Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Grzenda urodzony(a) 10 mar. 1902, Budziska (syn Konstanty Grzenda oraz Marianna Saganowska).

    Jan poślubił(a) Stefania Kowalska 21 sty. 1929, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Stefania Kowalska
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Konstanty Grzenda urodzony(a) 12 sier. 1871, Chyżyny (syn Adam Grzenda oraz Katarzyna Miedek).

    Konstanty poślubił(a) Marianna Saganowska 25 sty. 1899, Latowicz. Marianna (córka Józef Saganowski oraz Józefa Sabak) urodzony(a) 14 kwie. 1876, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Saganowska urodzony(a) 14 kwie. 1876, Budziska (córka Józef Saganowski oraz Józefa Sabak).
    Dzieci:
    1. 2. Jan Grzenda urodzony(a) 10 mar. 1902, Budziska.
    2. Aleksandra Grzenda urodzony(a) 13 luty 1904, Budziska.
    3. Stanisław Grzenda urodzony(a) 3 mar. 1906, Budziska.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 3 paź. 1908, Budziska.
    5. Stefan Grzenda urodzony(a) 16 wrz. 1911, Budziska.
    6. Stefania Grzenda urodzony(a) 15 gru. 1913, Budziska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adam Grzenda urodzony(a) 23 gru. 1844, Chyżyny (syn Bartłomiej Grzenda oraz Anastazja Zwierz).

    Adam poślubił(a) Katarzyna Miedek 23 sty. 1865, Latowicz. Katarzyna (córka Antoni Jan Nidek oraz Marianna Franciszka Gajowniczek) urodzony(a) 9 kwie. 1845, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Miedek urodzony(a) 9 kwie. 1845, Kamionka (córka Antoni Jan Nidek oraz Marianna Franciszka Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 4. Konstanty Grzenda urodzony(a) 12 sier. 1871, Chyżyny.

  3. 10.  Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska (syn Jan Józef Saganowski oraz Marianna Ćmoch).

    Józef poślubił(a) Józefa Sabak 29 sty. 1865, Latowicz. Józefa (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek) urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie (córka Tomasz Sabak oraz Magdalena Wiechetek); zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Walenty Saganowski urodzony(a) 20 sty. 1867, Budziska.
    2. Jan Saganowski urodzony(a) 20 lip. 1869, Budziska.
    3. Piotr Saganowski urodzony(a) 7 list. 1871, Budziska.
    4. Katarzyna Saganowska urodzony(a) 4 kwie. 1874, Budziska.
    5. 5. Marianna Saganowska urodzony(a) 14 kwie. 1876, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 17 gru. 1878, Budziska.
    7. Helena Saganowska urodzony(a) 30 wrz. 1880, Budziska; zgon 23 luty 1968, Laliny.
    8. Julianna Saganowska urodzony(a) 24 mar. 1883, Budziska.
    9. Wiktoria Saganowska urodzony(a) 29 maj 1885, Budziska.
    10. Antoni Saganowski urodzony(a) 8 czer. 1888, Budziska.
    11. Franciszek Saganowski urodzony(a) 4 wrz. 1891, Budziska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny (syn Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).

    Bartłomiej poślubił(a) Anastazja Zwierz 13 luty 1820, Latowicz. Anastazja (córka Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan) urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anastazja Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek (córka Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan).
    Dzieci:
    1. Cecylia Katarzyna Grzenda urodzony(a) 26 list. 1821, Chyżyny; zgon 14 paź. 1847, Chyżyny.
    2. Marianna Grzenda urodzony(a) 2 mar. 1824, Chyżyny.
    3. Marcin Grzenda urodzony(a) 11 list. 1828, Chyżyny.
    4. Jędrzej Grzenda urodzony(a) 27 list. 1829, Chyżyny.
    5. Paweł Grzenda urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny.
    6. Józefa Grzenda urodzony(a) 15 mar. 1835, Chyżyny.
    7. Agnieszka Grzenda urodzony(a) 14 mar. 1837, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 maj 1839, Chyżyny.
    9. Jan Grzenda urodzony(a) 19 czer. 1841, Chyżyny.
    10. 8. Adam Grzenda urodzony(a) 23 gru. 1844, Chyżyny.
    11. Stanisław Konstanty Grzenda urodzony(a) 21 list. 1846, Chyżyny.

