Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Brauła

Marianna Brauła

Kobieta 1872 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Brauła urodzony(a) 21 sty. 1872, Wielgolas (córka Antoni Brauła oraz Marcjanna Komorek).

    Marianna poślubił(a) Józef Kaczorek 15 lip. 1894, Latowicz. Józef (syn Wojciech Kaczorek oraz Helena Luba) urodzony(a) 1876, Skupie. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Brauła urodzony(a) 18 sty. 1845, Chyżyny (syn Adrian Brauła oraz Klara Sabak).

    Antoni poślubił(a) Marcjanna Komorek 2 luty 1864, Latowicz. Marcjanna (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio) urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marcjanna Komorek urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio).
    Dzieci:
    1. Wojciech Brauła urodzony(a) 23 kwie. 1865, Wielgolas.
    2. Piotr Brauła urodzony(a) 1 sier. 1867, Wielgolas.
    3. Katarzyna Brauła urodzony(a) 21 sty. 1869, Wielgolas.
    4. 1. Marianna Brauła urodzony(a) 21 sty. 1872, Wielgolas.
    5. Katarzyna Brauła urodzony(a) 12 wrz. 1874, Wielgolas.
    6. Józefa Brauła urodzony(a) 29 czer. 1877, Wielgolas.
    7. Ignacy Brauła urodzony(a) 25 lip. 1880, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adrian Brauła urodzony(a) 9 wrz. 1823, Chyżyny (syn Piotr Brauła oraz Franciszka Śluzek).

    Adrian poślubił(a) Klara Sabak 14 list. 1842, Latowicz. Klara (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek) urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek).
    Dzieci:
    1. 2. Antoni Brauła urodzony(a) 18 sty. 1845, Chyżyny.
    2. Ludwika Braulińska urodzony(a) 4 paź. 1846, Chyżyny.
    3. Jan Brauliński urodzony(a) 7 list. 1852, Chyżyny.
    4. Piotr Brauliński urodzony(a) 29 gru. 1855, Chyżyny.

  3. 6.  Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka (syn Izydor Komorek oraz Jadwiga Pietrak).

    Paweł poślubił(a) Salomea Cecylia Czernio 12 luty 1843, Latowicz. Salomea (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król) urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król).
    Dzieci:
    1. 3. Marcjanna Komorek urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka.
    2. Anastazja Komorek urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka.
    3. Anna Komorek urodzony(a) 24 lip. 1850, Kamionka.
    4. Marianna Komorek urodzony(a) 18 czer. 1854, Kamionka.
    5. Marianna Komorek urodzony(a) 1 luty 1858, Kamionka.
    6. Julianna Komorek urodzony(a) 27 lip. 1860, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Brauła urodzony(a) 21 luty 1794, Wielgolas (syn Maciej Brauła oraz Wiktoria Reda).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Śluzek 29 paź. 1815, Latowicz. Franciszka (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala) urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Śluzek urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala).
    Dzieci:
    1. Julianna Agnieszka Brauła urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny.
    2. 4. Adrian Brauła urodzony(a) 9 wrz. 1823, Chyżyny.
    3. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1826, Chyżyny.
    4. Marianna Brauła urodzony(a) 8 wrz. 1834, Chyżyny.
    5. Mikołaj Brauła urodzony(a) 1 gru. 1835, Chyżyny.
    6. Weronika Braulińska urodzony(a) 26 kwie. 1838, Chyżyny.
    7. Ludwik Brauła urodzony(a) 13 sier. 1842, Chyżyny.

  3. 10.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 5. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  5. 12.  Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka (syn Krzysztof Komorek oraz Marianna).

    Izydor poślubił(a) Jadwiga Pietrak 20 sty. 1800, Latowicz. Jadwiga (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź) urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Jadwiga Pietrak urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Komorek urodzony(a) 10 wrz. 1801, Kamionka; zgon 30 kwie. 1802, Kamionka.
    2. Scholastyka Komorek urodzony(a) 13 luty 1803, Kamionka; zgon 19 sier. 1805, Kamionka.
    3. Leon Komorek urodzony(a) 28 kwie. 1805, Kamionka; zgon 14 gru. 1811, Kamionka.
    4. Piotr Komorek urodzony(a) 2 sier. 1807, Kamionka.
    5. Hiacynt Komorek urodzony(a) 7 sty. 1810, Kamionka; zgon 2 wrz. 1811, Kamionka.
    6. Walenty Paweł Komorek urodzony(a) 11 luty 1812, Kamionka.
    7. Petronella Joanna Komorek urodzony(a) 25 maj 1814, Kamionka; zgon 14 wrz. 1814, Kamionka.
    8. Salomea Katarzyna Komorek urodzony(a) 26 list. 1816, Kamionka.
    9. Filip Jakub Komorek urodzony(a) 11 maj 1819, Kamionka.
    10. 6. Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka.
    11. Rafał Komorek urodzony(a) 23 paź. 1824, Kamionka.

  7. 14.  Piotr Ciernio urodzony(a) 20 paź. 1790, Kamionka (syn Łukasz Ciernio oraz Katarzyna).

