borówek.
    5. Paweł Mazek urodzony(a) 9 sty. 1859, Borówek.
    6. Ignacy Mazek urodzony(a) 23 sty. 1867, Borówek.
    7. Karol Mazek urodzony(a) 23 sty. 1867, Borówek.
    8. 3. Marianna Mazek urodzony(a) 29 list. 1868, Borówek.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Ducek urodzony(a) 1819, Oleśnica (syn Marcin Duczek oraz Apolonia Redosz).

    Jan poślubił(a) Ludwika Rybak 27 luty 1843, Latowicz. Ludwika (córka Kacper Rybak oraz Żyjący) urodzony(a) 1826, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ludwika Rybak urodzony(a) 1826, Transbór (córka Kacper Rybak oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Tekla Ducek urodzony(a) 14 wrz. 1845, Transbór; zgon 12 paź. 1889, Transbór.
    2. 4. Teodor Ducek urodzony(a) 8 list. 1847, Transbór.
    3. Anna Ducek urodzony(a) 3 lip. 1850, Transbór.
    4. Piotr Ducek urodzony(a) 20 paź. 1852, Transbór.
    5. Leon Ducek urodzony(a) 13 sty. 1861, Transbór.
    6. Ludwik Ducek urodzony(a) 25 lip. 1862, Transbór.
    7. Marianna Ducek urodzony(a) 29 paź. 1864, Transbór.
    8. Marianna Ducek urodzony(a) 14 sier. 1867, Transbór.

  3. 10.  Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel (syn Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska).

    Józef poślubił(a) Marianna Przybysz Marianna urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Przybysz urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sikora urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór.
    2. Walenty Sikora urodzony(a) 28 sty. 1845, Transbór.
    3. 5. Anna Sikora urodzony(a) 1847, Transbór.
    4. Antoni Sikora urodzony(a) 1850, Transbór.
    5. Agnieszka Sikora urodzony(a) 7 sty. 1853, Transbór.
    6. Marianna Sikora urodzony(a) 16 mar. 1856, Transbór.
    7. Jan Sikora urodzony(a) 20 luty 1858, Transbór.
    8. Józef Sikora urodzony(a) 30 mar. 1859, Transbór.
    9. Leon Sikora urodzony(a) 1 luty 1868, Transbór.
    10. Franciszka Sikora urodzony(a) 22 sty. 1865, Transbór.
    11. Wiktoria Sikora urodzony(a) 1 maj 1868, Transbór.

  5. 12.  Wawrzyniec Mazek urodzony(a) 10 sier. 1786, Borówek (syn Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta).

    Wawrzyniec poślubił(a) Monika Kotankiewicz 24 list. 1811, Latowicz. Monika (córka Mateusz Kotankiewicz oraz Elżbieta Suja) urodzony(a) 9 maj 1793, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Monika Kotankiewicz urodzony(a) 9 maj 1793, Borówek (córka Mateusz Kotankiewicz oraz Elżbieta Suja).
    Dzieci:
    1. Antonina Marianna Mazek urodzony(a) 18 sty. 1815, Borówek.
    2. Michał Mateusz Mazek urodzony(a) 27 wrz. 1816, Borówek.
    3. Elżbieta Gertruda Mazek urodzony(a) 1 list. 1818, Borówek.
    4. Józefa Marianna Mazek urodzony(a) 19 mar. 1821, Borówek.
    5. Łucja Mazek urodzony(a) 12 gru. 1822, Borówek.
    6. Marianna Mazek urodzony(a) 25 sty. 1825, Borówek.
    7. Gabriel Mazek urodzony(a) 25 mar. 1827, Borówek.
    8. Piotr Mazek urodzony(a) 11 lip. 1828, Borówek.
    9. 6. Franciszek Mazek urodzony(a) 3 paź. 1830, Borówek.
    10. Marcin Mazek urodzony(a) 13 list. 1834, Borówek.

  7. 14.  Karol Wiśniewski urodzony(a) 4 list. 1798, Starogród (syn Andrzej Wiśniewski oraz Franciszka Kuchta).