  3. 18.  Antoni Jan Nidek urodzony(a) 6 czer. 1821, Kamionka (syn Grzegorz Nidek oraz Monika Komorek).

    Antoni poślubił(a) Marianna Franciszka Gajowniczek 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Błażej Gajowniczek oraz Józefa Gajowniczek) urodzony(a) 6 wrz. 1818, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 6 wrz. 1818, Strachomin (córka Błażej Gajowniczek oraz Józefa Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Franciszka Midek urodzony(a) 8 paź. 1842, Kamionka.
    2. Walenty Midek urodzony(a) 8 luty 1844, Kamionka.
    3. 9. Katarzyna Miedek urodzony(a) 9 kwie. 1845, Kamionka.
    4. Marcin Midek urodzony(a) 6 list. 1846, Kamionka.
    5. Marianna Miedek urodzony(a) 22 mar. 1849, Kamionka.
    6. Józefa Miedek urodzony(a) 6 mar. 1851, Kamionka.
    7. Ludwika Niedek urodzony(a) 5 lip. 1853, Kamionka.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 24 maj 1857, Kamionka.
    9. Weronika Miedek urodzony(a) 14 maj 1859, Kamionka.
    10. Piotr Niedek urodzony(a) 11 wrz. 1861, Kamionka.
    11. Marianna Niedek urodzony(a) 21 mar. 1865, Kamionka.

  5. 20.  Jan Józef Saganowski urodzony(a) 18 czer. 1820, Dębe Małe (syn Adam Saganowski oraz Rozalia Filipiak-Wiśniewska).

    Jan poślubił(a) Marianna Ćmoch 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska) urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Urszula Saganowska urodzony(a) 20 paź. 1843, Budziska.
    2. 10. Józef Saganowski urodzony(a) 11 mar. 1846, Budziska.
    3. Roch Saganowski urodzony(a) 15 sier. 1848, Budziska.
    4. Antonina Saganowska urodzony(a) 14 sty. 1852, Budziska.
    5. Franciszka Saganowska urodzony(a) 16 wrz. 1853, Budziska.
    6. Weronika Saganowska urodzony(a) 10 sty. 1857, Budziska.
    7. Wojciech Saganowski urodzony(a) 11 kwie. 1860, Budziska.
    8. Stanisław Saganowski urodzony(a) 9 maj 1863, Budziska.
    9. Antoni Saganowski urodzony(a) 12 czer. 1864, Budziska.

  7. 22.  Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie (syn Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz); zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.

    Tomasz poślubił(a) Magdalena Wiechetek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek) urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie; zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Magdalena Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1802, Redzyńskie (córka Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Katarzyna Nocek); zgon 28 kwie. 1864, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Klara Sabak urodzony(a) 18 sier. 1822, Laliny.
    2. Katarzyna Sabak urodzony(a) 8 paź. 1824, Redzyńskie.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 2 sier. 1826, Redzyńskie; zgon 23 wrz. 1837, Redzyńskie.
    4. Izydor Sabak urodzony(a) 12 maj 1828, Redzyńskie; zgon 27 mar. 1831, Redzyńskie.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 24 wrz. 1830, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1909, Redzyńskie.
    6. Józef Sabak urodzony(a) 3 kwie. 1833, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1836, Redzyńskie.
    7. Antoni Sabak urodzony(a) 13 sty. 1835, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1898, Redzyńskie.
    8. Józef Sabak urodzony(a) 4 mar. 1837, Redzyńskie; zgon 28 wrz. 1886, Latowicz.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 16 mar. 1839, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1843, Redzyńskie.
    10. Marianna Sabak urodzony(a) 27 czer. 1841, Redzyńskie; zgon 5 wrz. 1914, Budziska.
    11. Franciszka Sabak urodzony(a) 8 paź. 1843, Redzyńskie; zgon 14 wrz. 1855, Redzyńskie.
    12. 11. Józefa Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1846, Redzyńskie; zgon 10 list. 1920, Redzyńskie.