Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Ignacy Pielasa urodzony(a) 21 kwie. 1906, Chyżyny (syn Piotr Pielasa oraz Franciszka Sabak); zgon 1 list. 1975, Latowicz.

    Ignacy poślubił(a) Marianna Rogala 29 mar. 1937, Latowicz. Marianna (córka Jan Rogala oraz Marianna Reda) urodzony(a) 10 luty 1905, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Rogala urodzony(a) 10 luty 1905, Latowicz (córka Jan Rogala oraz Marianna Reda).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 1. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Pielasa urodzony(a) 18 czer. 1861, Chyżyny (syn Walenty Faustyn Pielasa oraz Salomea Katarzyna Górska).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Sabak 30 sty. 1893, Latowicz. Franciszka (córka Michał Sabak oraz Tekla Śluzek) urodzony(a) 11 wrz. 1867, Redzyńskie; zgon 24 gru. 1932, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Sabak urodzony(a) 11 wrz. 1867, Redzyńskie (córka Michał Sabak oraz Tekla Śluzek); zgon 24 gru. 1932, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Stanisław Pielasa urodzony(a) 18 mar. 1894, Chyżyny; zgon 19 gru. 1962, Chyżyny.
    2. Władysław Pielasa urodzony(a) 16 paź. 1895, Chyżyny.
    3. Marianna Pielasa urodzony(a) 23 kwie. 1897, Chyżyny.
    4. Jan Pielasa urodzony(a) 23 sty. 1899, Chyżyny.
    5. Helena Pielasa urodzony(a) 7 kwie. 1902, Chyżyny.
    6. Bronisława Pielasa urodzony(a) 7 sier. 1904, Chyżyny.
    7. 2. Ignacy Pielasa urodzony(a) 21 kwie. 1906, Chyżyny; zgon 1 list. 1975, Latowicz.
    8. Bronisław Pielasa urodzony(a) 29 wrz. 1911, Chyżyny.

  3. 6.  Jan Rogala urodzony(a) 14 mar. 1863, Latowicz (syn Paweł Rogala oraz Franciszka Suda).

    Jan poślubił(a) Marianna Reda 22 sty. 1894, Latowicz. Marianna (córka Jan Reda oraz Rozalia Górska) urodzony(a) 23 luty 1873, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Reda urodzony(a) 23 luty 1873, Latowicz (córka Jan Reda oraz Rozalia Górska).
    Dzieci:
    1. Władysław Rogala urodzony(a) 26 list. 1894, Latowicz.
    2. Bolesław Rogala urodzony(a) 12 lip. 1896, Latowicz.
    3. Stefania Rogala urodzony(a) 14 kwie. 1900, Latowicz.
    4. 3. Marianna Rogala urodzony(a) 10 luty 1905, Latowicz.
    5. Wanda Rogala urodzony(a) 14 sier. 1909, Latowicz.
    6. Kamila Rogala urodzony(a) 6 gru. 1913, Latowicz.
    7. Alfreda Rogala urodzony(a) 29 sty. 1916, Latowicz.
    8. Stanisława Rogala urodzony(a) 30 maj 1919, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Faustyn Pielasa urodzony(a) 16 luty 1814, Chyżyny (syn Kacper Pielasa oraz Julianna Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Salomea Katarzyna Górska 22 luty 1835, Chyżyny. Salomea (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Marianna Pielasa urodzony(a) 8 gru. 1836, Chyżyny.
    2. Franciszek Pielasa urodzony(a) 30 mar. 1841, Chyżyny.
    3. Józef Pielasa urodzony(a) 19 mar. 1844, Chyżyny.
    4. Paweł Pielasa urodzony(a) 20 sty. 1847, Chyżyny.
    5. Teresa Pielasa urodzony(a) 18 paź. 1849, Chyżyny.
    6. Jan Pielasa urodzony(a) 18 paź. 1850, Chyżyny.
    7. Piotr Pielasa urodzony(a) 30 lip. 1858, Chyżyny.
    8. 4. Piotr Pielasa urodzony(a) 18 czer. 1861, Chyżyny.
    9. Michał Pielasa urodzony(a) 6 wrz. 1864, Chyżyny.

  3. 10.  Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie (syn Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.