    Piotr — Apolonia Król. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Apolonia Król
    Dzieci:
    1. 7. Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka.
    2. Franciszka Ciernio urodzony(a) 5,3,1823, Kamionka.
    3. Marianna Ciernio urodzony(a) 1 list. 1826, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Reda 14 list. 1790, Latowicz. Wiktoria urodzony(a) , Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Wiktoria Reda urodzony(a) , Strachomin.
    Dzieci:
    1. 8. Piotr Brauła urodzony(a) 21 luty 1794, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 25 list. 1796, Wielgolas; zgon 26 luty 1799, Wielgolas.
    3. Franciszek Brauła urodzony(a) 17 wrz. 1799, Wielgolas.
    4. Adalbertus Brauła urodzony(a) 27 kwie. 1802, Wielgolas; zgon 13 lip. 1802, Wielgolas.
    5. Adalbertus Marek Brauła urodzony(a) 23 kwie. 1803, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    6. Tekla Marianna Brauła urodzony(a) 8 sty. 1806, Wielgolas.

  3. 18.  Jan Śluzek urodzony(a) 9 luty 1768, Chyżyny (syn Bartłomiej Śluzek oraz Anastazja Zwierz).

    Jan poślubił(a) Cecylia Rogala 23 sty. 1791, Latowicz. Cecylia (córka Andrzej Rogala oraz Elżbieta Górska) urodzony(a) 28 list. 1770, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Cecylia Rogala urodzony(a) 28 list. 1770, Iwowe (córka Andrzej Rogala oraz Elżbieta Górska).
    Dzieci:
    1. Adalbertus Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1793, Chyżyny; zgon 28 czer. 1795, Chyżyny.
    2. Żyjący
    3. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny.
    4. 9. Franciszka Śluzek urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Adalbertus Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1808, Chyżyny; zgon 10 luty 1811, Chyżyny.
    8. Franciszek Wincenty Śluzek urodzony(a) 9 paź. 1810, Chyżyny; zgon 18 gru. 1810, Chyżyny.
    9. Żyjący

  5. 20.  Feliks Sabak urodzony(a) 13 lip. 1774, Redzyńskie (syn Franciszek Sabak oraz Magdalena Kusio); zgon 23 sty. 1842, Redzyńskie.

    Feliks poślubił(a) Katarzyna Bogusz 24 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak) urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak); zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 10. Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie; zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.
    2. Franciszek Sabak urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie; zgon 27 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Monika Sabak urodzony(a) 14 maj 1803, Redzyńskie; zgon 22 maj 1803, Redzyńskie.
    4. Wincenty Sabak urodzony(a) 14 lip. 1804, Redzyńskie; zgon 30 lip. 1811, Redzyńskie.
    5. Krystyna Sabak urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie.
    6. Faustyn Sabak urodzony(a) 12 luty 1810, Redzyńskie; zgon 22 sier. 1811, Redzyńskie.
    7. Jadwiga Teresa Sabak urodzony(a) 4 paź. 1812, Redzyńskie; zgon 14 maj 1816, Redzyńskie.
    8. Wojciech Franciszek Sabak urodzony(a) 16 kwie. 1816, Redzyńskie; zgon 2 list. 1900, Laliny.
    9. Marianna Franciszka Sabak urodzony(a) 28 mar. 1819, Redzyńskie; zgon 20 list. 1820, Laliny.

  7. 22.  Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia).

    Laurenty — Katarzyna Nocek. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Nocek
    Dzieci:
    1. Krystyna Wiechetek zgon 16 paź. 1844, Laliny.
    2. Mikołaj Wiechetek urodzony(a) 7 gru. 1790, Redzyńskie; zgon 25 lip. 1844, Laliny.
    3. Ladysław Wiechetek urodzony(a) 25 wrz. 1792, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 19 sty. 1795, Redzyńskie.
    5. Dorota Wiechetek urodzony(a) 7 luty 1797, Redzyńskie.
    6. Karolina Wiechetek urodzony(a) 7 paź. 1798, Redzyńskie.
    7. Franciszka Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie.
    8. 11. Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    9. Monika Wiechetek urodzony(a) 21 sier. 1804, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1868, Laliny.
    10. Joanna Wiechetek urodzony(a) 23 paź. 1806, Redzyńskie.

  9. 24.  Krzysztof Komorek urodzony(a) 1748; zgon 21 mar. 1798, Kamionka.

    Krzysztof — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna
    Dzieci:
    1. Agnieszka Komorek urodzony(a) 8 sty. 1758, Kamionka; zgon 13 sty. 1758, Kamionka.
    2. Mikołaj Komorek urodzony(a) 1 gru. 1759, Kamionka.
    3. Paweł Komorek urodzony(a) 29 czer. 1762, Kamionka; zgon 9 maj 1805, Kamionka.
    4. Klara Komorek urodzony(a) 5 list. 1765, Kamionka.
    5. Józef Komorek urodzony(a) 19 mar. 1769, Kamionka; zgon 27 list. 1770, Kamionka.
    6. Kunegunda Komorek urodzony(a) 2 sier. 1772, Kamionka; zgon 19 lip. 1773, Kamionka.
    7. 12. Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka.

  11. 28.  Łukasz Ciernio urodzony(a) 1735 (syn Żyjący); zgon 27 sty. 1795, Kamionka.

    Łukasz — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Bibianna Ciernio urodzony(a) 28 list. 1770, Kamionka.
    2. Łucja Ciernio urodzony(a) 18 gru. 1774, Kamionka.
    3. Magdalena Ciernio urodzony(a) 22 lip. 1777, Kamionka.
    4. Felicja Ciernio urodzony(a) 14 list. 1779, Kamionka.
    5. Żyjący
    6. 14. Piotr Ciernio urodzony(a) 20 paź. 1790, Kamionka.