    Karol — Marianna Piłka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Piłka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Wiśniewski urodzony(a) 21 sier. 1822, Starogród.
    2. Damazy Wiśniewski urodzony(a) 10 gru. 1824, Starogród.
    3. 7. Franciszka Wiśniewska urodzony(a) 9 mar. 1827, Starogród.
    4. Marianna Wiśniewska urodzony(a) 25 sty. 1829, Starogród.
    5. Józef Wiśniewski urodzony(a) 1829, Starogród.
    6. Antoni Wiśniewski urodzony(a) 27 maj 1833, Starogród.
    7. Teofila Wiśniewska urodzony(a) 12 lip. 1835, Starogród.
    8. Jan Wiśniewski urodzony(a) 11 czer. 1837, Starogród.
    9. Kacper Wiśniewski urodzony(a) 30 gru. 1840, Starogród.
    10. Rozalia Wiśniewska urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród.
    11. Franciszek Wiśniewski urodzony(a) 4 wrz. 1843, Starogród.
    12. Wincenty Wiśniewski urodzony(a) 18 lip. 1845, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marcin Duczek urodzony(a) 1792.

    Marcin poślubił(a) Apolonia Redosz 24 sty. 1818, Wodynie. Apolonia (córka Rafał Redosz) urodzony(a) 1791, Oleśnica. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Apolonia Redosz urodzony(a) 1791, Oleśnica (córka Rafał Redosz).
    Dzieci:
    1. 8. Jan Ducek urodzony(a) 1819, Oleśnica.
    2. Marianna Ducek urodzony(a) 1821, Oleśnica.
    3. Franciszek Ducek urodzony(a) 7 kwie. 1827, Wielgolas.
    4. Katarzyna Ducek urodzony(a) 1832, Wielgolas.
    5. Magdalena Duczek urodzony(a) 21 lip. 1835, Transbór.
    6. Wojciech Duczek urodzony(a) 20 kwie. 1837, Transbór.

  3. 18.  Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór (syn Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).

    Kacper — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 9. Ludwika Rybak urodzony(a) 1826, Transbór.

  5. 20.  Stanisław Sikorski

    Stanisław — Klara Ciborowska. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Klara Ciborowska
    Dzieci:
    1. Urszula Zofia Sikorska urodzony(a) 1815/151, Majdan p. Kołbiel.
    2. Roch Sikorski urodzony(a) 1817/119, Majdan p. Kołbiel.
    3. Salomea Sikorska urodzony(a) 1818/221, Majdan p. Kołbiel.
    4. 10. Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel.
    5. Wojciech Sikorski urodzony(a) 1823/39, Majdan p. Kołbiel.
    6. Julianna Sikorska urodzony(a) 1826/17, Majdan p. Kołbiel.
    7. Antonina Sikora urodzony(a) 1827/62, Majdan p. Kołbiel.
    8. Marianna Sikorska urodzony(a) 1830/78, Majdan p. Kołbiel.
    9. Anna Sikorska urodzony(a) 1833/67, Majdan p. Kołbiel.
    10. Wincenty Sikora urodzony(a) 17 lip. 1836, Transbór.

  7. 24.  Michał Mazek urodzony(a) 29 wrz. 1757, Borówek (syn Adalbertus Mazek oraz Jadwiga).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Stanieta 12 sty. 1777, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Stanieta oraz Agnieszka) urodzony(a) 27 paź. 1758, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Katarzyna Stanieta urodzony(a) 27 paź. 1758, Borówek (córka Maciej Stanieta oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. 12. Wawrzyniec Mazek urodzony(a) 10 sier. 1786, Borówek.
    2. Joanna Mazek urodzony(a) 17 wrz. 1791, Borówek.
    3. Jan Mazek urodzony(a) 1794, Borówek.
    4. Małgorzata Mazek urodzony(a) 6 czer. 1797, Borówek.
    5. Anastazja Mazek urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek.

  9. 26.  Mateusz Kotankiewicz

    Mateusz — Elżbieta Suja. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Elżbieta Suja
    Dzieci:
    1. 13. Monika Kotankiewicz urodzony(a) 9 maj 1793, Borówek.
    2. Marianna Kotankiewicz urodzony(a) 22 kwie. 1799, Borówek.

  11. 28.  Andrzej Wiśniewski urodzony(a) 1766, Starogród; chrzest 30 list. 1766, Parysów (syn Szymon Wiśniewski oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Franciszka Kuchta 14 list. 1790, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Franciszka Kuchta
    Dzieci:
    1. Józef Wiszniewski urodzony(a) 14 mar. 1792, Starogród.
    2. Tekla Wiszniewska urodzony(a) 20 list. 1793, Starogród.
    3. Grzegorz Wiśniewski urodzony(a) 13 mar. 1796, Starogród.
    4. 14. Karol Wiśniewski urodzony(a) 4 list. 1798, Starogród.