    Michał poślubił(a) Tekla Śluzek 26 list. 1849, Latowicz. Tekla (córka Gabriel Śluzek oraz Brygida Urbanek) urodzony(a) 22 wrz. 1829, Laliny; zgon 15 sty. 1894, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Tekla Śluzek urodzony(a) 22 wrz. 1829, Laliny (córka Gabriel Śluzek oraz Brygida Urbanek); zgon 15 sty. 1894, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Antonina Sabak urodzony(a) 4 maj 1853, Redzyńskie.
    2. Józef Sabak urodzony(a) 13 mar. 1857, Redzyńskie; zgon 6 sty. 1942, Redzyńskie.
    3. Jan Sabak urodzony(a) 30 lip. 1859, Redzyńskie; zgon 25 sty. 1914, Dębe Małe.
    4. Marianna Sabak urodzony(a) 9 lip. 1864, Redzyńskie; zgon 30 list. 1940, Budziska.
    5. Tomasz Sabak urodzony(a) 7 mar. 1862, Redzyńskie; zgon 5 maj 1940, Redzyńskie.
    6. 5. Franciszka Sabak urodzony(a) 11 wrz. 1867, Redzyńskie; zgon 24 gru. 1932, Chyżyny.

  5. 12.  Paweł Rogala urodzony(a) 19 sty. 1835, Latowicz (syn Łukasz Rogala oraz Teresa Nidek).

    Paweł poślubił(a) Franciszka Suda 21 sty. 1854, Latowicz. Franciszka (córka Bartłomiej Suda oraz Helena Rechnio) urodzony(a) 23 kwie. 1834, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Suda urodzony(a) 23 kwie. 1834, Latowicz (córka Bartłomiej Suda oraz Helena Rechnio).
    Dzieci:
    1. Józefa Rogala urodzony(a) 18 mar. 1857, Latowicz.
    2. Jan Rogala urodzony(a) 6 mar. 1859, Latowicz.
    3. 6. Jan Rogala urodzony(a) 14 mar. 1863, Latowicz.
    4. Marianna Rogala urodzony(a) 3 luty 1867, Latowicz.
    5. Piotr Rogala urodzony(a) 16 lip. 1871, Latowicz.
    6. Helena Rogala urodzony(a) 15 sty. 1874, Latowicz.
    7. Waleria Rogala urodzony(a) 13 list. 1880, Latowicz.

  7. 14.  Jan Reda urodzony(a) 11 sier. 1832, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Salomea Kawka).

    Jan poślubił(a) Rozalia Górska Rozalia (córka Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska) urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Rozalia Górska urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas (córka Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Reda urodzony(a) 13 mar. 1863, Latowicz.
    2. Józef Reda urodzony(a) 2 mar. 1865, Latowicz.
    3. Maria Magdalena Reda urodzony(a) 12 lip. 1866, Latowicz.
    4. Agnieszka Reda urodzony(a) 26 gru. 1869, Latowicz.
    5. 7. Marianna Reda urodzony(a) 23 luty 1873, Latowicz.
    6. Julianna Reda urodzony(a) 15 gru. 1876, Latowicz.
    7. Ludwik Reda urodzony(a) 23 sier. 1879, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kacper Pielasa urodzony(a) 7 sty. 1778, Chyżyny (syn Jakub Pielasa oraz Marianna Grzenda).

    Kacper poślubił(a) Julianna Gajowniczek 12 sty. 1806, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Julianna Gajowniczek
    Dzieci:
    1. Piotr Pielasa urodzony(a) 28 luty 1808, Chyżyny.
    2. Jan Szczepan Pielasa urodzony(a) 26 gru. 1810, Chyżyny.
    3. Stefan Pielasa urodzony(a) 26 gru. 1810, Chyżyny.
    4. 8. Walenty Faustyn Pielasa urodzony(a) 16 luty 1814, Chyżyny.
    5. Kazimierz Jan Pielasa urodzony(a) 6 mar. 1817, Chyżyny.
    6. Józefa Krystyna Pielasa urodzony(a) 11 mar. 1820, Chyżyny.
    7. Józefa Krystyna Pielasa urodzony(a) 11 mar. 1820, Chyżyny.
    8. Mateusz Pielasa urodzony(a) 20 wrz. 1826, Chyżyny.

  3. 18.  Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Daniel poślubił(a) Katarzyna Świątek 13 luty 1814, Latowicz. Katarzyna (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Anastazja Katarzyna Górska urodzony(a) 21 kwie. 1815, Chyżyny.
    2. 9. Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny.
    3. Łucja Cecylia Górska urodzony(a) 9 gru. 1818, Chyżyny.
    4. Agata Agnieszka Górska urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny.
    5. Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Józefa Górska urodzony(a) 7 mar. 1826, Chyżyny.
    7. Piotr Górski urodzony(a) 16 maj 1827, Chyżyny.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny.
    9. Teresa Górska urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny.

  5. 20.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. 10. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.

  7. 22.  Gabriel Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1807, Laliny (syn Romuald Śluzek oraz Marianna Łodyga); zgon 22 sty. 1843, Laliny.

    Gabriel poślubił(a) Brygida Urbanek 17 luty 1828, Latowicz. Brygida (córka Jan Stefan Urbanek oraz Antonina Pazura) urodzony(a) 9 paź. 1802, Laliny; zgon 26 6 1873, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Brygida Urbanek urodzony(a) 9 paź. 1802, Laliny (córka Jan Stefan Urbanek oraz Antonina Pazura); zgon 26 6 1873, Laliny.
    Dzieci:
    1. 11. Tekla Śluzek urodzony(a) 22 wrz. 1829, Laliny; zgon 15 sty. 1894, Redzyńskie.
    2. Paweł Śluzek urodzony(a) 25 czer. 1832, Laliny; zgon 1 lip. 1832, Laliny.
    3. Marianna Śluzek urodzony(a) 27 kwie. 1834, Laliny.
    4. Feliks Śluzek urodzony(a) 20 maj 1837, Laliny.
    5. Franciszek Śluzek urodzony(a) 5 paź. 1841, Laliny; zgon 26 luty 1844, Laliny.

  9. 26.  Bartłomiej Suda urodzony(a) 1800, Latowicz (syn Wincenty Suda oraz Katarzyna Pieniak).

    Bartłomiej poślubił(a) Helena Rechnio 30 sty. 1820, Latowicz. Helena (córka Kacper Rechnio oraz Franciszka Kucińska) urodzony(a) 25 luty 1802, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Helena Rechnio urodzony(a) 25 luty 1802, Latowicz (córka Kacper Rechnio oraz Franciszka Kucińska).
    Dzieci:
    1. Franciszek Hieronim Suda urodzony(a) 6 paź. 1820, Latowicz.
    2. Julianna Suda urodzony(a) 13 maj 1824, Latowicz.
    3. Marianna Suda urodzony(a) 1830, Latowicz.
    4. 13. Franciszka Suda urodzony(a) 23 kwie. 1834, Latowicz.
    5. Katarzyna Suda urodzony(a) 28 kwie. 1837, Latowicz.

  11. 28.  Franciszek Reda urodzony(a) 16 wrz. 1802, Strachomin (syn Augustyn Reda oraz Klara Reda).

    Franciszek poślubił(a) Salomea Kawka 20 list. 1831, Latowicz. Salomea (córka Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska) urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Salomea Kawka urodzony(a) 13 list. 1803, Latowicz (córka Andrzej Kawka oraz Klara Padkowska).
    Dzieci:
    1. 14. Jan Reda urodzony(a) 11 sier. 1832, Strachomin.
    2. Bartłomiej Reda urodzony(a) 23 sier. 1834, Strachomin.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1835, Strachomin.
    4. Józef Reda urodzony(a) 2 lip. 1838, Strachomin.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 22 list. 1840, Strachomin.
    6. Agnieszka Reda urodzony(a) 1 sty. 1844, Strachomin.
    7. Stanisław Reda urodzony(a) 1 lip. 1847, Strachomin.
    8. Weronika Reda urodzony(a) 12 czer. 1849, Strachomin.

  13. 30.  Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Grzegorz poślubił(a) Łucja Kowalska 4 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła) urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła).
    Dzieci:
    1. Franciszek Ambroży Górski urodzony(a) 3 gru. 1817, Wielgolas.
    2. Jadwiga Franciszka Górska urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas.
    3. Ewa Górska urodzony(a) 21 gru. 1822, Wielgolas.
    4. Dominik Górski urodzony(a) 4 sier. 1825, Wielgolas.
    5. Balcer Górski urodzony(a) 6 sty. 1827, Wielgolas.
    6. Katarzyna Górska urodzony(a) 31 mar. 1828, Wielgolas.
    7. Zuzanna Górska urodzony(a) 16 czer. 1832, Wielgolas.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 8 sty. 1835, Wielgolas.
    9. 15. Rozalia Górska urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas.
    10. Szymon Górski urodzony(a) 30 paź. 1842, Wielgolas.